Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Seth
#7761
Nem tévedsz, elég közel vagy ^^
De én nem aggódnék, van még tartalék a játékban. 24 alatt jutottam a legvégére,de betöltöttem egy vége elõtti mentést és most 35-nél vagyok,csinálom a mellékeket,felfedezgetem a térképet és még rengeteg tennivaló van.

PSN ID.: Beegabor

#7760
Most csatlakozott Fawkes meg a minigunja... 😊
Sokan írtátok, hogy milyen jó társ, mennyire jó vele akciózni, meg minden...
De nekem van egy olyan érzésem a sztori alakulása okán, hogy ez már közel van a végéhez a játéknak...

Vagy tévedek???

ASROCK Z170 - I5 6600 - 4*4 Gb Corsair 3200 - 500 Gb Samsung 850 Evo SSD - Asus Gtx 1070 Strix OC

koschwarz
#7759
NANÁ. igaz, még nincs meg, pont ma ugrom be érte egy bótba.<#nyes>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Calver
#7758
nem kell ahhoz Child at Heart, odaadja anélkül is 500 kupakért.

"The trees move. Do you not see it?"

#7757
én nem hívnám FPS-RPG keveréknek.. maradjunk annyiban h RPG FPS nézetben.. am igen, Obvilion féle.
SigS
#7756
te is fiam, brutusz? <#nyes>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

Grove4
#7755
A passcardoknak(blue red) van valami jelentõségük?

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

watto
#7754
thx 😊

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

koschwarz
#7753
igen.<#vigyor5>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

watto
#7752
1szóval?XD

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

Count Adyn
#7751
igen,nem
igen,igen,igen
<#idiota>

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

watto
#7750
hali, lehet hülyének néztek, de ez ilyen fps-rpg keverékû játék?😄
szal ahogy néztem hatalmas szabad terület barangohlató be, ls belsõnézetes, olyasmi mint az olivion csak más korban?😄

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

berlinboy6329
#7749
ÉN azt mondom,h Ol' Painless,combat soti,sniper,meg néha a lincoln repeater(Mutáns brute és master ellen),meg ritkán h.tompitós 10mm-s.ÉS kiegként granyó a gatyába.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#7748
tény sok ammo van lézer pisztolyba, de akkoris... ha már pisztoly akkor ottvan nekem 10 mm-es, távcsöves 42-es magnum, 32-es is csak azért nincs mer sztem pazarlás ha van vadászpuskád
Mike at home
#7747
a lézerpisztolynak annyi elõnye van, hogy kevés AP-ba kerül egy lövés
és amikor röpödnek feléd a gránátok, minden AP jól jön

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Carlos
#7746
Stuki: Stukker: pisztoly.

Þór vígi þessi rúnar

Mike at home
#7745
a stuki nálad mi? pisztoly vag puska?

vedd fel a Child at heart perket, menj el little lamplightba, és ha majd a bézbolsapkás gyerek odaadja a puskáját, rájössz mi az a Wazor Wifle
egy baja van, drága bele a skuló

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

gfreak
#7744
egyszer kifutottam a skulóból, és csak a lézerpisztoly maradt...lehet vele tarolni (igazából mindegyik fegyver tök hatásos, ha arra a fegyvertípusra gyúrod ki magad)és rengeteg ammo van hozzá 😉

Racism is a weapon of mass destruction!

SigS
#7743
Hát erre ne fogadj a fél életedre se <#hehe>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

#7742
jól sejtem h a lézerstuki a leggagyibb fegyver a játékban? olyan gyenge...
Mike at home
#7741
elmész keletnek, ahol a kiskölökkel is találkoztál, tovább mész kelet felé, el egészen a folyóig
na OTT a város

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7740
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
és meg is tették

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Scouser
#7739
Kövesd a térképet, teljesen egyértelmû merre kell menni...

You\'ll Never Walk Alone

Seth
#7738
Three-Dog bízott meg? Akkor a Moonlander paraboláját kell leszedni,az lesz majd az antenna

PSN ID.: Beegabor

#7737
A museum of technologyban mit kell keresni és hol?

