Naval Action

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

a.carkey
#1114
Beszéljétek meg Katával! Sajnos azon kívül, hogy írok az érdeketekben, többet nem tudok segíteni. 😞

A medve nem játék.

#1113
lol 😊
#1112
engem például igen érdekel a dolog, de nem vagyok benn a bétában - egy béta kulcsért örök rabszolgaságot vállalok, nincsenek igényeim és mindenre hajlandó vagyok 😊
#1111
Nem kaptam még mindig, de küldtem PM-et neki.

#1110
"...a srác lehuzogatja aki már megkapta. Egyszerûen be kell írni a topicba, hogy adjanak egy kulcsot mert nem kaptál. Biztos van ismerõsöd akit esetleg meg érdekelne a béta. "

Ez csak Katán keresztül él?😊

#1109
Anulu!

Kiraly! ;-)

Tobbiekne meg jo kulcsvadaszatot! Vagy PM irogatast! ;-)
a.carkey
#1108
A bétások közül,
cnut, Pluskat és Katiebaby ha jól veszem ki még nem kapta meg a kulcsot?

Kérlek erõsítsétek meg!

A medve nem játék.

a.carkey
#1107
Sikerült?

A medve nem játék.

#1106
Köszi, akkor írok neki is.

a.carkey
#1105
cnut!

ktatroe

a neve. Neki küldj egy PMet!!! A topicba már írtál.
Mivel rajta vagy a listán, és ennek ellenére nem kaptál, fog küldeni. Már írtam, hogy fogsz küldeni, de sajna az van, hogy a kurva idõeltolódás miatt ott még korán van, míg itthon már 23.39, és írta, hogy kb. 250 PMet kapott 1 óra alatt ... 😞
Nekem egy hetembe és napi állandó vizslatásba került, de kellett a kulcs. Amúgy nem volt kulcsuk. Ezt a Rev nevü emberke ismerte el.
Szarintem amíg bírod, zargasd a topicban, fórumon, mert egyszerûen ez a gond az amcsi játékokkal. Minimum 6 óra az idõeltolódás ...

Kata!

Rajta vagy a listán, a srác lehuzogatja aki már megkapta. Egyszerûen be kell írni a topicba, hogy adjanak egy kulcsot mert nem kaptál. Biztos van ismerõsöd akit esetleg meg érdekelne a béta. Már emiatt is megérné. Egy sima post, és egy PM a Ktatroe gyereknek. Ennyi. Kb. 2 perc? Max.

Pluskat!

Téged is csak bent értekel el. Végül is kaptál? Az általad fórumban megadott e-mailt megírtam a srácnak, és írtam, hogy nem tudlak elérni. Remélem azóta megjött vagy küldött PMt!

Ne adjátok fel. Jó a játék, csak beszállt a SOE, és rögtön csõstõl jöttek a bajok.

Jelenleg töltöm a játékot. Megnézni csak holnap fogom.

Kitartást mindenkinek! Ne adjátok fel!
Segítek holnap is, ha még nem lenne, de azért ti is postoljatok/PMezzetek.

A medve nem játék.

a.carkey
#1104
Megvan.
De kurva nehéz volt. Minden devnek küldtem PMet akit láttam, aztán ráállítottak a srácot az ügyre, és lett kulcs.

A medve nem játék.

Kata
#1103
negatív

Bár kedves tõletek, de nekem ne erõltessétek, már nem igazán érdekel. <#shakehead>

[/cserf][/fülünyúl]

#1102
Anulu, es te?
#1101
Nem kaptam PM-et 😞 Milyen srácnak?

a.carkey
#1100
Katiebaby, cnut és Pluskat!

Nézzétek meg a PoftheBS fórumon a Private Messagest, mert elvileg ti is megkaptátok oda a kulcsotokat.

Kemény utánjárásba került, hogy ma elvileg mindenki megkapja. Addig nyomtuk egy amcsi sráccal az FLSt, míg végre megoldotta. Elvileg csak rólatok nem tudok semmit.

Ha megvan, írjatok a küldõnek egy PMet, hogy ok, és töröljétek le az üzenetet, persze miután regeltétek a klucsotokat. Ha nincs meg, ennek a srácnak írjatok PMt. Lsz itt is szóljatok, hogy minden ok, vagy jelezzétek a missing key topicban.

Köszi!

Anulu

PS: SOK SIKERT!

