8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Hunor1
    #7837
    közben még jön egy Ravens Cry nevű kalózos játék is 16.-ától , de az olyan szerepjátéknak tűnik. Inkább AC 4 -re hasonlít.
  • gstup
    #7836
    Igen.Jó lenne egy kis hajókázás a "régi" brigáddal! :) Nincsenek buffok meg debuffok,szóval Gabónak is menne! :D
  • Hunor1
    #7835
    örülök ha felkeltettem az érdeklődésedet! :) Nem lenne rossz egy magyar guild ebben a játékban majd tapasztal hajósokkkal... :)
  • gstup
    #7834
    Ez a naval action eléggé ígéretesnek tűnik.Lehet egy alpha-ba befizetek.Van pár jó elgondolás benne.
  • Hunor1
    #7833
    köszi a gyorsfordítást! Az jó lesz ha létrejönne ez a felfedezős, város alapítós guildes téma is. azt én is nagyon remélem hogy a boarding nem ez a kezdetleges valami lesz, mert most még kb. az van hogy a nagyobb legénység leveri a létszámban kissebbet . ( már láttam 2 másik videót is ezzel a szisztemmel)
  • Carmang
    #7832
    Egy játékos osztja meg a véleményét.
    Pl hajózás során a legénységedet ráfókuszálhatod bizonyos dolgokra: ágyúzás/ágyú újratöltés, vitorlakezelés, vagy túlélés (ezek szerintem a képernyő alján az 5-8 gombok lesznek, ilyen van a PotBS-ben is). De nem lesznek benne PotBS jellegű buffok, debuffok. A célzást teljesen a játékos állítja be (kb mint a SeaDogs-ban), de akár a vitorlaállást is kezelheti manuálisan. A boarding nem avatár vezérelt, hanem "a kaiptány (játékos) a háttérből osztogatja a parancsokat" jellegű (mint az előző videóban, de az szerintem nem a végleges állapot, ahhoz nagyon gyenge).

    Erősen átalakítható hajók vannak, ha akarod, akkor pl lecserélheted az össze ágyúdat 12 fontosról 9-es re, hogy gyorsabb újratöltést érj el. Szintek/karakterfejlődés egyáltalán nem lesz, aszerint haladsz előre a játékban, hogy mit teszel meg egy adott nemzetért. Menet közben is válthatsz nemzetet. A térkép elég nagy már, a karibi terület 16 millió km2, kb 30 valós percbe kerül mire elérsz -valószínűleg- egyik sarkából a másikba (mondott két helységnevet, de az egyiket nem értettem, szóval gondolom, hogy a két legmesszebb levő részt említette).

    Nem kell kereskedő/navy/privateer/kalóznak lenned, csak simán hajózgathatsz a világban új területeket, növényeket, állatokat, akármiket felfedezve. Ha jól értettem, akkor az új területeken új városokat alapíthatnak a guildek. A kereskedelem teljes egészében játékos vezérelt lesz, mint az EVE Online-ban.

    A csata jelenleg szimulátoros jellegű, valakinek ez bejön, valakinek nem, a fórumokon oltják is egymást a hardcore, és casual játékosok.
    Ez majd a fejlesztőkön múlik, hogy mi lesz belőle, egyébként 5, vagy 6 ember fejleszti a játékot, nem egy nagy cég, ami egy ekkora méretű, nyílt világú játékban akár vissza is üthet.

    Lesz benne olyan rendszerű pvp, hogy fogadhatsz magad mellé valamekkora kísérő konvojt, de ezeket a játékosokat csak akkor "dobja" melléd, ha megtámadnak. Aztán indulhat a hepaj.

