8957
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Vesporigo
    #8516
    Üdv!
    Pár hónap után beléptem a játékba és meglepődve tapasztaltam, hogy a régi Trader Lynx-em mellett 2 új hajót is tudok redeemelni: Bucentaure és Gun Boat. Valakinek van ötlete, hogy kerülhettek ezek hozzám? :) Volt valami ingyenes hajóosztás az elmúlt hónapokban? :D
    Gondoltam elviszem egy körre a Bucentaure-t, de a kikötőben pár kapitány lebeszélt róla, mondván, hogy kalózok garázdálkodnak a közelben és nagyon nem kellene nekik adni egy ilyen drága hajót. Utánanéztem, 2-es szintű, itt kezdtem gyanakodni, hogy tuti nem én szereztem... :)
  • gezmo
    #8515
    Hola!
    Ma jon ki az uj patch 9.94.
    Itt egy link, hogy mit tartalmaz : 9.94
    Utoljára szerkesztette: gezmo, 2016.08.17. 16:20:14
  • gezmo
    #8514
    Szerintem is forro olajban gyorsan megsutve a legfinomabbak.
    Parrotfish különösen izletes, pedig sokan nem szeretik a fogai miatt...
  • Hunor1
    #8513
    megenni :)
  • Hunor1
    #8512
    azt hiszem ősszel

  • Califa
    #8511
    A drága halak mire jók ? Tudja ezt valaki?
  • Torzonborz
    #8510
    Köszi :D :D
    Normális UI mikor várható? Attól a szürke nyavalyától már heveny hányingerem van.
  • Hunor1
    #8509
    ez a nagy peccs lenne, ahol a klánok birtokolhatnak kikötőket + a diplomácia ?
    Zappa
  • gezmo
    #8508
    Remotecontroll OFF.
    Torzi kikapcsoltam a pesszimmista módot, most már nyugodtan visszajohetsz.
    Még nem kell leírni visszafognak szivarogni a tengereszek.
  • Torzonborz
    #8507
    Pesszimista mód ON:
    Minek? Ez a játék megdeglett, ahogy néztem prime time-ban már csak ~1000 online játékos van. :(((
    Ez kevés, nagyon de nagyon kevés. :(
  • Califa
    #8506
    Upgrade érkezett,lehet sűrgösségessen vissza jönni játszani lusta banda !
  • Jockey
    #8505
    grat, el is felejtkeztem kicsit navalrol, hangulatot meg is hozta hozza:)
  • Califa
    #8504
    Köszönöm, jó olvasni az ilyet.Sajnos saját videot az ember vagy alul, vagy túl értékeli, ezért racionális képet csak igy kap a munkájáról. Nem magamnak akartam ezzel reklámot ,hanem a klánnak ,és a játéknak.Remélem sikerül. Ezért lehet terjeszteni :)
  • Hunor1
    #8503
    Gratulálok ! kurva jó videó lett, nagyon tetszik :)
  • Califa
    #8502
    Ime az első Magyar video a játékról / ból :
    https://youtu.be/LVMWqU7yDL4
  • Califa
    #8501
    Renegad Legion tárt karokkal vár minden Magyart !
  • SzakaiSzaburo1
    #8500
    Szevasztok
    Klánt keresek
  • gezmo
    #8499
    Udv!
    Ha Holland oldalra jossz, itt talalsz a legtobb magyart a szerveren, mivel itt csoportosulunk, tehat itt tudunk neked a legtöbbet segiteni.
  • Hexex86 #8498
    Kipróbálom milyen ez a játék. Nem sokat tudok róla. Lehet refund, de ki tudja. Szerettem a hasonló játékokat, bár ebbe nem tudom a csatákon kívül mik vannak benne.
  • Burca
    #8497
    Torzi szükség van rád :) Jelentkezz!
  • sakkay
    #8496
    KÖSZI
  • Califa
    #8495
    csak outpost / dock-os kikötőbe lehet hajót vásárolni és állomásoztatni (max. 5 db)
  • sakkay
    #8494
    Egy kérdést szeretnék feltenni:ha nincsen dokkom, nem is vehetek hajót? Mert azt írja nincs hely.
  • sakkay
    #8493
    Ja köszi:)
  • Califa
    #8492
    Helyi idő 09:00 - 10:00-ig szerver karbantartás van minden nap !!!
  • Jockey
    #8491
    xbox es stb-e jon ki.. sok remenyt nem fuzok a komplekszitashoz..
  • sakkay
    #8490
    Nem lehet belépni sehova..ez gyakran van? Vagy csak nálam most? NA fél óra után engedett
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2016.05.13. 09:41:23
  • MarkBlade
    #8489
    Érdekesen néz ki ez is Sea thieves
  • sakkay
    #8488
    ok köszi
  • Jockey
    #8487

