8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Snipa
    #7757
    jah, akkor nem tudom milyen kod... valamire at kell majd vinni az accountot?

    nekem sem ir semmit belepeskor

    egyebkent robertsen vagytok?
  • mkfdd
    #7756
    Ha regisztráltok a levelezőlistára ITT, akkor elvileg értesítenek majd ha már lehet emigrálni.
  • a.carkey
    #7755
    Én akárhányszor beléptem, nem látok felugró ablakot se kódot.
  • a.carkey
    #7754
    "When you log into the game in January you will see a window containing a Migration Code. Use this code to register your account at http://www.portalusgames.com/potbs. You must log in and obtain your Migration Code before January 31, 2013."
  • a.carkey
    #7753
    Szerintem nem erre a kódra gondolt. :)
  • Snipa
    #7752
    vehetsz penzert... mas megoldas tudtommal nincs
  • Jockey
    #7751
    ez ok, de van mar kod amivel at lehet vinni a masikra?
  • a.carkey
    #7750
    Hihetetlen, hogy még mindig nem javították ki a Physxes bugot ...
  • a.carkey
    #7749
    Recover account?
  • Snipa
    #7748
    recover account megtorten, potbs telepitese megtortent

    belepes megvolt, cuccaim megvannak a jo oreg Don Hernando Jose meg mindig ott vigyorog a Havannai kocsmaban :-)

    kivancsian varom mi lesz 31iketol...
  • a.carkey
    #7747
    Azt írták maileznek, ha valami lesz, de eddig semmit se küldtek.
  • Jockey
    #7746
    ha megvannak akodok a belogolasnal pls irjatok be ide, elkezdem letolteni a gammat akkor..
  • Hunor1
    #7745
    nem, na mind1. nem sűrűn jártam a honlapon. már vagy 1 éve nem játszom még is sajnálom letúrni a gépről a Potbs-t....remélem még lesz kedvem játszani vele.
  • a.carkey
    #7744
    Aha. De azt tudod, hogy amivel a játékba belépsz, na azzal be tudsz lépni a honlapra és a soe oldalra is? :D
  • Hunor1
    #7743
    van 1 SOE accom amivel a SOE oldalra meg a honlapra regisztráltam + van az az acc. amit Te is írsz. Amivel a játékba lehet belépni. szóval 2 van. A játékba meg van 1 fizetős acc.+még 3 free2Play accom is(a termelés miatt csináltam csak)
  • a.carkey
    #7742
    Érdekes. Nekem nincs a SOEs accon kívül más accom, csak amit a launchernél megadok. Nem tudom miről írsz ... :)

    Mondjuk, amikor abbahagytam, na akkor minden egyszerűbb volt. Most visszanéztem a SOE megszűnés miatt (nem tudom mi a gond a SOEval, de így nem lesz a dologból SWG2 ...), és úgy első blikkre kb. megvan mindenem, de az Antiguan, ti meg a Robertsen vagytok. :(

    Van pár dolog amire Obsolete-et ír bejelentkezés után, de szerintem még azért lehetne bent valamit keresgélnem a maradékkal (különösen, ha az obsoleteket is ki lehet hajózni ...).

    Fog sincs mi a max. szint jelenleg, de most "ennyi az annyi", tehát nem dobnám ki az ablakon:





  • Hunor1
    #7741
    oki. az accountra tudnál válaszolni?
  • a.carkey
    #7740
    Jan. 1-től. :)
  • Hunor1
    #7739
    megcsináltam, de kódot még nem küldtek.( mondjuk az nem világos hogy melyik accountot kell beírni. mert van egy SOE account név és van egy account név amivel belépek a játékba..)
  • a.carkey
    #7738
    Semmi extra. Menj a megadott oldalra, ott csináld amit kell, majd jan. 1. után szépen add meg a beírt kódot, és simán áthozza az accod. Legalábbis papíron.
  • Hunor1
    #7737
    "Pirates of the Burning Sea will no longer be available through SOE’s platform after January 31, 2013. "
  • Hunor1
    #7736
    "leadja" sorry
  • Hunor1
    #7735
    szevasztok! Most nézem hogy a SOE január 1-től "leasdja" a Potbs-t. Ti is kaptatok értesítést? Átjöttök az új helyre?
  • betyar40
    #7734
    de jo lenne az Új nation ts cim is:D
  • betyar40
    #7733
    sziasztok a pirates behalt?ja és valaki nem tudja a ifalien vagyis a ws net pontos ts cimét?ujra kellett huznom a gépet.
  • Felnor
    #7732
    valakinek kell egy victory first rate olcsón? féláron 1 durabilitys
    kalóz létemre szeretnék egyet, és 2-en vennénk egyet, majd az egyik durabját elfoglalnám ha lehetséges
    (skirmish-re jó lenne :) nyílt vízre nyilván nem vinném)
  • gstup
    #7731
    Vagyis van,nem "lesz".
  • gstup
    #7730
    Természetesen csak navynak elérhető.2 db új 1st lesz a régiek helyett.
  • Felnor
    #7729
    látom már volt AHban 27-31 milláért és navynak szól
  • Felnor
    #7728
    és milyen kasztoknak lesz elérhető?
    a többi 1st is visszakerül?
  • gstup
    #7727
    Ohh bazz..a victory szerinted milyen class?Megsúgom 1st rate.
  • Felnor
    #7726
    Sziasztok! A Magyar Kalózok Szövetsége Robertsen még mindig létezik, bár inaktív. Ha van magyar aki csatlakozna adok jogot új magyarok felvételéhez!

