Naval Action

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

a.carkey
#1515
Ugyan még nem kapcsolták vissza a betat, de nagyon jó lett az artwork. 😊

A junk merchantnál ezentúl lehet kapni "rough" dolgokat is. Sõt, gyüjtögetõs küldit is adnak. 😊

A medve nem játék.

a.carkey
#1514
Semmi.

A medve nem játék.

#1513
egyebkent mi tortenik akkor ha van pl warehouse om havannaba tele van cuccal, es elfoglalja egy masik nemzet havannat!? vagy ha van ott valami epuletem akkor azzal mi lesz?

elvesztem cuccokat?
a.carkey
#1512
Ez kicsit nem így van ...

Bármikor vehetsz hajót, de használni csak akor tudod, ha elérted a szintet.
PvPzni magad is tudsz, nem kell hozzá guild. Group azért jó PvPnél, mert ha te L4 vagy, a grouptag meg l3ö, és megtámadsz(tok) egy L20as hajót, akkor együtt nagyobb esélyed van, mint ha szólóznál.
Open Sean nem csak egy hajó látszódik ...

A medve nem játék.

#1511
Aha..mégis a stress-ben lehetett venni is hajót, csak "tervrajz" kellett + rangok.VAgy ez csak a stress testben volt így? Tehát mondjuk ha valaki a guildbõl hív a PvP-re akkor egy kikötõböl el lehet indulni? Egyébként az open sea-n akkor ki irányítja a hajót? (mert csak egy látszik a konvojból)
a.carkey
#1510
Van küldi amit közösen lehet csinálni, és van amit nem (pl. carrier küldik). Az, hogy egy guildben vagyunk vagy sem, nem számít.

A guild sok mindenre jó. Pl. mivel egy ember csak hosszú kemény munkával képes legyártani egy hajót, a társaság felgyorsíthatja a dolgokat. De mindennek csak a képzelet szab határt.

A medve nem játék.

#1509
Ok hello mindenki.
Ha valaki ráér világosítson fel kicsit.
Tehát adva van egy magyar guild(vagy society? )a benne lévõ tagok hogyan tudnak közös akciókra menni? Tudnak-e közösen küldiket csinálni, vagy "csak" PvP-re tudnak menni? A hétvégén csak a computer hajók voltak konvojban(2-5)Igaz amikor a kalóz karival mentem egyszer meghívtak egy csoportba, amit elfogadtam.erre lett még vagy 6 másik kalóz avatar a képernyõmön, azt sem láttam hol az ellenség..nagyon kaotikus volt.A hajók meg csak száguldoztak a vizen mint a jetsik :-P
a.carkey
#1508
Bingo? 😊

A medve nem játék.

#1507
ati rulez!

😊
Kata
#1506
ati9800pro here, jeeee....

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#1505
A memory leak ezek szerint az Ati kártyákkal (fõleg a régebbi Atikkal) érintetteket "sebezte" ...

A medve nem játék.

a.carkey
#1504
Lassan SWG lesz ez a game ...<#nyes>
Nézzétek meg a Build 27 noteot! 😊

A medve nem játék.

a.carkey
#1503
Még nincs szerver. Tegnap lelõtték a Stress Testet, aztán ígérték, hogy visszaállítják a bétát. Ez jelenleg is zajlik. Amúgy ha lesz testbed, akkor várható csak a béta szerver. (Blackbeard a neve.)

Addig is míg szerencsétlenkednek, megnézem a legutóbbi szökést. 😊

A medve nem játék.

Kata
#1502
Nálatok is üres a szerverválasztó, vagy csak engem tisztel meg?

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#1501
Jelenleg ez az egy zavar a 15ös buildben (a STen elment, de a betaban nem kéne eröltetni):

"Added tier 1 consumables to the junk dealer."
Ok. egy Atlas Bark jól jönne, de megint elkezdeik azt, amint nem kéne nekik csinálni ...

A medve nem játék.

