Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Apus
#7311
a számítógép a konyhában a megoldás, ott lehet kinyitni az ajtót. Asszem a második parancs.

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

#7310
Az az elõzõ volt. a házaspárnál.

#7309
nem csak összeugrasztani kellett volna õket anélkül h valaki meghaljon?

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#7308
Halika!

Biztos kérdezték már de nem találok választ.Szóval ott tartok hogy a vault112-ben vagyok abban a tranqivalamiben."Megöltem Misis Hendersont és nem tudok kijönni a házból mert valami kulcsot kér.Na ez a kulcs merre leledzik?

Elõre is köszi a segítséget!

#7307
én a gyakorlópályájukon találkoztam vele. 😊

٩(×̯×)۶ Az elmélet és a gyakorlat között elméletben nem, csak gyakorlatban van különbség.

#7306
A GNR-ben mondják, hogy a Citadellában található az oktató. Ott kolbászol, pl. a labor körül is elõfordul.
Mike at home
#7305
azt tudom, hogy GNR-ben mondták, miután bekapcsotam a múzeumnál az állomást, majd dumálok velük megint, és felirom

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7304
Egeszen pontosan a Citadell-ben(BoS fohadiszallas) mondtak valoszinuleg, de egy kicsit fullentenek, mert nem a laborban talalod a figurat. En a szallasokon talaltam meg, aludt csorikam.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

Mike at home
#7303
valakit mondtak nekem a GNR-nél, hogy power armor hordása ügyében beszéljek vele a nem messze lévõ laborban. de nem emlékszem a nevére
meg lehet, hogy nem is labort mondott... nem emlékszem

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7302
mászkálj a mezõkön, amikor két macika is neked ugrik egyszerre, no akkor hamar beadod a kulcsot

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7301
Miután bejutottál a Citadel-be. Azt csak a fõ sztorit követve tudod megtenni.

#7300
Hali

Az lenne a kérdésem, mikor tudom viselni a power armort? Azaz, mikor kapom meg rá a kiképzést? Mert már régóta porosodik a viskómban egy...

Amúgy király az egész, fordulatos, csak az ellenfelek nagyrészében nincs igazi kihívás. (a deathclaw-ok meg az enclave katonái kemények, és annyi. Bár lehet a végefelé lesznek erõsebb ellenfelek)

I never asked for this.

#7299
Végre sikerült a perk-ekeket meg hack-elni és módosítani kis csalás segítségével! Pedig nem vagyok híve a csalásoknak,de itt pár fegyvert, páncélt ki akartam próbálni!<#violent>

#7298
OFF

Volt ilyen kard BG2-ben. Az is jópofa volt.
Encore
#7297
Hoppá, ez nekem új. Csak egyszer vettem fel a lakosztályomban hogy milyen a cucc aztán elpakoltam. De akkor ezentúl ezt használom, ha még figyelmeztet is az ellenségre. 😊
Shiwo
#7296
de

a páncél ami beszél..biztat támadásnál, s figyelmeztet, ha jön az ellen..jópofa páncél 😊

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Ch_Slater
#7295
de azt a medic armor mondja, nem?

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

#7294
köszönöm
#7293
Mit minden moddal. Az .esp fájlt bemásolod a Data könyvtárba és aktiválod a Fallout indulásakor a Datafiles menüben.

#7292
Valaki tudna segíteni nekem abban,hogy mûködnek a level cap-es modok?
Nem nagyon tudtam kibogarászni, hogy mit kell velük csinálni.
Encore
#7291
Ja, de hülye vagyok... 😄 Azon rég túl vagyok és elpakoltam a szekrénybe ezt a cuccot és most hogy nézegettem milyen cuccaim vannak, nem ugrott be, hogy mi is ez. 😊
#7290
Oázisban el kell döntened, hogy a "fát" megölöd, felgyorsítod a szaporodását, vagy megállítod a szaporodását. Az utóbbi kettõ közül valamelyikhez kell.

koschwarz
#7289
van valakinek teljesen véletlenül infója arról, hogy a magyar verzió mikor jelenik meg, illetve arra vajon probléma nélkül felmennek-e majd a peccsek?<#vigyor5>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Encore
#7288
Azt sem tudja valaki véletlenül, hogy a Laurel's liniment mire jó?
Encore
#7287
Jó az a medic power armor ráadásul sima power armorral vagy outcast power armorral javítható. Mikor a lakosztályomban magamra öltöttem megszólalat a házirobotom és ha jól emlékszem azt mondta, hogy most hogy nálam ez a medic armor, mostantól mindentõl nekem kell megvéddenem. Talán még screenshotom is van róla...igen, ezt mondja: "Listen up you god-damn puke! You are now wearing prototype medic power armor. You take care of me and I'll take care of you." 😄

#7286
Bocs, Észak-keleti sarok...

