Naval Action
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A junk merchantnál ezentúl lehet kapni "rough" dolgokat is. Sõt, gyüjtögetõs küldit is adnak. 😊
A medve nem játék.
elvesztem cuccokat?
Bármikor vehetsz hajót, de használni csak akor tudod, ha elérted a szintet.
PvPzni magad is tudsz, nem kell hozzá guild. Group azért jó PvPnél, mert ha te L4 vagy, a grouptag meg l3ö, és megtámadsz(tok) egy L20as hajót, akkor együtt nagyobb esélyed van, mint ha szólóznál.
Open Sean nem csak egy hajó látszódik ...
A medve nem játék.
A guild sok mindenre jó. Pl. mivel egy ember csak hosszú kemény munkával képes legyártani egy hajót, a társaság felgyorsíthatja a dolgokat. De mindennek csak a képzelet szab határt.
A medve nem játék.
Ha valaki ráér világosítson fel kicsit.
Tehát adva van egy magyar guild(vagy society? )a benne lévõ tagok hogyan tudnak közös akciókra menni? Tudnak-e közösen küldiket csinálni, vagy "csak" PvP-re tudnak menni? A hétvégén csak a computer hajók voltak konvojban(2-5)Igaz amikor a kalóz karival mentem egyszer meghívtak egy csoportba, amit elfogadtam.erre lett még vagy 6 másik kalóz avatar a képernyõmön, azt sem láttam hol az ellenség..nagyon kaotikus volt.A hajók meg csak száguldoztak a vizen mint a jetsik :-P
😊
A medve nem játék.
Addig is míg szerencsétlenkednek, megnézem a legutóbbi szökést. 😊
A medve nem játék.
"Added tier 1 consumables to the junk dealer."
Ok. egy Atlas Bark jól jönne, de megint elkezdeik azt, amint nem kéne nekik csinálni ...
A medve nem játék.
lol
Hunor: cain nem neked valaszolt! ;-)
Fasza ...
A medve nem játék.
Mint tudjuk hogy október vége fele lehet elõrendelni a játékot, ami ha jól tudom 7 nappal elõbb tudod elkezdeni a játékot. Szerintem ezt egy kcisit elcseszték. Tabula Rasa-ban úgy van, ha elõrendeled a játékot automatikusan bekerülsz a bétába. Ugyanígy lehetett volna csinálni ezzel a játékkal is, hiszen több béta tester lenne, jobban tudják tesztelni a servereket, illetve több visszajelzéseket is kapnának a játékról. Ez abszolút a saját véleményem ne vegye senki se zokon amit most írok. Ha nem biztosítanak egy bétakulcsot az elõrendeléshez szerintem én nemfogom elõrendelni a játékot. Ha belegondoltok a béta arra lenne jó, hogy az ember megismerje az alapokat. Na most ha nem ismerem az alapokat de korábban is tudok vele játszani akkor egy csomó idõ belejönni a játékba mint egy olyan embernek aki aktív béta tesztelõ. Általában az MMORPG elõrendelések biztosítanak az embernek egy bétakulcsot. Röviden ennyi a hozzálszólni valóm :-)
Tehát nem szar az egész, nem utálom, de azért lehetnek észrevételeim talán.Biztos hogy vannak sokkal izgibb küldik is mint ezen az alsó szinteken amin játszottam.
bye
majd kiadják másnak a helyedet, akit még érdekel a játék. 😉
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Ahogy neked írtam, Mediator Cutterrel egy L42-es hajót - ha nem egy discovery frigateot tesz be a bugos hajógenerálás miatt (L45) - simán lehet szólózni, vagyis adott a 320-350 xp/hajó.
Jó lett volna kipróbálni egy Privateer Hermest, de ha nem, hát nem.
A medve nem játék.
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
Nekem volt egy 6-os spanyol privateer karakterem( + vettem 1 corvettet és 1 chaleur shoonert)
Ill keztem egyet mint kalóz, itt 7-es szintig (+ korvette ill 1 "majdnem" sloop /pénz már megvolt, csak arra vártam hogy befejezzem a küldit de kivágott/
(mondjuk engem most már csak az izgat , hogy minél több képet csináljak a játékból, fõleg most hogy egy karnyújtásra van egy sloop....na, ne röhögjetek..volt még egy civil-corvette is, sajna elveszett mivel nem elég fordulékony)
Open Beta mikor lesz?
Üdv
"The test ends Monday at 10am PST. You won’t be able to play after that."
Most 10.48 PM van. Szóval laza 11 órád van még játszani ...
A medve nem játék.
Amúgy mondtam, hogy ez lesz. (#1470)
A medve nem játék.
Vívás: hmm lehet hogy igazad van, de ahogy mondták ez amúgy is egy 2 hónappal ezelõtti verzió most. Ma amúgy szuper volt a server, legutóbbi hsz. óta most rakott csak ki! 4 óra! :-))
Nem kell venni ...
Jó a vívás is, csak fejlettebbnek kell lenned, hogy tényleg élvezetes legyen ...
A medve nem játék.
Ugylátszik ma jobb a server, sokat voltam fenn.Mint privateer vettem egy hajótervet a shopban(civil corvette)...de azt gondolom hogy ezen a stress serveren nincs opció arra hogy megépítsem.
Valaki tudja hogy kell kikötõ tárhelyet venni ? (asszem itt lehetne tárolni az elfoglalt hajókat( kalózoknál)
A tengeri csaták nagyon szépek, de a kardozás ill a boardig még elég kaotikus.REmélem ezen még javítanak
ez pont arra jo megtudni mit bir a szerver ha ranyomul tobbszaz ember! oszinten mi ertelme 3 nap jateknak? semmi... foleg olyannak aki aztan vegkepp nem jatszhat mig meg nem jelen!
majd hetfotol megy a szokasos jatek teszt! es vege a szerver tesztnek! 😄DD
vagy talan mar vasarnaptol! az jobb lenne...
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Egy ideje ugyanis a bétán is megfigyelhetõ volt, hogy nem engedi fel a csapitagot a csatába, sõt ledob, fals instanszot csinál, stb. Szóval ez vsz holnap is fogja súlytani az embert.
De ami itt megy stress test néven az elég érdekes. Szvsz nevetséges. Nem értem mi értelme van annak, hogy többszáz-ezer ember vár 1 órát vagy többet, aztán a szerver lekúrja 2 perc után, hogy más is feljöhessen??? Bár tény, hogy ez stress test és elvileg a lényege más mint egy bétának, de annak ellenére, hogy boldog boldogtalant felengedtek, nem kéne ezt csinálni mindenkivel, mert én ugyan leszarom, holnap estétõl úgyis csökkentett létszámmal nyomjuk tovább, más viszont bármennyire is lelkes, messzirõl elkerüli majd a liveot ...
Minden esetre ismerve a bétát, szvsz azonban vasárnap jól tudtok majd egy utolsót - liveig utolsót - játszani. Már aki akar ennyi negatív élmény után ... Tehát kitartás.
A medve nem játék.
Ja kicsit azért furcsa az open sea részben hogy kedvezõ széllel némelyik hajó úgy száguld mint egy motorcsónak..
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF