Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Per Aspera Ad Inferi.
2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Alkoholista AZ, aki annyit iszik, mint MI, csak ellenszenves!
Hát lenyomta, irgalmatlan sok mellékküldivel, sajnos volt 2-3 ami beakadt és bugos. A karmám az egekben a végére persze, mert még csak nem is loptam soha.
Kíváncsi leszek, milyen eredmény lesz, ha végigszemétkedem az egészet 😛
Fegyverek, és az arány amiben használtam õket: The terrible shotgun (40%, indoor fõleg), Xuan-akármi rifle (chinese assault neves): 30%, kint, AN51's rifle (plasma neves): 20%, kint a maradék 10-ben pedig Reservist's rifle (sniper neves), missile launcher, gránátok, robbanógolyós 10mm pisztoly (valami kínai nevû), bottlecap mine, nagyon ritka 10mm géppisztoly, lángszóró és gatling.
Elég sok mindent nem sikerült kipróbálni, fõleg a rail gun't sajnálom a schematics megvolt csak lusta voltam összekeresni a részeket.
Pont a vége elõtt lettem 20-es szintû amúgy.
DB
A ti kung-futok nem erős!
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
A Vault 108-ról mit lehet tudni? Jártam bent és Gery klónokkal volt tele de nem találtam mûködõ számítógépet vagy feljegyzést arról, hogy mi is folyik ott. A vault tech fõhadiszálásán olvastam valahol, hogy ott klónozási kísérlet zajlott de semmi többet nem tudok, pedig érdekelne.
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
hol olvastad ezt? én eddig azt hittem, ez a hangulat része
mégiscsak atomháború volt, nem nyomhatják a mûsort Dolby-ProLogic-ban! 😊
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
minke kellett ez a hsz? 😄
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
Ez így van, de a Fawkes nevû segítõtárs Gatling Laserjébõl kifogyhatatlan a muníció. Én Small Guns/ Energy Weap.-re gyúrtam: jól karbantartott Plasma Rifle elég hatásos fegyó.
"The trees move. Do you not see it?"
Van egy mod, ami súlyt ad a gyógyszereknek, meg egy másik, ami a lõszereknek. Ezzel már érdekesebb a dolog, mert nem cígölhetsz többezer lõszert, meg 100+ stimpakot magaddal...
VATS-ban nem annyira hatásosak. Van egy vagy két "nevesített" sniper puska, azok jobbak, mint amit pl Minefildben lehet lõni magadnak.
Energy Weapons-nél ellentétben soha nem lesz hiány a munícióban, és középtávra a legjobb fegyverek erre találhatók. Plasma Rifle-el egy, max kettõ fejlövés végez gyakorlatilag mindennel normál nehézségi szinten, de akár különösebb célzás nélkül is használható tûzgyorsasága miatt, viszont nem fogsz vele távolra lövöldözni, mert a lövedéke egy zöld trutyi ami nem csapódik be azonnal amint meghúzod a ravaszt. ellenben magas Small Guns-al gyakorlatilag Energy Weapons-ból ezt az egy fegyvert fogod használni, távolról unszimpatikus arcokat kilõni egyszerûen jobb a Lincoln's Repeater.
szóval... válassz bölcsen <#nyes>#nyes> igazándiból 3 Size Matters perkkel (+45 Big Guns) simán kigyúrhatod mindkettõ max szintre a végére, fõleg Bobblehead-ekkel, és ha Tesla Armort használsz (+10 Energy Weapons, egyik legjobb páncél).
"The trees move. Do you not see it?"
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
A sima gatling elég gyengus szerintem, a rakétavetõnél meg sose hiányzott a skill, simán haltak, ha elkapta õket, a fat man-nak meg végképp tökmindegy, csak a közelében essen le.
Szerintem energiafegyverre menj, az ignorálja a páncélok jó részét is.
486SX 100MHz, kislemez meghajtó, 2 MBRAM, 160MB HDD
táblázat
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
Elég értelmetlen perk szerintem. Zártörés csak force miatt van (ha nem forcoljuk nem törik a zár), és ha nem probáljuk 4x törni a computert csak 3x és kilépünk, végtelenszer próbálkozhatunk 😊
Ja, amúgy a fagyásokhoz - hátha más is belefut. Utánanéztem a hivatalos fórumokon, rengetegen szivnak nagyon durván vele - van akinek már a start new game-nál fagy, és sokan már az elején 5 másodpercenként fagynak - ki se tudnak jutni a vaultból. Úgy tûnik itt az SG-n sok a szerencsés ember.
Lényeg ami lényeg, a hivatalos fórumon ajánlják pl a K-Lite Codec packot, illetve egy warez csapat által készitett hang újratömörítõ csomagot a rádióval kapcsolatos hanghibákra (a sercegõ/szaggató rádió ugyanis bug, nem szándékos 😊 )
Felraktam mindkettõt, voila, 3-3.5 óra játék után sincs semmi gáz.
Meglepõ, de ez az elsõ játék, ahol a szûzen telepített windows nem elõny hanem hátrány - más játékok érzékenyek a codec packokra, ennek meg kimondottan kell. Állitólag azért, mert az installban nincs is benne a szügséges hang codec, meg bétás .NET csomaggal jön a játék.
Lényeg ami lényeg: nem volt szar a gépem, csak hátrány volt a tiszta windows 😊
Hát, majd ha lesz 100-as lockpickem, lesz már akkora rutinom 😊