8957
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • gstup
    #8036
    "de cserébe majd ilyen meg olyan különleges dolgokat kapsz hozzá" Én ezt a mailt kaptam,vagyis egy részlet belőle: "In addition to the yacht we plan to give all testers a couple of exceptional vessels with limited durability that could simplify your progression.If you missed the deadline - do not worry. We plan to continue rewarding testers with extra content in the future." SZóval kapunk dolgokat a plusz pénzért.A yachtot már megkaptam.Bent pihen a dokkban. :) Viszont azt nem tudom hogy aki most veszi meg annak is jár vajon? Én kb 1 éve vettem meg a játékot.
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2016.01.21. 20:46:13
  • Kata
    #8035
    Az bevett szokás, hogy a fejlesztési stádiumban többet kérnek el, kicsit olyasmi mint a kickstarteres projektek, mivel ez itt még befektetés. Csak a több lóvéért (a befektetésért, a bizalomért) a végén általában többet illik adni, és ezt előre illik leírni, hogy oké te most ennyivel támogatod a munkájukat, de cserébe majd ilyen meg olyan különleges dolgokat kapsz hozzá. Így önmagában azonban csak lehúzásnak tűnik.
  • MarkBlade
    #8034
    30 dolcsi volt karácsonykor egy hajóval egyetemben.. meg is vettem volna de már későn vettem észre.. kb 8000 ft.. most 12000 ft.. korai hozzáférésben.. Normálisak? Megvettem volna kapásból ha "normál" áron adják de így.. felejtős majd akcióban kivárom.. pedig teszteltem volna nagyon.. és támogatnám a fejlesztőket is de egy early játék 12k?? Ennyiért GTA5 van.. jó nem egy kategória csak az arányok érdekesek. És mielőtt leszólna bárki hogy hisztizek és nem muszáj megvenni.. igaza van. De ez a kész átverés só vicc. Na befejeztem.. sry.. :(
  • Torzonborz
    #8033
    Ööö tényleg, nem arról volt szó, hogy 20 dodó lesz ? Hogy lett ebből 37 ájró? Még a 2x % VAT-al se jön ki. Már megint az EU-s gamereket akarja mindenki lehúzni?
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2016.01.21. 19:50:15
  • MarkBlade
    #8032
    Hát rohadjon meg a Valve.. dupla áron adják a játékot??? Rabló banda..
  • Cimbi
    #8031
    Lehet használni a captured ai hajót ami nem anyira jó mint az épített de az is égggg...
  • gstup
    #8030
    Szerintem annyira nem durva mint a potbs-ban.Viszont itt is kell szintezni a karaktert,mivel rangok vannak és a rangokhoz jár a legénység ami minden egyes szinten emelkedik.Mármint a számuk.

    Más:Svédekkel a legkeményebb.Mivel nincs olyan kikötőjük ahol huge hajókat lehet gyártani.Tehát egyből foglalni kellene. :)
  • Cimbi
    #8029
    Azért jó lenne úgy választani hogy ne 2 órát kelljen hajózni egy kis pvp-t de ne is a a legnagyobb pvp területen kelljen hajókázni egy trader hajóval.A térkép ugye jóval nagyobb mint a potbsban volt + nincs ikon az íránytűt kell használni.
  • Kata
    #8028
    És ez is olyan, hogy egy évet kell farmolni egy sorhajóért?
  • gstup
    #8027
    i5-2500K,gtx770,8gb,simán fut fullban.

    Jelenleg 1150 online játékos van.
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2016.01.21. 19:02:48
  • AnuluWork #8026
    Mondjatok pár szót erről a Naval Actionről! 37 ájró azért komoly.

    Miben különbözik a POTBStól?

    (Craft, hajózás, harc, pvp, kereskedés, van-e avatarod, stb.)
  • AnuluWork #8025
    Tahók minden nemzetben vannak.

    A spanyol közösség maradt fent legtovább a POTBSban, persze voltak máshol is szépszámban. (Részemről akkor hagytam abba, amikor azon a hülye PhysX baromságon nem tudtam túllépni.)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2016.01.21. 18:23:25
  • Carmang
    #8024
    Ti milyen gépen toljátok, és hogy fut rajta? Ahogy nézem a gépigényét, nekem egyelőre ki kell hagynom.
    (i5-760, HD5770, 8GB)
  • Kata
    #8023
    A dutch-ra úgy szavazgassatok, hogy az tele lesz hollandokkal. Ismerek jópárat az életben és online is, az isten mentsen tőlük, én biztos, hogy a "dácsokat" nagy ívben kerülném. Az általánosítás nem szép dolog, de eddig kivétel nélkül akikhez volt szerencsém, mind rendkívül arrogáns, mindenki mást lenéztek. Általános, hogy mindig mindent jobban tudnak a másiknál, nem fogadják el a véleményeket, az óvatosan tálalt baráti kritikáktól is fröcsögni kezdenek. Leszólnak mindent úgy teljes általánosságban, soha semmi nem jó nekik (füstszűrős sapka esete). Oké, hogy mindenhol van ilyen típusú ember, de eddig akit ismerek abból az országból, 10-ből 10 ilyen. :(
  • gstup
    #8022
    Ahogy gondolod.PotBS-ban is csak egy kemény mag maradt(magyar). ;) Velük viszont nagyon fun volt! :)
  • Kata
    #8021
    Társaságot mindenhol találok, úgyhogy azt próbálom ki ami tetszik, brit vagy kalóz.
    Apropó, a united states miért került bele a játékba? Nem voltak ők sehol abban az időben.
  • gstup
    #8020
    Nálam az fog dönteni hogy hány magyar lesz egyáltalán.Ha a 10-ből (csak hasraütésre mondom) 6 amerikai oldalon szeretne lenni akkor nálam is az lesz a nyerő.Inkább játszok társasággal mint egyedül egy favorit nemzettel.
  • Torzonborz
    #8019
    Brit és Spanyol fej fej mellett egyelőre, nehéz lesz. :D
  • gstup
    #8018
    Brit?Hú emlékeztek a Tesco-s magyarokra :D .Jókat nevettem rajtuk.
  • Jockey
    #8017
    a szavazásban férne el..
  • Cimbi
    #8016
    1 karid lehet.

