Naval Action

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#814
Fuuu basszus... Teljesen félreértettem... 😊 Azthittem kell vmit csinálni még, hogyha megkapja az ember a keyt. Én azt hittem azzal agyaltál még vmit. 😊

#813
Nagyon rég regeltem, szerintem kb 2 éve. Kigondoltam hogy kb mikor és hogy mi lehetett a felhasználónév (cnut melyik variációja 😊) és a jelszó. Ennyi. Semmi hack vagy ilyesmi. A vicc az, hogy az akkori cofigom nem is érte el a minimumot szóval nem tudom hogy válogattak be (lehet hogy akkor hazudtam...)

a.carkey
#812
Én 2003-ban regeltem, de 2005-öt ír, és 4 fórum hozzászólást.

A medve nem játék.

#811
" Azt jól kifundáltam hogy mi lehet... " -ezt kifejtenéd kérlek bõvebben ? Én is regeltem magam még kb 3-4 hónapja de eddig semmi...

a.carkey
#810
Fekszem. Cnut, privi ment.
Holnap de még be kell lõnöm két hajómat és egy karimat, de utána rá fogok érni és tudok segíteni. Ez kb. 12-12.30 körül lesz. Du igyekszem végig lenni.

A medve nem játék.

a.carkey
#809
Szerintem több a magyar. De nem nyomják. Gods and Heroes és mások vannak teritéken.

A medve nem játék.

#808
Még 5 óra és leér... Most olvastam egy nagy adagot róla és egészen felcsigázott. Azt nem találtam még meg hogy most hány bétatesztelõ van összesen és innen a fórumról csak 2-3?

#807
Igen azt. De az már olyan rég volt... Nekem már nem kellett kitölteni az ûrlapot. Private message nekem se volt.

#806
wow..gondolom azt a jelszót kérte amivel beregiztél?(account?)
.nah ránéztem én is, de csak újra kitölthettem a jelentkezö lapot..:-(
na mindegy talán még szerencsém lehet késõbb..
(addig is medievalII:Kingdoms ! )
Hali
#805
Na, szóval ránéztem a hivatalos oldalra és ott van hogy sign up a bétára, arra ráklikkeltem és akkor ott kért valami jelszót. Azt jól kifundáltam hogy mi lehet és akkor írta hogy már csak el kell fogadnom a titoktartást vagy mit és mehet a letöltés.

#804
Hali.
@Cnut : Én is regiztem valamikor korábban(tavaly? )Jelentkeztem természetesen a Bétára is.. Teneked hogy sikerült rájönnöd hogy felvettek a bétára ?(többen írták hogy nem kaptak mailt oszt mégis kaptak kulcsot)
Köszi
#803
Anulu! Még egy ilyen SWG-s nosztalgiázást elnyomsz itt nekem és akkor kénytelen leszek fennmaradni addig amíg leér a béta 😊

(Nagyon lassan jön)

a.carkey
#802
Huh, ez még arréb van ... Jövõ május körül tedd fel ismét kérdést! 😊

A medve nem játék.

a.carkey
#801
Csak õk fagytak le éjjel, és azt kérték, hogy mindenki kreáljon egy francia karit. Sokan csináltak. Volt, hogy a kezdõportban 138 francia newbie álldogált. Van is róla kép a fórumon. Mókás volt. Mint az SWGben Coronet hajdanán ...

San Juanban még volt 10 perce Trinity!!!

A medve nem játék.

#800
1000 thx.. tényleg pár oldallal visszább megtaláltam az infókat !
Kösz Kata, belevaló csajszi vagy :-)
Még sosem játszottam MMO-s játékkal..Tehát hogy megy pl. a havi fizetés?Azért az alapjátékot meg lehet venni dobozban vagy csak letölteni internetrõl(valamilyen fizetés után ) ?
Kata
#799
miért nemzetfüggõ az?

benéztem, nálunk már csak 50ágyús volt a kapható max, majd benézek pár nap múlva... :/

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#798
Nálam minden OK. 😞
Mondjuk a franciák nagyon lagosak voltak tegnap este is ...

