8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Jockey
    #7797
    hmm erdekesnek nez ki, de semmi erdemi nincs rola, csak a sok igeret..mindenesetre figyelemmel kiserjuk..:)
  • Hunor1
    #7796


  • Hunor1
    #7795
    Ahoy !

    Nem tudom tudtok-e már róla de új hajós játék a láthatáron ! Multis ez is , tengeri harc szimulátor de majd lesz benne nyitott világ, craft stb.
    "The game will be shipped in 3 stages.
    Episode 1: Multiplayer combat.
    Episode 2: Upgradeable ships, crews, ranks, boarding
    Episode 3: Sandbox open world, crafting and conquest
    "
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=259130636&searchtext=naval+action


    https://www.youtube.com/watch?v=f-YonaQacGk
    https://www.youtube.com/watch?v=0hCOVm14aDQ
  • gstup
    #7794
    Guild Wars 2.És néha war thunder.
  • mkfdd
    #7793
    Mivel játszol manapság Marten? (már ha játszol valamivel)
  • gstup
    #7792
    Szia,

    Régen játszottam vele.De megpróbálok válaszolni.

    1.Vagy építesz magadnak vag AH-ban(piac) veszel.
    2.Mire jó?Kb a buccaneer a freetrader megfelelője.A cutthroat(rem. jól írom) meg a privateer megfelelője.
    3.A hajóépítéshez azért keményen kell alapanyagot gyűjteni.De ha pl. van bányád akkor "magától" termelődik a cucc benne csak le kell aratni.Aztán várni hogy megint termelődjön. :)
    4.Nation oldalon (Spanyol,Francia,Britt) ugyan azok a hajótípusok vannak.Egyébként törénelmileg is így hű,mert mindegyik oldalon voltak 1st,2nd,3rd,4th,5th rate-es hajók :)
    5.Részben igen.Vagyis más városokba szólnak,de azért nem térnek el annyira.


    Remélem tudtam segíteni.egyébként spanyol oldalon voltak több magyarok,de már nem tudom mi lett velük.Ha valami nem úgy van ahogy leírtam akkor sorry,de kb 4 hónapja léptem be utoljára.De előtte aktív voltam :).
  • Micsurin
    #7791
    Hali , most kezdtem és piszkosul bejön..... Egy kis helpet pls:

    1. nagyobb hajót , hogy szerezhetek ?
    2. A kalózokból melyik mire jó ? (azt nem fogtam fel :D )
    3.Itt ugye nincs az a klasszikus "grindelés" ?
    4.Britt-eknél ugye vannak azok a klasszikus bazi nagy fregattok ?
    5.Kalozoknak és a spawnyoloknak és a britteknek meg a csiga evőknek is másak a küldijeik ?
  • XenHai
    #7790
    Fasza nem adják vissza már az accokat.. Nos hol van nagyobb tömörülés indíthatom újra a karikat :S
  • XenHai
    #7789
    Írtam a supportnak remélem elő túrják az accomat. Na netán mégse hol van most nagyon magyar tömörülés?
  • gstup
    #7788
    Tudom,én is azt akartam megkeresni,de nem megy már a burningsea.com fórum. :(
  • a.carkey
    #7787
    Az a baj, hogy a régi fórum már nem működik, pedig le volt írva a trükk, amivel ment.
  • gstup
    #7786
    Jó kérdés.Nekem sem indul a physx miatt.
  • a.carkey
    #7785
    Nincs valami trükk, hogy ne kelljen a legújabb physx drivert feltenni, de elinduljon a game?
  • AnuluWork #7784
    A Physx miatti hülyeséget megcsinálták már? Nem vagyok hajlandó lebutítani valamit, ha annál fejlettebb verzió van fent, és még működik is rendesen.

    Amikor a Sonytól átmentek a Portalushoz, annyira éreztem, hogy fel fogják törni a rendszert ...
  • gstup
    #7783
    Én is kaptam.Megváltoztattam és ennyi.
  • Jockey
    #7782
    en is kaptam, de inkabb nem csinaltam semmit:p
  • mkfdd
    #7781
    Ilyet konkrétan nem, de feltörték a rendszerüket nemrég és meg kellett változtatni a jelszavakat.
  • a.carkey
    #7780
    Ti is kaptatok ilyet?

