Naval Action

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

a.carkey
#2265
"I had to restart both clusters for different reasons. Sorry for the short notice.
Black Bart was seeing looping zone lost screens and Blackbeard had other problems that isn't something we've seen before. Blackbeard will stay down for a bit longer while I work on it."

A medve nem játék.

a.carkey
#2264
Snipa!

Ha fellépsz, egy jó dolog bizti lesz amit bizti szeretni fogsz: a 6 vs 6 elleni OS pvp. Nincs többé olyan, hogy tengeren megtámadsz egy hajót és 12 kalóz ugrik rád, like before the wipe ... 😊

A medve nem játék.

a.carkey
#2263
Nem láttatok mostanában külföldi cikkeket a gaméról?

A medve nem játék.

a.carkey
#2262
Idióták. Terveznek egy szervert, WIPEoltatják az elõzõt TÖK feleslegesen, erre beengednek 25000 embert két szerverre, ami elbír durván 1000-1500 embert. MAX! Persze, nem egyszerre.

Aki meg akarja venni:
Ha többe kerül majd a havidíj mint 10 dollár, felejtsétek el, míg nem produkálnak valami normálisat.

Ha ez így megy fel livera, és látni fogjuk, hogy mi a helyzet, akkor SENKINEK SEM JAVASLOM, HOGY MEGVEGYE, mert ez ezerszer szarabbul indul, mint anno 2003 júniusában a SWG. Az kb. másfél hetet állt, mire be tudták csiholni. Nem is értem, hogy mit akarnak a januári kiadással.

SZVSZ ez a játék NEM FOG MEGJELENNI JANUÁRBAN! Ahhoz itt az egész bandának fel kéne áldoznia a téli szünetét, a családját, a karácsonyát, amit nem tudok elképzelni az FLSrõl.

Itt egy kezdetek óta meglévõ problémáról van szó, és egyszerûen nem tudták kijavítani. Valamit nagyon elterveztek, mert ami bug jelenleg ebben a játékban kezdetek óra komolyan bent van, az most is jelen van, csak mégtöbb embernél mégjobban kijön.

Egy hónappal a megjelenés elõtt egy játéknak ilyen problémákat nem lehetne produkálnia. Persze, ha komolyan gondolták a januári megjelenést.

Az, hogy a launcherrõl csak hosszú órákon át lehet lekapni a patchet az szerintem nem normális, mert pár tíz megás dolgokról van szó.

Nem tudom mit tervez az FLS a hiba kijavítására, de SEMMI ELÕRELÉPÉS NINCS. Az, hogy meghívnak többezert embert pluszban, és 500ban limitálják a szerverenkénti játékosszámot, hát az nemnormális ...


Bocs, de ez most kijött ...

A medve nem játék.

a.carkey
#2261
Beesnek az amerikaiak és azonnal szétesnek a szerverek. Náluk most van úgy keleti parton 11 óra?

A medve nem játék.

a.carkey
#2260
Nevetséges, hogy jön a januári kiadás, és ilyen problémáik vannak, mint searching for idle zone server, meg egyéb baromságok szerverszinten. Egyszerûen jelen helyzetben nem tudom elképzelni, hogy ezt január elején kiadják. Ha kiadják, ingyenesnek kell lennie az elsõ két hónapnak a crashek miatt ...

A medve nem játék.

#2259
=O

Beloggoltam, kíírta kerestem 25 000-et... nem rossz. 😄

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

#2258
Heh, semmi, csak 1 hülye/béna szóvicc a Mátrixos Smith ügynökkel, vö. Weaponsmith, azaz fegyverkovács épülettel, ahol a ágyúkat meg a lövedékeket gyártják. Per pillanat nekem egy ilyen van, késõbb lesz több is, és ágyút fogok gyártani, de egyenlõre legyártom a Postillion-t.

A provision-t venni fogom, mert nincs több telkem per pillanat, a hull-t meg mondjuk nemtom, gyártási ár + valami haszon, legyen 30 %, persze olcsóbban mint a piaci ár, viszont neked megéri mert tutira megveszem, azonnali pénz neked, nekem meg könnyebbség a gyártáskapacitás miatt. Nekem is van 1 majdnem készen a small shipyardba, de szvsz aki 14-et adott érte az vmi gombát ehettett, mert nagyon nem kerül ennyibe az elõállítása... gondolj bele, mennyiért megy egy hajó, annak a nagy része az ágyú (monnyuk 20 kiságyú a piacon az valami 12 000 pénz önmagában, ennek kb. feléért/harmadáért gyártja aki árulja, provisions, meg vitorlák.. ha 14ért rendszeresen vennék a a hullokat, nem 35 lenne 1 Postillion hanem a duplája..

