8957
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Jeffjohnson
    #8116
    Szerintem csak steam only.
  • XenHai
    #8115
    Csak 1 karaktered lehet ?
    Hol most a legolcsóbb a game ? Vagy only steam egyenlőre?
  • Hunor1
    #8114
    ahogy várható volt. angolok aztán kalózok és az amik a 3 legnépesebb populáció a szerveren .
  • gstup
    #8113
    Rendben.
  • Snipa
    #8112
    Hollandot valasztottuk vegul...
  • Jockey
    #8111
    félreértés ne essék nekem teljesen mind1 hol kezdünk...csak legyen végre egységes a cucc..
  • gstup
    #8110
    Szia Cimbi,

    Bocsánat,de csak most olvastam az invitálást.Sajnos nekem ma nem jó,de holnap este szívesen felmegyek a TS-re.Állok elébe.Én hajlandó vagyok minden ötletet meghallgatni és megvitatni.Nyitott vagyok mindenre.Az én célom egy egységes és jó közösség összehozása.
  • Cimbi
    #8109
    Este 7-kor dumáljunk én hajlok hollandra de este beszélünk.Te szereted a pvp-t (youtubeXD) Snipák szintén szóval hozzuk már egy oldalra a brigádot.10 perc alat ledumáljuk és kész.

    TS:turul.realhistory.hu

    jelszó:turul

  • gstup
    #8108
    Persze. :)

    Cimbi a spanyol oldal az végleges Nektek?
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2016.01.23. 17:21:59
  • Cimbi
    #8107
    Azért még várj este leszek (lentebb Snipa írta) 7 körül azt dumálunk.
    Az Lc már van.:D
    Snipáék hozzák a kötelezőtt 0xp 0 gold és basic cutterel pvp-nek a kalózokalXD
  • Torzonborz
    #8106
    Én még nem használtam ki a redeem-et (pont ma jelent meg) szóval simán törlöm a karim és megyek spanyolnak. :D
    LC megvan már ?
  • Cimbi
    #8105
    Marten,Torzi,Jockey holland Snipa,Cepi,Plusi és én spanyol+ Snipa mondta Lera is itt bóklászik valahol szóval agyrémXDDDD
  • Torzonborz
    #8104
    Kösz de HUN-os jelölésről már rég leszoktam. Ezt inkább kerülném.
    Jelenleg Hollandus, Harige Baard néven.
  • Hunor1
    #8103
    jelenleg ki melyik oldalon nyomja?
    ja és az ötletem a névválasztáshoz?( #8099) hogy vagytok vele? lehet menrt közben ezt változtatni?
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2016.01.23. 14:57:26
  • Cimbi
    #8102
    Nem neked szántam személyesen hanem mindenkinek.
  • Kata
    #8101
    Jaj régi szép emlékek, az első weblapot én csináltam a klánnak. :D Emlékszel még rá?
  • Kata
    #8100
    Szerintem meg nem kell új szavazás, azzal már csak olyanok lennénk mint orbánék, hogy addig szavazunk míg a nekünk kívánatos eredmény nem jön ki. Én biztos már nem szavazok többször a csűrt-csavart opciókkal, meg a 'teiserrenyomj' megbeszélésekkel, mert az már nem fog valós eredményt adni. Mivel úgysincs egyetértés és egyesek ragaszkodnak a saját elképzeléseikhez, azt javaslom, mindenki szépen menjen oda játszani ahol jól esik neki, így mindenkinek öröm é' bódottá lesz, és se pénzt se hajót nem veszít.
  • Hunor1
    #8099
    höhö nekem akkor kényelmes lesz eldönteni hol kezdjek :) mire beléphetek már eldől melyik nemzetnél leszünk . volna egy ötletem, bár lehet hogy későn. ha nevet választunk valahogy oda kéne biggyeszteni egy "HUN" tagot ( előre vagy hátra ) hogy lássa minden "kóborló" magyar hogy vagyunk páran magyarok. akkor talán csapódhatnak más srácok is hozzánk. (lehet nem is játszottak a Potbs-al.)
  • gstup
    #8098
    Én már buktam a yachtot. :) Svédekkel kezdtem,mivel velük szerettem volna lenni.Nem én voltam aki már az elején kikötötte,hogy evvel meg avval nem akar lenni,mert tudja milyenek ott az emberek! :) 2-en beírtak hogy van spanyol karijuk,2-en meg hogy holland.Könnyebb holland oldalon kezdeni szóval oda tettem a voksomat.És ahogy Te a franciákkal én úgy a svédekkel kezdtem volna szívem szerint.Szóval nem én voltam aki minden áron ragaszkodott egy nemzethez.PotBS-ot hagyjuk,mert én is tudnék regényt írni,hogy mit és hogyan csináltunk 6-an,akikkel játszottam spanyol oldalon és vittük a Los Conq-ot kb 1 éven át.
  • Torzonborz
    #8097
    Én anno az első ~4 hónapban játszottam és bár az LC létszáma akkor sem volt nagy de pvp-ben ott voltunk a szeren és jókat mókáztunk. :D
    Rád, Snipára meg pár arcra még emlékszem.

    Amúgy sztem a mostani szavazást hagyni kéne és újat kéne kitennem. Az látszik, hogy 3 nemzetre érkezett a legtöbb szavazat, brit, spanyol és holland. Az újra csak ezeket tenném ki és mindegyik mellé rövid pro és kontra érvet írnék (ha tudnám, hogy mi az).