    Victory-t lehet majd buccaneerként készíteni?
    Ez lesz most a legnagyobb tűzerejű hajó?
    Gondolom a first rate-ket nem rakják vissza...
  • gstup
    #7725
    Lol.Dehogy.Gondoltam kicsit visszanézek!
  • mkfdd
    #7724
    Hi Marten! Hogyhogy megint játszol? Kidobott az asszony? :D
  • gstup
    #7723
    1.Ha licitáltál már valamire és elfogadta az árat akkor nincs visszaút.Lehet azért nem látod a ship deed-et mert más kikötőben volt a vétel idején.El kell hajóznod érte.

    2.Ameddig nem leszel lvl 50-es van rá esély hogy elkezdjenek üldözni OS-en.Ha nagyon mínuszos a repud.

    3.Van.Ha egy 1st rateről nem lősz le egy embert sem,jóval több wave-je lesz mint a Te fregattodon ;)

    4.Ez nem a kommunizmus.Szóval nem.


    5.Az áramlatoknak (mi gyorsítóknak hívjuk) nem változik az iránya.Viszont a szél iránya változik!

    Ui.:Angol lobogó alatt?Pfff.... További segítséget kérj az angol kollégáktól! ;) :)
  • User1977
    #7722
    Sziasztok!

    Kb. 1 hete játszom a játékkal. lvl 11 officer vagyok angol lobogó alatt.
    Ez alatt összegyült pár kérdés ami nyilván a korábbi 7700 hsz-ben meg lett válaszolva de nem könnyu ráakadni.
    Szóval ha valaki tud segíteni azt megköszönném!
    Kérdéseim:

    1. Kinéztem egy ship deed-et az aukciósházban. Tettem rá egy ajánlatot (a pénzt le is vonta egybol). Másnap meggondoltam magam töröltem az ajánlatot de a pénzt még mindig nem kaptam vissza és az ajánlatok között még mindig szerepel az általam ajánloott összeg. Hogy kaphatom vissza a pénzt? (Inkább az kéne mint a hajó) Meddig tart egy ilyen licit?

    2. Ha angol vagyok és más nemzetek npc és player hajóit támadom nem fognak üldözni azok a nemzetek? (szárazon és vizen)

    3. Boarding esetén van jelentosége, hogy mennyi a két hajó létszám különbsége? Mert olyan mintha nem lenne...

    4. Bizonyos szinteken kap az ember "ingyen" hajót?

    5. Mik azok a Bound Currentek a vízben? Áramlat vagy mi? Néha változik az irányuk?

    Így elsore kb ennyi. Eloe is köszi a válaszokat.
  • gstup
    #7721
    És történelmi nap.Mától ismét vannak 1st és 2nd rates hajók a gameben.Piszkosul drágák,de valamit valamiért.+1 3rd rate (Lion)
  • gstup
    #7720
    Ami szomorú számomra,hogy nerfelték a fregattokat.Eléggé csúnyán.Nem tudom hogy véglegesen-e,mert több helyen is említik hogy újra írják a statkat és még alakul.De pl.:HMC 16 fontos ágyúkkal hasít.. 20 helyett.
  • gstup
    #7719
    Igen.Az újjak is annyiak lesznek.
  • Jockey
    #7718
    helyes,regiek talan max 2durasak voltak nem?