Naval Action
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Holnap de még be kell lõnöm két hajómat és egy karimat, de utána rá fogok érni és tudok segíteni. Ez kb. 12-12.30 körül lesz. Du igyekszem végig lenni.
A medve nem játék.
A medve nem játék.
.nah ránéztem én is, de csak újra kitölthettem a jelentkezö lapot..:-(
na mindegy talán még szerencsém lehet késõbb..
(addig is medievalII:Kingdoms ! )
Hali
@Cnut : Én is regiztem valamikor korábban(tavaly? )Jelentkeztem természetesen a Bétára is.. Teneked hogy sikerült rájönnöd hogy felvettek a bétára ?(többen írták hogy nem kaptak mailt oszt mégis kaptak kulcsot)
Köszi
(Nagyon lassan jön)
San Juanban még volt 10 perce Trinity!!!
A medve nem játék.
Kösz Kata, belevaló csajszi vagy :-)
Még sosem játszottam MMO-s játékkal..Tehát hogy megy pl. a havi fizetés?Azért az alapjátékot meg lehet venni dobozban vagy csak letölteni internetrõl(valamilyen fizetés után ) ?
benéztem, nálunk már csak 50ágyús volt a kapható max, majd benézek pár nap múlva... :/
[/cserf][/fülünyúl]
Mondjuk a franciák nagyon lagosak voltak tegnap este is ...
A medve nem játék.
Ma már csak Trinity volt reggel ...
A medve nem játék.
A medve nem játék.
2. Nem. Ez egy MMO.
Ha lehet, teszünk be képet, a jelenleg publikusokat megtalálod itt!
Kata galériájában is találsz pár képet az azóta elsüllyedt hajójáról.
A medve nem játék.
[/cserf][/fülünyúl]
Meglepõdtem kissé hogy látom néhány szerencsés ember már tolhatja a Bétát(?)..
Az elsõ hírektõl kezdve figyelem és VÁROM (de rohadtul) ezt a játékot !!Nézegetem a videokat és azt látom hogy elég szépek, realisztikusak a hány képet feltölteni hogy kinek milyen hajója van ?
hajók, tengeri csaták..ezzel semmi gond nincs ahogy látom..De volna néhány kérdésem felétek, bétások.
1.
tudna valaki egy egész rövid ismertetõt hogy mi is a játék menete ? ( jelentkezni kell valamelyik nációnál, kikötõt keres-vásárol hajó.. stb.hogy mész küldibe ? )
2.
Esetleg ha megveszi(beszerzi, megrendeli) a játékot valaki akkor lehet vele singlében is játszani ,küldiket csinálni stb..vagy csak multizni lehet vele ?
Tudnátok néhány képet feltölteni hogy kinek milyen hajója van ?
(ha nincs kedvetek leirni ezeket akkor esetleg valami magyarnyelvû ismertetõ? link? )
Köszi minden választ !
Ahoj ! Tengerre magyar !! :-)
Yo, ho, haul together, hoist the Colors high. Heave ho, thieves and beggars,never say we die.
Yo, ho, haul together, hoist the Colors high. Heave ho, thieves and beggars,never say we die.
Ami ma hajnalban a szerveren volt. Az a káosz ami kialakult a beta forumot olvasók és nem olvasók miatt; a sok newbie azt sem tudta mit vegyen, milyen hajót válasszon, ami Tortugában volt, ami a francia regional marketeken zajlott ...
Kész káosz. Nem is lesz rossz egy szerver reset.
Amúgy van 1 millád, vehetsz ami maradt. Ha San Juanba mész, még van 5 db second rate ship, amit megvehetsz. Tudsz venni kiegészítõket is a ship outfittingsen belül és feltornázhatod magad L50re az Improbable Tales of Swashbuckling Adventureös kitekkel.
A medve nem játék.
vagyis nem az amit leírtál...
A medve nem játék.
[/cserf][/fülünyúl]
A medve nem játék.
Figyeljetek! Egy kérdés?
Mikor kaptatok mail-t, hogy van Beta kulcsotok milyen e-mailt kaptatok vagy mi volt a cim ?!
Mivel én nap mint nap várom csak van úgy, hogy egy nap kapok 30 e-mailt! és nem mindig szoktam megnézni mindet. de ha ebben segitenék hogy milyen cimzetett keressek megköszöném! Talán beleférek én is abba a sok emberkébe akiknek osztanak, sokszor attól félek hog ymár lehet kaptam én is de kitölröltem !😄
Yo, ho, haul together, hoist the Colors high. Heave ho, thieves and beggars,never say we die.
A medve nem játék.
Nos ha ennyire rugalmasnak mutatkozol, akkor én is viszonzom azzal, hogy egy wipe erejéig spanyollal is hajlandó lennék játszani, ha a nép mégsem franciát választ. De akkor vigyetek küldizni ezerrel, mert a spanyol missionökkel sose találkoztam.
Természetesen Naval officer voltam. 😊 Azzal a nem titkolt szándékkal, hogy klánunk freetradereit kísérem és védem útjaik során. A szívességben mindig meg tudtunk egyezni eddig mindenkivel (volt aki %-ot fizetett a haszonból, volt aki hajó kraftolásban segített).
Nekem sajna 1 giga ramom van csak, most akarok majd a potbs miatt egy 256-os vidkártyát is venni, aztán karácsonykor, vagy jövõre ruházok be egy új gépbe, most nincs rá költségvetési keretem.
Bár az én konfigommal is szépen megy max grafikán, csak kb. 2 óra után jönnek a memory leakek, és a textúravesztések (csomó fehér téglalapból jelenik meg hirtelen a képernyõ), az open sea-rõl meg nem is beszélek. Az a mocsok sok játékos, npc, otthagyott battle instance-ok, 10 mp és diafilm az egész játék...
Nem biztos, hogy ma éjjel 2 körül felnézek, mert én már játszottam ilyen nagy hajókkal, a mostani tapasztalatot meg majd úgyis elmondjátok. Az a helyzet, hogy a fenti helyzet miatt nem nagyon van kedvem jáccani vele, minimális grafikán esetleg, bár úgy meg csúnya... :/ Majd még eldöntöm estig.
[/cserf][/fülünyúl]
A medve nem játék.
A medve nem játék.
Jahh csak amcsi servereken az eventek is általában amerikai idõre vannak kiírva😞 ÉS egy siege vagy nagyobb pvp event kedvéértr azért dolgozó ember nem szívesen marad fent hajnali 2-3-ig.
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Ha jól tudom Charlesport a kezdõvárosuk. Korrekt felségvizeik vannak akörül a környéken, és ott van a két nagy mélyvizû kikötõ is (Havana spanyol, és Cayo de Marquis a következõ buildtõl). Nekem nyolc, hogy 6000 vagy 7200 egy defian legyártása.
Csak az a gond velük - amellett, hogy a magyar játékosok 90%a utálja a franciákat egy bizonyos ügy miatt így kevés a potenciális magyar player ezen az oldalon, de egy wipeot megér -, hogy ha Grenvillet vagy Cayot lekempelik a kalózok v. a britek, akkor egész kurva Kubát vagy ha olyanjuk van Guanicat és Cabot is kempelik, akkor az egész mocskos térséget meg kell kerülnöm, ha el akarok jutni áruval Caracasba, Sisalba, vagy máshová délen, ugyanis Oranjestadot, a holland várost állandóan, Bridgeportot meg sûrünk támadják egyes népek, szóval mindig piros kör van körülötte. Baromi zavaró, ha 1000 egysényi áruval Grenvillebõl a West End-San Juan-Port of Spain útvonalon mindent útba kell ejtenem, hogy mondjuk Caracasba jussak biztonságosan, csak az NPC kalózoktól félve.
(Amúgy megjegyzem a spanyolokon kívül minden népet le lehet totálisan kempelni a kikötõiben úgy, hogy te ne tudj kijutni sehol a Karibi térségbe anélkül, hogy meg ne tudjanak támadni. Mondjuk ha jönnek a player cityk, akkor meg mindegy lesz, mert majomja tuti a Kuba legnyugatibb pontjára fog pakolni egy kalózvárost és vége a mókának.)
Szóval tõlem szeptember 10-tõl legyen francia a magyar 😊, de azt nem akarom, hogy mindenki - közük én - odamegy, aztán rajtam kívül senki sem játszik vele, mert jött a haverja is, és õ francia helyett brit vagy kalóz akart lenni és az illetõ fogta magát és kalóz lett. Mi meg ott maradunk, és nézünk ki a fejünkbõl miután mindenki lelép. (Hosszú magyar MMOs tapasztalat ...)
Amúgy jók az amcsi szerverek ha MMOzik vki, mert bár van lag, napközben korrektül lehet ténykedni, és a kutya sem baszogat, ha éppen árut szállítok. A lag az kínos dolog, 2GB RAMom van, azzal egész okésan fut maxon, még most is, hogy windowed modeban nyomom a sok harci hibaüzenet miatt ami a "gondosan letesztelt" legutóbbi "live"ra kerülés után jött a bétaszerverre.
Ma este (szombat hajnal) lépj be éjjel 2 után, mert stress teszt lesz. Mindenki L50 lesz erre a 10 napra, és "ócsón" lehet majd venni Inv. 1st Rt és egyéb hajókat. Azt nem írtad, hogy naval tiszt vagy más szerepben nyomulsz ...
A medve nem játék.
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Franciáknál van két igen nagy és mûködõ guild (Chevaliers de Mers és a Saint Maartens Zeevarder Syndicaat), bár én egy kisebbe vagyok most (Order of Silver Star). A két nagy franica guild vegetál, mert nagyon régóta játszanak, és sokan beleuntak, hogy mindig elõlrõl kell kezdeni mindent a wipe-ok miatt, így csak tesztelgetni járnak be. Egyébként még rohadtul felesleges a fejlõdésre meg termelésre helyezni a hangsúlyt, mivel még jópár wipe várható a béta során. Engem speciel jobban érdekelne, ha a rohadt memory leakeket és szaggatást, lagolást megszüntetnék végre, mert az open sea hajózhatatlan - legalábbis számomra.
Kérdésedre válaszolva, 41-es szintû vagyok, és volt egy defiantom, ami hála a fent említett problémáknak egy pvp során elveszett (csata közben még le is fagyott a játék, az egész gépet újra kellett indítanom, persze a hajó elveszett). Ezért nem néztem be hetek óta a játékba, mert se pénzem, se hajóm most. Van egy maradék Lexim, oszt annyi. Küldetéseket se tudok csinálni, hogy legyen lóvém, mert egyik kikötõbõl a másikig nem jutok el a fagyások és szaggatások miatt.
Trinity vs. Invincible (sztem nem invisible)
Korábban (két nagy update-el ezelõtt) még a Trinity simán rommá verte a 104-est 1 vs 1-ben azonos tudású, ügyességû játékosok esetén. Hiába az erõsebb ágyúk, ha a Trinityvel körbehajózod a holtterében, de még broadside-nál is adott idõ alatt több sebzést viszel be a Trinityvel, mint a 104-es nagyobb kaliberû ágyúival. Így egymás mellett hajókázva is simán elsüllyeszti a Trinity a 104-est, mivel állításoddal ellentétben jópár sorozatot kibír. Legalábbis ez volt, amikor ilyenekkel hajókáztunk pár update-el ezelõtt. Hogy mit változtattak a nagy hajók statjain, azt nem tudom, mert azóta még senki nem tudott építeni ekkora hajókat, olyan sûrûn követték egymást a wipe-ok. Majd kiderül.
Külsõre mondjuk nekem még mindig jobban bejön a Trinity, mint az Invincible.
De lesz majd 1740-es Victory is a játékban. Vagy mi (tervbe vettük az Anthelope utánra), vagy majd valaki tuti megcsinálja. Na az tuti le fogja gyalulni a Trinityt meg az Invinciblet is. 😊
[/cserf][/fülünyúl]