#7285
Old Olney, északnyugati sarok közelében. A páncélt csak akkor tudod használni, ha már kiképeztek energiapáncél viselésre.
A sok deathclaw miatt meglehetõsen egészségtelen kis település...

RatBaG
#7284
Mike at home
#7283
valahol még megtalálhatom a lakók kulcsait? ugyanis minden hullától elvettek mindent

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7282
Agatha's house ban kapod a feladatot, elküld valamelyik vaultba, és az attól jobbra lévõ terület.

Rá fogsz ismerni tele van azokkal a karmos genyákkal..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Mike at home
#7281
és ez merre van?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

I.C.ram
#7280
persze mert 2 kulcs van. Van egy nala meg van egy az oszlopon.
#7279
de én megvédtem õket a Ghouloktól inkább, pedig ritka tirpák társaság...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#7278
nekem le kellett lõnöm és nála volt..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

I.C.ram
#7277
Az a kulcs ott van Tenpenny ajta mellett egy oszlopon.
#7276
Az öreg tenpennyre késõbb még szükség lett volna.. illetve valamire ami nála van..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#7275
én mikor elkezdtem keresni a nyanya hegedûjét, a célterület mellett balra kévõ területen le lehet menni a föld alá, tele van azokkal a baszomnagy karmos dögökkel, és a járat legalján le lehet szedni egy kísérleti páncélt egy hulláról..

Faszán véd, nem rongyolódik, és elõre mondja mikor jön ellenség <#eplus2>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Mike at home
#7274
kérdõre vontam Royt, de csak beszólt, hogy mi közöm hozzá, meg én is odakerülökaz alagsorba, aztán leült a kanapéra, mint aki jól végezte dolgát

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7273
és Roynak miért nem lehetett megmondani, hogy kurvára nem tetszett amit csinált, sõt visszaélt a bizalmammmal, és meg fogom ölni? másnak miért lehet ilyet mondani?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

I.C.ram
#7272
En mikor ledaraltam oket, nem kaptam negativ karmat. Lehet elotte beszelni kell veluk, hogy ejnye bejnye mit tettek.
Mike at home
#7271
valaki magyarázza már meg, ha már kijártam a ghouloknak, hogy beköltözhetnek tenpenny towerbe, kiáálva értük, milyen jóravaló egy népség, akkor miért gonosz dolog megölni Roy-t és kinyirni az összest mindazért, hogy voltak szívesek mind kinyirni az ottélõket? 😞

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Encore
#7270
Találkoztam egy drifter nevû mesterlövésszel és elszedtem tõle a nevesített sniper rifle-t. Mit lehet tudni errõl az úrról?
I.C.ram
#7269
Az a szobor Thomas Jefferson.
I.C.ram
#7268
rakd fel a szintlimit novelo modot. En a foszal felenel vagyok kb es mar 22. szintu vagyok 😊
Mobedo
#7267
hellosztok végigtoltam a fõsztorit de nem negyon vágom mirõl szól mi a mondanivalója valaki le tudná nekem írni vagy linkelni hogy mi is a történet lényege mert ne mértem a végén most akkor meghal a csávó vagy sem és mi a a szobor ott a vízben stb...

Mike at home
#7266
már 13-as szintü vagyok, már túl vagyok a felén 😞
és már így is osztom a mutánsokat
vmi jó páncél kellene, bár ami van az is ad legalább +5 snekaet, no meg a kalap is, wazor wifle-vel nyomulok

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Ch_Slater
#7265
lol

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Grove4
#7264
THX

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Riddick21
#7263
Tõled jobbra, a gyertyatartó alatt egy kis rózsaszín borítékban.

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Grove4
#7262
A vault tec fõhadiszállásán vagyok,de nem tudok bemenni egy szobába,mert kulcs kell,de ezt nem találom,hol van?

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"