Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7161
Sziasztok, az miért van ha ki akarok lépni a játékból akkor lefagy???
Nem mindig de elöfordul??
Köszi!!

Encore
#7160
A vault 87tõl délre van Little lamplight a gyerekek városa, azon kresztül tudsz oda bejutni.
#7159
hali mindenkinek a Vault 87-be hogy lehet bejutni,ha már valaki kérdezte akkor bocsi csak annyira, pörög a fórum hogy már tényleg sokat kellene vissza olvasni hogy megtaláljam a válaszotokat, ja és elõre is köszi a válaszotokat.

Encore
#7158
Várni kell, pár nap és újra tud adni, de mondja is hogy idõbe telik míg újratölti magát.
#7157
A megatoni házamban, mit kell csinálni a robotommal, mert nem akar tisztitott vizet adni! Kicsit lecsökkent a karmám természetesre, a rémálmom miatt! Kinyírtam mindenkit!<#gonosz3>

hen-tes
#7156
Loál, milyen kemény, hogy ph-n is bevágtad ugyanezt a postot.. 😊

Aranyos.

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Mike at home
#7155
most nézem az aláirásod, telefonunk is ugyanaz, igaz nekem nincs 20 centis farkam, de nem is kellene

😄DDD

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7154
hát, néha idõnként eléggé szaggatósan 😞
meg be is tud sokallni, meg újabban fagyogat is

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

hen-tes
#7153
Tényleg Mike! Hogy fut a gépeden a játék? :o
Csak mert nekem is hasonló van. 😊

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Mike at home
#7152
és tudni fogja, hogy én voltam?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7151
hehe

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

RatBaG
#7150
az aktív csak annyit takar, hogy picpockettel átteszel a célpont zsebébe egy aknát/gránátot. ha "leokéztad" már pittyeg is egybõl és bumm.

Per Aspera Ad Inferi.

#7149
a szupermutáns csak akkor szegõdik melléd ha JÓ a karmád!!

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

hen-tes
#7148
Én sem próbáltam még ki sajnos, az a gond, hogy egyáltalán nincs is szükség ilyesmire, lehetne még sokkal több küldi, ha minden eshetõségre gondoltak volna.. :\
Nah mind1, várjuk a kieget.

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Mike at home
#7147
a tippekbe irta, a töltési képernyõn
bár nem értem, hogy mi az hogy aktiv, mert ha jól emlékszem azt irta, aktiv aknát kell tenni zsebmetszéskor

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

wesker24
#7146
Amugy meg nem is vagyok egy tolvaj karakter ha kell valami kinyirom az illetöt aztán elveszem ! Ezért is voltam Super Evil de mostanra már csak Mezei Evil !
wesker24
#7145
Én tuti nem az biztos ! Hogy juthat ilyen az eszedbe ! <#vigyor1>
wesker24
#7144
Ezt még nem próbáltam ki de majd megnézem !
hen-tes
#7143
Ezért van nálam a biztonság kedvéért egy szép kis shady hat meg egy sexy sleepwear, ha azokban rajtakapnak még meg is dugják a kis picsám, de nem bántanak. 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Mike at home
#7142
rakott már be valaki alvó embernek a cuccai közé aknát? 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7141
ahogy olvasom, ezzel a cuccal emg az a baj, hogy nem lehet benne normálisan settenkedni, meg lopni, zsebmetszeni 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

hen-tes
#7140
A lényeg a mondat vége. 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

wesker24
#7139
És az miért baj ha pont igy nézel ki ? Szerintem nagyon frankóm néz ki !
Megnöveli az energiafegyó skillt na meg radioaktivitás védelmet is ad !
hen-tes
#7138
Az a baj, hogy én is pont így nézek ki a végére, így nincs sok értelme képeket mutogatni.

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

wesker24
#7137
Én is végére értema fõküldiknek de az utolsó még hátra van !

Inkább a mellékküldikkel foglalkozom !

Ime itt vagyok Tesla Armorban egy plasma rifle-el !



Amugy szövetségesem lehetett volna egy Super Mutant Brute csak nem lett az mert nem voltam velejéig Evil ! Pedig régebben az voltam már volt szarvak farkinca meg minden ! Csak az egyik küldi miatt jelnetösen megnött a karmám jó irányba ! Igy most csak sima mezei evil vagyok !
#7136
Fort Constantine-ben kilehet valahogy lõni az ICBM-et? Én próbáltam kilõni de sajnos hiba jelzéssel leáll a dolog. Valami célpont paraméterek hiányoznak vagy mi. Ki lehet azt vhogy lõni?
hen-tes
#7135
Hogy mi? :S
Ott a FAQ, abban van minden.

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

#7134

Valakinek a végigjátszása megvan?
Ha igen, kérlek küldd ide:[email protected]

Thanksss a lot!

Az élet sz** , csak élvezni tudni kell!

Mike at home
#7133
mondjuk meg tom nézni a faq-ban 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7132
Gondolom, de elég furcsán néz ki, hogy a fél banda ott táborozik és rám vár, kint meg egy hegyomlás toporog az ajtóban...
#7131
Hali
A kutyát hol tudom társnak szerezni?
A kutyán és a supermutanton kivül milyen társak vannak még és hol lehet õket felbérelni?
Amúgy a végsõ döntésnél amikor a kódot kell beütni még ott is lehet tovább folytatni a játékot úgy hogy nem mész be és nem adod meg a kódot a nõnek.

