Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

koschwarz
#7561
a gta4 a szar portja miatt ugyanúgy nem mérvadó, mint a jövõ gépeire gyártott crysis.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

gfreak
#7560
ja a gyönyörûen megy: minden high, 1680*1050...emlékszem amikor elõször telepakoltam az inventoryt, és csak vonszoltam magam, azt hittem belassultam...aztán kidobtam egy kis 'szemetet'(ugye aki gunfight kellõs közepén tömi a cuccokat,és hat mutáns lövi a seggét minigunnal, hajlamos az overburdent üzenetet nem elolvasni) xD

Racism is a weapon of mass destruction!

gfreak
#7559
én egy hónapja pöcköltem feljebb a vasat, és nagyon gyönyörûen megy a cucc (config a signoban 😊 )...most a GTA IV az, ami nem elégedett ezzel, de van egy olyan érzésem, hogy az a gép lenne jó hozzá amin Isten renderelte a világot 😉

Racism is a weapon of mass destruction!

koschwarz
#7558
"offline újságírók szerint könyvtámasz szintü gépemen"

<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

pont tegnap nézegettem ilyen cikkeket, fórumokat, és megállapítottam, hogy a gépem erõsen a középkategória alsó szegmensébe tartozónak számít (8800gt512, 2Gram, c2d e4500), ehhez képest a crysis demóján és az armed assault-on kívül eddig minden majdnem max grafikán megy dx9-ben (xp-m van), igaz a monitorom max felbontása 1280x1024. valszeg a következõ konzolgenerációig ez nagyjából így is marad, mert ami játék xbox360-ra jön, azt simán vitte eddig a gépem, és nem hiszem, hogy jelentõsen többet vagy jobb grafikát sajtolnának ki a jelenlegi konzolok képességeibõl. úgyis minden játék konzolról "jön".

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Mike at home
#7557
illetve általában nem tudod beazonosítani, cak van amikor siekrül 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7556
máig nem értem én sem 😊
egy ideig azt hittem értem, de kiderült, mégsem 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7555
majd vissza tudsz menni, a történet szerint

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7554
az én, offline újságírók szerint könyvtámasz szintü gépemen, közepes minõségban simán fut 1680x1050-ben
nem kell neki 4 giga ram, nem kell neki 2,4 gigás proci

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7553
egyszerüen: hülyeségeket irsz

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Lacee
#7552
nem mutatja a helyes betûket, csak hogy hány darab az. a logikai játék lényege, hogy ezek alapján be tudd azonosítani a kitalálandó szót. gyakorlatilag ugyanaz a cél, mint a mastermind nevû játékban (magyar nevét nem tudom), csak színek helyett betûket kell kitalálni.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#7551
és honnan fogom tudni hogy melyik betû helyes és melyik nem ?megmutatja a helyes betûket ?

Seth
#7550
majd ha odáig jutsz akkor egyértelmû lesz. Úgy vettem ki a szavaidból,hogy még a vault-ot sem hagytad el.Van egy nagyhalom kriksz kraksz meg betûk és szavak. Namost kiválasztassz egy szót,akkor kiírja, hogy abban mennyi helyes betû van a kódból. Ez alapján ki tudod szûrni a helyeset. 3x próbálkozhatsz

PSN ID.: Beegabor

#7549
nem tudnál segiteni a hackelésben ?

Seth
#7548
Igen,majd a sztori szerint visszakerülsz.

PSN ID.: Beegabor

#7547
ja és valaki eltudná magyarázni hogy hogy tudnék ugy hackelni hogy sikeruljon mert nem nagyon értem ezta "hogyan hackeljek?" elkéne magyarázni mert nem értem .köszi mindenkinek

#7546
hello mindenkinek ! segitenétek ha kijövök a vault101 bol akkor vissza tudok menni mert most azokat a kis figurádat gyújtöm elöre is kõszi

#7545
a #7544 a #7530-ra válasz
#7544
holnapra (2008.12.23) el tudom hozni, ha még nincs meg.
#7543
Helló! A minimális gépigény: 2.4 Ghz, 1 (4 ajánlott) gb RAM, 256 (512 ajánlott)mb VGA, 6-8 GB HDD.
grebber
#7542
Magyarul fog megjelenni jövõ januárban hacsak nem csúsztatják tovább.
De a nyelvi dolgok nagy fájlokban vannak pontosan nem tudom melyikben.Valakinek akinek meglesz a magyar kiszedheti és felteheti ,de valószínû hogy az egész felkerül.
Szóval csak nyugalom!

Next PC upgrade: 2022

FlyHigh
#7541
A honosítást valahogy külön meg lehet szerezni?

