Naval Action

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

a.carkey
#1014
Az IRCre én nem leltem rá. Az hol van?

A medve nem játék.

a.carkey
#1013
Nem. Csak amihez hozzákötötted a béta 20 jegyû kulcsot!

A medve nem játék.

#1012
egyebkent van egy irc chaneljuk is!
esetleg ott lehetne kerni directben 1 keyt?

mas, mikor loggolok soe ba, ott van olyan lehetoseg hogy create new station account, ha csinalok egy ujat, vajon annak is lesz joga potbs hez? mer akkor no para otthon csinalok mindnekinek! 😉
a.carkey
#1011
Ez a mostani ugye csak egy "szûk" zárt béta.Vajon lesz még majd többrésztvevõs " open beta " is ?
LESZ.

Melyik hajót kapja elsõnek a játékos?(megnézném a ship quide-ban)
Halifax Schooner

Az tisztán látszik hogy a legtöbben angliát vagy a kalózokat választják majd, így akkor mondjuk a spanyoloknak örökké túlerõben lévõ (számbeli)ellenféllel kell küzdeni a pvp-s tengeren ?
IGEN. De mivel egy battleba csak meghatározott számú player vehet rész, így végül is nem feltétel, hogy mennyien vagyunk egy-egy oldalom, max ha olyat választasz ahol többen vannak, rohadt nagy lagot kapsz cserébe. (Tesztelve. Ez van!)

Ill ha angol vagyok akkor elvétve találok humán ellenfelet a vizeken..?(gondolom a játék majd generál spanyol computer-hajókat(botok)de az mégsem human players..
Mindig van elég player más nemzetbõl a vizeken, de PvPzni csak meghatározott területen lehet, és ott sem bizti, hogy sikeres leszel ...

Hogy lehet váltani a szerepköröket ha mondjuk nem tetszik pl a naval officer? Eccerüen csinálok egy új karit? Csak akkor gondolom elveszítek mindent és újból 0-ról kell kezdeni?
Ha kalózként kezdesz és naval officer akarsz lenni, akkor bizony új karakter kell. Ha naval vagy és csak kard skillt akarsz cserélni, 10k dublonért cserébe megteheted. Ha máshogy akarod elosztani a kapitány pontjaidat, szintén 10k dublon az ára.

Lehet hogy ökörség, de mi van akkor ha mondjuk egy angol privateer megtámad egy zsíros angol kereskedõt a nyílt vizen?? (bár gondolom saját nációt nem lehet megtámadni).
Nem lehet.

ha kereskedõként kezdek honnan kaphatok infót hogy melyik kikötõben mit lehet jó áron eladni. ill olcsón venni? Vagy ez egyszerûen vakrepülés az elsõ idõkben? (mondjuk megpakolom a hajómat rummal aztán bolyongok a kikötõk között hogy hol találok jó árat ? )
Nem teljesen így mûködik, de ha látni akarod a többi kikötõt, kell hozzá egy skill, hogy ezt megtehesd. (Ha jól emlékszem min L8 v L11 után van ez a lehetõség.)

Jah még egy..Remélem kell a legénység részére is készletezni kaját vizet rumot stb az utakra..mi van ha egy hosszabb úton kifogysz a kajából vagy vízbõl? ( ettõl lenne számomra realisztikusabb a játék)
Kell majd kaja, egyelõre nincs jelentõsége a bétában.

Kell-e valamilyen bért fizetni a legénységnek havonta ?
NEM.

A medve nem játék.

a.carkey
#1010
A következõ tippem, hogy megjön a kulcs, de nem fog mûködni, újabb napok mennek el, és aztán átállnak a soe stationos beta fórumra, amihez kell a kulcs. Sem írni, sem sírni nem fogunk tudni ...

A medve nem játék.

#1009
a.carkey maximalisan igazad volt! Nemcsak a fellegekbe "siras" volt! Bazeg, eddig bejott amit gondoltal!
a.carkey
#1008
Egyetértek. Ugye-ugye. Amíg egy bizonyos szereplõ nem lépett be, minden korrektül ment. Azóta nem lehet a deveknek pmet küldeni, a support is szarik ránk nagyívben, stb.

Amúgy majdnem beírtam nekik valamit, de ha nem történik semmi délutánig, akkor beírom. Mégha bannolnak is.
5 kurva napja várok, hogy egy semmi dolgot elintézzenek. Zéró idõ. 5 perc az egész! 5 kurva perc meló!

A röhej az, hogy van két aktív SOE accom, és megvan a gépemen EREDETIBEN az FLS egyetlen játéka, a Rails Across America (amúgy nem rossz játék).

A medve nem játék.

Pluskast
#1007
Ugyan miért lenne az érdekük? Elvesztenek 30 embert akik nem fognak elõfizetni rá mikor már lehet vele játszani. Na és? Nagy ügy! Majd jön helyettük 300 másik. Az igazság az, hogy ha akarták volna már rég elküldték vola a kulcsokat mert érdekes módon a fórumon történõ hozzászólásaim reagálási átjönnek az email címemre, csak érdekes módon pont az a mail illetve cd kulcs nem jön ami kellene. Ugyan már nevetséges!

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#1006
En abban bizom FLS elintezi a kulcsokat!!!

Az o erdekuk is!

Pluskast
#1005
Már nem érdekel.....

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

a.carkey
#1004
Majd te is megkapod, hogy a SOE csak a launchpadot, meg a reget, meg a ..., na ja, de ott a lényeg a bétában! 😊

A medve nem játék.

Pluskast
#1003
Tök mindegy nekem az jött le, hogy akik eddig nem kapták meg a kulcsot azok ezután sem fogják. A sony hozza a szokásos szemétláda multicéges profilját. Soha nem voltam oda értük ezután sem leszek.
Már ezen a megnyilvánulásukon látszik, hogy leszarják a testereket és csak a játékosok pénzére utaznak. Úgyhogy részemrõl ennyi volt...

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#1002
Blackbeard is the new name of the Beta server. For various reasons we decided to use a 'real' name instead of 'Beta' for it moving forward. It should be up shortly with the build from Testbed.

na igy mar vilagos!!! :-))))
a.carkey
#1001
THX!

Remélem nem lesz így, de mivel anno az SWG beta forumhoz is csak így lehetett hozzáférni, hát, nem csodálkoznék ha most is ez lenne.

Sokan changeltek brit oldalról spanyolra? A lag itt volt elég elfogadható. Nyilván ez sokaknak jó. Ráadásul nem rossz a a nyugis térség Vera Cruztól Pensacoláig. 😊

Ja, és ne felejtsd el: napokig nem volt béta. Mindenki próbálja bepótolni a kiesést. 😊

A medve nem játék.

a.carkey
#1000
Mellesleg, a SOE hiv. oldalon ez a szlogen van:
"We've Got Your Game™"

Nos, ez totálisan igaz!<#nyes>

A medve nem játék.

#999
carkey: jaja ugy neztem meg /who val! De mikor wipe elott toltuk is mindig megneztem de 19 nel tobbet sose lattam!

Ezert furcsallom, a 39 et!!!

Egyebkent, ha a forumos dolog igy lesz no para! Tele fogom irni a forumot az erdeketekben! Sot!! A /support uzi egybol a deveknek meg azokat is bombazni fogom! ;-)
a.carkey
#998
Elérni el lehet valahol a sony fórumot? Vagy még nincs ilyen?

A medve nem játék.

a.carkey
#997
Megcsináltam a regisztrációt a sonyhoz, de szerintem az lesz, ami cnuttal volt pár percig ...

A medve nem játék.

a.carkey
#996
Én négy hétig napi 15-18 órát minimum ...

A medve nem játék.

a.carkey
#995
Dehogynem voltak. Írd be azt, hogy "/who" és megtudod hány spanyol van online.

A medve nem játék.

a.carkey
#994
Mert ugyanaz lesz, mint itt volt neked percekig (órákig): nem fogod látni a béta fórumot, mert az accod nincs a beta teszterek közé aktiválva, mert nem kaptad meg azt a bizonyos kulcsot ...
Aztán ebbõl a helyzetbõl érd el azt, bigyó, bigyó józsi géza station account alól, hogy beazonosítsanak mint cnut a fls fórumon. Szóval ha nem jön meg a kulcs az átállásig, max. Snipa tud majd értünk lobbyzni, mert csak neki van. (Meg Hunnennek ...)

A medve nem játék.

#993
nahszoval, este ment egy rovid idore a beta! aztan ahogy irtam lekapcsoltak!


most reggel kivancsisagbol felleptem, ment atestbed meg a listabol a "blackbeard" arra felleptem lenyomtam elso traininget es nagyon furcsa volt, hogy tele van a varos spanyollal!
megneztem mennyien online 39!!!!! bazeg ennyien wipe elott sose voltak online pedig marha sokat toltuk!

ovatos feltetelezes de nem lehet hogy a sony a kulcsokat a sajat spanjainak osztotta ki??? Egy nev se volt ismeros! En ugyanugy Don Hernando Jose vagyok! Szal fura..