#1500
hehe amit tudok, kapsz egy papagaj! 😊) anulu belinkelt egy kepet rola!

lol
#1499
Késõbb lesz EU-ban de ígérték...De semmilyen béta lehetõséget nem mondtak ha elõrendeled a játékot. Én ezt találtam furcsának.

#1498
since: az igaz, hogy van elore rendeles de nekem ugy remlik csak USA -ban! Europaban majd kesobb...

Hunor: cain nem neked valaszolt! ;-)
a.carkey
#1497
"We’ll be moving an M27 build to Testbed very soon. (Monday afternoon? Tuesday a.m.?) When it has passed muster, we’ll move it to Blackbeard (Wednesday?)"

Fasza ...

A medve nem játék.

#1496
Rövid vélemény a játékról. Szinte alig tudtam a játékkal játszani de ez várható volt... Összesen két küldetést tudtam megcsinálni a tutorialon kívül, elég mutatósak voltak a küldetések. Sajnos elég sok mindent nemértek mivel nemvagyok benne a bétában és nincsenek infók hogy "mit hogyan kell csinálni" és "mi mire jó" stb, de úgy látom hogy a magyar társaság legfõképpen carkey sokat segített nekem itt a fórumon, illetve ingame is próbálta elmagyarázni az alapokat. Az már más tészta hogy 10 percenként kidobált :-)
Mint tudjuk hogy október vége fele lehet elõrendelni a játékot, ami ha jól tudom 7 nappal elõbb tudod elkezdeni a játékot. Szerintem ezt egy kcisit elcseszték. Tabula Rasa-ban úgy van, ha elõrendeled a játékot automatikusan bekerülsz a bétába. Ugyanígy lehetett volna csinálni ezzel a játékkal is, hiszen több béta tester lenne, jobban tudják tesztelni a servereket, illetve több visszajelzéseket is kapnának a játékról. Ez abszolút a saját véleményem ne vegye senki se zokon amit most írok. Ha nem biztosítanak egy bétakulcsot az elõrendeléshez szerintem én nemfogom elõrendelni a játékot. Ha belegondoltok a béta arra lenne jó, hogy az ember megismerje az alapokat. Na most ha nem ismerem az alapokat de korábban is tudok vele játszani akkor egy csomó idõ belejönni a játékba mint egy olyan embernek aki aktív béta tesztelõ. Általában az MMORPG elõrendelések biztosítanak az embernek egy bétakulcsot. Röviden ennyi a hozzálszólni valóm :-)

#1495
@cain: mi az ?? ezt most nekem ?? szerinted ez jön le az elõbbi hsz-bõl?? én csak Carkeynak akartam válaszolni aki azt irta hogy egy L13-as karaktert 2-3 óra alatt össze lehet hozni...egyébként nem vagyok bétás, csak a stress test-ben voltam benn( tehát a helyemet sem lehet kiadni)
Tehát nem szar az egész, nem utálom, de azért lehetnek észrevételeim talán.Biztos hogy vannak sokkal izgibb küldik is mint ezen az alsó szinteken amin játszottam.
bye
#1494
tényleg semmi értelme. írj egy levelet neki, hogy szar az egész, meg utálod, meg egyébként is kapják be. 😛
majd kiadják másnak a helyedet, akit még érdekel a játék. 😉

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#1493
Lehet, de nekem az elsõ 2 napban talán összesen 1 órát ha bennt lehettem a sok crash miatt...Belejönni is baromira nehéz ha mindig megszakad a benntléted.Egyedül vasárnap voltak elfogadható idõtartamok a játékon belül. A küldiket is próbáltam "válogatni" ezért elovasni, értelmezni kellett.Aztán volt egy küldi amit vagy 8-10 szer kezdtem újra.Az öbölböl kellet indulni+ volt egy csempész sloop akit el kellet foglalj még mielõtt kifutna nyílt vízre.Sajna ekkor váltottam/elötte/ egy chaleur shoonerra, ami még a halifaxtól is lassúbb.Persze lõttem a vitorlázatát, de még 46% osan is gyorsabb volt mint én.De mégis ez volt a legjobb küldi, ezért tököltem vele ilyen sokat. A többi elég egyforma volt, konvojban egybõl az " arénában " vagyok és 3-4-5-7 ellenfél jön ránk.
a.carkey
#1492
vendor=AH

(SWG ...)

