Naval Action

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#764
vicces, hogy ugyanaz a helyzet, mint a WW2 OL-ban - francikkal senki nem szeret játszani, de a britek az übermenõ faszagyerekek (még ha kivételesen ekkor valóban azok voltak a tengeren)
Bucser
#763
When its done

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

a.carkey
#762
Jövõre. Erõsen jövõre.

A medve nem játék.

MarkBlade
#761
Mikor várható ez a gyönyörûség? Már kipróbálnám.. 😞
a.carkey
#760
Egyetértek. Egyszerûbb lenne.

Azt elsõre kijelentem, hogy brit és kalóz én tuti nem leszek. "Craftolni" akarok, nem állandóan PvPzni. A másik két nemzetnél azonban vannak biztató jelek.

-A franciák pl. az új buildben kapnak egy Deep N.Harbort Havana közelében ami elgondolkodtató, de még mindig marha sok szar helyen lévõ városuk van, amit pár kalóz állandóan PvP zónának "avat fel", lezárva az egész környéket láncolatot alkotva a zónák között. Ráadásul ha vagy Havanát, vagy Cayo de Marquist támadják, mindkettõ piros körös lesz, átfedheti a kör az adott várost, így mókaterep kalózoknak. A spanyoloknak amúgy Havana fekvése a gyenge pontjuk. Mondjuk nem tudom gyenge pontjuk lenne-e, ha nem lenne ekkora különbség a kezdõ és a haladó játékosok szintje között, mert a spanyolok most jöttek be. Minden esetre rémálom ami a Tortuga-Legoane térségben jelenleg esténként folyik ... Viszont jól mûködõ francia béta guildrõl nem tudok. A jelenlegi helyzetet nézve jeleit sem tapasztalom, hogy a térképen volnának, pedig amikor bejöttem, a fél terület az övék volt, de te belülrõl jobban látod mik az elõnyeik.
-Spanyol részrõl pl. az a nyerõ, hogy jól lehet fejlõdni kezdõként is anélkül, hogy PvPbe keveredne az ember, jók a kerskedõhelyek, és Caracasig, level 28ra simán fel lehet vinni anélkül, hogy az ember akár 1 hajót is elveszítene, és mivel Campechere és Sisalra épül a kezdõ spanyol kereskedelem, így a beszerzéssel sincs gond. Utána sajna át kell menni a kis szigetekre küldizni és innen jönnek a bonyodalmak ... Kereskedés és craft szempontjából meg ideális. Ugyanis Tax Evasionos freetrader skillel lazán tudok más térségben is gyártani, anélkül, hogy a gatyám is rámenne.
-A britek helyzete talán a legjobb, ráadásul kurva sokan vannak, és még többen lesznek, mert szinte mindenki brit lesz vagy kalóz, aki mostanában jön be, így sok értelme nincs velük nyomni. Ez a megoldás engem nem is érdekel.
-Az igazán szervezett guildek, többszáz taggal, viszont a leggyengébb sideot szokták választani, ami hosszútávon szintén elgondolkodtató, különösen, hogy a nagy hajók építéséhez kell az a bizonyos "writ", és azt csak a PvP port foglalás, harc, majd kikötõ reset adja ... Francia guildben ilyen még nem találtam, britben és spanyolban már igen.

-Trinity vs Invisible FR 😊
Az oké, hogy a Trinity úgymond jobban fordul, gyorsabban tölt, de az Inv. FC-nek 30 40 fontos, 28 28 fontos, 28 12 fontos, 16 8 fontos ágyúja van 825 fõs személyzettel, míg a Trinitynek 28 24 fontos, 28 18 fontos, 28 11 fontos, és 8 6 fontos ágyúja van 600 fõs személyzettel. (Az a 30 40 fontos ágyú azért komoly dolog ...) Ennek ellenére lehet, hogy igazad van sajna még nem tesztelhettem, de talán ma majd lehetséges lesz ... 😊
Amúgy Katie Braye, tengerésztiszt, privateer vagy freetrader (jelenleg)?
Milyen hajód van most és hogy állsz?

(Ilyen csatát sajnos még nem láttam testközelbõl, de szerintem ha a Trinity tüzel elõször, akkor tuti kipurcan. Ha az INV FR stolen canisterrel bele tud Pukkantani a Trinitybe 1x nagyon közelrõl, akkor nem lesz aki produkálja az újratöltést a Trinityn, és akkor is vége a mókának. Mégha a Trinity le is szedne az Inv. FR legénységébõl kb. 200 embert az elsõ lövéssel, ne felejtsük el, hogy még akkor sem biztos, hogy nyer 1 vs 1-ben,, különösen, hogy az Inv.nek is lesz jópár töltött ágyúja (56) a szintén elsõ lövéséhez, amivel akár 3/4 legénységét is elsöpörheti a Trinitynek. Mellesleg remélem ma látunk majd ilyen csatát.)

A medve nem játék.

Kata
#759
A wipe után ha vkinek van kedve együtt játszani, célszerû lenne egy nemzet alatt elindulni. Végülis már láttátok, hogy nem igazán lényeges a differencia a kalózokat kivéve.

A 104ágyús 1st rate (amit te 112 ágyúsnak hívsz) szvsz hiába a legnagyobb, nem a legjobb hajó. Tapasztalataim szerint a Trinity a legjobb. Jóval gyorsabban tölt újra, és nem sokkal kevesebb az ágyú rajta, mint a 104-esen. Nem beszélve arról, hogy gyorsabb és fordulékonyabb is. Játék szempontjából hasznavehetõbb, legalábbis a saját tapasztalataim szerint.

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#758
*"Egyébként más nemzetiségû embert nem lehet friend listre venni, megpróbáltam ma az itt felsorolt neveket."

A medve nem játék.

a.carkey
#757
Na igen, a PvP sajna ilyenkor szopacs.

A medve nem játék.

a.carkey
#756
Mire L32 lettem, már megcsinálták a Marqued Man-t.
Rudy Coveos küldi, és csak L32 felett adja azt a fazont, akitõl felveheted. Mivel a Tortuga-Legoan vonalat állandóan kempelik, az ottani küldiket kihagytam. Viszont találtam 1 küldit, amit ugyan nehéz, de gyors és még mindig 640 pontot ad 8 hajóért.

Bár már most dereng, és mivel craftolni akarok nekem ez fontos, wipe elõtt még körbejárom melyik nemzetnek milyen értékei vannak, hol érdemes gyártani. Egy bizti: kalóz nem leszek ha majd egyszer megjelenik. Nem vonz az állandó PvP.

Ma viszont szopni fognak, ha 112 ágyús hajókkal rájuk száll az egész társadalom és az általuk maximum elérhetõ Mordauntjaikat (64 ágyú) szétlövik még a freetraderek Couronne Galleonjai (72 ágyú) is. A naval tisztek 112 ágyús first rate hajóiról már nem is beszélve. 😊



A medve nem játék.

Kata
#755
Akkor te is a bugos küldin gyúrtál ha ilyen rövid idõ alatt 37 lettél. 😛

Egyébként más nemzetiségû embert nem lehet friend listre venni, megpróbáltam ma az itt felsorolt neveket.

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#754
De poén, hogy a mostani miért van. 😊

A medve nem játék.

Bucser
#753
Többször volt már wipe. Betaknal megszokott. Felhaborodni nem kell semmin. Ennek kevés köze lehet igazából a SOE-hoz mint terjesztõhöz...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

a.carkey
#752
Szóval szept. 10: Wipe. 😊

Az ok:
"The biggest reason we're wiping is because of the SOE integration." 😊

Jól indít a SOE ... 😊

Bár jót tesz majd a játéknak. Páran már nem csináltak mást a kalózok közül, mint PvPztek, miután kigyúrták magukat az egyik bugos küldin L50-re. A küldi már nem bugos, szept. 10-tõl mindenki nulláról indul.

