8957
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Cimbi
    #7996
    és mégis melyik nemzethez ???
  • Jockey
    #7995
    jan 19..ha lehet es el ne felejtsem valaki irjon mar be akkor ide...kellenek azok a hajok...:-)
  • Hunor1
    #7994
    kis kedvcsináló. ez is új hajó a játékban
    gyönyörűek már a füst és fény effektek, nagyon élethű. különösen az esti csatákban

  • MarkBlade
    #7993
    Azért én lehet bepróbálom. Az oldalukon $29.99 van feltüntetve.. remélem ennél több nem lesz.. :()

    Meg ma jön a Dragons Dogma.. Xcom2 lesz most jóság..

    De ez a játék előnyt élvez.. mondjuk nekem az Age of Pirates 2 az etalon Gof moddal..Ahogy nézem ez hasonló lesz..
  • Carmang
    #7992
    Kíváncsi leszek az árára Steam-en.
    Amúgy meg Total War Attila szász hadjáratot hagyom most félbe a Dio3 új Season miatt, továbbá jövő héten Blade and Soul indulás is, meg ez is... klónoznom kellene magamat még háromszor, aztán valami közös tudatra kapcsolódni velük, mint a Borg-ok.
  • Torzonborz
    #7991
    Gondolom csak early acces "megjelenés".
  • MarkBlade
    #7990
    Jan 21 a megjelenés? létezik ez? :)
  • Cimbi
    #7989
    Sorry csak bemásoltam mert rohanok.
  • Cimbi
    #7988


    Hello Captains.



    We would like to share with you important dates regarding the release of the game.

    Since beginning of the year we were focused on the infrastructure and servers. All the feature work will continue after early access launches.



    kTClCGx.jpg



    Release plans



    1. We are planning to stop the servers for the preparation for the release on Sunday morning 17th January. They should have been stopped earlier but we wanted to give a chance for a last pre-wipe "Trafalgar event"



    2. Servers will be down from 17th until 19th of January for preparing the release databases. All character data will be deleted and wiped. This will be the last XP (rank) reset and in the future your XP will be saved and safe. There might be drops or increases in rank if the testing shows that xp will have to be rebalanced, but your earned XP will always stay.



    3. All current owners of the game will be able to start playing before Steam early access opens. Head start date is set on 19th of January. Everyone will receive several exceptional vessels for participating in the testing of the game. To receive the exceptional vessels you must login and create a character during head start. Only created characters will receive ships.



    4. There will be a long maintenance on the night between 20 and 21 January.



    5. Release date is 21 January. The release date depends on the time it takes for Valve to approve the release. It usually is done in under 3 days but sometimes can take longer. It will all depend on Valve now.



    Short version



    1. 17th Jan - Servers stopping

    2. 18th Jan - Data wipe

    3. 19th Jan - Head start

    4. 20th Jan - Long maintenance (approx 9pm CET till 9am CET next day)

    5. 21th Jan - Several exceptional ships given to all captains who logged in from 19-21

    6. 21th Jan - Release (tentative on valve timing)



    Of course we know that most plans don't survive when the meet reality. We do not discount the possibility that something might change. The riskiest date is the release date itself. If Valve is slow the date will be moved forward.
  • Hunor1
    #7987
    Tecső? az a youtube ? ott én is rendszeresen nézem a vidiket, főleg ha új hajót tesznek be a játékba.
  • Carmang
    #7986
    Ajánlott a játék állapotát illetően a Tecsőn videókat nézni, csaxólok :)
  • gstup
    #7985
    Tudod javítani. :) De egy darabig szépen egyenesen mész :) .
  • Kata
    #7984
    Na ha ilyeneken múlik hogy ellövik a kormánylapátot, az számomra nem túl szerencsés. Ebből az következik, hogy nem lesz túl sok sikerélmény, ami engem idegesíteni szokott és általában rövid úton otthagyom az ilyen játékot. :)
  • gstup
    #7983
    "OW-Például bárhol, bárki, bármikor, kirabolhat ezért folyamatosan figyeled a horizontott ahol a látótávolság az időjárástól vagy napszaktól függően változik.Az ágyúval célozni kell amit nehezítenek a hullámok.A hajód léket kaphat...."

    Folytatnám.Mert van napszak változás.Nem egy éjszakai csatám volt már.Az időjárás is változó.Voltam már akkora viharban,hogy a hullámzástól alig tudtam célozni.Nem egyszer a nagy hullámokba lőttem.Ügye Jack Aubrey - Hullám hátán tűz! :) - .És valóban célozni kell.Egymás fedezése sem olyan mint a potbsan,mivel itt ha a hajók összeérnek akkor bizony sérülnek a hajók.Nincs olyan összezárás mint a potsban,akkor bizony könnyen léket kaphatsz.Akkor el lehet lőni a kormánylapátot.Nem kell mondanom,hogy mivel jár.Vannak itt finomságok.Nekem sokkal "életszagúbb" mint a potbs
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2016.01.14. 10:22:02
  • Kata
    #7982
    Időnként tájékoztathatnál minket a fejlődésről, változásokról ha nem nagy kérés.
  • Cimbi
    #7981
    Egyszóval nem mondtam hogy valaki vegye meg ez még csak alfa.
  • Hunor1
    #7980
    ok, csak egyeéőre az a minimal UI zavar . kimész a kikötőbe és kapsz egy szürke táblázatot... tudom majd ha kész lesz ezt meglehet tölteni látványos 2D arttal, de akkor is illúzió romboló nekem ( csak videókat láttam róla)
  • Cimbi
    #7979
    Életszerűbb.