A medve nem játék.

a.carkey
#1491
L13-as kari kb. 2-3 óra játék. Ma gondoltam rá, hogy folytatom, de kiszámoltam, hogy du háromig nem lenne meg a L20. (5 perc kell 320 XPhez kb.). Erre a barmok még este 7-kor is ébrentartották a szervert. Játszani lehetett, de totál bugos volt minden vendor. Na mindegy.

Ahogy neked írtam, Mediator Cutterrel egy L42-es hajót - ha nem egy discovery frigateot tesz be a bugos hajógenerálás miatt (L45) - simán lehet szólózni, vagyis adott a 320-350 xp/hajó.

Jó lett volna kipróbálni egy Privateer Hermest, de ha nem, hát nem.

A medve nem játék.

a.carkey
#1490
Nem tudom. Szerintem nem.

A medve nem játék.

Pluskast
#1489
Na ja még mindíg stressz szerver megy...

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#1488
szerintem meg eltokoresznek vele mire valami elindul! ;-)
#1487
OK, Rackham's down. The original plan was to bring the Beta back up pretty much immediately after we took Rackham down, but that plan wasn't well thought through. It's going to be a while before Blackbeard is back and, when it is back, it'll be the next milestone build. Which means Testbed will be back before Blackbeard.
#1486
Nemtudom hányan stresseltünk itt, de nektek mi sikerült ezalatt a röpke idõben?
Nekem volt egy 6-os spanyol privateer karakterem( + vettem 1 corvettet és 1 chaleur shoonert)
Ill keztem egyet mint kalóz, itt 7-es szintig (+ korvette ill 1 "majdnem" sloop /pénz már megvolt, csak arra vártam hogy befejezzem a küldit de kivágott/
a.carkey
#1485
Stress test2: Mikor kapcsolják vissza a szervereket? 😊

A medve nem játék.

#1484
Én azért még reménykedem egy kicsit...Tudom ti meg alíg várjátok a stress végét:-))
(mondjuk engem most már csak az izgat , hogy minél több képet csináljak a játékból, fõleg most hogy egy karnyújtásra van egy sloop....na, ne röhögjetek..volt még egy civil-corvette is, sajna elveszett mivel nem elég fordulékony)
a.carkey
#1483
Azt hiszem vége a stresselésnek ... 😄

A medve nem játék.

a.carkey
#1482
Jaja.

A medve nem játék.

#1481
nah fasza... akkor este osszegyulhet megint a team! :-))
a.carkey
#1480
LOL! 15 óra után lesz beta. Pba!

A medve nem játék.

#1479
Sziasztok!

Open Beta mikor lesz?

Üdv

#1478
....hmm ehez képest most nincs rackham server:-(((
a.carkey
#1477
Amúgy tudod, hogy:
"The test ends Monday at 10am PST. You won’t be able to play after that."

Most 10.48 PM van. Szóval laza 11 órád van még játszani ...

A medve nem játék.

a.carkey
#1476
Nem két hónappal ezelõtti. Annyi a különbség a béta és a stress test server között, hogy a bétában nem L20 a max ...

Amúgy mondtam, hogy ez lesz. (#1470)

A medve nem játék.

#1475
oki, közben megvan, cseréltem egy shoonerre, picit erõsebb mint a hali, de csak ki akartam próbálni hogy megy a hajó váltás.
Vívás: hmm lehet hogy igazad van, de ahogy mondták ez amúgy is egy 2 hónappal ezelõtti verzió most. Ma amúgy szuper volt a server, legutóbbi hsz. óta most rakott csak ki! 4 óra! :-))
a.carkey
#1474
Trade deed as a ship ...