ÁKOS - MÉG KÖZELEBB

Scouser
#7736
A main questen haladni kell és akkor majd meg tudod csinálni a traininget. Citadel-be ha bejutsz

You\'ll Never Walk Alone

#7735
muszáj minden kérdésem miatt leb*szni ahelyett hogy válaszolnátok?!
elitehun
#7734
De ha gondolkoznál akkor rájönnél hogy valószínûleg Megaton-t korábban kezdték el építeni ezért fejlettebb mint a többi
#7733
igen képzeld, rémlik! Viszont nemtom ez hogy jön ahhoz hogy hol vannak a városok.. tudod mint Megaton pl...
elitehun
#7732
És az a kérdésem lenne hogy mikor tudom felvenni a Brotherhodd of Steel embereinek a páncélját? Nem jut eszembe a neve
elitehun
#7731
"atombomba. apokalipszis. radioaktív sugárzás. sok-sok halott ember, újjáépülõ társadalom, létfenntartáshoz épphogy elégséges erõforrások."
Ezért imádom ezt a játékot 😄
Calver
#7730
atombomba. apokalipszis. radioaktív sugárzás. sok-sok halott ember, újjáépülõ társadalom, létfenntartáshoz épphogy elégséges erõforrások. valami rémlik? ha nem, ez nagyon nem a te játékod.

"The trees move. Do you not see it?"

Deer
#7729
Regulatorok orcáját sokkal vadabb kinézetûre lecserélõ mod:
Faces of the Law
Ilyen volt:



Ilyen lett:

Deer
#7728
Na és, hogy ne csak egyféle méretû állat legyen a játékban itt van a
Lil Critters mod
pl.:

Deer
#7727
A gyerekek sem sérthetetlenek többé (az elõzõ Falloutokhoz hasonlóan):
Killable children

#7726
elég szájalós vagyok de most télleg ideges lettem!
ezen a térképen olyan hülyeségek vannak... elmentem 2 helyre is ami az ikon szerint város, egyik vmi erõmû féleség a másik helyen meg van 3 ház na szép... most akkor hol vannak a tényleges városok? :S
Deer
#7725
Aki szeretné, hogy a beszélgetések a régi Fallouthoz hasonló módon jelenjenek meg, annak itt van ez a mod:
CLOSE TO FALLOUT - Return of the talking heads

Deer
#7724
Na igen, mindennek meg van a hátránya...

Seth
#7723
És hol is vagyunk,milyen topikban?

PSN ID.: Beegabor

Deer
#7722
Ettõl lassulnak a népek (ha lábon lövik õket):
Amplified Crippled Effects
Ilyesmi van a Fallout 3 Balance Overhaul modban is.

Szebb vér:
Echanced Blood textures

#7721
de ezt csak pc seknek de nem megoldás xbox360 és ps3 sok nak csak a pc sek nek jo ez.

Deer
#7720
A játék végével nem fejezõdik be a történet:
Free Play After MQ mod

elitehun
#7719
Ok THX!
Bucser
#7718
sokáig a drága 32 bites XP nem tudott mit kezdeni a többmagos rendszerekkel. Rooszul határozta meg az affinitást és egyebeket. Azaz nem csak a 4 Gb memória mellett érdemes feltenni.

Mai napig a 64 bites XP-t használom és semmi baja nincsen. Stabilabb is mint a 32 bites verzió (távoli emlékeimbõl)

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#7717
Bocs, rosszul pozícionáltam emlékezetbõl. A fenti "teljes térkép" linken
a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
bal alsó saroktól felfele 5, jobbra három mezõ, ott a garázs...

#7716
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Egy garázst keress a terep bal alsó harmadának jobb felsõ sarka körül. A garázs alatt van a bejárat.

elitehun
#7715
És ha nem túl nagy kérés adhatnál egy képet a térképrõl amin be van jelölve. Mert ha egyszer hosszú idõre elakadok akkor hátha megnézem. Thx.
Seth
#7714
Mondom majd sztori szerint jutsz oda. Meg lesz majd egy szgép vhol,asszem Rivet Cityben,ami majd megmutatja az összes Vault helyzetét a térképen.
Nyugatra lesz egyébként

PSN ID.: Beegabor

elitehun
#7713
De kb hol van? Nem akarok odamenni csak tudni akarom hogy hol van (XD)
Ja és kb hány %-nál jutok el oda? Mert most felkeltette az érdeklõdésemet az amit a 112-es vault-ról írtál
Seth
#7712
A "reklámok" szerint menedéknek, de igazából másról van szó.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mindegyik Vault egyedi feladatra,kísérletre lett tervezve,adott idõszakra,majd figyelik az eredményeket.Egyikben például egy virtuális világban élnek(112-es),másikban halucinogén gázokat használnak és attól totál megtébolyodnak az emberek, van olyan ahol klónozással kísérleteznek és egyetlen ember klónjai népesítik be az egész Vault-tot...etc

PSN ID.: Beegabor