Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mint tudjuk, a Fallout 3-hoz jövõre havi lebontásban három epizód is érkezik, melyek közül az elsõ januárban fog megjelenni, és az Operation Anchorage nevet kapta, aminek keretében egy számítógépes szimulációban veszünk majd részt, ami a nukleáris világégés elõtt lezajlott anchorage-i csatát eleveníti fel, melynek során a város melletti hegyoldal biztosítása után a megszálló kommunista kínaiak bázisát kell elfoglalnunk. A DLC a játék térképén egy új küldetés ikonként fog megjelenni és mihelyst belépünk a szimulációba, minden addigi felszerelésünktõl búcsút kell vennünk, azonban cserébe új és egzotikus fegyvereket, páncélokat, valamint egy új perket (Covert Ops) is kapunk, sõt még egy katonai egység is az irányításunk alá kerül annak érdekében, hogy biztosan sikerrel járjunk.
Az epizód komoly hangsúlyt fog fektetni a harcra és a lopakodásra, de készítõk kihangsúlyozták, hogy azért megmarad a döntéseink által formált történet, és jócskán lesznek morális kérdések is a játékosok számra, azonban a DLC legnagyobb újítása, hogy egy új környezetbe csöppenünk, ami nem hasonlít az eddigiekre, hiszen a távoli Alaszkában javarészt csak hóval és jéggel találkozunk majd.
Az Operation Anchorage 800 MS pontért, azaz 10 dollárért lesz elérhetõ, és körülbelül négy-ötórányi plusz játékidõvel fog szolgálni, de az interjúból azt is megtudtuk, hogy mi várható a következõ epizódokban.
A februárban megjelenõ Pitt címû részben az egykor csodás Pittsburgh városába látogatunk el, ami szintén megkapta a maga részét a nukleáris bombákból, de korántsem akkora mértékben, mint Washington. A várost rablók és fosztogatók tartják az irányításuk alatt, azonban a környéken lévõ erõsen szennyezett vizek a lakosokon, és persze rajtuk is kifejtette „jótékony” hatását, és várhatóan mi sem ússzuk meg a nagymértékû sugárzást.
A márciusban érkezõ Broken Steelben pedig csatlakozunk a Brotherhood of Steel társaságához, hogy végérvényesen kisöpörjük az Enclave-et Capital Wastelandbõl. A DLC-ben Jeff Gardiner elmondása szerint új fegyvereket, ellenségeket és perkeket kapunk, valamint megemelik a maximálisan elérhetõ szintet (ami jelenleg 20), és lehetõségünk lesz a fõ történetszál befejezése után is nekikezdeni az új küldetéseknek.
Forrás: PcGURU
You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)
egyébként nemtom mitõl jó annyira a power armor, szerintem nem jó, legalább az benne lenne, ha felveszem mondjuk a brotherhood cuccát, akkor kevésbé lennének velem gyökerek vault 101-ben, vagy mondjuk Underworldben, ahol a ghoulok élnek, az engem kisérõ brotherhoodos csajnak nekiesnének, ha már siránkoznak azon, hogy zaklatja õket a brotherhood, de le se szarják
és a vault 101-ben mennyire fenn hordják az orrukat, jól pofáncspanám mind szivem szerint, megölni mondjuk nem, de még a dumában sincs olyan opció, hogy csak azért nem öllek meg, mert Amata külön megkért rá, drágalátos apuka még akkor sem fogja be a nagy pofáját, amikor a kezemben olyan fegyverekkel mászkálok, amirõl õ még csak nem is tudta, hogy létezik
most már kellõen elbizakodott vagyok, úgyhogy most jön majd elõ az autokrata, itt jön a nagy hero, rádnézek befosol, énem 😄D
ezzel együtt a multkor majdnem megfingattak, mert gyanútlanul besétáltam egy halom autóroncs és mutáns közé, kisérõ BH nyanya persze lõ mint hülye, összes kocsi robban, plusz még tetõn rakétavetõs kolléga, túl sok stimpakba került bvolna, megvallom férfiasan visszatöltöttem, jóval körültekintpbben (aklapból beledurrantva egy rakétát a kocsikba) kipucoltam a terepet, aztán anyussal visszamentem a citadellába, és ott hagytam, várjá itt szépen, majd visszajövök
tényleg mi alapján használja a fegyvereket? elsõnek kapott egy AK-t - mégse egy kalapáccsal bénázzon nekem - mert éppen más nem volt kéznél fölöslegbe, de azóta van nála rakétavetõ, minigun is, nem használja, igaz a stimpakokat sem, ellenben az ak-ból fogy a golyó, mondjuk van dögivel, nem gyõzöm eladni, szal pazarolhatja amennyit jólesik, szépen elküldtem hátra nehogy nekem meghaljon, ehhez képest is simán berohant az autók közé a kis drága, meg rálép arra az aknára amire én nem 😊 szal nem tudom kell-e nekem, max jó lesz cipelni, mégis mennyit bír, lehet tudni? aztán meg jól telepakolom, és közli csáó, és elvitte a cuccaimat, nem lenne jó
másik nagy problémám, most hogy mindent meg tudok szerelni, alig tudom eladni a cuccaimat, a kereskedõknek nincs elég pénzük
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Intel C2D E8400 | Gigabyte EP-45 DS3R | Sapphire HD4850(dual slot fansink)512MB | 2*1 GB Kingston HyperX DDR2(1066) | Gigabyte SuperB(460W) | Gigabyte GZ X1 | Samsung SyncMaster 943N | WinXP Pro
Intel C2D E8400 | Gigabyte EP-45 DS3R | Sapphire HD4850(dual slot fansink)512MB | 2*1 GB Kingston HyperX DDR2(1066) | Gigabyte SuperB(460W) | Gigabyte GZ X1 | Samsung SyncMaster 943N | WinXP Pro
Hogy lehet lakást szerezni bent ?