    "We recently discovered that an attacker illegally entered our network and may have obtained access to your PotBS account name and password."
  • a.carkey
    #7779
    De szopjanak le, hogy a physx hülyeséget még mindig nem voltak képesek megoldani és frissíteni a launcherjükben az odavalókat ...
  • Báthorya
    #7778
    Nem halt meg a gamma! Vannak Magyarok, sőt Magyar SOC is! Keressétek Kinin Thor-t
  • Báthorya
    #7777
    No, akinek nem megy az imigráció, írjon a [email protected] e-mailre egy üzenetet "SOE imigration" tárgyal és a felhasználó nevével. DU 5 től "Rendelnek" és ált akkor válaszolnak, nekem vissza állították 3 accountom szépen eredeti formájába. Ja igen, az imigrációs kódot és adatokat arra az e-mailre küldik ki amelyikről az accountot regisztráltad!
  • Báthorya
    #7776
    Tolnám ha végre vissza adnák az accountjaimat :D Bár szerintem az lesz hogy kezdek egy újat, mindig is ki akartam próbálni a kalóz életet...
  • Hunor1
    #7775
    ;)
    tolja azért még valaki?
  • gstup
    #7774
    R.I.P. Captain Zappa
  • Hunor1
    #7773
    úgy látom behalt akkor ez a játék miután a portalus átvette? Én is bejelntkeztem náluk amikor kellett de nem sikerült belépnem a játékba. így aztán feladtam...mondjuk egy ideje amúgy sem jártam a Potbs-ba...
    Fájó szívvel de azt hiszem uninstall lesz hamarosan ebből. Pedig a korszak, a helyszín tetszett, és a vitorlás hajók szerelmese vagyok. De most már minden idegszálammal csak a Róma II-őt várom már :)
    Azért remélem majd előjön egy cég akik csinálnak még ilyen kalózkodós/kereskedős hajós gammát valamikor
    Üdv: Zappa kapitány
  • DanoHun
    #7772
    Sziasztok! Hogyan tudok új felhasználót létrehozni a játékhoz?
    Hiába regelek és töltöm le a lauchert, a játékban nem fogadja el a SOE-s accountot. Tudom, hogy a Portalus vette át, de annak az oldalán nem találtam regisztrációs lehetőséget. Sem pedig a játék oldalán. A letöltéshez automatikusan a SOE oldalára navigál, hogy ott kell regisztrálni.
    Most akkor hogy is van ez? Mit csinálok rosszul?
  • betyar40
    #7771
    nekem 300-3500k szedte le...az új launchert próbáltad amit pénteken tettek fel?
  • Fritz Von...
    #7770
    A migráció elvileg megvan, van új launcher is. Csodálatos speeddel, 7K/sec-kel szedne le 7,5 GBot. Sztem még kell várni, eddig egy vicc...
  • betyar40
    #7769
    Igen a portalus honlapján irják hétfő után fog müködni a játék.Spanyol oldalon alig vannak magyarok talán 4-5 aktiv játékos van 3 különböző socból.de ha fent vagyunk együtt lógunk általában pvp és eco.
  • Snipa
    #7768

    Ki tesznek majd egy uj launchert? A soe-s mar nem mukodik...
  • a.carkey
    #7767
    Tisztára, mint a Stohl Buci. Smsben lehet regisztrálni?
  • gstup
    #7766
    Sehogy.Mivel nem működik a migration oldal...Én már sikeresen migráltam.Mégis kapok mailt hogy utolsó lehetőség és tegyem meg.
  • a.carkey
    #7765
    Ezek normálisak?

    "Last Chance To Migrate Your Account"

    Megyek dolgozni, de hogy lehet most majd belépni?
  • Torzonborz
    #7764
    LC még létezik de ahogy néztem a tagság nem túl aktív. Én is csak ritkán szoktam belépni.
  • Snipa
    #7763
    Nálam is megtörtént... Van valami mukodo magyar society? :-)
    Persze spanyol oldal roberts :)

  • Torzonborz
    #7762
    nekem is most jött pedig megcsináltam már a migrációt.
  • a.carkey
    #7761
    Sikeres migráció után nektek is küldtek mailt, hogy migráljatok? Ma kaptam, gondoltam rákérdezek.
  • Jockey
    #7760
    migratio mukodik, hala istennek mindent el lehet intezni a potbs fooldalana hogy nezem..
  • Snipa
    #7759
    nah akkor neked lenne fizetos ha visszamennel robertsre... 20 dollar egy transfer megneztem...

    de most ez az emigralas mit jelent? mi akkor lehet lesz transfer is? minden cucc atmegy? remelem :)
  • a.carkey
    #7758
    Mivel anno voltatok akkora okosak, hogy átmentetek az Antiguára, utánatok én is mentem. Csakhogy közben elegem lett, ti meg visszamentetek ... :)