Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Si Vis Pacem, Para Bellum.\" - \"Ha békét akarsz, készülj a háborúra.\" Julius Caesar www.loveearth.com
Felbéreltem magam mellé a brotherhoodos nõi npc-t társnak, de most jött össze annyi pénz, hogy a Charon nevezetû ghoult is meg tudjam hívni aki Underworldben üldögél. A problémám az, hogy nem akar bejönni társnak a ghoul mert szerinte már van egy. A brotherhoodos npc-t Megatonban hagytam, ott is maradt és továbbra sem jön velem a ghoul. Ilyenkor mi a teendõ?
Másik problémám, hogy a hülye robotom beállt egy olyan helyre ahonnan pont elzárja az utat az egyik ládámhoz és nem férek hozzá, õ meg baxik arréb menni. Mit csináljak vele? Lõjem le?
A halál csupán a kezdet...
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Na, onnan a makrók kell neked, kattints és ott le van írva minden.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
nekem nem sikerült tönkre tenni a házasságukat, elkezdtem kint mászkálni... néhányan mondták, hogy régen veszekedtek, gondoltam hogy majd ez a hír jó lesz valamire. de nem lett jó semmire. kutakodtam még dolgok iránt, bementem abba a házba, majd mikor be akartam kapcsolni a rádiót, valami fura hangot adott ki. onnantól még egy kevés logika kell és megoldod: eredmény: vér fog folyni 😄😄😄 igaz az elsõ altarnatívában is...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Break Up The Rockwell's Marriage: The easiest method is to simply tell Mrs. Rockwell that her husband is cheating on her, which she will readily believe. You can also place the Sexy Sleepwear from the Simpson household on the desk in the basement, then tell Mrs. Rockwell that her husband is either cheating or he is a cross-dresser. Finally, one can read Mrs. Rockwell's diary upstairs, which will indicate that she'd like to kill Mrs. Simpson. Take the Rolling Pin from kitchen in the Rockwell house and beat Mrs. Simpson to death with it, then tell Mr. Rockwell about it.
\"Si Vis Pacem, Para Bellum.\" - \"Ha békét akarsz, készülj a háborúra.\" Julius Caesar www.loveearth.com
SPOILER!
menj be az egyetlen lakatlan házba, és játszodj el az elsõ szobában a tárgyakkal 😉 onnantól már menni fog...
Igen tudom...olvassak vissza...vissza olvastam de csak olyat találta,m ahol lecseszitek azokat akik ezt megkérdezik . Ebbõl én nem kérek.
Inkább egy válasz jönne jól hogy mit kell csinálni? Van ott az a házaspár és?
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
itt a mod, amivel az enclave rádió zenéit tudod módosítani 😊
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
De még ha lehetne is, akkor se lenne nagy élmény, gyakorlatilag végigrohanás lenne az ellen között.
SPOILER
Fõleg mivel ha nincs kipucolva a projekt laborja akkor faterék addig nem hajlandóak bemenni míg a játékos ki nem takarít. Plusz menekülés közben se lehet elkerülni egy-két ghoul lelövését, arról nem is beszélve, hogy az egyik ajtónál Li tököl egy ideig, hogy kinyissa és addig jönnek az Enclave katonák.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Lehet hogy úgy értetták a fejlesztõk, hogy nem kell embert ölni? Mert úgy merõben más a helyzet viszont a végefelé mikor az Enclavek elfoglalják a labort, vagy mikor az Enclave bázison flangálunk, szerintem ott nem lehet túljutni gyilok nélkül.
Vélemény?
Nem az állomáson vannak hanem alatta. Szóval menj vissza az alagútba, van valahol egy elágazás. Vasúti kocsik is vannak benne szóval nehéz észrevenni de el lehet mellettük menni.
Why so serious?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Why so serious?
üdv bitbandita, a program amit keresel, az a magic video converter, amivel szinte mindent mindenre konvertálhatsz és a kezelése gyerekjáték, szuper felülettel (torrent)
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
"The trees move. Do you not see it?"
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
A ghoulnak meg kell szerezni a 4 kulcsot ugye. Megszereztem mind, le is adtam, de rogton vissza is loptam pickpocekettel. Emiatt nem lehet completelni a kuldetest 😞 Ki van pipalva minden a quest log-ban, de nincs semmi szoveg, ami mindani lehetne neki. Kulcsokat meg nem tudom visszacsempeszni a zsebebe sajnos 😞 Legalabbis nem jottem ra hogy kene.
Erre van valami orvossag?
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"