A Fõ szál milyen hosszu most voltam Fatterért ebben a fekete-fehér álomvilágban (eszméletlen jopofa ez a game) csak mert nem akarok idõelött belefutni a végébe.. 😛
Thx a Helpet elõre is..
A Háború istene gy?löli a hezitálót.. "Every failed empire has a legion of elite warriors.."
"The trees move. Do you not see it?"
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
gépem zotac geforce 9500 gt 1gb,Pentium IV 2X3.4ghz proci,320gb harddisc,3gb ram,alap lap abit gd 8 pro
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
itt menjetek az értesítésre. és majd akkor kaptok egy emailt ha kjön magyarul
gépem zotac geforce 9500 gt 1gb,Pentium IV 2X3.4ghz proci,320gb harddisc,3gb ram,alap lap abit gd 8 pro
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=577
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
én mostanában próbáltam az erkélyrõl, de ott szarrá lõttek
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
illetve többet, ehhehe
most világító zöld pacák szegélyezik utamat
sajnos már 18-as vagyok, és sok helyen nem jártam még
mindegy, így is elég erõs vagyok azt hiszem, bár még deathclaw-val nem találkoztam, meg a rabszolgatartókat is ki kéne füstölni, de ahhoz több nuke rakéta kellene
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
"The trees move. Do you not see it?"
486SX 100MHz, kislemez meghajtó, 2 MBRAM, 160MB HDD
gépem zotac geforce 9500 gt 1gb,Pentium IV 2X3.4ghz proci,320gb harddisc,3gb ram,alap lap abit gd 8 pro
mondjuk az igaz, hopgy jó lenne olyan elelnfél, aki mellett jobb elsettenkedni, mint belekötni, illteve nem lenne ennyi zsákutca, lehatárolt terület
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Amúgy egyetértek, nagyon könnyû, kivéve ha az ember már az elején nagyon elkolbászol, akkor elég nehéz tud lenni. 😄 De ezért vannak a modok, lassabb szintlépés, meg azt hiszem van olyan hogy a lõszernek meg a stimpacknak is van súlya. Gondolom majd a fegyverek sebzését is jobban balancolják, hogy ne legyen túl könnyû, aztán majd ezekkel a modokkal érdemes lesz újra nekivágni.
Egy ideig a Deathclaw-k voltak még komoly ellenfelek, de az alien blaster és megfelelõ mennyiségû energiakapszula begyûjtése után õk sem.
Hozzá tenném: a beszélgetéseknél igyekeztem nem túl erõszakos lenni, gyanítom emiatt sok összecsapástól megkíméltem magam.
A Szupermutánsok elég könnyen fekszenek sõt sokszor egy hangya több lövés 😛 ezek picit furcsák annak aki játszott az 1-2-vel hogy 4-5-ös szinten tucatra öltem már Szupermutánst..
De hangulat állat mikor kiszabaditottam egy foglyot és szegény 1 perc mulva belefutott pár mutánsba és az ölembe repült a feje.. 😊 nha az ilyenek sokat dobnak az élményen..
Kár hogy túl könnyû.. Valaki tolta már Hardon ??
A Háború istene gy?löli a hezitálót.. "Every failed empire has a legion of elite warriors.."
Fallout3 HD texture pack
Ha valaki kipróbálta, ill. van már tapasztalata a nagyfelbontású textúra csomaggal kapcsolatban az megoszthatná a tapasztalatait (hogy néz ki, pl szúrhatna 1-2 képet, mennyire dobja meg a gépigényt, stb) Én nem tudom kipróbálni, mert még mindig a magyar verzióra várok (most már nem sokáig), egyszerûen ezt a játékot nincs szívem "lewarezolni"...
Viszont osszessegeben szerintem nagyon tuti lett a fallout 3. Amennyit hisztiztek a kemenyvonalas fallout rajongok, hogy ez milyen szar lesz meg fuj fps, meg fuj oblivion, egy marha jol eltalalt, remekul osszerakott game lett, rengeteg ujrajatszasi lehetoseggel, hosszu jatekidovel. A hangulat tokeletes, minden szempontbol melto lett az elozo ket Fallouthoz.
No, irany a Stalker: Clear Sky 😊