Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Az arc meg leesett valószínûleg 😄
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
٩(×̯×)۶ Az elmélet és a gyakorlat között elméletben nem, csak gyakorlatban van különbség.
- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...
szerintem a térképen megjelölt vaultok alatt van valahol a vault 112 és azt kell megkeresni!
- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...
Gain accss to Vault112. Nem találom:S
Most ott tartok, ahol egy óriási mutáns be van zárva egy ketrecbe és bekéne menni valami helyre. Be is megyek a helyre, kinyírok mindenkit,(nagynehezen) de nem találom a kijelölt pontot a térképen😞
TPS nézetben küldöm. Szerintem, kicsit bugos a célzás TPS nézetben, mert összevissza lõ...
FPS ben meg pontos<#fejvakaras>#fejvakaras>
kéne vmi patch már
szövegértés rlz
az a gond hogy nem arról van szó ki milyen power aromort tud gyártani hanem hogy az f3as encleva armor mire hasonlít, úgy látszik a köv szintlépésedet a szövegértés skillre kell tenni
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
a BoS *nem tud* Power Armor-t gyártani. az Eastern Brotherhood Power Armor egyszerûen azért létezik, mert Micro Forte félrenézett valamit. a BoS összekukázza régi katonai bázisokról a Power Armorokat.
ellenben az Enclave *tud* Power Armort gyártani... és hopp, gyárt is. a háború után fedezték fel az Advanced Power Armort, amit ugye F2-ben használtak... aztán F2-nek vége lett, és hoppá, eltelt a 2 rész között 30 év. hmm... talán *továbbfejlesztették* a Power Armor-jukat? végülis volt rá... hmmm, 30 évük? <#nyes>#nyes>
mondhatnám, hogy tegyél pár pontot intelligenciára... de túl magas labda.
"The trees move. Do you not see it?"
a másik meg az hogy nem enclév armorban szaladoztak a bososok, hanem easter p-armorban
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
"ööö... az Enclave Power Armor-t nem másról mintázták, mint az Enclave Power Armor-ról."
segítek egy kicsit
Eastern Brotherhood Power Armor aka Fallout Taktic power armor
Enlave power armor a Fallout 2bõl azaz Advenced Power armor
Fallout 3 advenced power armor amit az enclévesek használnak
nah szerintem tegyél pár pontot a látás skilledre és hasonlítsd össze melyikre hasonlít jobban?
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
T-51b pedig azért jobb mint BoS Power Armor, mert frissebb modell. hogy Enclave-esnél miért tápabb, na azt én sem értem.
"The trees move. Do you not see it?"
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
Én most annál a résznél vagyok hogy el kellett mennem a 87 vaultba a GECKért, de ott nem engednek be onnan át kerültem a slaverekhez ahonnan a két kis pondrót kéne kihoznom, de se a vezetéket nem tudom elvágni, se a gépet meghackelni mert nincs elég skillem. Ilyenkor mi van?
Hogy tudok leggyorsabban xp-t szerezni szintlépéshez?
A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?
Lehet el kellene kezdeni elõrõl, mert egy csomó jó dologról lemaradtam.
Hogyan lehet robotot építeni? A mini nuke-ot mibõl lehet kilõni?
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
Ha valaki érez késztetést magában kipróbálni, hogy nála jó-e akkor itt a link: Fallout 3 lengyel patch
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
az hogy az új bos power kb ugyanolyan erõs mint az enclave armor az jó, de hogy a régi p51b miért a legerõsebb azt nemtom, gondolom ez ilyen easter egg szerûségnek szánták a készítõk
meg sztem jó lett volna ha az általány védelem helyett, hagyják a régi szabályrendszert, pl ott lézerre, plazmára, golyóra más védelmi érték vonatkozott
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
by FAQ
★ 汤姆 李
"Acerrimus ex omnibus nostris sensibus est sensus vivendi. Magna res est vosic et silentii temperamentum. Respice post te mortalum te esse momento."
2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Miért, van az, hogy ha beengedem a félarcúakat, akkor a gyilkolás után nem tudok bemenni az öreg lakosztályára? :S
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
"The trees move. Do you not see it?"
A halál csupán a kezdet...
A bannerben lévõ térképnek itt az új verziója, rákerültek végre a metróbejáratok, egy csomó skill könyv, meg pár egyéb update.
FOMM
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"