Naval Action

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1064
Igértek valami újat? Mert én nem látom hogy beszólnának a topicba már egyáltalán. Nagyon igazad volt a SOE-val kapcsolatban!

a.carkey
#1063
Ismét eltelt egy nap, és lófaszt sem csinált az FLS.

Kezd kurva unalmas lenni ez az ígérgetés. Mert vagy szarnak az emberre - mindezt a SOE érkezése után -, vagy totál hülyék az amerikaiak még egy mail küldéshez is. (Mivel eddig nem így ismertem meg õket, illetve nekik ez mindennapos, egyszerûen a harmadik eset valószínû, hogy nincs elég kulcsuk, és nem merik beismerni. Ez viszont bizony, bizony a SOE hiábja. Az õ launcherbaromságuk miatt nem lehet tesztelni.)

A medve nem játék.

a.carkey
#1062
Ha hosszút kérsz, vissza kell olvasnod. Sorry.
Minden egyéb info itt!

A medve nem játék.

a.carkey
#1061
De legalább leteszteltem, hogy igenis tudnak üzenetet küldeni nekünk, és mûkszik és jól van beállítva az e-mail címem is, mert beállítottam, hogy ha privi jön, értesítsen róla. Ennyit arról, hogy nálnuk a hiba ...

A medve nem játék.

a.carkey
#1060
Válaszolt. De õ csak egy designer és két hétig nem volt bent. Mondjuk nyilván több olyan devet ismer, aki viszont nem csak designer, mint én ...

A medve nem játék.

Firerock
#1059
hellosztok
mivel nicns faq és nincs kedve,m visszaolvasni 1000hszt
ezért megkérdezném hogy ez miylen játék?(kicsit hossza bemutatót kérnék😊)

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

a.carkey
#1058
Reggel csak egy dev volt a fórumon online, egy designer, Taelorn. Kértem, hogy csináljon már valamit, vagy egy korrekt updatet küldjön, hogy mi a tök van. Röhej az egész, mert jön a hétvége, lenne sok ideje az embernek, õk meg csak igérgetnek: a nap végén benyögi valamelyik, hogy majd ma küld, elmegy egy nap, aztán a nap végén benyögi, hogy bötög a körösztanyja az egyiknek, vagy ehhez hasonló, és ismét elment két nap, és ez végig így ment ...

A medve nem játék.

#1057
Ide se jött még semmi.

a.carkey
#1056
Nevetséges. Szar sem változott, újabb 8 óra ment el ...

A medve nem játék.

a.carkey
#1055
Mindegy srácok. Nagyon úgy nézem, hogy kihúzzák a SOE fórum beolvadásig. Nem tudom mikor lesz, de én a hétvégére tippelek.
Balfasz banda.
Katával végül is mi lett?

A medve nem játék.

Pluskast
#1054
Minek? A fórumban is tudják mi a baj...

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#1053
nah sikerult fellepnem az irc csatira!

eloszor is! akinel jelentkezni kell 3szor is irt levelet!!!!
szal jo gyerek mert siman valaszolt mindenre!

masreszt van fenn 3 FLS emberke a csatin!

en azt mondom fel kene jonnotok irc re! es beszelni veluk!
#1052
Üdv a klubban.

a.carkey
#1051
Nem. Ok. Jó linket tettem be ...

A medve nem játék.

a.carkey
#1050
Várj!

A medve nem játék.

a.carkey
#1049
Akkor katt az #1040es kéklinkre, és írj az FLS topicba (Missing your e-mail?), hogy neked sem jött kulcs. Ha beírtál, felraklak arra a hosszú listára azonnal.

Azért nézd meg, hogy be tudsz e lépni a kódoddal a szerverre! Elvileg nem tudsz - kiírja majd, hogy ezen az úton nem megy -, de azért próbáld meg.

A medve nem játék.

Kata
#1048
Testbed nincs felrakva nekem, szal abba régen se tudtam. De játék ikonjára kattintva elindul az eddigi szokásos updater, fel is rakott megint vagy 420 megát, utána elindítottam a játékot, és volt egy csomó szerver, de csak a testbed volt aktív.
Szal nem tudom hogy kell-e egy új updatert feltenni, vagy mi. Egyébként emailban naná hogy én sem kaptam semmi kódot.

