8957
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Jockey
    #8076
    lett egy pvp 2es szerver is:-p
  • Jockey
    #8075
    Figyelmzetetés: a redeem-s hajót ne aktiváljátok még, mert állítólag után tölrődik ha új karit csinálsz, amig le nem javítják, de nem ez az elsődleges dev cél most..
  • Jockey
    #8074
    én arra hallgatnék, aki aktív is, ez jelenleg cimbi..nekem logikus volt amit levezetett így én haljanék a közepes nemzet jó elhelyezkedés és pvp lehetőségre azaz holland..
    ahogy írta elején nyugis farmolás, aztán fejlődsz fel a pvp zónára, sztem ez ideális lehet aki sima pve fun és aki pvp céllal akar nyomulni annak is..
    mivel xp vesztés van törlésnél, így nem szeretném én se sokáig húzni a dolgot..Ha holland és kipróbáljuk hamar kiderül mi a populáció, ha ingame vagyunk..
  • gstup
    #8073
    Vannak npc-k.Sokan.Flotta.Kereskedő hajók védelemmel stb.
  • Kata
    #8072
    igen, arra
    pvp-ben engem mindig elporolnak és elveszik mindenemet
  • gstup
    #8071
    Az oké.De bukod az xp-t és a goldot is.
  • Torzonborz
    #8070
    Én ma délután vettem meg és az biztos, hogy nem fogok még 2-3 napot várni. :D
    Csinálok valahol karit aztán max törlöm.
  • gstup
    #8069
    Vannak npc-k ha arra gondolsz.
  • Kata
    #8068
    pve nem is lesz benne mint a potbs-ben?
  • Hunor1
    #8067
    hát nem tudom, lehet hogy jobb lenne még 2-3 napot várni a döntéssel, hátha kiforrja magát, több beszámoló érkezik stb. persze én könnyen ugatok mert még nincs meg a játék ... viszont akinek megvan akkor nyilván tolná .
    meg ugye nem mindenki egyformán játszaná a gémet. lesznek non stop pvp-zők, és lesznek akik inkább craftolnak, kereskednek, építenek . nekik is más régió tetszik -ahogy Cimbi is mesélte.
    személy szerintnekem ennek a keveréke jönne be, illetve az7 elején promózták a conquest/felfedezős játékmenetet. de azt hiszem ez elsikkadt, mert mindenki pvp-zik és kalózkodik .
  • Torzonborz
    #8066
    Na most akkor ki, hol kezdett karit?
    Brit nemzet kapta a legtöbb szavazatot, a Spanyol lett a második. Legyen még egy szavazás amiben már csak ez a 2 nemzet van vagy nem kell és kezdjünk Britekkel?
  • Carmang
    #8065
    Használjatok RaidCall-t, ingyenes, és nem kell senkinek szervernek lennie.
  • Cimbi
    #8064
    Ja és még két dolog hosszú tára (tervek):

    -Lesz diplomácia:két nemzet szöviben megnyithatja egymásnak a portjait

    -"ship tree":minden nemzet a saját hajóit építheti majd spanyol a spanyolt, brit a britet (Ez állítólag azért lesz mert nem akarnak POTBS lenni ahol volt 100+ hajómodel a playerek viszont nem használtak csak 20-t):Santi (138 ágyú) vs Victory (106 ágyú)
  • Jockey
    #8063
    Nekem ez így elfogadható érvek, akkor kérek konkrét nemzetmegjelölést még1er..
  • Cimbi
    #8062
    Hééééé ember te még élsz?????????????
  • Cimbi
    #8061
    Az a baj ha túl kicsi a nemzet akkor kevés portod van ezért kisebb haszonal tudod szállítani a "szemetett" ha túl nagy mint a brit igaz hogy sok port lesz de sokkal több a a disznó is + a nagyobb teamek lefarmolják szóval megint nem jó.Ha USA-val vagy akkor viszonylag nyugodt de lehet számítani a kalózra mert visznylag közel vannak + 2 órát kell hajókázni hogy történjen valami persze a gáné kalóz közel a kereskedő utaidhoz te viszont az értékes hajókat Charlstonban tartod ami viszont piszok messze van mindentől (ezért sok ami más nemzetel játszik).A franci,dán, svéd mind a legnagyobb "pvp zóna" közepén kereskedik kevés port, kevés haszon, nagy kockázat viszont 24/7-ben megy a pvp.A hollandnál az elején sokat kell hajózni kevés port viszont mikor behúzzák a spanyol városokat (a spanyolok nem védik mert túl messze van) akkor már nem rossz viszonylag közel a pvp szóval nem rossz.Ezzel szemben ott van Havanna nyugtra ami nincs nagyon távol a kalózoktól vagy a brit-usa kereskedő utaktól viszont megteheted azt hogy beülsz egy "motorcsónakba áttugrasz a Mexikói-öbölbe, kilősz egy tradert és végig hajókázod a városokat nincs kalóz , nincs brit mert egyszerűen távol van mindentől.Én tegnap ott 2 órát bohockodtam és 25k-ból csináltam 500k-t.
    Egyszerűen azt kell megérteni minél több player hajózik egy helyen annál kevesebb a zseton, annál tovább tart hajót építeni kevesebb pvp.
    Persze ez csak az én véleményem lehet totál más lesz EA után minden bár nem valószínű......
  • Snipa
    #8060
    PVP zni akarunk, mindig kell ellenfel a legtobb az angol es a kalóz szóval ezeknel a varosoknal portyazunk ;)
  • Snipa
    #8059
    Hello Urak,