  • Jockey
    #8015
    benyomtam egy brit-et, de lehet holland még elférne..
    spanyol-ba voltam teszt alatt kicsit, de túl sok spanyol duma volt:-p
  • gstup
    #8014
    Danke. :)
  • Torzonborz
    #8013
    Megvan.
  • gstup
    #8012
    Egy pici fejlesztést lehet belerakni?Több nemzetet is lehessen megjelölni.

    Én már mondtam.Nekem a holland és a svéd a szimpi.
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2016.01.21. 13:12:32
  • Torzonborz
    #8011
    Na csináltam szavazást nemzettel kapcsolatban, itt lehet bökdösni rá.
  • Cimbi
    #8010
    Én spanyolal kezdtem de ha lehet én jelentkeznék valami magyar hajóégető társulathoz.
    A népekről pár szó:
    -Svéd: 1 portal kezdenek a dánok (full ruszki) és francik között, 0 kereskedelem viszont sok német csatlakozik svéd oldalra+ szép a zászló:D Piszok nehéz 1-ről a 2-re jutni.

    -Holland:4 port francik alatt, spanyol portokal körül véve amiket szép lassan elfoglalva jó gazdaságuk lehet, sokan vannak , jó banda, ganá zászló:D

    -Dánok:ruszkik, bunkók mint az állat, részemről csak lőném őket.+ szép zászló:D

    -Spanyol:a fővárosuk a leginkább nyugatra van, közel a Mexikói-öböl ahol könnyű pénzt csinálni, sokan beszélnek angolul de spammalik a fórumot spanyolul, (egy poll alapján ők vannak a legkevesebben), +szép zászló de gőzöm sincs mit tudnak pvp-ben.

    -Kalóz:Egyszerű.Angyal bárban meztelen fenékkel szappanért hajolgatni.
  • Cimbi
    #8009
    Nagyon kemény életed lesz XD
  • Jockey
    #8008
    ha még nem vetted meg, akkor csak early-be jah..de elvileg már nincs több xp reset, szóval amit összesedsz xp-t már megmarad..
  • Jockey
    #8007
    ehh azt erősnek érzem magam részre..
    nehéz economy kontra gyors fejlődés az elején mivel tudják egymást is támadni..
  • XenHai
    #8006

    Csak early acces-ben elérhető a game ?
  • Jockey
    #8005
    milyen nemzethez csatlakoztok most?
  • gstup
    #8004
    Lehet,de ahhoz az kéne aki a témaindító volt nem?2 választás van.Kisebb nemzet ahol egyesülnek a magyarok és esetleg egy "húzó" közössége leszünk a nationnek vagy egy nagyobb nemzet lásd spanyol v franci stb. ahol meg "beépülünk".Személy szernt ha lennénk elegen szívesebben lennék egy holland vagy svéd nemzettel.
  • Torzonborz
    #8003
    Szerintem elég lenne átnevezni a topikot (már ha lehet), Potbs-al kapcsolatban úgyse írt már ide senki régóta.
    "melyik nemzet oldalán" Spanyol? :D
  • gstup
    #8002
    Mától fenn lesz majd a steamen.Kérdés:Maradunk ebben a fórumban vagy csinálunk egy másikat?Van 1-2 dolog amit tisztázni kell.Pl.:Jó lenne tudni mennyi érdeklődő van?!Legyen magyar soc?Ha igen melyik nemzet oldalán?Stb.
  • Carmang
    #8001
    Január 23-án startol a Black Sails S03.
  • Cimbi
    #8000


    Hello Captains



    Wanted to update you on the status.



    Regarding release date:

    We are still waiting for valve page approval and hopefully will receive it tomorrow. But as we said before there might be minor delays.



    Regarding headstart

    The final build is undergoing checking internally. We are targeting tomorrow around 18pm kiev time (if everything is all right). But do not expect anything new with it except for some xp and number of account changes as we were focused on the release preparation more than on the new content. 18pm is a good bet unless we discover something major.



    New ships and features will start appearing after early access launch. The schedule of the development is set the following way.

    Content patches (ships and new features): Every 30 days
    Tuning and bug fixing: Every 2 weeks (critical things every week).
  • Carmang
    #7999
    Egy friss videó a kezdetekről:
  • Hunor1
    #7998
    egyszerűbb ha kipróbálod :) vagy keresel videókat "naval action" a youtube-on. van fönn 4 órás streamelős is !
  • Dani271
    #7997
    Sziasztok!

    Nem akarom a Naval action témával spammolni a topikot, de szeretnék kérdezni arról a játékról.
    Koncepcionálisan hova tegyem ezt a játékot: MMORPG, vagy sandbox? A nemzetek között folyamatos ("kötelező") pvp élménnyel?
    Amennyiben tetszett a régi, öreg Sea dogs (de mondjuk az EVE pvp része hidegen hagyott) mennyire lehet ez az én játékom?

    Köszi :)