A medve nem játék.

Kata
#797
banyek, belépek, el se tudok hajózni sehova a szaggatás miatt

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#796
Pedig vehettél volna ma éjjel egy Inv. FRt vagy egy Trinity SRt ...
Ma már csak Trinity volt reggel ...

A medve nem játék.

a.carkey
#795
Szept 10. Utána mindenki nulláról indul és kb. másfél hónap mire nagy hajóink lesznek. Mondjuk addig L50nek kell persze lennie.

A medve nem játék.

a.carkey
#794
1. Kiválasztod a nációt, a castot, majd tutorial. Kapsz egy hajót. Küldizel, vizen, szárazföldön, XPt szerzel, szintet lépsz, hajót veszel, mindezt újból. Közben PvP, kereskedés, gyártás ezerrel, már aki szereti.
2. Nem. Ez egy MMO.
Ha lehet, teszünk be képet, a jelenleg publikusokat megtalálod itt!
Kata galériájában is találsz pár képet az azóta elsüllyedt hajójáról.

A medve nem játék.

Kata
#793
Ja hogy most. Nem néztem be két napja. 😊 Wipe mikor lesz?

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#792
Elvileg minden jelenlegi karakternek van 1 millája ...

A medve nem játék.

Kata
#791
1 millám?!?!? Talán 20ezrem ha van... Ezért mondtam, hogy nem igazán tudok pattogni a játékban.

[/cserf][/fülünyúl]

#790
Szerintem olvass vissaz pár oldalt és találsz ott néhány "wall of Text" -et Katától, aki asszem az elejétõl fogva benne van a bétában. Rentgeteg hasznos infot (infohegyet!!) leirt, úgyhogy azokat böngészd át sztem.

#789
Hello mindenki !

Meglepõdtem kissé hogy látom néhány szerencsés ember már tolhatja a Bétát(?)..
Az elsõ hírektõl kezdve figyelem és VÁROM (de rohadtul) ezt a játékot !!Nézegetem a videokat és azt látom hogy elég szépek, realisztikusak a hány képet feltölteni hogy kinek milyen hajója van ?
hajók, tengeri csaták..ezzel semmi gond nincs ahogy látom..De volna néhány kérdésem felétek, bétások.
1.
tudna valaki egy egész rövid ismertetõt hogy mi is a játék menete ? ( jelentkezni kell valamelyik nációnál, kikötõt keres-vásárol hajó.. stb.hogy mész küldibe ? )

2.
Esetleg ha megveszi(beszerzi, megrendeli) a játékot valaki akkor lehet vele singlében is játszani ,küldiket csinálni stb..vagy csak multizni lehet vele ?

Tudnátok néhány képet feltölteni hogy kinek milyen hajója van ?
(ha nincs kedvetek leirni ezeket akkor esetleg valami magyarnyelvû ismertetõ? link? )

Köszi minden választ !
Ahoj ! Tengerre magyar !! :-)
Talorien
#788
Sjanos a Forumba Private message-m nincs 😞

Yo, ho, haul together, hoist the Colors high. Heave ho, thieves and beggars,never say we die.

Talorien
#787
Bocs hol kell ránézni a regemre mertén mindent megnéztem az odalon de nem találtam erre utaló jelet nagyon hajtok 😄

Yo, ho, haul together, hoist the Colors high. Heave ho, thieves and beggars,never say we die.

#786
Most hogy belenéztem a topicba, felderengett hogy talán én is néztem ezt a játékot régebb. Kis kutatás után kiderült hogy engem is bevettek a bétába. Estefelé megnézem!

a.carkey
#785
A Trinityt választottam végül. 102 ágyús az sem rossz.