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

#2257
@Kurf.
Mi az a weaponsmith ügynök?? van valami segítõ karaktered?? azt honnan lehet szerválni? Nah, a hullt mennyiért vennéd át? ( az elsõt 14Kért adtam el, de lentebb láthatod a #2237 ban.) Milyen hajót akarsz gyártani? Provisionst veszed vagy készíted?
#2256
Van sheepyard 😊, meg kárpentör, meg veponsmiszügynök. Szal gyártok szmól kennont is, a medium hullokra meg tuti vevõ lennék, mert sorozatban fogom gyártani a hajókat, és nincs kapacitás. Egyenlõre kész van 1, de érdemes lenne ha fix áron tutira megvenném.

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

a.carkey
#2255
Jelenleg rendben van a dolog.

A medve nem játék.

a.carkey
#2254
Még nem léptem be, de remélem csak a szombatnak tudható be a szopás.

A medve nem játék.

#2253
@Kurf.
Medium hullt is gyártasz, vagy provisionst ? Vagy csak veszed õket?
( medium hullt gyártok, ha kell szólj )Gondoltam még a cannon small gyártáshoz..de baromi drága a gyártás is, nameg az Ingot Bras is qrvára drága, vagy bonyolult gyártani...
#2252
Háát, még ha az is, nekem túl unalmas... nem akarok grindelni, csak amennyit muszáj a szintért, én jól érezni akarom magamat, nem hajtani az XP/doublon malomban robotolni.. azért is megyek groupozni mindíg egy kicsit, eszméletlen jó csatát nyomtunk kalózok ellen a múltkor, már azért megérte, és legalább ennyire élvezem a AH-ban való spekulációt is. 😊

Kisbuzirivális múltkor alá akart ígérni a small sailjeimnek bõven, hát nem felvettem az összesét (10-20 db) 75-ért, máris raktam vissza 120-ért. Kösz hogy beírtad Nationbe meg elhoztad nemtudom honnan, a profit meg az enyém. 😄

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

#2251
Hát én tuti nem mek semmilyen EU szerverre, kezdeni az egészet elõlrõl..

Kérdésedre válaszolva, igen, én már építettem egyet, lassan építem az elsõ hajómat, eladásra persze, ha majd megvették, a profitból meglesz a saját is. 😊

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

#2250
.." Durván tele van amúgy a szerver a Fileplanetesekkel.. "

Jah, játszhatatlan(majdnem kilõttek Sisal elõtt amíg vártam a belépésre de közben 2 kalóz betámadott, miközben én megpróbáltam reloggolni.a csatába léptem vissza szétlõtt baloldallal..)

Most csinálnak egy Blackbart EU szervert ! Ez most akkor jó nekünk? gondolom mindenki megint 0 ról indulna..áhhh

Kurf! Sisalban vagy amúgy/warehouséval/Ott is lehet Small shipwhrigtot építeni?
#2249
Most pl. 160-an várakoznak a sorban hogy egyátalán beléphessenek a spanyolokhoz.. asszem pörögni fog a gazdaság nagyon 😊

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

#2248
A PvP pontok hogyan mûködnek? Azt látom hogy 5000 pont a Pirate PvP. Mennyi a Nation vs Nation PvP, mennyi a Battle Royale, és hogyan adódnak hozzá a pontok (pölö, elsüllyesztünk egy angol Indiamant, az mennyivel növeli?)

Durván tele van amúgy a szerver a Fileplanetesekkel..

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

Jeffjohnson
#2247
hát kicsit többet vártam a játéktól ha így kiadják nagy bukás lesz belöle tele van buggal szaggat minden baj van vele nincs normális kezdö terület van 1 kétperces tutor aztán ennyi....