    pvp szerver dutch nemzet ingame nev felvetel az RL-be ts-re csatlakozas es minden tiszta lesz...
  • sakkay
    #8486
    Na megvettem. Szóval szeretnék segítséget kérni. Elég zavaros így elsőre. Hogyan tudnék gyakorolni, meg fejlődni?
  • sakkay
    #8485
    Sziasztok srácok!
    Látok itt egy két ismerős nevet Megéri beruházni erre a progira? Most lesem a steamon..
  • Cepheus
    #8484
    Hello,

    Vagyunk egy páran
  • XCXC
    #8483
    Hali
    Játszik még valaki PVP1 Dutch oldalon?
  • Califa
    #8482
    Srácok kellene nekem 1-2 kép (ha lehet akkor csata,vagy ágyú tüzes,égő hajó,és robbanás) alap esetben a HOME gombal lehet külső nézetre váltani.A "p" és F12 vel pedig képet késziteni.Minél nagyobb hajó osztály annál jobb ! Aki szokott videót késziteni,szintén készithetne kissebb felvételeket. Össze ollózom csinálok egy kis reklám demót a klánunknak. A [email protected] lehet küldeni őket naval action cimmel. Mindenképpen megmutatom az érinteteknek elötte, hogy az ÉPITŐ jellegü kritikákal és ötletekkel minél ütőssebb legyen !!!
  • Hunor1
    #8481
    az jó, csak legutóbb már ott tartottunk hogy menjen mindenki Mercuryval ( a 1.5 szeres BR szabály miatt ) pvp-re .... csak hát basszus eddig nem azért tepertünk hogy nagyobb hajóink legyenek? ( jó láttam már vissza lett vonva ez a hülyeség)
  • Hunor1
    #8480
    na az aztán nem érdekel! utálom azt a kispöcsöknek való mese-fantasy világot . de tény hogy én inkább a stratégiai játékok világát szeretem jobban .
  • Torzonborz
    #8479
    Hehe nemsokára itt a TW Warhammer is. :D
  • gezmo
    #8478
    Üdv Zappa!
    A lényeg, hogy tudunk rólad, az esti pvp-k eszakon nagyon jók azert kár, hogy kimaradsz beloluk...
    Formalodik a squardon. Várunk vissza!
    Ui:
    Total War nagyon jó en pont azt hagytam félbe emiatt a jatek miatt ;)
    P.
  • Hunor1
    #8477
    Hello, Zappa vagyok.

    Bocsi hogy egy időre abbahagytam a játékot, csak kicsit monotonná vált nekem...
    de az is közrejátszik most hogy más játékkal vagyok most elfoglalva. ( Total War : ATILLA, új modokkal)
    Én az a típus vagyok hogy egyszerre csak egy játék érdekel, akkor éjjel-nappal CSAK AZT tolom . nem tudom megosztani az időmet, és az érdeklődésemet.
    Elnézést minden klántagtól ezért .
    Mindenképpen visszatérek majd játszani, amúgy sincs a játék még végleges állapotban ( talán nem is lesz...)