Naval Action

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pluskast
#2215
Jeff akkor már inkább Conan a Bolgár😊

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Jeffjohnson
#2214
gyakorlatilag meg nem mert még a Fileplanet foundation clubosoknak se tudtak mindnek beta keyt adni le is került a reklám a fileplanetröl gyanítom most a free membershippel rendelkezök bétakulcsait osszák szét a fizetösök között szal nem lesz ez annyira Open mint ahogy a neve mutatja szvsz nem mindenki kap majd kulcsot......de ne legyen igazam

Jeffjohnson
#2213
nyugi Plusi ha a probléma tényleg akkora mint ahogy azt ti látjátok akkor biztos vagyok benne ,hogy változtatnak majd rajta különben maguk alatt vágják a fát meghát Február magasságában jön a Wow legnagyobb kihívója a Warhammer úgyhogy össze kell kapniuk magukat mert a konkurencia nagyon erös

Pluskast
#2212
Na mindegy akkor asszem ez a játék is részemrõl megy a kukába....

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

a.carkey
#2211
Elvileg csütörtök éjjel, azaz tegnap éjjel óta van hivatalosan open beta.

A medve nem játék.

#2210
Úgy látszik neked volt igazad. Ingyenes Fileplanetesek csak jövõhéten kaphatnak valamikor...
Jeffjohnson
#2209
valami hír van már arról hogy az open bétához hogyan lehet keyt kapni?

a.carkey
#2208
Elegem van a Flying Labsbõl. Szerintük minden rendben van az OSen, ami nincs, az bug, küldjek reportot, hogy bemérhessék. Mert szerintük 100-200 db egy tigrebol az jó loot ...

Mondjuk a legutóbb elküldött bugreportomat a napokban válaszolták meg, de az a gond, hogy még a B1 elõtt küldtem ... Küldtem bug reportot B1 után is, de két hete nincs róla hír ...

A medve nem játék.

a.carkey
#2207
1 Hónapot kell várnod a megjelenésig.

Aztán ha megvan a kulcs, csinálsz accot és átranszferezet rá a régi flying labes accodat. kb.

A medve nem játék.

#2206
Kérj új Account key-t 😊.
Talorien
#2205
Közben rájöttem hogy hajót hogy cserélek!
Meg arra is hogy az 1-es számú Accountot rendeltem hozzáa a régi FLyingos Regem-hez amikkel csináltam a zászlókat és el is fogadták öket! Tehát ha zzal lépnék fel nem lenne semmi gond! Csak én b..... csináltam még egy sony-accountot és azzal fogadtatam el a Beta kulcsot ugye ahhoz meg nem tartozott Flying labos regisztárció 😄 Accountot nem tudok törölni kulcsot másik accountra nem tudok átruházni ezért maradt az hogy várnom kell megint fél éveet hogy elfgoadják a zászlókat az új regemmel! 😄 de ha esetleg valaki tud valamilyen megoldást a problémámra örömmel várom ! 😄

Yo, ho, haul together, hoist the Colors high. Heave ho, thieves and beggars,never say we die.

a.carkey
#2204
El kell, hogy fogadják, nem elég ha csak megcsinálod. Kiírja, hogy mi a státusza.

A többihez nem tudok hozzászólni.

A medve nem játék.

Talorien
#2203
Azt hiszem rájöttem! Van egy Accountom amit anno beregeltem a Sonynál és azt hozzákötöttem a Flying labos-hoz most hogy meglett a Béta Kulcsom csináltam egy új accountot, és ahhoz regeltem be a kódot, nem pedig az elsöhöz! Ez Gáz! Nem lehet valahogy a sonynál accountot törölni vagy kódot másikba átvinni, leszivattam magam!

Yo, ho, haul together, hoist the Colors high. Heave ho, thieves and beggars,never say we die.

Talorien
#2202
Igen illetve v ettem egy hajót és hogy tudok megszadulni a régitõl köszi elöre midnnet csak ma álltam neki és még tök vagyok hozzá!

Yo, ho, haul together, hoist the Colors high. Heave ho, thieves and beggars,never say we die.

Talorien
#2201
Ciao! Lenne egy kérdésem!? Egyéni zászlók vásárlása! Én csináltam jó pár zászlót és mikor bemegyek a boltba hogy beszéljek a madárral hogy nekem kéne zászló(egyéni), vennék de nem dob ki semmit az eladási listába mitõl üres? Lehet az baj hogy mondjuk nemaz az accountnevem mint a flying és a Sonny oldalán?

Yo, ho, haul together, hoist the Colors high. Heave ho, thieves and beggars,never say we die.

a.carkey
#2200
*10x6 (minimum 10 ágyúnak 6x el kell találnia, hogy megadja magát).