Kata
#2246
Jóvan, örülök neki. Kár, hogy már csak akkor, mikor rakás xarrá kezd válni a játék. Én már pár hete felé se néztem.
De ha gondolod, este belépek, hajókázhatunk kicsit. Csak akkor addig ne rohanj elõre nagyon. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#2245
mondom...

Nefürgyé le!

Kata
#2244
Nofene.

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#2243
Egy este alatt 200 pontot tettek rá. Azért az kevés.

Meg ne felejtsd el, hogy egyelõre még Bartica a központjuk, és az Campechétõl 1600 miles. 😊

A medve nem játék.

a.carkey
#2242
Messze van az a pvp terület még.

A medve nem játék.

a.carkey
#2241
Megjegyzem kezdetek óta bentvan ...

A medve nem játék.

a.carkey
#2240
Bug.

A medve nem játék.

#2239
Ja láttam hogy téged elkapott... nem is értem ilyenkor miért nem lehet belépni a Group többi tagjának hogy segítsen. Sebaj, a veszteséged egy nap alatt bejön,

Ami viszont "jó" hír, hogy Britek elkezdték megdolgozni Campeche-t. Szal hamarosan nem árt jól felturbózott hajókkal közlekedni csak a környéken (Hálistennek én Sisalban vok, de a alapanyagért nekem is át kell menni).

Azért remélem, ha Belize-ért lesz Battle Royale, nem maradok ki belõle..

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

#2238
Igazság szerint nekem ez a Warhammer egynek tûnik a sok tucat fantasy-mmorpg között. Szerintem hamar megunnád. A potbs ezzel szemben sokkal szebb, sokkal hangulatosabb, és sokkal összetettebb ahhoz, hogy jó darabig lekössön, és azután is újra és újra elõvedd.
#2237
Majd ma jobb hajóval jövök a grupiba,,,, sajna megszívtam, mert az a g...i Goldstein kalóz kihesszelte hogy nem tudok a groupcsatába belépni, így egyedül maradtam...végre kezd egykicsit beindulni a kereskedés,A medium hull amit kiraktam 7k ért az 14 kba ment el:_)) kicsit megörültem..:-)Már a másik is kész, remélem a köv. lognál már látom a számlámon .:-)
#2236

Hmmm, rettenet kemény csatát vívtunk most 4 magas szintû kalózzal, necces volt néha - fõleg amikor 3 úgy döntött hogy csak engem lõ, mert egyedül kezdtem ezért ideális célpont voltam - de a végén sikerült a mi oldalunkra billenteni. Sajnos két kalóz egy brigben és egy postahajóban el tudott lógni, vmi hihetetlen gyorsnak bizonyultak, nyomtak rá vmi skillt is. Több nem jött, ez volt az egyetlen nagy groupos bepróbálkozásuk.

Ja és tetszik a Locust corvette nagyon. 😊

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

#2235
néztem a warhammert, honlapot, trailereket, de számomra nagyon nem tudta visszaadni a regények hangulatát.
talán majd a 40k.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Fritz Von...
#2234
Fõként Vidál Palafox. 😊

Végre egy normális névgenerátor! Nem eq2-style Uscuiiggh és társait botok. 😊

Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar

Fritz Von...
#2233
Válasz mindenkinek! 😊

Kb. egy éve (vagy több) regeltem bétára, eddig nem küldték. Most igen. 😊 A név egyelõre random, ami nagyon be is jön. Asszem Vidál Palafox néven vagyok spanyol privateer. 😊 Ezt a nemzetet nem is fogom meváltoztatni sosem, angolok - mindenki velük van, aki nem kalóz, kalózok - 50%, franciák - ratyik, sose lenne velük normális ember, csak aki francia!

Azt tudom csak mondani, hogy economy szinten teljesen fölösleges bármit kihozni, mert ez egy béta. Ennek ellenére nagyon nagy feeling volt, amikor grpoltam egy arccal és együtt mentünk nyílt tengerre ketten. El tudom képzelni, hogy milyen lenne ez full csapattal. 😊
A városok elmennek, nem ott akarom töltewni az életem. 😛
Összességében eddig 85% (béta lévén).

Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar

a.carkey
#2232
OS farm jó biznisz. Hidd el nekem!

A medve nem játék.