Ami ma hajnalban a szerveren volt. Az a káosz ami kialakult a beta forumot olvasók és nem olvasók miatt; a sok newbie azt sem tudta mit vegyen, milyen hajót válasszon, ami Tortugában volt, ami a francia regional marketeken zajlott ...
Kész káosz. Nem is lesz rossz egy szerver reset.
Amúgy van 1 millád, vehetsz ami maradt. Ha San Juanba mész, még van 5 db second rate ship, amit megvehetsz. Tudsz venni kiegészítõket is a ship outfittingsen belül és feltornázhatod magad L50re az Improbable Tales of Swashbuckling Adventureös kitekkel.

A medve nem játék.

#784
Zak accán tolom nem a tiéden, mert nem elég csak sac/kb-ra megadni a passwordot 😄
vagyis nem az amit leírtál...

a.carkey
#783
Jó oldalt választottál. A franciáknál volt a legszarabb a stress teszt során. Tuti nem véletlen a sok crash és akadás.

A medve nem játék.

a.carkey
#782
Detto.
😊

A medve nem játék.

Kata
#781
Én is egy hónapos késéssel jöttem rá, mert mail nekem se jött, csak véletlenül ránéztem a regisztrációmra az oldalon. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#780
Én véletlenül fedeztem fel, hogy már kéthónapja bent vagyok, csak nem jött mail. 😊

A medve nem játék.

Talorien
#779
Sziasztok látom újra fellendült a Fórum olvasgattam egy picit.
Figyeljetek! Egy kérdés?
Mikor kaptatok mail-t, hogy van Beta kulcsotok milyen e-mailt kaptatok vagy mi volt a cim ?!
Mivel én nap mint nap várom csak van úgy, hogy egy nap kapok 30 e-mailt! és nem mindig szoktam megnézni mindet. de ha ebben segitenék hogy milyen cimzetett keressek megköszöném! Talán beleférek én is abba a sok emberkébe akiknek osztanak, sokszor attól félek hog ymár lehet kaptam én is de kitölröltem !😄

Yo, ho, haul together, hoist the Colors high. Heave ho, thieves and beggars,never say we die.

Botond
#778
Kalinka az én accountommal nyomta, amíg a VGAn hûtést cseréltem,mert a régi lefáradt, az újat most tesztelem. Ja, és én vagyok "Bad" asszem. :-)
a.carkey
#777
Na persze nem volt egyszerû összerakn a defiantot, de csak ez volt, amit vennem kellett.

A medve nem játék.

Kata
#776
Sztem egy kicsit több egy defiant összerakása (és asszem 44 ágyús, nem 40), úgy 80K körül volt eddig. (A civil a bótban 30K).

Nos ha ennyire rugalmasnak mutatkozol, akkor én is viszonzom azzal, hogy egy wipe erejéig spanyollal is hajlandó lennék játszani, ha a nép mégsem franciát választ. De akkor vigyetek küldizni ezerrel, mert a spanyol missionökkel sose találkoztam.

Természetesen Naval officer voltam. 😊 Azzal a nem titkolt szándékkal, hogy klánunk freetradereit kísérem és védem útjaik során. A szívességben mindig meg tudtunk egyezni eddig mindenkivel (volt aki %-ot fizetett a haszonból, volt aki hajó kraftolásban segített).

Nekem sajna 1 giga ramom van csak, most akarok majd a potbs miatt egy 256-os vidkártyát is venni, aztán karácsonykor, vagy jövõre ruházok be egy új gépbe, most nincs rá költségvetési keretem.
Bár az én konfigommal is szépen megy max grafikán, csak kb. 2 óra után jönnek a memory leakek, és a textúravesztések (csomó fehér téglalapból jelenik meg hirtelen a képernyõ), az open sea-rõl meg nem is beszélek. Az a mocsok sok játékos, npc, otthagyott battle instance-ok, 10 mp és diafilm az egész játék...