A medve nem játék.

a.carkey
#2199
Egyszerûen a fórumokon ingame taplóék nem értik meg, hogy nevetséges az a loot drop rate, hogy egy L1 hajó 258-350 dublont dob, kell bele 1 shot, egy L34+, meg max. 160at, és legalább 10x6 ágyúból lõnöd kell ...

Marad max 10-30 db/hajó. A játékban ahhoz, hogy L50 légy legalább 2000 hajóért kell 350 xpt kapnod. MINIMUM. Az ha hajónként 10-30 db a profit amit nem golyóra költesz, akkor legjobb esetben is egy navynek 60000 jön össze L50ig. Ebbõl kell pvpznie, outfittinget vennie, új hajót vennie, és megvennie a végén a SOLt, amit akár rögtön el is veszíthet, ha pl. a fõvárosa PvP terület és egy 6-12-es kalózbanda les a gyanútlan játékosra ... Über fasza! Ilyenkor szokták abbahagyni sûrgõsen a játékot és soha többet rá se nézni, minden fórumon lehordani ...

Mert ha hiszitek, ha nem, ez lesz. Egyszerûen küldikbõl az ember NEM LESZ SOHA L50, mert az XP -50%/hajó a B26-os build óta!

Aki nem rendelkezik - persze ez is szervertõl függõ - egy legalább med level (L19) FT alttal, az a büdös életben nem fog SOLt venni, csak ha a devek ingyen adnak neki egyet éves ajándékként ...

A medve nem játék.

a.carkey
#2198
Az biztos, hogy hosszú távon, a dögunalmas, monoton, no fun, unbalanced, surrender skillt nélkülözõ, szarrá kell lõnöd a hajót, még medalt sem kapsz küldikkel a büdös életben nem lesz az ember L50, gazdag sem, mert bugos küldinként - amikor az összes (6-10) NPC mind õt lövi - kell új hajót vásárolnia. Különösen a carrier csak SOLO küldik veszélyesek nagyon a hajókra.

Bent ingame meg már az árak lenttartásáról beszélnek. 😊 Persze, majd 100 db lesz a ship provisions, meg 1000 egy lexi.

A medve nem játék.

Pluskast
#2197
Na jés mennyiért is veszel ágyúgolyót? 3 dublon/darab? Kis színten még nem használsz sokat de ha már 30 ágyús vagy 24 ágyús hajód van akkor igen. 500db ágyúgolyó 1500dublon 1000 pedig 3000. És az nem is sok. Igaza van Salnak. Egyszerûen képtelenség beindítani a gazdaságot mert a hajokért nem kapsz szart sem. Márpedig mibõl szerzel pénzt?

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#2196
Én úgy tudom, hogy az elõfizetõk már a héten megkaphatták az Account keyt, és a hivatalos idõpont elõtt csatlakozni tudtak a játékhoz, aki meg ingyenes felhasználó, az holnaptól kaphat. Amúgy már én se tudom. Mindenhol mást írnak. Holnap kiderül.
Jeffjohnson
#2195
hivatalos oldalon az áll hogy csak a Fileplanet elöfizetök kapják meg holnap aztán kb egy hét múlva a többiek?! akkor ez most hogy is van

#2194
Ezt még én se tudom. Azt hiszem aki pénzes elõfizetõ Fileplanetnél, az feliratkozhatott valami listára (vagy mifenére), és nemsokkal utána elküldték neki emailen a key-t. Gondolom valahogy így lesz.
Jeffjohnson
#2193
és hogyan lehet majd igényelni a key-t? mert erre vonatkozo infot nem nagyon találtam

Jeffjohnson
#2192
Köszönet a sok hasznos infóért. Igazából két mmorpg versenyez nálam amelyik közül az egyiket tudom megvenni elöfizetni/játszani jövöre az egyik a PotBS a másik a Warhammer online. Ez a béta segíthet a döntésben <#vigyor2>

#2191
A bétát letöltheted innen: potbs client part1-3
Persze elõbb regisztrálni kell Fileplaneten. Miután telepítetted a játékot, létrehozhatsz új felhasználót, de a játékba nem enged belépni az Account key nélkül. Ez az amit holnap a Fileplaneten az ingyenes felhasználóknak igényelni lehet majd. Ez teljesen open test, csak amcsi szerverrõl szedhetõ le a kliens, és amcsi lesz a bétaszerver.
#2190
Dec. 7 az open mindenhol, nincs külön USA/Európa

Jeffjohnson
#2189
elolvastam a hiv oldalt ott fileplanetes észak amcsi elöfizetök dec.7 töl játszhatnak de a magamfajta magyar betyár<#vigyor2> hogy a rákba vehet részt lesz e europai open béta és ha lesz mikor mert a játék nagyon jónak tünik és jó lenne kipróbálni mielött megrendelném