Encore
#7130
Underworldben van egy küldetés egy gohul adja, hogy vadássz le neki 3 vagy 4 célpontot és szerezd meg a kulcsikat, akkor egy idõ múlva felbukkan újra egy spéci páncélban, aminek 50es az ellenállása és azt hiszem gyógyít is, bár ebben nem vagyok most biztos. Én Tesla páncélt használok, erõs és azt hiszem energie weapon skillt is ad, ilyet Enclave katonákon találsz, néha ilyen van rajtuk, most az elõbb például a deathclaw sancturary- közelében is volt pár, meg persze ha visszamész az Enclave bázisig, akkor lehet hog õrjáratozik arra pár. Az alap Enclave páncél se rossz ha fel vannak javítva. Van még egy-két spéci cucc, de azok most nem jutnak eszembe. Ha viszont nem harci skillt akarsz kapni a ruhától, akkor használd Button parókáját (+10 speech) és a naughty sleepwear-t (szintén +10 speech).
Mike at home
#7129
ebbe én is beleestem
mászkálj másfelé

más:
fegyverekkel már nincs problémám, de kellene egy jó ruha, ami ad is pár plusz skillt
mit ajánlanátok? és azt merre keressem?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7128
Akkor véletlenül végigjátszottam...
Na se baj, vagy új karakter, vagy egy közeli mentéstõl folytatom.
Encore
#7127
A fõküldetésszál elég rövid, de sok mindent lehet még csinálni a játékban.
hen-tes
#7126
A fenébe, akkor én is a végén vagyok. 😞

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Encore
#7125
Igen, ott vége lesz mindenképp. Mikor kijutsz az Enclave bázisról és beugrasz a Citadelbe akkor mondja neked Sentinel Lyon, hogy indulhatunk-e a végsõ rohamra, akkor azt kell mondani hogy várjanak pár percet. Akkor még elmehetsz kalandozni, amennyit csak akarsz.
#7124
Ok.
Kandurex
#7123
ide írod a szöveget

A két ** kiveszed és mûködik pl:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ide írod a szöveget

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#7122
Az utolsó helyszínnél, amikor az ember meghozza a nagyon fontos döntést, utána már vége a játéknak? Tehát már nem lehet tovább csavarogni?
Nem jöttem rá, hogy hogyan kell spoilert jelölni, ezért írom ilyen furcsán.
The Protector
#7121
Hali.Most Mnetem be egy gépbe a Vault112 ben gyerekként voltam egy mesterséges világban.Még ugye sok van vossza.Egyébként meglepõen nehéz a játék normal-on.Vagyis nekem még csak csicska fegyvereim ruháim voltak amikor minigun-os super mittomén mikXD támatak.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Encore
#7120
Those! Küldetés is ad karmát, amikor a tûzhangyákat kell kiírtani utánna ha keresel lakhelyet a kissrácnak az sokat lendíthet rajtad.
Ja, és van sok olyan helyszín, ahol westalndereket ejtettek túszúl szupermutánsok, ha kiszabadítod õket az is jó karma.

Kipróbáltam, hogy fawkes-sel elugrottam a citadelbe és felkértem paladin crosst, hogy tartson velem és jött is, nem zavarta, hogy fawkes is ott van velem. Szóval most három kísérõm van: Fawkes, Paladin Cross, dogmeat. És simán megférnek egymással nincs gond, sõt még Charon a gohul is megvan de õ Underworldben vár, csak akkor csatlakozik hozzám újra ha nincs más kísérõm. Valaki lentebb adott linket, ahol a kísérõkrõl van info, és elvileg össze lehet hozni hogy négy kísérõd legyen, de igazából értelme nem sok van. 20as szint környékén olyan erõs az ember hogy egyedül is lenyom bárkit, egy kísérõ is csak a társaság miatt kell. 😊
hen-tes
#7119
A perk kilõve, már megvan a 20 szint. De majd adakozok, meg keresek pár küldit. Tényleg, underworldben még nem is jártam. Nah majd beköszönök a farpofájúaknak. 😊

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Encore
#7118
Oasis fele menet találkoztam egy westlander nõvel, aki kicsit ki volt bukva a survival guide könyvre, ami moira írt. 😊 Szerontem sz*rt se ér a könyv.
A nuka cola quantumon meg már röhögök. Mikor egy hete kellett a 30 darab, alig tudtam összeszedni, most meg lépte nyomon találok már van újabb húsz darab.
Encore
#7117
Sok mindennel lehet karmát növelni, koldusnak vizet adni, templomnak (Megaton, rivet city) adományt adni, de ezek nagyon keveset számítanak szerintem, többet kaphat az ember ha egy-egy mellékküldetést úgy csinál meg, hogy pozitív legyen a vége. Például agatha hegedûje küldetés is pozitív karmát ad, meg sok sok küldetés, ha jól oldod meg. És van egy perk, aminek nem jut eszembe a neve, de ha azt választod, akkor ha megölsz egy rosszfiút akkor ott marad a hullája melett az újja, minden újért kapsz 10 pénz és pozitív karmát a regulátor HQ-ban.
#7116
Aki nem szanálta Megatont, hanem a bombát hatástalanította az a bombánál/nak imádkozó? csávónál is feljebb viheti a karmát.. 100kupak ért.

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

hen-tes
#7115
Én semlegessel próbáltam, és nem jött. Most adhatok vizet minden csövesnek.. 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

RatBaG
#7114
Encore
#7113
Jó karmával tuti melléd áll, nekem most jó volt a karmám és annak ellenére mellém állt, hogy a gohul meg a kutya is a társam (a gohul visszament underworldbe és ott várja, hogy ismét alkalmazzam). Viszont mikor elsõ alkalommal játszottam végig a játékot gonosz karakterrel akkor nem akart csatlakozni. Szóval jó karmával tuti jön, rosszal semmiképp, semlegessel nem tudom.
hen-tes
#7112
És annak a dögnek milyen karma kell, hogy mellém álljon?

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/