    Meg még egy csomó mindent mondott, de a franc se emlékszik mindre :)
  • Hunor1
    #7831
    sajnos nem vagyok jó angolos, de úgy tűnik egy "dev" beszél a játékról. ha jól vettem ki a karakterünknek többfajta fejlődési ága lesz. lehet "gyúrni" a tökéletesebb vitorlázás/manőverezési gyakorlatra avagy inkább a védelem/túlélés vonalra vagy inkább a tüzérségi harc skilljeire
  • Hunor1
    #7830
    nekem továbbra is a Naval Action a "várós" játék. sokkal inkább szimulátor mint egy tengeri M&B klón.
    itt egy friss videó a boarding szisztémával... hát ez speciel nem az igazi.... :((
  • Hunor1
    #7829
    hát ez szerintem egy szimpla shooter játék, csak a "pálya" maga a hajók fedélzete. remélem azért a modellek( emberi) legalább mount&blade szinvonalúra még ki lesznek dolgozva :(
    https://www.youtube.com/watch?v=vDZoX7gBv4A
  • Carmang
    #7828
    Újabb hajós játék bukkant fel.

    http://www.blackwake.com/
  • Hunor1
    #7827
    gyönyörű munka! Minden elismerésem!
  • Carmang
    #7826
    De várjál, amikor azt írtam, akkor még csak a harmadik oldalon jártam :) Közben végigolvastam. A kötélzet készítést, meg a vitorlakészítést, meg a miegyebeket.
    Hát tényleg elképesztő dolgot hoztál össze
  • Trucker39
    #7825
    Az akkor volt. Ma már sem időm, sem türelmem és sajnos már jó szemem sincs hozzá.
  • Carmang
    #7824
    A magyar link se semmi... Ja, hogy te vagy az :) Elképesztő mennyi idejük van egyeseknek
    Palánkozás, rézveret, miniágyú.
  • Carmang
    #7823
    A cseh oldalon nagyon komolyan elkészítette a csávó a hajót
  • Trucker39
    #7822
    Most néztem meg a videót és egyből fülig szaladt a szám. Eme szépség mellett megyek el napjában többször is. Mármint a H.M.S Bellona mellett.

    H.M.S Bellona készítése
  • Hunor1
    #7821


    Black Sails season 2 is set to air on the American cable TV network Starz on January 24, 2015
  • Carmang
    #7820
    Látványban nem lesz hiány itt. Mondjuk kíváncsi vagyok egy sok vs sok csatában milyen gép fogaj a max látványt vinni :D

  • Carmang
    #7819
    Már egy ideje figyelem ezt az oldalt is, elég jól haladnak a srácok ahhoz képest, hogy hobbiból csinálják.
  • Hunor1
    #7818
  • Hunor1
    #7817
    megnéztem az összes részt. nem volt rossz! most már a Carkey által ajánlott "Crossbones" sorozatot kezdtem el... hát ez gyengébb azért de majd csak el nézegetem.
    amúgy a híreket erről az oldalról szedem, és itt van még egy másik készülő hajós játék . ami azt hiszem ingyenes lesz amolyan mount & blade módra.

    piratesahoy oldal

    a készülő játék pedig az :

    Hearts of Oak

    (azért az látszik hogy a 3D-s modellek teljesen megegyeznek a valódi életben megépített hajókéval! kurva jól néz ki az a svéd Indiaman is! )
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2014.10.21. 21:19:13
  • Torzonborz
    #7816
    Na megnéztem az első rész , nem rossz sőőőt . Csak ez a hollywoodi dramaqueen maszlag kicsit sok itt is
  • Carmang
    #7815
    Január 24-én jön a köv évad:

  • Hunor1
    #7814
    kösz. nézegetem, 4. résznél tartok . A " NavalAction" érdekelne?
  • gstup
    #7813
    Igen ismerem.Holland saját gyártású HBo mini sorozat.Nagyon jó.Én is csak ajánlani tudom.
  • a.carkey
    #7812
    Utána volt egy Crossbones is, de azt már el is kaszálták. :D
  • Hunor1
    #7811
    wáoooo !! köszi a linket! szerintem nézhető a sorozat :))
  • Carmang
    #7810
    Tetszik az első rész :)
    Amúgy a közismert "lelőhelyeken" fent van az első évad, a második gondolom jövőre jön.
  • Torzonborz
    #7809
    Hali ! Itt fent van az első éved feliratosan. Még nem néztem meg de hajrá ! Ha azt mondod jó majd nekiugrok.

