Naval Action
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Black Bart was seeing looping zone lost screens and Blackbeard had other problems that isn't something we've seen before. Blackbeard will stay down for a bit longer while I work on it."
A medve nem játék.
Ha fellépsz, egy jó dolog bizti lesz amit bizti szeretni fogsz: a 6 vs 6 elleni OS pvp. Nincs többé olyan, hogy tengeren megtámadsz egy hajót és 12 kalóz ugrik rád, like before the wipe ... 😊
A medve nem játék.
Aki meg akarja venni:
Ha többe kerül majd a havidíj mint 10 dollár, felejtsétek el, míg nem produkálnak valami normálisat.
Ha ez így megy fel livera, és látni fogjuk, hogy mi a helyzet, akkor SENKINEK SEM JAVASLOM, HOGY MEGVEGYE, mert ez ezerszer szarabbul indul, mint anno 2003 júniusában a SWG. Az kb. másfél hetet állt, mire be tudták csiholni. Nem is értem, hogy mit akarnak a januári kiadással.
SZVSZ ez a játék NEM FOG MEGJELENNI JANUÁRBAN! Ahhoz itt az egész bandának fel kéne áldoznia a téli szünetét, a családját, a karácsonyát, amit nem tudok elképzelni az FLSrõl.
Itt egy kezdetek óta meglévõ problémáról van szó, és egyszerûen nem tudták kijavítani. Valamit nagyon elterveztek, mert ami bug jelenleg ebben a játékban kezdetek óra komolyan bent van, az most is jelen van, csak mégtöbb embernél mégjobban kijön.
Egy hónappal a megjelenés elõtt egy játéknak ilyen problémákat nem lehetne produkálnia. Persze, ha komolyan gondolták a januári megjelenést.
Az, hogy a launcherrõl csak hosszú órákon át lehet lekapni a patchet az szerintem nem normális, mert pár tíz megás dolgokról van szó.
Nem tudom mit tervez az FLS a hiba kijavítására, de SEMMI ELÕRELÉPÉS NINCS. Az, hogy meghívnak többezert embert pluszban, és 500ban limitálják a szerverenkénti játékosszámot, hát az nemnormális ...
Bocs, de ez most kijött ...
A medve nem játék.
A medve nem játék.
A medve nem játék.
Beloggoltam, kíírta kerestem 25 000-et... nem rossz. 😄
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
A provision-t venni fogom, mert nincs több telkem per pillanat, a hull-t meg mondjuk nemtom, gyártási ár + valami haszon, legyen 30 %, persze olcsóbban mint a piaci ár, viszont neked megéri mert tutira megveszem, azonnali pénz neked, nekem meg könnyebbség a gyártáskapacitás miatt. Nekem is van 1 majdnem készen a small shipyardba, de szvsz aki 14-et adott érte az vmi gombát ehettett, mert nagyon nem kerül ennyibe az elõállítása... gondolj bele, mennyiért megy egy hajó, annak a nagy része az ágyú (monnyuk 20 kiságyú a piacon az valami 12 000 pénz önmagában, ennek kb. feléért/harmadáért gyártja aki árulja, provisions, meg vitorlák.. ha 14ért rendszeresen vennék a a hullokat, nem 35 lenne 1 Postillion hanem a duplája..
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
Mi az a weaponsmith ügynök?? van valami segítõ karaktered?? azt honnan lehet szerválni? Nah, a hullt mennyiért vennéd át? ( az elsõt 14Kért adtam el, de lentebb láthatod a #2237 ban.) Milyen hajót akarsz gyártani? Provisionst veszed vagy készíted?
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
Medium hullt is gyártasz, vagy provisionst ? Vagy csak veszed õket?
( medium hullt gyártok, ha kell szólj )Gondoltam még a cannon small gyártáshoz..de baromi drága a gyártás is, nameg az Ingot Bras is qrvára drága, vagy bonyolult gyártani...