Egyebkent a sony-s forumba biztos, hogy a station accounttal lehet irni! A key hianya csak azt zarja ki, hogy a potb ben jatszatok!
#992
Jó reggelt! Igencsak amatõr hiba ez tõlük. Vagy az van amit Te írtál, bát valószínûleg tundak generálni még kulcsot, vagy pedig egyszerûen csak lusták elküldeni kézzel... A sony-s fórumra amúgy miért ne tudnánk írni?

#991
Elég régóta várom játékot,de mióta megtudtam hogy a Sony kezeli,eéggé elment a kedvem. Átéltem mit tettek a SWG-vel.

Triathlon for life

a.carkey
#990
Nyertem. Szar sem érkezett priviben. De bejelentették, hogy új lesz a fórum, és csak a sony stationon keresztül lehet majd belépni. Ez ugye mindenki számára világos, hogy mit jelent ...

Úgyhogy Snipa, neked kell majd lobbyznod, ha ezek a majmok lelövik a fórumot ...

Ejj de éreztem! Sokan írtán, hogy Sonyfóbság az egész, de egyszerûen 4 éve vagyok náluk, és ismerem õket, mint a szart. A 20 jegyû kód meg nem az FLS mulasztása volt, hanem a SONYé. Szóval nevetséges az egész.

Na ez van!
Snipa, pls, majd irogass a nevünkben is az új fórumra, ne hagyd már annyiban az egészet.

A medve nem játék.

a.carkey
#989
Ha reggel sincs ott vagy nem mûködik, max folytatjuk az egész kampányt. 😊

Amúgy én speckó nem remélek csodát. Már rég megtehették volna uezt. Nem 5 nap alatt, hanem 20 perc. Ki írt be? Õ, õ, õ, õ, õ, és õ. Ennyi. Vsz egyszereûen nincs elég 20 jegyû kóduk, és mi pl. ezért beszoptuk. Szerintem max. az várható, hogy ma kapnak párat, és pótolnak némi hibát. Vagy páran megkapjuk. Mert 50 (tegnap még nem volt ennyi) key kiküldése azért ne jelentsem már ekkora problémát, ha én naponta 10-15 levelet kapok tõlük más-más témakörben. De ok. Adjunk neki egy esélyt. Max. nem lesz belõle semmi.
Mondjuk leszarom. Rakat filmet megnéztem amivel már így is adós voltam magamnak, ráadásul béta sem volt. Jót is tett ez a kis szünet. 😊
Ha megjön a kulcs, úgyis jöhet a grind 1-rõl 50-re. Mert L22--23 körül úgyis az lesz. L36 után meg szintenként 10k XP kell majd minimum úgy, hogy max 240 XP egy hajó. MAX!!! Na mindegy. Húzok aludni.

A medve nem játék.

#988
És még azóta jelentkeztünk páran akik nem kaptunk. Úgy számoltam hogy kb 50 ember jelezte az ilyen gondját a topicban. Remélem nem fognak csak úgy elfelejteni minket.

a.carkey
#987
Kiváncsi leszek ...
(Ugyanez a muki tegnap elküldte 29 embernek, és 2 ember kapta meg.)
De reméljünk! 😊

A medve nem játék.

#986
Hi Nektek.
Látom egy kicsit zûrös ma az élet..Azért kérdeznék innen a körön kívülrõl párat:

Ez a mostani ugye csak egy "szûk" zárt béta.Vajon lesz még majd többrésztvevõs " open beta " is ?
Melyik hajót kapja elsõnek a játékos?(megnézném a ship quide-ban)
Az tisztán látszik hogy a legtöbben angliát vagy a kalózokat választják majd, így akkor mondjuk a spanyoloknak örökké túlerõben lévõ (számbeli)ellenféllel kell küzdeni a pvp-s tengeren ? Ill ha angol vagyok akkor elvétve találok humán ellenfelet a vizeken..?(gondolom a játék majd generál spanyol computer-hajókat(botok)de az mégsem human players..
Hogy lehet váltani a szerepköröket ha mondjuk nem tetszik pl a naval officer? Eccerüen csinálok egy új karit? Csak akkor gondolom elveszítek mindent és újból 0-ról kell kezdeni?
Lehet hogy ökörség, de mi van akkor ha mondjuk egy angol privateer megtámad egy zsíros angol kereskedõt a nyílt vizen?? (bár gondolom saját nációt nem lehet megtámadni).
ha kereskedõként kezdek honnan kaphatok infót hogy melyik kikötõben mit lehet jó áron eladni. ill olcsón venni? Vagy ez egyszerûen vakrepülés az elsõ idõkben? (mondjuk megpakolom a hajómat rummal aztán bolyongok a kikötõk között hogy hol találok jó árat ? )
Jah még egy..Remélem kell a legénység részére is készletezni kaját vizet rumot stb az utakra..mi van ha egy hosszabb úton kifogysz a kajából vagy vízbõl? ( ettõl lenne számomra realisztikusabb a játék)Kell-e valamilyen bért fizetni a legénységnek havonta ?

Köszi a válasz(okat :- ))
#985
Nezzetek meg a forumos PM eket:
Some time today, I'm going to send another batch out. For folks I sent a re-send to yesterday and have reported not yet getting it, I'm going to try sending them via PM from the forums.
#984
Írtam, alattam 3mal van a te mostani írásod.

Kata
#983
Jaja. 😊 Úgysem marad le az ember semmirõl.

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#982
Ok. Akkor amit írtam, menj oda, és írj, hogy nem jött mailed!

A medve nem játék.

a.carkey
#981
Snipa! Hagyd a bétát. Alapszabály: patch napján ne játsz! (Különösen ha amerikai a szerver, és 10k ember akarja bepótolni egy éjszaka alatt az eltelt pár nap kihagyást. Hagyd holnapra, nézz egy filmet, stb. Kb. ez lesz félóránként.

A medve nem játék.

#980
Változás van! Kaptam emailt a visszaváltoztatott régi címre, hogy klikkeljek az URL-re és akkor lesz érvényes a változtatás, így már látom a beta fórumot is!

#979
Én meg azóta is szenvedek de semmi. 5 percenként beugrik valami ötlet pl hogy hátha explorerrel megy vagy valami és nagy lelkesen kipróbálom de nem történik semmi. Nézem mindkét email címet 5 percenként 😞 Ez kb olyan mint abban a filmben ahol a fõszereplõt kitörlik minden nyilvántartásból és így megszûntetik, csak kicsiben.

#978
bazeg lekapcsoltak a betat! 😞

ehhh...

#977
Hát, nem tudok okot. Írtam pár szót a küldetésekrõl, 3 karakterem volt akikkel játszogattam is. Szóval inaktív nem voltam. Konfliktusba nem kerültem, csúnya szavat se írtam meg semmi.

Igen cnut néven voltam. 😞

#976
Ezt tenném ha tudnék írni. De semmit nem tudok ott, ki is írja hogy nem írhatok, nem válaszolhatok meg semmi. Visszaváltoztattam a mailcímet kínomban. De az se segített. Kicsit szomorkodok már miatta, mert így nem látok sok esélyt hogy visszakerüljek, pedig már érdekes lenne...

#975
Van beta skacok!

Kulcsert kuzdjetek!
a.carkey
#974
Mishanak összeírtam egy hosszú mailt, erre nem fogad privát üzenetet.
Cnuty! 😊

Írj a nem béta fórumba egy létezõ devnek, hogy te beta teszter voltál, de nem tudsz belépni a beta teszter fórumba. Nézzen utána mitõl lehet ez!

A medve nem játék.

Bucser
#973
esetleg ha töröltek bétából valami miatt esetleg?

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

a.carkey
#972
Jujj 😞

Írok az egyik devnek!

Pill.

cnut néven voltál?

A medve nem játék.

#971
Egyet tudok elképzelni hogy miért. Mégpedig megváltoztattam pár napja ott a fórumon a profilomban az email címet. a fene se gondolta hogy az lehet ilyen végzetes 😞

#970
Hát igen, és én is tisztán emlékszem hogy játszottam 😊

#969
Elfelejtették hogy tester voltam. Régi kliensben rá tudok klikkelni hogy beta forum, aztán meg mondja hogy oda nem nézhetek be 😞

a.carkey
#968
Huh, na az tényleg gáz. Mintha nem is lennél bent a bétában, bár én találkoztam veled bent. 😊
Kira!

A medve nem játék.

#967
Beta Tester Discussion -t nem is látom.

a.carkey
#966
Na ez érdekes.

Mindegy. Próbáld meg azért:
login>cnut
pw>te tudod mi az
Beta Tester Discussion/Getting Started-Installer Issues/Missing your email?
aztán azon belül:
post reply

Semmi extra. Ha ez sem megy, nagyon nagy gázok vannak az FLSnél.

A medve nem játék.

#965
cnut ott is, csak kis betûkkel.