Nem biztos, hogy ma éjjel 2 körül felnézek, mert én már játszottam ilyen nagy hajókkal, a mostani tapasztalatot meg majd úgyis elmondjátok. Az a helyzet, hogy a fenti helyzet miatt nem nagyon van kedvem jáccani vele, minimális grafikán esetleg, bár úgy meg csúnya... :/ Majd még eldöntöm estig.

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#775
Tegnap (ma) egy Large Square Riget hoztam el Bridgetownból (térkép keleti széle) Havanába (a térkéz nagyon nyugati fele) úgy, hogy este beestem Bridgetownba - már bejutni is érdekes volt kb. 5 brit majom indult rám egyszerre a tengeren, mind L48-50-, majd kiszedtem az aukciós házból a cuccost, és ma reggel szép nyugisan hazahoztam Havanába, ami már persze kalóz kézen van, reggel meg összeraktam a hajót ...

A medve nem játék.

a.carkey
#774
Valamit valamiért ...

A medve nem játék.

a.carkey
#773
A mostani hajómon 1-5 mp-el levittem az ágyúim töltési sebességét, de mg így is sok a 7.8-40 mp ... 😞

A medve nem játék.

Bucser
#772
"Amúgy jók az amcsi szerverek ha MMOzik vki, mert bár van lag, napközben korrektül lehet ténykedni, és a kutya sem baszogat, ha éppen árut szállítok. "

Jahh csak amcsi servereken az eventek is általában amerikai idõre vannak kiírva😞 ÉS egy siege vagy nagyobb pvp event kedvéértr azért dolgozó ember nem szívesen marad fent hajnali 2-3-ig.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

a.carkey
#771
Azért a 40 ágyús Defiantommal nem esnék neki egy 112 ágyús hajónak ...

A medve nem játék.

a.carkey
#770
Franciát simán kipróbálnám a következõ wipeig. Ez bõven belefér.
Ha jól tudom Charlesport a kezdõvárosuk. Korrekt felségvizeik vannak akörül a környéken, és ott van a két nagy mélyvizû kikötõ is (Havana spanyol, és Cayo de Marquis a következõ buildtõl). Nekem nyolc, hogy 6000 vagy 7200 egy defian legyártása.

Csak az a gond velük - amellett, hogy a magyar játékosok 90%a utálja a franciákat egy bizonyos ügy miatt így kevés a potenciális magyar player ezen az oldalon, de egy wipeot megér -, hogy ha Grenvillet vagy Cayot lekempelik a kalózok v. a britek, akkor egész kurva Kubát vagy ha olyanjuk van Guanicat és Cabot is kempelik, akkor az egész mocskos térséget meg kell kerülnöm, ha el akarok jutni áruval Caracasba, Sisalba, vagy máshová délen, ugyanis Oranjestadot, a holland várost állandóan, Bridgeportot meg sûrünk támadják egyes népek, szóval mindig piros kör van körülötte. Baromi zavaró, ha 1000 egysényi áruval Grenvillebõl a West End-San Juan-Port of Spain útvonalon mindent útba kell ejtenem, hogy mondjuk Caracasba jussak biztonságosan, csak az NPC kalózoktól félve.
(Amúgy megjegyzem a spanyolokon kívül minden népet le lehet totálisan kempelni a kikötõiben úgy, hogy te ne tudj kijutni sehol a Karibi térségbe anélkül, hogy meg ne tudjanak támadni. Mondjuk ha jönnek a player cityk, akkor meg mindegy lesz, mert majomja tuti a Kuba legnyugatibb pontjára fog pakolni egy kalózvárost és vége a mókának.)

Szóval tõlem szeptember 10-tõl legyen francia a magyar 😊, de azt nem akarom, hogy mindenki - közük én - odamegy, aztán rajtam kívül senki sem játszik vele, mert jött a haverja is, és õ francia helyett brit vagy kalóz akart lenni és az illetõ fogta magát és kalóz lett. Mi meg ott maradunk, és nézünk ki a fejünkbõl miután mindenki lelép. (Hosszú magyar MMOs tapasztalat ...)

