Naval Action

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2115
kicsit húzós, de azért köszi

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

#2114
#2105

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#2113
havi fizetõs lesz, vagy ha megveszem nem kell tovább fizetni?

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

a.carkey
#2112
Tényleg, volt már aki elõrendelte, vagy vártok az EU rendelésre?

Ma megnéztem Sommersetet. Hihetetlen, hogy hányszor sütik el ingame az azonosan kinézõ városokat. Amúgy röhejes volt, mert bugosak a trainerek. Lehet náluk minden skillt tanulni. Freetraderként tanultam pár privateer és navy skillt. Csak a kalózt nem engedte. 😊

Írtam egy BRt, hogy tiltsák már le és a GMnek is egy üzit küldtem, hogy mi van. Ahogy elhagytam Sommersetet, jött egy üzi, hogy van 50 pontom és költsem el. 😊 Resetelõdött a captain pontom.

Amúgy vsz bugos a város, azért is nincs a térképen jelezve. Gondolom így tudták csak megoldani, ezért e respec. Viszont iszonyat gyorsan el lehet jutni Havanaba, mert végig hátszél és extra széláramlatok vannak.

A medve nem játék.

#2111
terveim szerint ballagásomra jön egy új gép, vagyis idén nyáron 😄 karácsonykor egy XBOX360 lesz a faalatt 😄 azt már tapasztatltam h a minimum, az télleg a minimum h fusson a játék (Battlefield 2), minimumon nem is várok csodákat, de haveromnak meg olyan szép, h max graffal lenne jó 😄 ettõl függetlenül elõrendelek a papagáj miatt

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

#2110

Megnéztem tegnap az Õfelsége kapitányát, egész jól megcsinált film mai szemmel is (kiskoromban az egyik kedvenc volt), öröm nézni ahogy a 36 ágyús fregattal alpáholja a 4th rate SoL-t benne. 😊

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

a.carkey
#2109
Az bug, hétfõtõl már nem lesz önkényes reset.

A medve nem játék.

#2108

Én AMD3500+/1,5RAM/7600GST kombinációval nyomom és minden nagyon szépen fut, bár néha az új patchel elkezd hisztizni a program hogy a VGA kártyám "túl van terhelve" (nem vettem észre) és leveszi a beállításokat önkényesen, erre én visszarakom. Más bajom nincs vele...

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

a.carkey
#2107
Szombat hajnali 4kor Irish Pointnál lesz még egy spanyol battle, ha nem lövik le a szervereket a wipe miatt ...

3.30 körül már lehet várni a meghívókat.

A medve nem játék.

#2106
mielõtt megkérdeznétek, erõsen kétlem, hogy gamecard eljutna magyarországra belõle. marad a bankkártya.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#2105
ja és a népszerû kérdésre ismét válaszolva a játék havidíjas lesz, de büntetésbõl még az alapjátékot is meg kell venni. elõbbi forintban olyan havi 4, utóbbi egyszer 10-11k forint körül lesz.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#2104
szvsz ezután is kelleni fog. a tiétek is és az enyém is egy öreg (több éves) gép. bár a potbs béta meglepõen jobban fut, mint anno a vanguard béta.
ez van, lányok. =(

beni521: a minimum gépigény tényleg arra jó, hogy elinduljon a játék, és képes legyél játszani minimális beállításokon, grafikai csodákat ne várj tõle. legfeljebb lagot. de most pont itt az idõ, kérj a jézuskától egy új gépet. =) legyen benne legalább 2 giga ram (de inkább több, fõleg ha vistát is fel akarsz rá tenni).

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

a.carkey
#2103
Port of Spaint választottuk. Aki akar, jöjjön. Talán az utolsó móka lesz ...

A medve nem játék.

a.carkey
#2102
Online.

A medve nem játék.

a.carkey
#2101
Még locked a szerver.

A medve nem játék.

a.carkey
#2100
Kapd meg, megvárjuk, pár perc az egész. Valahogy rakunk rá némi outfittinget, befested és jöhet a tenger! 😊

A medve nem játék.

#2099
Ok, ha visszamegyünk akkor kéne kapacitálni a többieket is egy jó kis uccsó bulira:-)
/Port royalében vagyok most, de el kell jutnom Havannába mert vettem pár upgradét ott , és fel kell pakolni./
#2098
felolem mehet!

de van 1 defiant fregatt es 1 conquistador is!

szal ha nem kapom meg trinityt sincs gaz! ;-)
a.carkey
#2097
Nem. Ha jól tudom pirate pvp terültere tételhez kell 7000 és kb. 3000 még a battlehoz. Kb. De ha elkezdjük csinálni, akkor szerintem mások is beszállnak.

A medve nem játék.

#2096
Tulképp mennyi pont kell(nation)a portbattléhoz?Változó?
a.carkey
#2095
Este tízig össze kéne hozni a pontokat a port battlehoz, és akkor holnap este, vagy éjjel talán még lenne egy esély egy csatára.