A medve nem játék.

a.carkey
#1099
Nekem se, nyugi. 6 óta csatáznak azzal, hogy PMben küldjék el, pedig ez az egyedüli használható út. Majd rájönnek, hogy így kell, mert a mailes forma nem megy.

A medve nem játék.

#1098
Nekem nem jött semmi.

#1097
zsír!

mostmar elobb utobb csak elmegy mindenkinek!
a.carkey
#1096
Ok.

A medve nem játék.

#1095
De, megjött. Most néztem meg hogy elfogadja e, nem ám vmi szart küldtek ki, mint pár embernek akik kaptak, és mégse tudták használni. Mûködik frankón, reméljük ti is megkapjátok most már nagyon hamar.

a.carkey
#1094
Ne már???

Ok. Küldtem neki mailt, hogy kinek hová küldje a magyarok közül.
Akkor a tiéd jó lett. Az A betü kimaradt neki? 😊

A medve nem játék.

#1093
Talán lesz már mindenkinél vmi, nekem kb 3 perce megjött a key.

a.carkey
#1092
Naná, hogy nem jöttek át a mailek ...

A medve nem játék.

a.carkey
#1091
Azt írja e-mailben küldi õket. Aztán egyenként HA LESZ IDEJE PMben.

LOL!

Azt hiszem nem fogjuk megkapni ...

(Vajh miért hiszem?! Vajh miért?!)

A medve nem játék.

a.carkey
#1090
A srác be is jelentkezett, hogy 40 perc és küldi õket.

A medve nem játék.

a.carkey
#1089
Na talán most. Küldtem minden online devnek egy rakat mailt. Remélem megunták, és küldik a leveleket a kulcsokkal ...

A medve nem játék.

a.carkey
#1088
DU 5 óra van. A keleti parton is már kora délelõtt, és egy rohadt updétet nem képesek kitenni 5 napja, hogy mit fognak csinálni ...

A medve nem játék.

a.carkey
#1087
Az a csávó készíti, akinek a MI kulcsainkkal IS kéne foglalkoznia ...

A medve nem játék.

#1086
1-(858)-537-0898 SOE Technical support! SOE
#1085
hehe, tartalmas oldal az mar biztos! 😊
a.carkey
#1084

A medve nem játék.

a.carkey
#1083
Nem, mert az FLS tudja, hogy ki van a bétában, azonkívül a SOEnak egyelõre nincs kész a fóruma.
Mekkora duma volt, hogy majd jön az arc csütörtökön. Majd õ átküldi. Na azóta hétfõ van, és senki sem tette be az arcát a topicba az FLStõl, hogy legalább ápdételje mi a tök van.

A medve nem játék.

#1082
Ha a SOE adja a kulcsot, nem inkabb nekik kene irni egy "peticiot" vagy valami?

#1081
Már hülyének is néznek...

a.carkey
#1080
Ismertem ezt a postot.

"That has nothing to do with SOE."
"... because of spam filters, because people have changed their email addresses, or because of The Internet ..." BLA, BLA ...
de a legjobb:
"... as soon as we can get to it ..."

Most ne magyarázza már be, hogy köze nincs a SOEnak, ha bevágja az alsót válasznak!!!
Védik a SOE balfaszságát. Elõre kell gondolkodni. Nem elküldési gond van, hanem kulcs nincs a SOEtõl. Vagy a SOE launcherhez az FLS ad digi kulcsot ami azt mûködteti? Mert az FLS korábbi részei mûködnek ...

Ez amúgy mi?
"Rev updated and then points to a thread where he wants people to add their info" Nem védeni kéne a fõnököt mert pénzt ad, hanem beismerni. Mindig így kúrják el, aztán csak néznek ha a SOE átveszi az irányítást mert balfaszok ...

A medve nem játék.

#1079
jah elozo post hoz!

irc-n kerdeztem sracot a dologrol! ezt valaszolta!

ircen jobb online lehet emberkekkel beszelni! ha valaszolnak 😊)))
#1078
<19:10> <Danicia> Yes. http://www.flyinglab.com/forums/showpost.php?p=569074&postcount=201
<19:10> <Danicia> Rev updated and then points to a thread where he wants people to add their info
#1077
Ez az info honnan van? Mondjuk az lenne a csoda ha nem így lenne.

a.carkey
#1076
Amúgy a SOE már szeretné kiadni a játékot ...
Csak annyit tudok rá mondani: JÉZUSOM!