Amúgy jók az amcsi szerverek ha MMOzik vki, mert bár van lag, napközben korrektül lehet ténykedni, és a kutya sem baszogat, ha éppen árut szállítok. A lag az kínos dolog, 2GB RAMom van, azzal egész okésan fut maxon, még most is, hogy windowed modeban nyomom a sok harci hibaüzenet miatt ami a "gondosan letesztelt" legutóbbi "live"ra kerülés után jött a bétaszerverre.

Ma este (szombat hajnal) lépj be éjjel 2 után, mert stress teszt lesz. Mindenki L50 lesz erre a 10 napra, és "ócsón" lehet majd venni Inv. 1st Rt és egyéb hajókat. Azt nem írtad, hogy naval tiszt vagy más szerepben nyomulsz ...

A medve nem játék.

Bucser
#769
A Ship of the line nem véletlenül ship of the line😊 HA már ketten vannak az necces, mert tudnak vonalban hajózni, de egyedül egy gyors és mozgékony hajó számára ha jó szele van és ügyes a kapitány szerintem eléggé könnyû prédák.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Kata
#768
Én spanyolon és kalózon kívül bármit játszom szívesen.

Franciáknál van két igen nagy és mûködõ guild (Chevaliers de Mers és a Saint Maartens Zeevarder Syndicaat), bár én egy kisebbe vagyok most (Order of Silver Star). A két nagy franica guild vegetál, mert nagyon régóta játszanak, és sokan beleuntak, hogy mindig elõlrõl kell kezdeni mindent a wipe-ok miatt, így csak tesztelgetni járnak be. Egyébként még rohadtul felesleges a fejlõdésre meg termelésre helyezni a hangsúlyt, mivel még jópár wipe várható a béta során. Engem speciel jobban érdekelne, ha a rohadt memory leakeket és szaggatást, lagolást megszüntetnék végre, mert az open sea hajózhatatlan - legalábbis számomra.

Kérdésedre válaszolva, 41-es szintû vagyok, és volt egy defiantom, ami hála a fent említett problémáknak egy pvp során elveszett (csata közben még le is fagyott a játék, az egész gépet újra kellett indítanom, persze a hajó elveszett). Ezért nem néztem be hetek óta a játékba, mert se pénzem, se hajóm most. Van egy maradék Lexim, oszt annyi. Küldetéseket se tudok csinálni, hogy legyen lóvém, mert egyik kikötõbõl a másikig nem jutok el a fagyások és szaggatások miatt.

Trinity vs. Invincible (sztem nem invisible)
Korábban (két nagy update-el ezelõtt) még a Trinity simán rommá verte a 104-est 1 vs 1-ben azonos tudású, ügyességû játékosok esetén. Hiába az erõsebb ágyúk, ha a Trinityvel körbehajózod a holtterében, de még broadside-nál is adott idõ alatt több sebzést viszel be a Trinityvel, mint a 104-es nagyobb kaliberû ágyúival. Így egymás mellett hajókázva is simán elsüllyeszti a Trinity a 104-est, mivel állításoddal ellentétben jópár sorozatot kibír. Legalábbis ez volt, amikor ilyenekkel hajókáztunk pár update-el ezelõtt. Hogy mit változtattak a nagy hajók statjain, azt nem tudom, mert azóta még senki nem tudott építeni ekkora hajókat, olyan sûrûn követték egymást a wipe-ok. Majd kiderül.
Külsõre mondjuk nekem még mindig jobban bejön a Trinity, mint az Invincible.

De lesz majd 1740-es Victory is a játékban. Vagy mi (tervbe vettük az Anthelope utánra), vagy majd valaki tuti megcsinálja. Na az tuti le fogja gyalulni a Trinityt meg az Invinciblet is. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

MarkBlade
#767
Diplomatikus válasz 😊
#766
én igen, csak finoman adagolva😊
MarkBlade
#765
Politikamentesen állíthatom hogy a franciákat senki nem szereti.. 😊