A medve nem játék.

a.carkey
#2094
Ha Snipa hozza a Trinityjét, akkor javaslok egy csatát lenn délen, ha nem is Caracas ellen, de mellette ...

A medve nem játék.

Kata
#2093
Egyelõre még azért is kell hozzá erõsebb gép, mert semmi nincs optimalizálva, azaz minden objektumot és textúrát betölt teljes méretében, legyen az bármilyen távolságra is. Ugyan elvileg már csináltak ilyet, de gyakorlatilag nyoma sincs még a játékban. A másik meg hogy a proxy kezelõ programjuk is vacak, ha valaki megjelenik open sea-n a környezetedben, olyan szaggatásba csap a játék, hogy öröm nézni. Ha pvp zónában vagy, ilyenkor veszted el a hajód, mert betámadnak az npc-k mire egyet vált a kép.
De mondom nem tudok igazán nyilatkozni, mert az ATI kártyákat még pluszban direkt szivatja a játék jó kis memory leakekkel.

[/cserf][/fülünyúl]

#2092
6600

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

#2091
találtam gépigényt a minimum az megvan, de annyukat a 660-assal és a core duoval

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

a.carkey
#2090
Ez van. 😞

A medve nem játék.

#2089
de miéééérrrt 8o|8o| erre várok majd egy éve és kiderül vehetek fene tudja hányezerért új gépet

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

a.carkey
#2088
Na, nyertünk. Überkirály volt ...

A medve nem játék.

Kata
#2087
Erõsebb, de ezen is xar, még zéró grafikával is. Hihetetlenül rosszul van megcsinálva az OS, na meg mondjuk én az ATI kártya miatt pluszban is szívok mint utólag kiderült.

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#2086
Valaki bejutott a locked elõtt?

A medve nem játék.

Kata
#2085
Engem má hidegen hagynak az ilyesmik.

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#2084
Picit jobb gép kell, de Kata talán meg tudja mondani, neki is hasonló van? (?)

A medve nem játék.

a.carkey
#2083
Ez lett volna a spanyol side utolsó battleja a szombati wipe elõtt! Ezért gáz az egész ...

Reggel a franciák ágyúlövés nélkül vesztették el New Orleanst egy crash miatt ...

A medve nem játék.

a.carkey
#2082
Mondjuk jó hogy kiléptem a navy karimmal, mert megõrültem volna ha a carrier küldi vége elõtt dob le a szerver, mint kétnapja ...

A medve nem játék.

Kata
#2081
Úgy csinálsz, mintha már élesben menne a játék. Pedig még semmi értelme kínlódni városokért, meg gazdaságért, meg szintekért, hajókért... Hiszen 2-3 hetente wipe. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#2080
#2069 és #2063

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

a.carkey
#2079
Meg a csatának is van ideje azt meg nem lehet eltolni ... 19.07kor indul kb.

A medve nem játék.

a.carkey
#2078
Mindegy. A meghívók kimentek.

A medve nem játék.

#2077
Talán észrevették a hibát.Ha jól értem azt írják hogy pár perc múlva újraindítjálk a szervert
a.carkey
#2076
Na offline. Viszont, Bridgetownból nem érnek át a fiúk ... 😊

A medve nem játék.

a.carkey
#2075
Ejjj ... Ez volt/lett volna az utóbbi idõk egyetlen normális idejû csatája ...

A medve nem játék.

a.carkey
#2074
Tök mindegy, már kimentek a meghívók ...

A medve nem játék.

a.carkey
#2073
Hát fasza. Ez lett volna az utolsó nagy spanyol csata, de a köcsög britek miatt nem tudunk fellépni és a meghívók már kimentek. Köszi FLS!

A medve nem játék.

#2072
szoljon akinek sikerul! 😊))
a.carkey
#2071
Lesz a briteknél minden! Invincibletõl Trinityig, de a spanyoloknál is ... De egyelõre még nem jutottam be.

A medve nem játék.

#2070
hmm epp be akartam irni, hogy megse leszek havannanal mert nem tudok belepni!
de ezek szerint nem csak nalam van ez a hiba! :-)
#2069
gépigénye nagy lesz? ilyen konfiggal h megy: 2.4 GHZ Intel Celeron proci, 1 GB RAM, G-Force FX5900XT 128 MB videokártya

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

#2068
Van ponrom vagy 167, nem gond, csak kéne 1-2 jó upgrade még...már ha bejutunk a serverre.Te a supergalleonoddal jösz biztosan.Szerinted csak high level frigatok lesznek, vagy jönnek közepesekkel is? mi a gyakorlat?
a.carkey
#2067
Medium nincs. Havanaban van a karim. A másik meg nem. De nem kell ott lenned, csak hívjanak meg. Legyen pontod Havana körül. De most tumultus lesz, az tuti.

A medve nem játék.

#2066
Mindenesetre gyanús..=(
/ Te merre vagy acsata elõt?Gondolom Havannában? ha tudok még bemegyek, de lehet hogy kéne egy két upgrade csata elõtt.Neked van medium outfitting itemed?ágyúra kéne fõleg )