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#1047
Elindult?
Be is tudsz lépni a testbedre?

A medve nem játék.

a.carkey
#1046
Várható volt. Elegük van a lagból.

A medve nem játék.

a.carkey
#1045
Na megvan. Privi ment!

A medve nem játék.

a.carkey
#1044
Pill.

A medve nem játék.

Kata
#1043
Nem vágom mihez meg hol kell ez a kód, mert elindult a játék, csak épp asszem most testbed aktív csak. <#nemtudom>
Vagy van valami más játékindító most?

[/cserf][/fülünyúl]

#1042
es most spanyol side on nyomjak! 😊 beszarok!
#1041
loooooool

bazeg nem hiszem el!

jastzik most beta spanyol oldalon 32 ember, nincs ismeros nev, mondom megkerdem van e itt valaki a teambol akik visszafoglaltak caracast a wipe elott!

ERRE BEÍR 2 angol hogy jaja mi ott voltunk csak vedtunk!

bazeg...
a.carkey
#1039
Ezek szerint neked sem jött meg? (Bocs a hülye kérdésért ...)
Elvileg "elküldték" mindenkinek. És nálunk a "hiba". Gyakorlatilag rohadtul gebasz van náluk, és szarnak az egészre, de ha megadod a forum user neved, felraklak arra a listára ami eddig összeállt, és vagy Privát üziként, vagy a fórumon regisztrált mailcímedre elküldik a kulcsot, meg mindent amit tudni kell ...

Kb.

A medve nem játék.

Kata
#1038
Kicsit lemaradtam az eseményekrõl, még tölt az updatem, meg regeltem a Sonynál, de hol is kell ezt a 20 jegyû kódot kérni vagy kapni? És mihez kell?

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#1037
Amúgy leteszteltem.

45 perc alatt átnéztem az összes hozzászólást. Becopyztam 60 nevet 1 fájlba.

Aztán fogtam, és megnyitottam 1 mailküldést, becopyztam 1 mailcímet a sablon szöveggel, generáltam hozzá egy kulcsot. Megnéztem mennyi idõ volt. Az egész kiküldése két perc lett volna, mert ellentétben velük, még le is ellenõriztem õket. Az egészet beszoroztam 60al, és láss csodát még 3 óra sem lett volna az egész a listakészítéssel együtt.

Aztán ue listáról, hasonló szöveggel, újból generált kulcsal egy havernak küldtem PMet, mert ez is érdekelt, hogy vajh menny idõ.
Na az még egyszerûbb volt. A srác rögtön megkapta. 1 perc sem volt az egész/emberke, mert néztem a listám, és az elejétõl végig mentem az összes néven (volt ABC sorrendes listám is, és volt "ahogy írtak a topicba" féle). Közben pipáltam. Pipálással együtt sem volt szinte semmi idõ.

Na szóval 3 óra alatt, ill 2 óra alatt meglett volna bármelyikféleképpen az egész ha az elejétõl kell egy listát írnom.

NEM 5 NAP ALATT SEMMI SEM TÖRTÉNIK! Sõt, már vagy másfél hete szarakodnak az egésszel. 😞 Most éppen um vészhelyzet van az egyik családjánál. Ja, persze. Aztán holnap is az lesz, és szépen el is ment a hétvége. Ha tudom, hogy ez lesz, már rég Ausztriában "nyaralok".

A medve nem játék.

#1036
Köszi mindenki nevében a listát!

#1035
de hosszú lista!

a.carkey
#1034
Ja a csúcs az volt, hogy amikor a dev beírta, hogy mennek a kulcsok, akkor volt 2x2 egyforma név, és két ember hiányzott a listáról. 😊

A medve nem játék.

Pluskast
#1033
Tudod majd ha ló legel a síromon! Na majd akkor elhiszem neki. Inkább ne mondana semmit.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

a.carkey
#1032
De a barom még védi is õket.
Ráadásul hány olyan van, aki kapott, de nem jó, vagy tényleg rossz a kulcs! A csávóé ráadásul jó volt, el is ismeri, még büszke is rá, hogy két kulcsa van, és pofázik is, hogy milyen jó az élet. Más meg innen még anno meghívót sem kapott, neki meg már kulcsa is kettõ van pedig 58 ember vár csak a mi listánkról a kurva mailre 😊.