A medve nem játék.

a.carkey
#1075
*akkor vagy ...

A medve nem játék.

a.carkey
#1074
Írtam két FLSes figurának:
Rhaegar (Community Specialist)
és
Danicia (Administrator).

Ha õk sem segítenek vagy meg sem próbálják, akkor a SOE tényleg átvette az irányítást odabent ...

A medve nem játék.

Pluskast
#1073
Hasonlókép vagyok én is.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

a.carkey
#1072
Felraktalak a listára.

A medve nem játék.

Kata
#1071
Katiebaby

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#1070
Mi a fórum neved?

A medve nem játék.

a.carkey
#1069
Akkor hagyják az egészet. Fejlesszék maguknak, mint a szerencsétlen Red Bedlam a Roma Victort. Ha ilyen balfékek, meg is érdemlik.

A medve nem játék.

#1068
Hat reggel 55 en voltak spanyol oldalon! Tobbi nemzetben nem tudom! Volt 1 egy port battle is reggel! Es 1 laggot nem erzekeltem!
Szal teljesen jatszhato! No lagg eddig!
Kata
#1067
Én meg már xarok rá. Kulcsot nem kaptam, de ha nem kapok sem fog érdekelni már.

Jó ideje benne vagyok a bétában és egyre rosszabb, egyre játszhatatlanabb - legalábbis számomra, nem tudom más hogy van ezzel. Eleinte max grafikán vígan furikáztam a nyílt tengeren is, nem okozott gondot 20 feletti npc hajó az instanceban, pedig még nem volt textúratömörítés a távolság függvényében (mondjuk még most sincs...).

Aztán jöttek a nagy updatek, wipeok, a játék lassú, szaggat, minimál grafikán is memory leakeket okoz, nem beszélve a beszabadított többezer játékosról, akik miatt meg olyan lagok vannak, hogy életemben ilyet még nem láttam (percekre megáll a játék, mire vált egyet a kép, leöltek pvp területen).
Szóval egyre xarabb az egész, a rendszert kellett volna rendbetenniük, mielõtt beeresztenek többezer játékost. Megkérdeztem pedig okosabbakat, és nem a gépem meg a sávszélességem a kevés a játékhoz.

Aztán meg most a SOE végül mégiscsak beleköpött a levesbe, mert nem bírták ki. Ez az új launcher tökéletesen felesleges dolog volt, a belefektetett idõvel és energiával inkább kicsit javíthattak volna a játék játszhatóságán.
Ezek után engem nem is érdekel kapok-e jelszót újra, és az Anthelope készítésébõl is kiszállok.

Belefásultam.

[/cserf][/fülünyúl]

#1066
valoban elkepeszto!

Mondjuk azert sem foglalkoznak vele szerintem! mert igy is van 1 rakat player a jatekban!
a.carkey
#1065
1x láttam a faszit péntek-szombaton aki úgymond a kulcsokat fogja kiküldeni. 😊 Azóta semmi. De 1 dev sem volt online éjjel 1.30kor ...

Hétvége van. Talán hétfõtõl lesz vmi.

A SOE meg SOE. Egy cég, aki ha megjelenik, minden a feje tetejére áll. Szarnak az elõfizetõikre, mindenkire, csak a profit számít.

Sajnos a játék viszont jó. Ahhoz még nem nyúltak. (Máig nem értem minek kellett a launcheres baromságukat MOST betenni???)
De, hogy egy párórás munkát miért nem tudnak megcsinálni 1 hét alatt az FLSnél, na az már röhejes!
Ok, az FLSt is szidhatnám, tõlük jön a "dolog", de hidd el, hogy nem nálunk a hiba. Egyszerûen nincs elég kulcsuk, kiküldtek még meghívókat, és a SOE meg baszik produkálni a generálást. Õk meg nem hazudnak, mert nem hazudtak, csak húzzák az idõt. A vége az, hogy beismerik, hogy nem volt elég kulcsuk, vagy be sem ismerik.

Szerintem két nap elmegy még azzal, hogy e-mailben próbálkoznak, persze hasonló sikerrel, mint anno.
Aztán két nap, hogy PM-ben.
Aztán két nap, hogy akinek nem jó kulcs ment ki, jó menjen ki újból.

És ismét eltelt egy hét ...

A medve nem játék.