Ma jutottam el odáig, hogy minden megvolt a hajógyártáshoz. Az utolsó küldim nyomtam a 37. szintig, erre lelövik a szervereket. Naná, hogy éppen harcoltam és szét voltam lõve. 😞

A medve nem játék.

a.carkey
#751
"De csak arra a 3 órára. Utána rewamp, és törlik a 3 óra eredményeit."

Most nézem, hogy közben ezen is módosítottak ...

A medve nem játék.

a.carkey
#750
Szerintem sok béta kulcsot dobnak ki ma és holnap. Holnap, itthon szombat hajnalban "stress test" lesz. Ki lehet majd próbálni a level 50 hajókat alacsonyabb szintûeknek is (sok 104 ágyúst pl. - ami ugye min. 110 ágyús - lehet majd vásárolni fillérekért). De csak arra a 3 órára. Utána rewamp, és törlik a 3 óra eredményeit. Csak tesztelik mennyit bírnak a szerverek.

A medve nem játék.

a.carkey
#749
Ha rákattintasz a character iconra (elsõ icon), akkor elõjön egy menü personal, ship és reputation fülekkel.
A personalnak és a shipnek vannak slotjai, és oda lehet a general itemes módosítókat bepakolni, így a ruhát, kesztyût, egyebeket.
Hajónál ue slotok megvannak, + magára a hajóra is lehet rátenni kütyüket (+ páncél, erõsebb vitorla, stb.), de azokat nem lehet leszedni róla.

A medve nem játék.

#748
köszi a ruhás dolgot nem tudtam 😊

nem tudom vmi random nevet adtam neki, bétába jó lesz is címszóval, majd este megnézem 😊

a hajós ikonoknál meg gondolom vmit elnézek mert az ikon nem világos de ha ráviszem nem írja ki pirossal hogy mi a baja, majd ezt is meglesem ha lesz rá idõm ma és pontosítok.

a.carkey
#747
Sal Borgese az én karakterem.

A medve nem játék.

a.carkey
#746
Lehet ruhákat lootolni, amiknek van módosító hatásuk védekezésre, támadásra, regenerációra, stb.

Az utolsó résznél jelöld ki a célpontot, és akkor használd az icont. Ha világos, fogod tudni, ha nem, akkor nem oda való vagy még pár mp/perc kell, hogy aktív legyen.

Milyen néven futsz a franciáknál?

A medve nem játék.

a.carkey
#745
Volt vagy jelenlegi SWGsek.

A medve nem játék.

#744
2 nap játék után az észrevételek:
kipróbáltam én is a játékot a "békák" oldalán...Nem akarok senkit megbántani, de nekem egy picit csalódás volt. tudom béta, de többet vártam tõle, igaz még így is jó játék.

A küldetésrendszer könnyû egyszerû, de a küldetések története mondhatni unalmasak és egyhangúak.
A karakter kinézete jó de hogy is mondjam nem vártam egy szerepjátékot de pl lehetett volna vmi módosító hatásuk a ruháknak pl +xhp vagy mi.
Nem tudom mi a béta stádium és mi lesz még benne a végleges változatban, szóval elnézést ha hülyeséget írok.

Maga a kardozás és a hajózás tetszett, bár biztos 1000x jobb és élvezetesebb ha csapatban van az ember, ezzel elégedett vagyok 😊
(A hajócsatában még nem igazán boldogulok, nem vágom sokszor miért nem tudom használni az ikont ha megvan minden feltétele és nincs cd-n...)

Kata
#743
Ki az uccsó három? Nem jeleztek itt.

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#742
Találtam spanyol magyart. 😊

Szóval akkor vagyunk:

Katie Braye
Zak Florance
"Bad"
Dinchamion Naberrie
Glorinda Malón
Sal Borgese

Ha valami nem korrekt vagy még van valaki, javítson ki!<#felkialtas>

A medve nem játék.

a.carkey
#741
Van valaki aki spanyol a játékban? Ha van, milyen néven?

A medve nem játék.

