Naval Action
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Ritka faszság ezt így megoldani!
A medve nem játék.
Amúgy most is dobál le? Mert ha igen, nem várok tovább, mert 1 perc játékért 46 perc várakozás kisség gázos.
A medve nem játék.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
[/cserf][/fülünyúl]
Ez a server stressz teszt. állítják, hogy mekkora erõforrás kell adott mennyiségû játékos kezeléséhez. Nem a te boldogságod a fõ célja😊
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Basszus csak percekre vagyok benn, kivág folyton...
Amúgy nem írtam, de a prefs menü interface (???) részénél lehet beállítani.
A medve nem játék.
Mi zavar? A szöveg, hogy nem látod a chatet, vagy az, hogy kiírja a szöveget találatnál.
Az egyikre egy új chat ablak kreálása, és a harc rész odakiírása megoldás, a másikra meg a szöveg letiltása. Csak akkor ne lepõdj meg, ha nem kapsz xpt egy-egy hajóért, ugyanis low szinten sokat misselsz lövéskor ...
Elvileg csata nem folytatódik és máshol sem leszel. Elvileg ...
A medve nem játék.
Mekyik billentyüvel lehet átlátszóvá tenni a vitorlákat csata közben?
(ha megint visszaenged akkor folytatódik ez a csata, vagy valahol egész máshol leszek?
Kedvencem a Dead of the Night. Durván 100 hajó jön, de sajna, mire meg tudnád csinálni, már túl jó a hajód, amúgy jó xp lenne.
A medve nem játék.
A medve nem játék.
[/cserf][/fülünyúl]
A medve nem játék.
A medve nem játék.
1. Pirates of The Burning Sea
2. Battlefield 2
3. KONAMI Soccer kiegészítõk
4. CRYSIS
5. PlayStation3
6. Humoros és aranyos képek, videók
7. F1CHL - Retro
8. Euro Truck Simulator
9. Partyarcok
10. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
szpemmerek -.-
[/cserf][/fülünyúl]
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
A medve nem játék.
Ezt nem tudom elmagyarázni mert nincs igazán áru bent, de ez nem igazi shop, hanem aukciós ház.
Csak egy rövid példa, mert bonyolult, és minden nemzetnek van együtthatója a nem freetraderekre. Szóval,
ha bent van 1 db áru, legyen Keg of Rum, és ki van írva, hogy 70 dublonért, akkor az annyi, de ha bent van 179 Keg of Rum 111 dublonért, az nem feltétlenül mind 111 dublon. Ált van ami annyi, de van ami nem annyi, hanem kevesebb. De nem úgy adod el, mint pl. az SWGben, hogy ez Józsié, ez meg Gézáé, hanem darabra van bent. Ha a 179-bõl veszel mondjuk 100 darabot 111 dublonért, akkor lehet, hogy egy volt 111, a többi mind 70be került. Az, hogy ezt most Józsitól vagy Gézától vetted, ennyi darabnál nem fogod tudni. Ráadásul ott van ugye a tax, aztán ott van, hogy melyik nemzet tette be, és ott van az az opció, hogy te csak 70 dublonért keresel és ha lehet 100 darab kell. Ezzel ki tudod szûrni, hogy ne vegyél 111 dublonért árut, hanem csak 70-ért viszont lehet, hogy nem lesz 100, csak 99 darab 70 dublonért, és máshol kell keresned ha csak ennyi pénzed van. De lehet, hogy neked jó a 111 dublonos ár is, de akkor bejátszhat, mivel nem válogatsz, hogy olyat is megveszel ami 70, és ezzel buksz 41 dublont/Keg of Rum. Nem tudom mennyire bonyolult ez, de kb. így mûködik. Mondjuk ez a régi build ma lesz fent utoljára, és holnap a béta szerverre már felkerül elvileg az új ami kb. így fog mûködni. 😊
Grafikai bug. Van egy slider, amit 0-ra kell tenni egyrõl, vagy 0-ról 1-re? (Nem vagyok fent, nincs elõttem, de ami az avatarokkal kapcsolatos annál kell állítgatni.
A medve nem játék.
egyébként pár npc nálam vmi iszonyat randán néz ki fõleg az arcuk pedig fullra felvettem a grafikát.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Legénységtoborzás( ha esetleg nem lenne teljes a létszám )? Automatikusan feltöltõdik minden csata/surrender után. De csata közben a holtakat is fel lehet ébreszteni egy bizonyos "Keg of Rum" nevü cuccossal. 😊
A medve nem játék.
Hajófoglalás?
Legénységtoborzás( ha esetleg nem lenne teljes a létszám )?
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Hajók -> építeni és venni is tudod, de 2 nap (1 nap) nem elég az építésre 😊
Kardforgatás -> tutorialban kipróbáltad elvileg 😊
Mire elég az 1 nap? -> sok mindenre nem, sõt, ahogy beestek az amik, ahogy a béta alatt is péntek-szombat-vasárnap megzakkan a játék. De mivel ez egy stress test, nem béta, így szinte semmire sem elég, max. aki annyit várt rá, megnézheti, hogy jéé, ez a játék. 😊
Kidobások/crash - > ez van! 😞 Sajnos engem is súlyt, segíteni sem tudok bent, stb. Most olvastam, hogy elvileg 3 hiba generálhat náluk crasht, külön-külön. Most egyszerre lépett fel a három hiba délután óta. 😊 De elvileg tegnap este is ez volt. 😊 (Ahhoz képest elég piros a térkép ... 😊 )
A medve nem játék.
Carkey, sajna véletlenül kiklikkeltem magam a society-bõl, majd hívjál megint ok?.Néhány percig leader voltam Tampicoban..de sajna fogalmam sincs hogyan kell másokat meghívni..lol eddig olyan keveset voltam fenn hogy jóformán még a billenytyûzettel ismerkedem...:-(
Pl. hiába megyek a shopba , nem tudok venni semmit, azt sem látom hogy mennyi pénzem van(gyanítom hogy 0 )
Nem látom hogy mennyi a legénységem, vagy ez opcionálisan fullban vannak a hajón? Vagy esetleg a kocsmából kell toborozni õket?
Aztán, ha esetleg sikerülne egy hajót megtámadnom azt el lehet foglalni? és onnantól az enyém a hajó, vagy csak építeni lehet?
Hogy lehetne a kardforgatást kipróbálni(esetleg tuto ?? )
Nem tudom mire lesz elég ez a 3 nap ha a server állandóan kidob minket...ahhhhh..
na ez van
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
A medve nem játék.
Segítek!
A medve nem játék.
most talán csak azért néznénk fel plusiékkal, hogy a craftot kipróbáljuk! ;-) Hogy betan ne kelljen probalkozni! De ha nincs penz stb. akkor szerintem hanyagoljuk ezt a stresszes tesztet :-)))
A medve nem játék.
A választ olvastad?
A medve nem játék.
Majd jövök, ahogy hagyja, mert így játszhatatlan a dolog ... 😊
A medve nem játék.