Jeffjohnson
#2188
Sziasztok valaki tudna esetleg valami linket bedobni ,hogy mikortol lesz open béta és ,hogy honnan lehet a klienst leszedni? Elöre is thx

a.carkey
#2187
Ráadásul amcsi szerveren vagyunk, így kitalálom, megszervezem az armor gyártást, és mire kész, addigra már az amik kismillió darabot betesznek belõle alacsony áron ... Kiváncsi vagyok bejön-e a mostani terv, vagy ez is dugába döl, és tényleg tartani kell, amíg nem vagy L50 ne gyárts, és csak termelj. 😞

A medve nem játék.

a.carkey
#2186
És mennyi idõ alatt? 😊 OSen 5 perc, két low level hajó, max, ami 500 db. 5 perc 1 high level, mondjuk L34 db, ami már ugyanazon a szinten csak 137 db. 😊 Ma direkt megtámadtam egy L1et. 334 dbt dobott. Nagyon nincs ez rendben ...
De mindegy. Nem fokozom. Olyan dolgot csináltak ezzel a küldik eröltetésével, mint anno az SWGben gondolták, hogy megmondják a tutit a devek, és betették az CUt, majd az NGEt. Aztán le is lépett a játékosok 90%a. Megjegyzem láttál te az elmúlt két napban egy olyan embert, guildet, aki korábban is nyomta? 😊 Mert ha ez béta, tesztelni kell a szart, különösen, hogy most lett szar.

Kitalálták, hogy jöjjön a wipeolt economy, hisz ezért kellett a wipe, erre azzal kezdik, hogy bekúrnak mindenbõl - kivétel a lényeg (ship provisions és hajó) - egy rakatot az AHba, hogy a csóri playernek ne legyen még minimális profitja sem a bányákból, fakitermelõkbõl, mûhelyekbõl, ingotból, stb. Szép.

Csináld meg a küldiket szar hajókkal (kezdõ FT hajó 6 ágyús - ok 10, de abból 4 swivel -, és azok is 3 fontosak ..., de nem jobb a helyzet többi classnál sem; halifax: privi+kalóz, la belle: navy, ft: otter skuda). És mivel nincs jó hajó, L13ig csináld a küldiket ezekkel ... 😊

A medve nem játék.

#2185
Hi.
Én úgy csinálok egy kis extra pénzt hogy egy (L5-6-8)missionben mondjuk ki kell nyírni 3-4-5 ellenséget.Nah ezek dobnak kb 170-340 doublont/hajó.Tehát ha legyaktam õket nem fejezem be a missiont, hanem újrakezdem, újrakilövöm õket stb.Kb 2000 doublont így össze lehet szedni a missionben+ amikor elszámolsz a végén még500.
Lehet hogy ez egy LOL modszer.de müxik.
#2184
Europai Pre-Order : December 12

a.carkey
#2183
A játék jelenlegi fázisában szerintem bukás lesz. Ha javítanák a pénzlootot, a sima loot is tényleg jó lenne, nem 1 db iron ingot egy 8 hajós kinces flottáról, na akkor talán maradna némi fun, de így!?

Nevetséges, hogy minél magasabb szinten vagy, minél jobb hajókat ölsz, annál kevesebb a lóvé ... Röhej ...

A medve nem játék.

a.carkey
#2182
Estére kicsit feltérképeztem a játékot, és sajna kijelenthetem, hogy EZ NEM ECONOMY. A küldikbõl nincs annyi pénz, hogy késõbb megérje nagyhajókat gyártani. OSen meg következõ a helyzet: semmi sem változott a B1 óta, vagyis

L1-L8 100-280 db
L9-L12 100-220 db
L13-L34 0-150 db

Nagyobb hajót mint Cerberus MC (L34) még nem mertem megtámadni egy szaros civil Mediatorral, ráadásul nincs Armor Planking sem, stb. Érdekes lesz. 😞 Sokszor van, hogy visszafelé vált, és van hogy nagyon elõre (L30ból lett 1x L46 ...)

Nem tudom, de hogy még Ship Provisionst sem érdemes készíteni, mert 4000 alatt nem érdemes eladni, de ennyiért meg senki sem veszi meg ... 😞

A medve nem játék.