Lockheed
#740
Istenem! Ez a játék lesz a halálom... 😊 Csak tudnám ha ez beindul hogy fogom ezt összeegyeztetni a munkámmal és az életemmel!!?? EVE -tem <#smile> én is egy fél évig, de annyira bejött az a komplexitás a játékban, hogy arra lettem figyelmes, hogy már alig beszélek emberekkel, meg már rozsdásodik az ajtó annyira nem használom... 😊 Abbahagytam, mert tényleg ráfüggtem nagyon! Nagyon hiányzik vmi olyan amiben midnig van mit tenni! Szóval én amint indul megszakitok mindenkivel minden létezõ kapcsolatot! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

0Fritz0
#739

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Pluskast
#738
Nem lehet valahogy Beta teszternek jelentkezni?😊

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Botond
#737
Badbitie volt az elsõs mmmo karakterem, aki abból az idõbõl ismer még szokott Badnek hívni. :-) De még most is szívesen alkalmazom ezt a nevet, csak a francia nemzetiséghez nem passzolt egy echte angol név. :-(
Botond
#736
Jó,én már emberes lvl9 vagyok lvl9es hajóval. :-) De mondjuk ma lagzi holnap józanodás, szal majd vasárnap. :-)

Kellemes pihenést Kata! :-)
Kata
#735
Nem, annyira nem messze, csak ide gran canariára. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#734
Remélem nem karib tenger 😊

#733
Hová mész nyaralni? 😊

Kata
#732
Nyugodtan, egyáltalán nem gond. Most nagyon szintezni úgysem akarok, mert még senki nem tud Huge kategóriájú (lvl 45-50) hajókat csinálni, úgyhogy lóvét gyûjtögetek - amit lehet low level emberkék segítése közben is.
Hétvégén meg jövõ héten egyébként nem leszek, de aug. 20-ától leszek. Még holnap du. benézek utoljára.

[/cserf][/fülünyúl]

#731
Nem vagyok online, lassan fexem, holnap munka de hétvégén szívesen csatlakoznék hozzátok vagy bárkihez.
Majd rádszólok ha online lezsek ha nem gond.

Kata
#730
Katie Braye

[/cserf][/fülünyúl]

#729
Téged hogy hívnak ingame?

Kata
#728
Amúgy online vagy most?

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#727
Told fel a grafikai beállításokat sztem.

[/cserf][/fülünyúl]

#726
Miért szép? Sztem nem. De mint mondottam volt ez nem izgat.

#725
Botond barátunk

Kata
#724
ki az a Bad?

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#723
Csúnya? 😄DD

[/cserf][/fülünyúl]

Bucser
#722
háát az eve Economiját nem igazán lehet hasonlítani semmihez😊 Az egy nagyon jól kitaléált rendszer😊 itt asszem kicsit más lesz a dolog😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#721
Csúnya is de ezt leszarom. HANGULAT az a nagybetûs... na ezt nem érzem annyira bár még nem nyomtam csapatban szal ez változhat.
Economyt nem látom még át mondjuk de így eve online mellett háááát izéé 😞

Bucser
#720
Akkor okés😊 Tõled nem irígylem😊 Nálam ha tombolát vettem mindig kihúztám az elõttem és mögöttem lévõ számokat😊

Az meg hogy gáz az alatt mit értessz? csúnya?

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#719
Tavaly tavasszal adtam le asszem és még sose nyertem ilyesmit sõt semmit sem 😊 Így ideje volt. Bár a játék elsõre elég gáz.

Gyadi
#718
Hogyan tudok másik dxdiag fájlt küldeni az oldalra?
Folyton azt kéri hogy jelentkezzek be, de mikor bejelentkezek, akkor is ugyanazt az oldalt tolja elém, mint elõtte.

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

Bucser
#717
A Sok mázlista... Én meg lassan tavaly november óta várok beta meghívóra😞

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#716
Yo-Ho

Ide is jött beta meghívó. Zak Florance néven hajózom a franciáknál.
Majd keress meg Bad 😛

0Fritz0
#715
Viszont csak egy lóerõs. 😊
(Szegény paci egy egész hajót hord a hátán)

Ugye NPC kalózok is lesznek a játékban?
Elõfordulhat majd, hogy a kezdõ gémert legyakja egy (vagy több) erõsebb NPC?

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.