    Amúgy meg igen PotBS sajnos úgy néz ki felejtős de a vitorlás hajó téma szerencsére úgy néz ki nem . :)
  • Hunor1
    #7808
    bocs hogy szétoffolom a topicot, de sajnos a potbs.ról már nem igen fogunk itt értekezni, viszont van pár ember akik szeretik a "hajós " témákat, vagy játékokat.
    tehát, tegnap találtam egy jó kis sorozatot a a kalózokról szól. '" Black Sails " tv sorozat .
    az első része fent van a youtubeon és még a feliratot is be lehet állítani ( a spanyol-magyar fordítással egész tűrhető.
    de sajnos a többi részét nem találom sehol. ti tudtok erről a sorozatról, esetleg néztétek ?
    ha tudtok linket a többi részről az jó lenne. köszi.
    ez lenne az :
  • Torzonborz
    #7807
    Áhh szóval open world és sandbox. Akkor jöhet.
  • Jockey
    #7806
    jah es jelenleg ha nem steamen veszed meg hanem a honlapjukon akkor cirka 10kHUF a preorder\(mert ott USD-be tudod fizetni)...annyit nekem megert, ennel sokkal tobbet elkoltottem mar sok meg nem jelent szarra:p
  • Jockey
    #7805
    oo, en valami teljesen masra emlekszem:p
    www.navalaction.com

    itt erdekes az open world resz: sandbox jellegel..
    persze minden korai..
    tobb fazis lesz, mint ahogy hunor irta:
    Episode 1: Multiplayer combat.
    Episode 2: Upgradeable ships, crews, ranks, boarding
    Episode 3: Sandbox open world, crafting and conquest
  • Torzonborz
    #7804
    Hmm ez most akkor "wot style" cucc lesz ? Azaz tech tree szerint lesznek rendezve a ladikok , fejlesztheted és instacolt combat area-ban lehet egymást csépelni ?
  • Hunor1
    #7803
    akkor szerintem ebben a játékban találkozunk újra :) igaz még nem rendeltem elő..
  • Jockey
    #7802
    tőlem kaptak egy preordert..
  • a.carkey
    #7801
    A physx driveres hülyeséget az eredeti POTBSban javították végre?
  • Hunor1
    #7800
  • Hunor1
    #7799
    van azért:)

    Current development plans
    OKTÓBER 7. - GAME-LABS
    Hi Captains.

    Here is what we are trying to deliver this year.


    Pre-order buyers will be invited to the sea trials soon. Those who want to help the development, will join the ranks of focus testers and will provide feedback on combat gameplay and sailing qualities of vessels in game.

    4 new ships will be added to the game: Ontario and Light Brig will definitely arrive; Trincomalee, Santisima Trinidad arrival is probable, but they could be delayed by storms.
    Boarding combat will be added (as a simple abstraction of captain orders)
    Mortars will be added as a weapon and a Mortar brig will be launched
    Prototype untextured forts will be given to testing (light and heavy edition)

    We are also working on the:

    item system that will support loot, modules and ship captures and transfer
    basic beta mission system to provide better incentives to participate in events and player battles
    simple rank based progression.

    Prototype open world map needs several things to be implemented before going out for testing, we believe that we can get it done before the end of the year. Initially we will be testing the map size and travel time on the open world. Current size of our Caribbean is 16 mln sq km. It currently takes 30 to 60 mins real time in the fastest ship to reach La Grenade from Guadeloupe.

    https://www.facebook.com/NavalAction


    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2014.10.10. 09:34:09
  • Hunor1
    #7798
    gyönyörűű!

    https://www.youtube.com/watch?v=B7wLytKXW5Y#t=82