    Újra a vizeken :)
    Don Vata néven spanyol oldalon. Cepheus szintén spanyol oldalon ;-)

    TS szerver van. turul.realhistory.hu
    jelszó: turul
  • gstup
    #8058
    Kéne,de én ehhez nem konyítok. :) Mondom,nekem szimpatikusak a svédek.Volt 1-2 svéd halandzsa náluk,de az esetek 90%-ban angolul ment a chat és ha kérdeztél segítőkészek voltak.Mindig volt valaki aki angolul kisegített.
  • Torzonborz
    #8057
    Na igen, ebben is van valami, aki pvpzni akar annak jobb a kis nemzet mert mindig lesz célpont.

    TS-t valaki tud biztosítani majd a bagázsnak? :)
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2016.01.22. 08:58:19
  • Jockey
    #8056
    nekem mind1 hova megyünk.. annyi a fontos, ha itt esetleg kiég a népség fele, akkor egy aktív, segítőkész nation-be legyünk...ne kell karit törölni..Mivel a kisebb nation-kre nics rálátásom, így kéne a help valakitől..
    hiába nézegetema fórumokat, nem találok érdemi információt..
    Egy dev írta kb 1 nappal ezelőtt, hogy a legnépesebb populáció a pirate,amcsi és ha jól emlékszem britek voltak..
  • gstup
    #8055
    Nekem az a bajom a nagyobb nemzetekkel ahol sokan játszanak(ami az előnye is,hogy van mindig ember),de hogy sokkal nehezebb pb-be és pvp-be jutni.Tegnap svédekkel 12-en próbáltuk a flaget eljuttatni guanicára.Szóval ott is vannak páran,Nem egy kihalt nemzet.
  • AnuluWork #8054
    Úgy értem februárig drága, erre januárban már nem lesz keretem. :)
  • AnuluWork #8053
    A spanyolok jók. A POTBSban is voltak szép napjaik, de egyelőre elég drága a játék.

    Ha jövök, a spanyolokra szavazok. De volt nekem minden oldalon karim (itt gondolom nem lesz).
  • Kata
    #8052
    Hát nem is a cigó spanyolokkal vagy az arrogáns hollandokkal.
  • Hunor1
    #8051
    IMPORTANT WARNING: Do not delete your players
    Dear Captains.

    This is extremely important - please share this information within your guilds or group of friends.(national moderators please translate this message to individual communities)


    Do not delete the players unless you are absolutely sure. Deleting the player will delete it on all servers.

    Player XP is saved across servers (including the name). If you delete your player on one of the servers - you delete it EVERYWHERE.

    We cannot restore the players. We plan to eventually add some long cool down options for nation switch, but before that if you delete your player this decision is final and you will have no way to restore it.

    There is already a warning on deletion but we will update it to have more warning content :)
  • Torzonborz
    #8050
    Írjál csak, hátha meggyőzöd a többieket. ;) Max teszik ki új szavazást. :D
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2016.01.21. 21:50:41
  • Cimbi
    #8049
    Én nekem lenne egy két érvem miért spanyol vagy holland és ne brit de nem fogok litániát írni.
  • Hunor1
    #8048
    nem a nemzetet kell nézni, hanem az előnyüket/hátrányukat.

    bár azt nem tudom hogy később mondjuk egy egész klán csak úgy simán átmehet-e egy másik nemzethez? vagy akkor mindenki újra 0-ról kezdi ?

    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2016.01.21. 21:40:41
  • Torzonborz
    #8047
    Ehh kutyaütő britek...tényleg azokkal akarunk lenni? :(
  • gstup
    #8046
    Az bizony kelleni fog majd.
  • Cimbi
    #8045
    Lehet ts-n kéne megdumálni
  • gstup
    #8044
    Akkor megnézem a brit oldalt...
  • Hunor1
    #8043
    ok, dobtam egyet az angolokra (angol hülyék ..)
    csinálhattak volna egy free weekend-et a steamnél, csak hogy letesztelhessük a rendszert. nem szívesen vennék olyan játékot amit nem bír a vasam .
    csak ugye van még egy dilemma. minnél később lép be az ember annál nagyobb a lemaradása és baszakodhat a kutterjével amikor a többiek már fregattokkal üldözik :)
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2016.01.21. 21:12:10
  • Cimbi
    #8042
    én spanyol francia holland
  • Cimbi
    #8041
    6 brit
  • gstup
    #8040
    :D Én svédet és hollandot nyomtam.Ennek talán a fele lesz aktív...
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2016.01.21. 21:10:51
  • Cimbi
    #8039
    5 spanyol 5 brit
  • gstup
    #8038
    Hányan szavaztak?Milyen eredménnyel?
  • Jockey
    #8037
    Elvileg a többség akkor már szavazott?
    Mert szeretnék már picit hajókázni, meg a manual rudder-t tesztelgetni..:-)
    Mive Brit oldalon csináltam karit, akkor maradhat abrit?:-)
    Azokkal legalább lehet normálisan kommunikálni:-p