#2231
Nem ám Fileplanet meg izé meg Founders' Club pénzér... 😊. Eurogamer rulz!!! Ilyenkor érzem, hogy jó kontinensre születtem. Amúgy siessetek skacok, mert limitálva osztják a key-t (asszem), de egybõl. Regelsz, és már adják is. Szóval siessetek!
#2230
Jah 3 an vagyunk a guildben most csak( wipe elõtt volunk 20 an) Amúgy azt látom hogy most a gazdaság maradt new spainben, eddig nem nagyon vonultak át Havannába.(H.-ban sokkal kevesebb az áru)valszeg azért mert kevés a vásárlóerõ, lassabban fejlõdik a nép, ergo nincs pénze a nagyobb dolgokra.Én párhuzamosan csinálom az OS battlét és a küldiket.OS-en xebeceket támadok 1v1 ben(nekem most civil Jamaica sloop ...öö.. nekem amúgy tetszik ez a hajócska)L22 xebec azért már elég jól dob.XP-t is.Küldiben + ha érdemes, akkor nem teljesítem a feladatot 100% ig, hanem kilövöm õket, begyüjtöm a lootot, majd újrakezdem a küldit.Így ismét begyûjtöm amit lehet + a végén a befelyezõ lóvét. OS-en az a baj hogy azért csak kell vadászni is, nem csak csatából csatába esel.

nah mindegy meglátjuk a javításokat..most ha jól látom holnap estig nincs Blackbeard? Paff...Persze lefogadom hogy a hülye grafikai bugokat nem javítják...Pl a láthatatlan avatarok, aztán kardozzál....
#2229
Jupijé lehet már egybõl key-t szerezni!
jupijupijé XD
#2228
De, hozzáteszem, az OS-en való hajó farmolásban totálisan nem hiszek. Azt meg lehet csinálni küldiben is, több hajó, több loot + küldipénz, társak miatt könnyebb is (L20-biztosan). Aki meg nem csinál vmi minimál gazdaságot L20-ig, mert minden második szinten vesz egy új hajót 10-15-20 ezerért, az meg ne csodálkozzon hogy csóró marad. Ott vannak a Civillian shipek, olcsók, alsó szinten úgyis gyorsan fejlõdsz, gyorsan váltanál hajót, nem érdemes craftolt hajót venni szvsz, hacsak nem tervezed h. tényleg sokáig használod. Inkább fektesd be az a többtízezer pénzt, vissza fogja hozni.

Amúgy a loot mértéke gyakorlatilag beállítja, mennyi pénz van a gazdaságban. Ha túl sok, a kutya sem fog gazdálkodni, mert könnyen jön a pénz, csak néhány shipbuilder. Ha túl kevés, nincs vásárlóerõ... a béta azt a célt szolgálja hogy ezt jól belõjék, valszeg eddig úgy érezték túl sok a pénz, most jönnek a visszajelzések h túl kevés, elõbb utóbb be fogják lõni a megfelelõ mértékre.

A régi veteránok már nem nyomják... Nem látom Katát meg akiket láttam még ide régen irogatni? Jó lenne egyszer egy Nimfas svadront összehozni. 😊

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

#2227

Jó kis program ez, nem kell olyan sötéten látni a dolgokat... a lootot tényleg javíthatnák, de most majd kíváncsi leszek, hogy a sok új playerrel hogyan fog menni a kereskedelem, mert alapvetõen az a baj hogy nem viszik a cuccot, aminek persze egyik oka hogy kevés az ember, ezen okból + kevés loot okán pedig kevés a pénz a gazdaságban..

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

#2226
Érdekes, nekem is küldtek egyet most. Igaz már hónapokkal ezelõtt jelentkeztem, de valahogy kimaradtam mindig belõle. Sebaj, most rápróbálok. Updatelek vadul jelenleg<#vigyor2>

Nefürgyé le!

a.carkey
#2225
Milyen néven vagy?

A medve nem játék.

#2224
Hogy kaptál bétakey-t? Befizettél a Founders' Club-ba?
Fritz Von...
#2223
Nekem csak tegnap érkezett meg a betakey, de azóta belevetettem magam és lvl 11 spanish privateer vagyok. 😊
Túl sokat nem tudok ezekhez a témákhoz hozzátenni, mert még nincs rálátásom a dolgokra.
De azt tudom, hogy Campeche-bõl Havannába minden játékban brutál volt a szél, még anno c64en a Pirates!-ben is. 😊

Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar

Jeffjohnson
#2222
minden játékban van erösebb faj pl wowban anno a warlock ha jó játékos volt senmmilyen más kaszt meg nem verte

a.carkey
#2221
+ ugye még ez is:

"Hello everyone, I'm not going to put down the effort Flying Labs has put in. By all accounts it looks like a fun game, and I hope everyone is having fun playing.

