Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7361
megvan, thx
Mike at home
#7360
az a temetõben van, igaz?
metróalagutakon keresztül

mondjuk engem is idegesít a rengeteg lezárt terület

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7359
😊

jó kis fegyver
csak drága bele lõszer
vagyonokat fizetek ki érte

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7358
Hali!
Vki el tudná nekem magyarázni, hogy miként lehet eljutni az Arlington House-hoz?
Elõre is köszi 😉
I.C.ram
#7357
imadod a wazor wiflet.
Mike at home
#7356
én most egyértelmüen a wazor wiflét hazsnálom, igaz majdnem fullra javítva

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7355
Nekem a railgun bejövõs. Szerintem elég izmos csúzli.

#7354
Tenyleg, igazad van.
Bar senkivel nem talalkoztam, aki nagyon eros lett volna a kozvetlen kozelrol fejre leadott soretes udvozlettel szemben.

#7353
hehe... most néztem elõször meg a mentések kiterjesztését: fos 😄 600 megányi fosból áll a mentés mappa 😄

You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)

#7352
Bocs rossz forumba irtam, torolve az elozo bejegyzesem

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#7351
Az SLI-t tamogatja a GTA4? Ha jol tudom az nem megy alapbol minden jateknal harveresen, csak ha ugy irjak meg.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#7350
A Tesla Armor fõleg az energiafegyverek ellen véd.

#7349
Hat, a Rock-IT nekem se jott be, nem tunik eros fegyvernek, a loszerrel is sokat kell maceralkodni 😊
Ugyanigy, a szogbelovo se tunt utosnek.

Ellenben a Sishkebab az nagyon allat, foleg az elejen (veletlen jutottam hozza, az egyik tradert eppen tamadta par radscorpion, es hat ugy legyengult szegeny, hogy a vegen nehany kozelrol leadott 10mmes vegzett vele. Nala talaltam tervet), es a dartgun is nelkulozhetetlen a deathclawok elleni kuzdelemben. De a rokitban csalodtam.

Ami viszont meglepett, hogy meg a vege fele, az atompancelozott tesla armoros urgek ellen is csodakat muvelt a Combat SHotgun - egylovessel szalltak el a fejek...

Encore
#7348
Megatonban Jericho is felbérelhetõ.
#7347
Probald meg, hogy kikapcsolod a radiot a Pipboyban.

AntiHero
#7346
xbox 360-ra is kijön magyarul?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#7345
Hogy tudom felbérelni a ghoul emberkét, ha véletlenül azt mondtam a fõnökének, hogy sokallom az árat? Sajna azóta sehogy sem tudom újra elõhozni a kérdést, és már nagyon túl vagyok azon a mentésemen, de meg van a lóvé. Ja és még kiket lehet a közepén felbérelni? "A jefferson memorialba még nem mentem be, szal a paladin és késõbb fawkes is kilõve. Dogmeat megvan, de többeket most így hirtelen nem találtam meg. A segítségeket elõre is köszönöm.

Voltan
#7344
Én pl ezen a héten láttam a Duna Plazában a Saturnban.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#7343
nem.
#7342
Nem piszkáltad kézzel az .ini fájlokat? Nekem akkor csinált ilyet, ha valamit nagyon "elhúztam" benne. Valamelyik kültéri beállítás értéket (távolságok, részletesség, stb) nagyon megemeltem.

#7341
hello!

olyan kérdésem lenne hogy a játék elõször a vault 101es-bõl való kijutásakor lépett ki azóta szabad terepen rendszeresen elismétli úgyhogy élvezhetetlen lesz a játék..
egy csomó "megoldást" olvasgattam mindenféle codec kibe felle kapcsolásról naennek azlett az eredménye hogy a legutóbbi savegamebe netto 20 lépést tudok max megtenni wastelanden(néha ha lövök egyet akkoris kidob az asztalra)... hibaüzenet ilyenek nincsenek..
Ha valaki tudna segíteni igen boldog lennék.
Mike at home
#7340
ott a faq

nézd meg az oldalon, hogy az összes küldetést megcsináltad-e amit ott felsoroltak

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7339
sehol basszus... az uccsót az a ghoul genya adta, hogy nyírjak ki pár embert a kulcsokért

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Mike at home
#7338
nem hinném
hol nem adnak feladatot? sehol sem?

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7337
Végigkövettem a föszálat, eljutottunk odáig, h elfoglaltuk azzal a bazi nagy robottal a víztisztítót.

Innen indultam tovább, felderíteni, és a mellészálakat teljesíteni, de senki nem ad nekem feladatot..

Elkúrtam e? <#fejvakaras>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

I.C.ram
#7336
Mindig annyit lo, amennyivel meg szukseges a megdogleshez. Ha mar alig van hpja, akkor csak egyesevel lo. Manualisan nem hiszem, hogy lehet kapcsolni.
#7335
hali! segítség kéne: a vats módban pl. az assault rifle 3-as sorozatlövését át tudom állítani, hogy csak 1 töltényt lõjjön ki? ha igen akkor hogyan?😊 thx

Encore
#7334
Már nem emlékszem, hogy mit lõttem ki vele, de a nehézfegyverekhez tartozó skillem ki volt maxolva. Az is igaz hogy csak kicsináltam vele 3-4 raidert aztán annyi volt, lehet hogy csak sikerült fejbetalálni õket vagy passz. De mindegyik megfeküdt egy lövéstõl.
#7333
thx.

i5 [email protected],Maximus III Formula,8G Ripjaws,GTX670 OC...

#7332
Karr-t kérdezd meg hátha be tud neked szerezni.itt

Frank99 egy köcsög kis csicska aki az anyját kúrja.

#7331
Helló, érdeklõdnék, hogy országhatáron belül lehet e még rendelni valahonnan a gyûjtõi kiadást, vagy only külföld ? Thx.

i5 [email protected],Maximus III Formula,8G Ripjaws,GTX670 OC...

RatBaG
#7330
germantown police hq-n van egy félig bedeszkázott ajtó amihez kulcs kell. vkinek sikerült már oda bejutni, vagy ez is csak egy bugos ajtó?

Per Aspera Ad Inferi.

Grove4
#7329
Vault tec hq-nél van egy zárt ajtó,kulcs kell neki,de nem találom,mondta valaki,hogy vmi gyertyatartónál,de nem találom sehol!

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Mike at home
#7328
a 37-es damage-vel? kipróbáltam, kávésbögrével, vasalóval, törpével, hát nem nagyon feküdtek meg tõle
ellenben mondjuk a lézer pusenykámtól, fõleg sneak attack-kal, most hogy a critical esélyét is növeltem perkkel, mindhárom talon páncélos bérgyilkos feküdt egy-egy fejlövéstõl
jó mondjuk 9-es luck-om is van hozzá 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7327
egy találat egy ember?

mi tettél bele mini nukeot? 😄

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

Encore
#7326
Szerintem hasznos, egy találat egy ember, és ingyen van a lõszer hozzá.
Mike at home
#7325
Rock-It Launcher elmebeteg egy dolog, semmire sem jó, de ötletes 😊
de egy ezrest nem ée

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7324
ahá, igy világos. Megyek begyûjtöm Fawkest akkor 😊

Mike at home
#7323
hm, iszonyat nyomasztó a hajó 😞
nem laknék ilyen helyen

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Calver
#7322
a saját fegyvereivel van csak végtelen lõszere... tehát Crossnak, az õserdõ hõsének csak lézerpisztolya nem fog soha kifogyni, se romlani a kondíciója. ugyanígy Fawkes-nak végtelen lõszere van a Gatling Gun-jához, és Charon-nak a Combat Shotgun-jához.

"The trees move. Do you not see it?"

#7321
Srácok, valaki emlitette hogy a követõk végtelen lõszerrel nyomulnak. Na, én felvettem a paladint, de csak addig használ bármilyen fegyvert amig van lõszere, és úgyanúgy fogyasztja mint én. Van valami trükk?

#7320
vagy hatástalanítod ahogy a sheriff kéri, vagy felrobbantod ahogy az az öltönyös mondja

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#7319
Nme tudja vki , hogy mit kell csinalni az atombombaval??

gépem zotac geforce 9500 gt 1gb,Pentium IV 2X3.4ghz proci,320gb harddisc,3gb ram,alap lap abit gd 8 pro

Mike at home
#7318
nekem meg jó ahogy van, pedig nem is tok angolul

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Scouser
#7317
Nekem a Media Marktban azt mondták, hogy õk ki fogják cseréni.

You\'ll Never Walk Alone

#7316
Nincs és nem is lesz!
Majd karácsony körül elbattyogsz a boltba és megveszed a magyar nyelvû kiadást. Az angol gyári verziót megvásárolt embereknek pedig majd a magyarországi forgalmazó cseréli közvetlenül, nem a boltok.(ingyen)

Frank99 egy köcsög kis csicska aki az anyját kúrja.

#7315
Hivatalos válasz:
"Dec 10 korul varhato a megejelenes, a csere menetet kiirjuk a weblapunkra. www.jatek.cd"
#7314
Hello mindenki van valami hír a magyarításról?

"Acerrimus ex omnibus nostris sensibus est sensus vivendi. Magna res est vosic et silentii temperamentum. Respice post te mortalum te esse momento."

Encore
#7313
A Citadelben valami G betûs csávó tud megtanítani a power armor viselésére, talán genny vagy valami ilyesmi neve van és napközben kint tartózkodik a training pályán. De mielõtt õ kiképezne beszélned kell a Citadelben Elder Lyonssal, aki megadja az engedélyt a kiképzésedre.
Mike at home
#7312
na felirtam
Paladin Vargas azt mondta, Elder Lyons-szel beszéjek az ügyben

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]