Thrash \'Till Death

#7540
Höhöhö.. Simpson bámulás közben találkoztam egy érdekes dallal... csak nekem van dejavu-m? 😊

SimpsonsS1804

#7539
1 VGA-t mutat ha legördítem. Viszont ha az Aspect Ratiot átállítom és leokézom, visszamegyek options-ba akkor visszaállítja az eredeti méretre :/
#7538
A térkép tényleg hatalmas és a játék nagyon jó 😊
Nyilván egyéntõl függõ hogy kinek jön be és kinek nem, szóval nem tudom garantálni hogy neked tetszeni fog, pláne hogy nem ismerted az elsõ két részt (ami amúgy abszolút nem hátrány, sõt, lehet egy picit jobb is mivel az F3 egész más).

sajtburger
#7537
Üdv. srácok! Én még nem játszottam a fallout 3.-al sõt elõzõkkel se. Tudok sok élménnyel vagyok szegényebb. De elég sokat olvasok mostanában a játékról és gondolkozóba estem, hogy be kéne szerezni egy darabot. Valaki írna egy rövid kis összegzést, hogy mennyire kell csúcs gép hozzá, illetve tényleg annyira klassz a játék mint az újságokban írják? Bár elég sok vegyes véleményt olvastam már. No meg a térkép is olyan hatalmas? 😊 Elõre is köszönöm a válaszokat.

#7536
idegen nyelvrõl beszéltél gyik... 😛

#7535
Ja, ha kikapcsolod a bombát megatonban, akkor meg ott kapsz szobát.

#7534
és ha már elhagytam azt a küldetést .vagyis azt választottam hogy nem robbantom fel a várost akkor is megtudom szerezni a lakosztályt?

Carlos
#7533
Robbantsd fel Megaton-t!

Þór vígi þessi rúnar

#7532
tudna valaki segiteni van azza torony és hogy tudom megszerezni ott a lakosztályt .ha valaki tudsegiteni megköszönöm

hen-tes
#7531
És a Fallout 3 Optionsben a Graphics Adapternél hány vga van?
Illetve az Aspect Ratio-t mire állítottad?

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

#7530
Helló!

Valaki meg tudná mutatni egy pip-boy screenshoton hogy hol van az alien blaster?

Elõre is kösz!
Carlos
#7529
Én nagyon agyalok egy cserén.
A CE-vel ugyanis eddig nem sikerült Live-ra csatlakoznom. <#gunyos1>

Þór vígi þessi rúnar

Encore
#7528
Nem, hanem a program files azon belül bethseda azon belül fallout 3 és a gyökérkönyvtárba tette õket.
#7527
januar 22 a magyar megjelenes datuma

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#7526
Nem tudom 😄 De azt tudom h VGA driverbõl legújabb van.
Mike at home
#7525
akkor ott vmi driver probléma van
monitor driver-e fennt van

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7524
a My Games alatt?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

painkiller25
#7523
hy ALL! Hát eza gáma is végigment de hát ez a befejezés....😞 azt hittem legalûbb lessz valami freeplay még utánna.na mind1.

Intel Core2DUO e8200 2.66ghz 2gb DDR21066 Geforce9600GT1GB chieftech 450W Gigabyte GA-EP35-DS3

#7522
nekem egy 22"-esem van és a max felbontás 1680x1050. De nincs ott nekem :S
Encore
#7521
Pedig nálam is alapból a printscreen gombbal csinál képet a játék könyvtéréba én csináltam eddig vagy 400 shotot.
Mike at home
#7520
de a képek alapján nincs baj

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Calver
#7519
nem is torzításról beszélek. a látószög alapból 75 fok, mindegy milyen felbontást választasz. de ugye van egy csöppnyi különbség az 5:4-es és a 16:10-es monitor között alakjukban, ami az F3-at nem igazán érdekli, ezért érdemes átállítani a FoV-ot manuálisan az ini-ben. de ez az egész le van írva WSGF-en is, ennél jobban én sem tudom elmagyarázni.

"The trees move. Do you not see it?"

Mike at home
#7518
hát nekem nem

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7517
:o

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7516
? Van. printscreen elmenti a képet, ki is írja, hogy megtette, nekem odarakja a fõkönyvtárába.
Mike at home
#7515
mindegy a lényeg látszik így is

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7514
noigen, de akkor kilép-belép, a taskváltást ugye meg a játék nem bírja
még az Oblivionban is volt képmentés gomb

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

I.C.ram
#7513
printscreen gomb passzmek. 😄 Aztan paint ctrl-v es elmented jpgben.
Mike at home
#7512
ménincs beépített képernyõmentés mint más normális játékban

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]