Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
ASROCK Z170 - I5 6600 - 4*4 Gb Corsair 3200 - 500 Gb Samsung 850 Evo SSD - Asus Gtx 1070 Strix OC
És jött szépen a pozitív karma...
ASROCK Z170 - I5 6600 - 4*4 Gb Corsair 3200 - 500 Gb Samsung 850 Evo SSD - Asus Gtx 1070 Strix OC
Azt a küldetést nem kötelezõ megcsinálni, hogy bejuss paradise falls-ba, pénzért is beenged a csávó, ha jól emlékszem 500 kupakért bemehetsz.
1. elveszti a fejét. szó szerint.
2. elveszti a fejét, nem szó szerint - megtámad mindent, barátot, ellenséget, téged. ez roppantul hátrányos lehet ha pl egy Brotherhood of Steel bázison lévõvel játszod el. mármint az áldozatra nézve.
3. bekábul, "visszakérheted tõle a neki kölcsönadott cuccaidat" és adhatsz neki egy "szép nyakláncot" - ezt kéne csinálnod az általad elvállalt küldinél. (ami mellesleg kell a Paradise Fall-ba való bejutáshoz ha jókisfiú vagy, legalábbis 1 ember belõle, de nem kapcsolódik a fõszálhoz. bár már a móka-faktor miatt is érdemes végigcsinálni <#vigyor1>#vigyor1>)
ez utóbbi közel sem mûködik mindenkivel, én konkrétan még 2 embert találtam akikkel meg lehetett játszani.
"The trees move. Do you not see it?"
másrészt nincs annál jobb, mint játékból tanulni angolul
nem kell mindent szinkronizálni, feliratozni, én pl. a cartoon networköt itthon még mindig angolul adnám
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
az a cucc arra jó, hogy akit eltalálsz vele, az eddigi szövetségesei ellen fordul
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
. . , -cske készen van a ☺ -cske.
feltöltheted nyugodtan, viszont csak a verseny után, bár végülis mind1 mert nagyon nem akar beindulni 😞
Amúgy nagyon komoly 😄 gratulálok hozzá 😄
Üdv! Coradiel
Mesmtronnal lehet ölni?
Mikor Paradise fallsban jártam kaptam egy mellékküdit(nme fõküdi mer volt child at heart perkem igy nem kellett megcsinálnom),hogy mezmerizájak pár embert.Megkaptam,és kipróbáltam a csávón aki adta....Õ elkezdett körbe-körbe forogni a széken ülve,de olyan gyorsan mint a centrifuga,aztán meg szétrobbant a feje 😄
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
csak az itteni nézettség számít sajna, máshova nem tehetem fel 😞
vagy a fórumra gondoltad?
PSN ID.: Beegabor
készítettem egy machinima rövidfilmet(najó fél óra annyira nem rövidfilm) egy nyereményjátékra
téma: 10 módja hogyan tegyük el láb alól Tenpenny bá't
Akció, dráma, humor, fordulatok, mi kell még XD
http://tv.gamestar.hu/video/10-modja-hogyan-tegyuk-el-lab-alol-tenpennyt
..vélemények..
ha tetszett, ajánlhatnátok vmi jó oldalt, hogy hova rakhatnám fel, hogy szerezzek cirka 7000 nézettséget január elsejéig XD
Amúgy a szobor alatti keltetõbe kell rakni a cuccot, máshova nem jó...
A metrójegy is hasznos, ha aktiválod a metró ellenõr robikat...
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
MINIGUN!
mikor a super mutánsok minigunnal jöttek hát azt élveztem... lézerstukival (alias: pisztoly😊 hamarabb leölöm õket... am rájöttem a távcsöves cuccok V.A.T.S. nélkül jobbak
Komolyan itt irkálok mindent ami történik velem, miintha mvmi naplót írnék XD
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
no meg ha van, odaadja ingyen
500 kupak az elején elég sok
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
ASzittem bármilyen tojásba be lehet de csak abba ami a szobor alatt van.
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"
perzse ez csak a 'jó' karaktereknek probléma...<#nyes>#nyes>
Racism is a weapon of mass destruction!
2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"
Amúgy nemtom feltünt-e, hogy ha bemész az ajtón, akkor a játék onnantól egy külön mentést csinál és abba ment. Épp ezért.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Þór vígi þessi rúnar
2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"
Racism is a weapon of mass destruction!
hasonló volt az oblivionnál is.
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"