I just wanted Flying Labs to understand why there are a whole swath of us that won't touch the game with a 10 foot pole now. SWG, EQ2, Vanguard: I've learned my lesson. SOE touches it in any way, I'm gone. Believe me, I'm not missing much.

To those that SOE just does the billing and not the Dev: Don't bet on it for long. Vanguard was pushing that lie too. Starts with the billing system: Oh, integrate our Station logon code. Then: Well, we already have a character creation system, integrate our code for that too. Oh, we have a whole team of people with tons of experience in running community relations on a web forum, let us do that too. Then, when the real dev company is low on funds, in steps SOE to really screw things up. If you play the game and experience bad lag everywhere, I got news for you and it ain't pretty.

Been there, done that, have the t-shirt, don't want to do it again. I'm not here to tell people not to play. You have to decide on your own. Based on MY experience, MY decision is to keep my money in my wallet, and I want Flying Labs to know it.

Good Luck Everyone, Peace!
Kozlov"

az bizti, hogy a negatív változások egy bizonyos idõpont óta kezdtõdtek ...

A medve nem játék.

a.carkey
#2220
Egyetlen mód van arra, hogy az ember pénzt szerezzen: "Be a freetrader!" és vedd meg elõre a gamét.

Nevetséges. De csak õ látja a carbibbean összes árát. Na de egy navynek is meg kell vennie a SOLt. Mibõl vegye meg? Küldikbõl? Építse magának meg? 😊 Nevetséges ...

A kalózoknak bár kevesebb a money lootjuk, mégis elõnyben vannak mert nem kell nekik a fejlõdséshez hajó. 😞 Csak outfitting, ammo és coarse amire költeniük kell. Minden lootjuk pénzre váltható.

Sajna röhej, de pont azért alakították így a gamét, mert ez nem más mint a "Pirates of the Caribbean" mégha "Pirates of the Burning Sea" is a neve. Az FLS agytröszt azonban egyet elfelejtett: van national side is!

De inkább "Brits and Rats of the Caribbean"-nak kéne hívni, mert artban, kikötõkben, elõnyökben sajna csak ezt a két oldalt támogatják. (Meg lehet nézni Point-a-Pitre-t és San Juant. Nem hiányzik a lag, de azért némi artot õk is kaphatnának.

Röhej, de a szél is úgy fúj, hogy Les Hattestõl Port Royalig oldalirányt, tehát mindig van ha nem is tökéletes, de jó szeled oda és vissza, és igaz ez Marsh Harbour - De L'isle útvonalra is. Oda vissza. Ha viszont Campechebõl akarok Havanaba menni, nem oldal vagy hátszelem van, hanem a legtöbb esetben szembeszelem, és ha elvégeztem a dolgom (...) Havanaban, akkor a visszaúton már tutira szembeszelem van. Egyedül a Campeche - New Orleans útvonal az, ami mükszik.

Szóval nagy változások kellenek ide, és nem csak artban, hanem a gazdaságban is.

És ez csak a béta. Ha livera megy, meg lehet venni, a playerek 45%-a - angol anyanyelvû oldalról - tuti britnek, további 35!%-a kalóznak, a maradék között meg eloszlik majd a spanyol és a francia oldal. Durva, de ha bekerülnek a hollandok még rosszabb lesz a helyzet ...

A medve nem játék.

Jeffjohnson
#2219
ill rosszúl számoltam hajnali 2 kor

Jeffjohnson
#2218
ja most találtam egy újabb infót a béta dec. 7. 5pm (PST) kezdödik vagyis ha jól értem akkor magyar idö szerint holnap hajnali 1 kor ha minden igaz mivel PST az GMT-8 <#wow1>

Pluskast
#2217
FOW-unk <#nevetes1>

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Jeffjohnson
#2216
Az is ütös darab lesz de ahhoz márc. ig várni kellene addig meg mi a rákot csinálok 😄