Kisbuzirivális múltkor alá akart ígérni a small sailjeimnek bõven, hát nem felvettem az összesét (10-20 db) 75-ért, máris raktam vissza 120-ért. Kösz hogy beírtad Nationbe meg elhoztad nemtudom honnan, a profit meg az enyém. 😄
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
Kérdésedre válaszolva, igen, én már építettem egyet, lassan építem az elsõ hajómat, eladásra persze, ha majd megvették, a profitból meglesz a saját is. 😊
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
Jah, játszhatatlan(majdnem kilõttek Sisal elõtt amíg vártam a belépésre de közben 2 kalóz betámadott, miközben én megpróbáltam reloggolni.a csatába léptem vissza szétlõtt baloldallal..)
Most csinálnak egy Blackbart EU szervert ! Ez most akkor jó nekünk? gondolom mindenki megint 0 ról indulna..áhhh
Kurf! Sisalban vagy amúgy/warehouséval/Ott is lehet Small shipwhrigtot építeni?
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
Durván tele van amúgy a szerver a Fileplanetesekkel..
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
De ha gondolod, este belépek, hajókázhatunk kicsit. Csak akkor addig ne rohanj elõre nagyon. 😊
[/cserf][/fülünyúl]
Nefürgyé le!
Meg ne felejtsd el, hogy egyelõre még Bartica a központjuk, és az Campechétõl 1600 miles. 😊
A medve nem játék.
Ami viszont "jó" hír, hogy Britek elkezdték megdolgozni Campeche-t. Szal hamarosan nem árt jól felturbózott hajókkal közlekedni csak a környéken (Hálistennek én Sisalban vok, de a alapanyagért nekem is át kell menni).
Azért remélem, ha Belize-ért lesz Battle Royale, nem maradok ki belõle..
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
Hmmm, rettenet kemény csatát vívtunk most 4 magas szintû kalózzal, necces volt néha - fõleg amikor 3 úgy döntött hogy csak engem lõ, mert egyedül kezdtem ezért ideális célpont voltam - de a végén sikerült a mi oldalunkra billenteni. Sajnos két kalóz egy brigben és egy postahajóban el tudott lógni, vmi hihetetlen gyorsnak bizonyultak, nyomtak rá vmi skillt is. Több nem jött, ez volt az egyetlen nagy groupos bepróbálkozásuk.
Ja és tetszik a Locust corvette nagyon. 😊
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
talán majd a 40k.
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Végre egy normális névgenerátor! Nem eq2-style Uscuiiggh és társait botok. 😊
Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar
Kb. egy éve (vagy több) regeltem bétára, eddig nem küldték. Most igen. 😊 A név egyelõre random, ami nagyon be is jön. Asszem Vidál Palafox néven vagyok spanyol privateer. 😊 Ezt a nemzetet nem is fogom meváltoztatni sosem, angolok - mindenki velük van, aki nem kalóz, kalózok - 50%, franciák - ratyik, sose lenne velük normális ember, csak aki francia!
Azt tudom csak mondani, hogy economy szinten teljesen fölösleges bármit kihozni, mert ez egy béta. Ennek ellenére nagyon nagy feeling volt, amikor grpoltam egy arccal és együtt mentünk nyílt tengerre ketten. El tudom képzelni, hogy milyen lenne ez full csapattal. 😊
A városok elmennek, nem ott akarom töltewni az életem. 😛
Összességében eddig 85% (béta lévén).
Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar
nah mindegy meglátjuk a javításokat..most ha jól látom holnap estig nincs Blackbeard? Paff...Persze lefogadom hogy a hülye grafikai bugokat nem javítják...Pl a láthatatlan avatarok, aztán kardozzál....
jupijupijé XD
Amúgy a loot mértéke gyakorlatilag beállítja, mennyi pénz van a gazdaságban. Ha túl sok, a kutya sem fog gazdálkodni, mert könnyen jön a pénz, csak néhány shipbuilder. Ha túl kevés, nincs vásárlóerõ... a béta azt a célt szolgálja hogy ezt jól belõjék, valszeg eddig úgy érezték túl sok a pénz, most jönnek a visszajelzések h túl kevés, elõbb utóbb be fogják lõni a megfelelõ mértékre.