    Amúgy megy a szerver csak queue van. :(
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2016.01.23. 13:55:14
  • Cimbi
    #8096
    A poén az hogy erre a brigádra aki itt írkál ez pont nem igaz.Én még nagyon jól emlékszem mikor rohadt triumphot építettünk Lerával a POtbs-ban pont ők azok az emberek (+ még 1-2 jó arc) segítettek építeni.Pont ők azok az emberek akik telibe sz.... hogy 3 millió vagy 30 ezer db van zsebében.A lényeg az volt hogy neked is meg havernak is legyen mert akkor lehet pvp-ni.Nyugodatan javítsatok ha nem így volt de én úgy emlékszem óriási fun volt az egész (leszámítva a farmot).
    Pont ezért nem értem.Miért nem lehet egy ts-n megbeszélni hogy ki mivel szeretne lenni?Miért olyan nehéz azt mondani hogy nem akarok spanyol lenni mert f..k, mást akarok kipróbálni vagy spanyol akarok lenni mert az voltam a potbs-ban?Ez mi a f.... olyan nehéz?(Én például szívem szerint francia lettem volna de megse említem mert csak én szavaztam rájuk.)
    Az egyik fele spanyol a másik holland ennek így mi értelme van?A nagyobb fleet-t egyik brigád se tudja behúzni.
    Nekem most váltani 10 dolcsi mert bukom a yachtott de ez se érdekel csak döntsétek már el.
  • gstup
    #8095
    Az enyém GoldMarten.Majd vegyél fel,ha online vagy.
  • Kata
    #8094
    Mert megint megy a magyarkodás: "szavazzunk ugyan, de azzal játsszunk amivel én akarok" :D Sőt, meg is szavaztuk, mégis mással kezdtetek játszani. Én megyek a britekhez, aki jön velem, szól, a többieknek meg csókviszlát.
    Utoljára szerkesztette: Kata, 2016.01.23. 13:28:25
  • Torzonborz
    #8093
    Eh gondoltam jászom egy picit meg akkor már a kari nevet is megírom ( vmi hollandust fabrikáltam ) erre karbantartás van. :D
  • Hunor1
    #8092
    majd kialakul .új a játék is mindenki ki akarja próbálni. és különböző időben kezdünk. nekem még nincs is meg :(
  • gstup
    #8091
    Az arányokat nem tudom.De tudsz invitolni barátot csatába.Szóval simán lehet "fleetezni".Csak ehhez emberek kellenek. :) Sajnos nálunk már ott megakadt a dolog,hogy hol kezdjünk. :)
  • Hunor1
    #8090
    akkor itt is lehet húzni egymást nem ? csak ha mondjuk a kezdeti missionokat csoportban csináljuk akkor az xp és a gold nem osztódik többfelé ?
  • gstup
    #8089
    Ha összefognak az emberek és nem a töketlenkedés meg nyavalygás megy akkor igen :) .Erre nem igazán képesek a magyarok. :)
  • Hunor1
    #8088
    Most nézek egy videót éppen. a srác a holland oldalon játszik. van soc. is : [DAS] 250 taggal (ebből 88 volt aktív/online)
    ennek a gyereknek már 2 nap után Mercury-ja van (brig) de láttam a klán listában -DAS - hogy van aki már Cerberussal nyomja !
    ez ilyen gyorsan megy ???
  • Hunor1
    #8087
    ezért mondtam hogy várni kéne pár napot.... de ha jól olvastam van PvE server is? mert aki totál új és noob ott legalább kicsit gyakorolhat.
  • Kata
    #8086
    Ennek aztán sok értelme volt, hogy megszavaztuk a briteket, majd valaki önkényesen a hollandokat választotta és a többiek most kénytelen-kelletlen oda csatlakoznak...
  • gstup
    #8085
    Aki a hollandokhoz csatlakozott ingame nevet kérnék szépen.
  • Torzonborz
    #8084
    Egyből biztos, hogy nem. Az első csatámból mínusz xp-vel sikerült kijönni mert saját ladikot találtam el véletlenül. :D De nem lettem kalóz, simán vissza tudtam hajókázni a városomba.
  • Hunor1
    #8083
    igen , csak az a gáz hogy ha saját nemzet hajójára lősz egyből kalózzá "változol" . nem tudom hogy ez érvényes-e az eltévedt lövedékekre is ?
  • Torzonborz
    #8082
    Cutter a kezdő ladik.
    Játszottam most egy kicsit, nos az biztos, hogy az UI-t fénysebességgel le kell váltani mert ami most van az borzalmas. :D
    Tudom, hogy csak átmeneti de akkor is, ez iszonyat. :D :D
    A csata része viszont nagyon bejött, igaz csak 2szer lőttünk ki kalóz npc-t de látszik, hogy itt a potbs-al ellentétben tényleg kell célozni különben mellé mennek a labdacsok. A hullámzás miatt meg ez néha nem is egyszerű főleg ha még baráti ladik is van az ellenség közelében.
  • Hunor1
    #8081
    "-"ship tree":minden nemzet a saját hajóit építheti majd spanyol a spanyolt, brit a britet"
    -na ez jó hír, mert engem bosszantott az hogy a videókban bármelyik nemzet hajózhatott mondjuk a constitutionnal, vagy a victoryval .
  • Hunor1
    #8080
    nem akarok okoskodni Kata, de ebben a játékban nincs pvp "zóna" mert az egész map az ! tehát egyből mélyvíz mindenkinek . de szerintem ez a reális, életszerű .
  • Hunor1
    #8079
    mi a kezdő hajó? a kutter minden nemzetnek ? érdekes lehetett kutterekkel PB-zni.... :))
  • Torzonborz
    #8078
    A pvp two sztem amcsi szerver a ping alapján. Az egyesen csinálok most egy holland karit én is.
  • Jockey
    #8077
    csináltam egy holland karit..meglátjuk