    OW-Például bárhol, bárki, bármikor, kirabolhat ezért folyamatosan figyeled a horizontott ahol a látótávolság az időjárástól vagy napszaktól függően változik.Az ágyúval célozni kell amit nehezítenek a hullámok.A hajód léket kaphat....

    Kereskedelem:Az egyik oldalon kalap sz... a másikon van kereslet-kínálat, fogyasztás (nyílván jobb lenne a potbs verzió ahol mindent a playerek gyártanak csak ez sajnos nem működött) így nem kell 2000x megcsinálni ugyanazt a küldit vagy napi küldit farmolni lehet kereskedésből pénzt csinálni.

    Kasztok:Ugye van 4 kaszt a navy, privateer, freetrader és a kalóz (+ egyéb baromságok) itt meg nincs az vagy amit játszol.

    Számomra sokkal jobban vissza adja a kereskedős-kalózos Carib-tenger feelinget mint a POTBS.

  • Kata
    #7978
    Légy szíves akkor sorold fel konkrétumokkal, miben és miért jobb.
  • Cimbi
    #7977
    Sziasztok!

    Szerintem már most jobb mint a Potbs.A PvP, a kereskedelem, az OW (potbs:OS) terén mind-mind előtte jár.
  • gstup
    #7976
    Még alpha állapotban megvettem.Volt rá lehetőség.Mondjuk még most is alpha állapotban van.
  • Kata
    #7975
    Te hogy férsz hozzá? Closed beta?
  • gstup
    #7974
    Játszogattam vele pár órát.Egészen kezd élvezhető állapotba kerülni.Lehet már grindelni flottákat :).Vannak városok(nem lehet körbejárni őket avatárral,de legalább már jól néznek ki a tengerről és ki lehet kötni.) stb.A port battlekat még meg kell kérdeznem hogy hogyan működnek majd,mert már vannak "események".
  • Torzonborz
    #7973
    Azt mondjuk nem tartom nagy bajnak, hogy nem adtak ki egy élvezhetetlen, bugos játékot early acces státusz alatt.
  • Carmang
    #7972
    Ok, de az év eleji blogbejegyzés szerint ennek tavasz óta Early Access-ben kellene lennie...
  • Hunor1
    #7971
    hogyne, egészen biztosan ! alább találsz linkeket a fórumokhoz, rengeteg videó van már fenn a youtubeon, stb.
  • Kata
    #7970
    Lesz valami ebből a naval action-ből?
  • Hunor1
    #7969
    Hali.
    A linken megadott topicban vázolják a Port Battle tervezett menetét :
    PB. leírása

  • Carmang
    #7968
    És végre korhűnek kinéző hajók vannak benne!
  • Hunor1
    #7967
    yeeehaa !!
    Januártól újra Black Sails , 3.évad .

    most miért nem engedi a videó beszúrást ??
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2015.10.06. 22:41:28
  • Hunor1
    #7966
    persze hogy van . a trélert csak izelítőül linkeltem . van egy csomó filmnézős vagy letöltős oldal , onnan lehet halászni .

    de itt egy direkt link:
    Admirális, film ( feliratos )
  • Carmang
    #7965
    Én nem. Van magyar (esetleg angol) nyelvű elérhetősége? A trailer-ben ugyebár hollandul hadoválnak.
  • Hunor1
    #7964
    A filmet láttátok amit linkeltem alább ?
  • gstup
    #7963
  • Jockey
    #7962
    alakul alakul, fent is van agépen, de még nem szánok rá érdemi időt..ha jobban meg lesz töltve tartalommal akkor mehet..
  • Hunor1
    #7961
    én is pont így voltam/vagyok vele . direkt nem vettem részt az alfában azért hogy ne unjam meg addigra amíg megjelenik a kész játék . mert szimplán csak egy vég nélküli aréna battle szimulátort eluntam volna .
    de most már lesz :
    PB. , kereskedés, kraftolás + saját hajó építés . sőt saját - klánok által birtokolt - kikötők !
    ami egyelőre illuzióromboló az a minimál UI, kezelőfelület a kikötőkben. de gondolom még ez sokat javul még. nekem tetszett a Potbs-ban az avataros mászkálás, de itt nem lesz . de akkor legalább egy olyan port royalos hangulatosabb felület jó lenne
  • Torzonborz
    #7960
    LC-ből szerintem páran visszanézünk, ha meg jó lesz a játék akkor egy olyan kis aktív közösség kialakulhat mint anno.
  • Carmang
    #7959
    Én az Early Access-re várok, amúgy csak olvasom ezt a fórumot :)
    Persze ár kérdése is. Remélem nem lesz egy elborult 50 ajrós ára...
  • gstup
    #7958
    Nem.Őszintén,egy kicsit elvesztettem az érdeklődésem.Várni akartam ameddig nem lesz benne több tartalom.
  • Hunor1
    #7957
    :) akkor Te nem is voltál az OW-ön eddig ?