A régi veteránok már nem nyomják... Nem látom Katát meg akiket láttam még ide régen irogatni? Jó lenne egyszer egy Nimfas svadront összehozni. 😊
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
Jó kis program ez, nem kell olyan sötéten látni a dolgokat... a lootot tényleg javíthatnák, de most majd kíváncsi leszek, hogy a sok új playerrel hogyan fog menni a kereskedelem, mert alapvetõen az a baj hogy nem viszik a cuccot, aminek persze egyik oka hogy kevés az ember, ezen okból + kevés loot okán pedig kevés a pénz a gazdaságban..
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
Nefürgyé le!
Túl sokat nem tudok ezekhez a témákhoz hozzátenni, mert még nincs rálátásom a dolgokra.
De azt tudom, hogy Campeche-bõl Havannába minden játékban brutál volt a szél, még anno c64en a Pirates!-ben is. 😊
Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar
"Hello everyone, I'm not going to put down the effort Flying Labs has put in. By all accounts it looks like a fun game, and I hope everyone is having fun playing.
I just wanted Flying Labs to understand why there are a whole swath of us that won't touch the game with a 10 foot pole now. SWG, EQ2, Vanguard: I've learned my lesson. SOE touches it in any way, I'm gone. Believe me, I'm not missing much.
To those that SOE just does the billing and not the Dev: Don't bet on it for long. Vanguard was pushing that lie too. Starts with the billing system: Oh, integrate our Station logon code. Then: Well, we already have a character creation system, integrate our code for that too. Oh, we have a whole team of people with tons of experience in running community relations on a web forum, let us do that too. Then, when the real dev company is low on funds, in steps SOE to really screw things up. If you play the game and experience bad lag everywhere, I got news for you and it ain't pretty.
Been there, done that, have the t-shirt, don't want to do it again. I'm not here to tell people not to play. You have to decide on your own. Based on MY experience, MY decision is to keep my money in my wallet, and I want Flying Labs to know it.
Good Luck Everyone, Peace!
Kozlov"
az bizti, hogy a negatív változások egy bizonyos idõpont óta kezdtõdtek ...
A medve nem játék.
Nevetséges. De csak õ látja a carbibbean összes árát. Na de egy navynek is meg kell vennie a SOLt. Mibõl vegye meg? Küldikbõl? Építse magának meg? 😊 Nevetséges ...
A kalózoknak bár kevesebb a money lootjuk, mégis elõnyben vannak mert nem kell nekik a fejlõdséshez hajó. 😞 Csak outfitting, ammo és coarse amire költeniük kell. Minden lootjuk pénzre váltható.
Sajna röhej, de pont azért alakították így a gamét, mert ez nem más mint a "Pirates of the Caribbean" mégha "Pirates of the Burning Sea" is a neve. Az FLS agytröszt azonban egyet elfelejtett: van national side is!
De inkább "Brits and Rats of the Caribbean"-nak kéne hívni, mert artban, kikötõkben, elõnyökben sajna csak ezt a két oldalt támogatják. (Meg lehet nézni Point-a-Pitre-t és San Juant. Nem hiányzik a lag, de azért némi artot õk is kaphatnának.
Röhej, de a szél is úgy fúj, hogy Les Hattestõl Port Royalig oldalirányt, tehát mindig van ha nem is tökéletes, de jó szeled oda és vissza, és igaz ez Marsh Harbour - De L'isle útvonalra is. Oda vissza. Ha viszont Campechebõl akarok Havanaba menni, nem oldal vagy hátszelem van, hanem a legtöbb esetben szembeszelem, és ha elvégeztem a dolgom (...) Havanaban, akkor a visszaúton már tutira szembeszelem van. Egyedül a Campeche - New Orleans útvonal az, ami mükszik.
Szóval nagy változások kellenek ide, és nem csak artban, hanem a gazdaságban is.
És ez csak a béta. Ha livera megy, meg lehet venni, a playerek 45%-a - angol anyanyelvû oldalról - tuti britnek, további 35!%-a kalóznak, a maradék között meg eloszlik majd a spanyol és a francia oldal. Durva, de ha bekerülnek a hollandok még rosszabb lesz a helyzet ...
A medve nem játék.