#2181
Na utánanéztem kicsit, és már értem. Fileplanet pénteken ad account key-t azoknak, akik nem lóvés felhasználók. Akik meg lóvés felhasználók, azoknak már most adna, ha volna, de "kifogytak", úgyhogy emiatt nehogy perkáljatok a Filplanetnek, mer koppanás lesz a vége... De jól jön néha, hogy tök vagyok angolból. Most hogy megbeszéltem magammal a dolgokat, nem spam-elem tovább a fórumot, hanem csak várok. Sry az agymenésért.
#2180
"Blackbeard is open !"
Oké-oké most vettem észre. Ezek szerint az elsõ elméletem igaz, de azért javítsatok ki, ha tévedek. (Néha jól elvagyok magammal<#smile>)
#2179
A nyílt béta meg hivatalosan pénteken kezdõdik.
#2178
A következõ kérdésem elsõsorban azoknak szól, akik szintén most akarnak bekapcsolódni a bétába. Letöltöttem a game-t filefrontról, de nincs account key hozzá. Nos az angol tudásom épphogycsak annyira elég, hogy félreértsem a dolgokat. <#wow3> Ha jól vettem ki a hírekbõl, meg a fórumokról, akkor úgy fog most mûködni a dolog, hogy pénteken mindenki, aki bétázni akar, kap hozzáférést ingyen a gaméhoz, de aki nem bír várni, az Fileplaneten ha befizeti magát onlájn a Founders' Club-ba, annak egybõl küldenek egyet, hogy már most be tudjon lépni a játékba? Vagy teljesen félreértettem, és a nyílt béta azt jelenti, hogy mindenki jöhet, de így is úgy is perkálnia kell Fileplaneten az Account key-ért (ami azért nem nag ügy, mert a legolcsóbb tagság másfél dolcsi kábé egy hónapra, szóval gyakorlatilag 200-300 Ft az account key-ért, és cserébe másfél hónap játék, ami olcsóbb mint majd a havi párezer), és a nyílt béta mindenki számára pénteken startol, azt csók? Ha tudtok errõl valamit, szóljatok. Ja és ti régi bétások be tudtok most lépni a játékba? Ha igen, akkor valszeg az elsõ elmélet a jó. Elõre is köszi (pláne ha hülyeséfeket kérdeztem <#crazya>)
#2177
és mikor kezdõdik a nyílt teszt? 😄

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

#2176
preorderesek asszem elõbb játszhatnak a játékkal.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

a.carkey
#2175
Vsz uaz még a bound diagramot is ... 😄

A medve nem játék.

a.carkey
#2174
Gyerek betette 1000ért az AHba a large ship constructiont ... 😄

A medve nem játék.

a.carkey
#2173
Csinálj egy navy karit és várj egy hónapot. Ha jön a open beta end, pvp 😊

A medve nem játék.

#2172
Hát egyetértek Plusika! Biztos, hogy befogok nézni open bétába, de nem fogom karakterem felgyúrni szal idõt különösen nem pazarlok rá!

Pluskast
#2171
Nem tudom de nekem nagyon elment most a kedvem a játéktól. Mi a fenének fogjak bele új játégba ha 1 hónap múlva kiadják? Gondolom akkor is újra lesz wipe és megint törlõdik a karaktered. Szvsz akkor meg minek szenvedjek vele? Akkor inkább addig outfront 2 betázok.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

a.carkey
#2170
Megjelenés elõtti nap, -1. 😊

A medve nem játék.

#2169
Hi skacok! Én új fanatikus vagyok (épp most töltöm a bétát). Azt sikerült kibogarásznom, hogy mikor kezdõdik a nyílt teszt, de nem találtam (vagy csak elkerülte a figyelmem), hogy meddig tart. Ti tudtok errõl valamit? Lehetséges, hogy egész decemberben menni fog? És hogy tutorialokat (ha vannak), csak majd a szerón lehet végignyomni, vagy esetleg akár most is? Nem bírok péntekig várni! Muszály mostmár játszanom... <#buck>
#2168
Ok, majd csinálj societyt légyszi, akkor megtudod hívni a magyarokat(minket)
a.carkey
#2167
Zappa! Uolyan néven indultam, mint anno a testbeden.

A medve nem játék.

a.carkey
#2166
A devek tettek be némi anyagot crafthoz. Ez ritka nagy hülyeség, különösen, hogy azért volt a wipe - szerintük -, mert ki akarták próbálni, hogy funkcionál a player economy kezdéskor ... Úgymond közben kijavítottak pár dolgot (spawn, hajók, textek, stb.), gyakorlatilag lószart sem csináltak. Az auto pref baromság még létezik, a spawn uolyan, és tök ua a játék, mint volt, a maga texturahibáival együtt.

Véleményem szerint a wipe semmi másért nem volt, mint hogy reklámozzák a játékot. Ezért a semmi pluszért 1 hónappal a vége elõtt TÖK FELESLEGES VOLT kinyírni az egész gazdaságot. De megkapják, hisz a lenti nem az egyetlen cikk a játékról.

A medve nem játék.