A medve nem játék.

#1031
atveres ize van a dolognak!
a.carkey
#1030
Egy másik hülye szerint meg a kulcs az FLStõl jön. Ja.
Maga a kulcs tényleg az õ mailjükrõl jön, de aki generálja a kulcsot az a barom soe az, hisz az õ kapcsólódásukhoz - account - kell. Csak azért nem a SOE szerepel a mailen, mert még nincs áttéve a fórum és a többi baromság station accountra. Eddig.

Aztán azt írja, hogy jött kulcs, de nem tudta aktiválni. Tipikus kamu duma. A gyereknek erre elküldték újból. Persze most már két kulcsa van, és büszke is rá, ugyanis a régi is elindult ... Aztán osztja az észt, hogy mindenki megkapta, meg így, meg úgy. De valahogy mégis van egy rakat név a fórumon, aki nem kapta meg. Még olyanok is, akik a legelsõ lépéseknél ott voltak.

A medve nem játék.

a.carkey
#1029
Már megint mellébeszélnek a beta fórumon. Nevetséges.
Újabb duma, hogy ma átküldi. Majd ma. Ja. Persze. Lassan másfél hete hallgatom ezt tõlük ...

A medve nem játék.

a.carkey
#1028
Szívesen!

A medve nem játék.

#1027
Hi Carkey !
Köszi a válaszokat !!
a.carkey
#1026
Jelen pillanatban ez megy a bétában:
Kérdés: 1000 kérdés ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Válasz: 1db.
Marad 999 megválaszolatlan kérdés. És ez csak gyûlik.

Eddig baromi jó alap tájékoztatás volt. Szeptember 11-ig. Mindent idõben megtudott az ember, látta mi várható, és mit hogy kell.
Most meg?!

Felkapcsolják a bétát, és kész. Aztán jön a szöveg, hogy mi, hol.
Megjegyzem anno nem volt szó 20 jegyû kódról Annyit írtak, hogy jön a SOE, launcher, aztán a régi kódommal be tudok lépni. 3 nappal a wipe elõtt meg közölték, hogy kapsz/kaptál 20 jegyû digi kódot, azt kõõ beütníí!

Nevetségesek!

A medve nem játék.

#1025
Illetve már most látjuk.

#1024
Látjuk majd hogy ki az úr a háznál.

a.carkey
#1023
Minek kellett a launcher? Ettõl több bug jön elõ a bétában? Jobb lesz a craft? Nem lesz lag? Vagy mi?

A medve nem játék.

#1022
Sok itt a kérdés. Pl miért kell kódot váltani launcherhez? Miért nem elég csak login/passt cserélni? Miért nem csak az aktív bétásoknak küldtek kulcsot? Miért nem küldtek nekünk? Miért nem küldenek most nekünk?

a.carkey
#1021
Mondjuk máig nem értem miért kellett a béta közben ezt a barom launchert betenni? Miért nem ért rá 1 héttel az open beta vége elõtt?
A lényeg úgysem az, hogy most van-e launcher, vagy sincs. Szerintem tökéletes volt az FLS töltikéje is. Sõt, talán még jobb is, mint a SOE szokásos launcherje.

A medve nem játék.

a.carkey
#1020
Ha kaptál 20 jegyû kódot, akkor nagy valószínûséggel be fogsz tudni lépni.

A medve nem játék.

Kata
#1019
ha hazaérek én is megnézem be tudok-e lépni, megijesztettetek

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#1018
Az elsõ lépésük nem sûlt el túl jól, az bizti. Kicsit kevesebb kódot küldtek az FLSnek a szar launcherjükhöz. Jaaa, és szarnak rá! Nem érdekli õket. Szerencsétlen FLS meg csak néz ki a fejébõl, hogy ez eddig nálunk nem így volt ...

A medve nem játék.

#1017
Sajnos ahova SOE beteszi a lábát ott fû nem terem. Nem josolok nagy jövöt ennek a játékna,és sajnálom a fejlesztõket.

Triathlon for life

#1016
bazze, a caracasi diadal utan lett nepszerubb a spanyol oldal!!! Most kaptam infot irc csatirol!

Es faszom a "caracasi veteranok" meg nem kapnak key-t? röhej....
#1015


http://www.burningsea.com/forums/showthread.php?t=25060