Nem kell venni ...

Jó a vívás is, csak fejlettebbnek kell lenned, hogy tényleg élvezetes legyen ...

A medve nem játék.

#1473
Hi nép!
Ugylátszik ma jobb a server, sokat voltam fenn.Mint privateer vettem egy hajótervet a shopban(civil corvette)...de azt gondolom hogy ezen a stress serveren nincs opció arra hogy megépítsem.
Valaki tudja hogy kell kikötõ tárhelyet venni ? (asszem itt lehetne tárolni az elfoglalt hajókat( kalózoknál)

A tengeri csaták nagyon szépek, de a kardozás ill a boardig még elég kaotikus.REmélem ezen még javítanak
#1472
nekem is ugy tunik hogy ez nem veletlen stressz szerver!

ez pont arra jo megtudni mit bir a szerver ha ranyomul tobbszaz ember! oszinten mi ertelme 3 nap jateknak? semmi... foleg olyannak aki aztan vegkepp nem jatszhat mig meg nem jelen!

majd hetfotol megy a szokasos jatek teszt! es vege a szerver tesztnek! 😄DD

vagy talan mar vasarnaptol! az jobb lenne...
Bucser
#1471
esetleg dinamikusan tudják állítani a határt és látják mennyien akarnak bejutni? Esetleg dinamikusan tudják tesztelni, hogy az egy pillanatban belépõk számát? Nem poénból csinálják. Vagy szerinted igen?

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

a.carkey
#1470
A bétában eddig alig volt stabilitási gond. Ez a stress test, meg a szept elejei viszont tényleg nagyon szopós volt - ahogy egy st nek lennie kell -, de szeptember elején legalább végig lehetett játszani, pedig akkor is voltak vagy 5000n fent/server egyidõben, mondjuk akkor még nem volt ez az új build, ami elég instabil ...

Egy ideje ugyanis a bétán is megfigyelhetõ volt, hogy nem engedi fel a csapitagot a csatába, sõt ledob, fals instanszot csinál, stb. Szóval ez vsz holnap is fogja súlytani az embert.

De ami itt megy stress test néven az elég érdekes. Szvsz nevetséges. Nem értem mi értelme van annak, hogy többszáz-ezer ember vár 1 órát vagy többet, aztán a szerver lekúrja 2 perc után, hogy más is feljöhessen??? Bár tény, hogy ez stress test és elvileg a lényege más mint egy bétának, de annak ellenére, hogy boldog boldogtalant felengedtek, nem kéne ezt csinálni mindenkivel, mert én ugyan leszarom, holnap estétõl úgyis csökkentett létszámmal nyomjuk tovább, más viszont bármennyire is lelkes, messzirõl elkerüli majd a liveot ...

Minden esetre ismerve a bétát, szvsz azonban vasárnap jól tudtok majd egy utolsót - liveig utolsót - játszani. Már aki akar ennyi negatív élmény után ... Tehát kitartás.

A medve nem játék.

#1469
szerintem ennek a stressznek reszunkre semmi ertelme! 😉
#1468
hi Bucser, nem a stabilitásra gondoltam, hanem a játékra magára.Az a gyanúm hogy minden a szépen lemodellezett 3D tengeri ütközetre van kihegyezve( hogy majd ez elviszi a játékot)
Ja kicsit azért furcsa az open sea részben hogy kedvezõ széllel némelyik hajó úgy száguld mint egy motorcsónak..
#1467
hoppá..talán javul a helyzet?? 10 perce jelentkeztem be, akkor a 200. voltam, 4 órás várakozási idõvel, most meg már a 70. vagyok és csak 17 percre...hmm
Bucser
#1466
Akkor játsz a Sid Meiers: Pirates-el. egyébként meg vicces vagy, hogy egy Beta Stress tesztbõl bármiyen stablitásra vonatkozó következtetést levonsz....

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF