Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

koschwarz
#7811
jeeez! tegnap a dunaplázában az 576-ban nem kaptam meg a pc-s verziót, elfogyott, és a saturnban is utolsó emeltem le a polcról.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Encore
#7810
szíved joga... 😄
#7809
Mármint Paradise Falls kapujában az õrt... Nem voltam hajlandó segíteni rabszolgakereskedõknek...

ASROCK Z170 - I5 6600 - 4*4 Gb Corsair 3200 - 500 Gb Samsung 850 Evo SSD - Asus Gtx 1070 Strix OC

#7808
Én egyszerûen homlokon lõttem, aztán a többieket is...
És jött szépen a pozitív karma...

ASROCK Z170 - I5 6600 - 4*4 Gb Corsair 3200 - 500 Gb Samsung 850 Evo SSD - Asus Gtx 1070 Strix OC

Encore
#7807
Ha valaki brotherhoodos cuccokhoz, páncélokhoz akar hozzájutni, akkor érdemes a citadelben elsütni párszor a kábítófegyvert az örjöngõ manust a többiek lelövik te meg elveszed a cuccait.
Azt a küldetést nem kötelezõ megcsinálni, hogy bejuss paradise falls-ba, pénzért is beenged a csávó, ha jól emlékszem 500 kupakért bemehetsz.
Calver
#7806
3 dolog történhet ha Mesmetron-nal megcirógatsz valakit:

1. elveszti a fejét. szó szerint.
2. elveszti a fejét, nem szó szerint - megtámad mindent, barátot, ellenséget, téged. ez roppantul hátrányos lehet ha pl egy Brotherhood of Steel bázison lévõvel játszod el. mármint az áldozatra nézve.
3. bekábul, "visszakérheted tõle a neki kölcsönadott cuccaidat" és adhatsz neki egy "szép nyakláncot" - ezt kéne csinálnod az általad elvállalt küldinél. (ami mellesleg kell a Paradise Fall-ba való bejutáshoz ha jókisfiú vagy, legalábbis 1 ember belõle, de nem kapcsolódik a fõszálhoz. bár már a móka-faktor miatt is érdemes végigcsinálni <#vigyor1>)

ez utóbbi közel sem mûködik mindenkivel, én konkrétan még 2 embert találtam akikkel meg lehetett játszani.

"The trees move. Do you not see it?"

Mike at home
#7805
türelem

másrészt nincs annál jobb, mint játékból tanulni angolul
nem kell mindent szinkronizálni, feliratozni, én pl. a cartoon networköt itthon még mindig angolul adnám

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7804
közvetve lehet
az a cucc arra jó, hogy akit eltalálsz vele, az eddigi szövetségesei ellen fordul

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7803
Mondjuk az nekem se ártana
watto
#7802
Hali , nekem angol verzió van meg, nemtudok rá valahogy magyar feliratot varázsolni?:S

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

#7801
azt terveztem, hogy a verseny után majd lefordítom angolra, szegény csórikáim is értsék tengerentúl ;D

feltöltheted nyugodtan, viszont csak a verseny után, bár végülis mind1 mert nagyon nem akar beindulni 😞
#7800
Jah azt hittem bárhol. Attól azért még feltöltheted oda is 😊 Hadd szórakozzanak õk is 😄 vagy ha megengeded feltöltöm én 😊
Amúgy nagyon komoly 😄 gratulálok hozzá 😄

Üdv! Coradiel
berlinboy6329
#7799
Kérdés:

Mesmtronnal lehet ölni?

Mikor Paradise fallsban jártam kaptam egy mellékküdit(nme fõküdi mer volt child at heart perkem igy nem kellett megcsinálnom),hogy mezmerizájak pár embert.Megkaptam,és kipróbáltam a csávón aki adta....Õ elkezdett körbe-körbe forogni a széken ülve,de olyan gyorsan mint a centrifuga,aztán meg szétrobbant a feje 😄

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#7798
gametrailers? XD

csak az itteni nézettség számít sajna, máshova nem tehetem fel 😞
vagy a fórumra gondoltad?
#7797
mondjuk Gametrailers.com 😊
elitehun
#7796
Majd én is megnézem de csak holnap
Seth
#7795
Zseniális.Komolyan mondom marhajó ötletek vannak benne, borultam sok jelenetnél.Grat

PSN ID.: Beegabor

elitehun
#7794
Ezt az oldalt most találtam. 1 próbát megér
#7793
hi all!

készítettem egy machinima rövidfilmet(najó fél óra annyira nem rövidfilm) egy nyereményjátékra

téma: 10 módja hogyan tegyük el láb alól Tenpenny bá't
Akció, dráma, humor, fordulatok, mi kell még XD

http://tv.gamestar.hu/video/10-modja-hogyan-tegyuk-el-lab-alol-tenpennyt

..vélemények..

ha tetszett, ajánlhatnátok vmi jó oldalt, hogy hova rakhatnám fel, hogy szerezzek cirka 7000 nézettséget január elsejéig XD
#7792
amiket töltésnél bead tippeket bal alsó saroknál azokat meg elhet nézni vhol? mer nekem túl hamar betölt h elolvassam XD
elitehun
#7791
Hol lehet találni távcsöves puskákat? Mert én még egyet sem láttam
#7790
A térkép jobb alsó negyede A város. Washington. A többi csak kis falucska se, inkább csak tanya...

#7789
A mirelurkos bulit úgy a legkönnyebb megcsinálni, hogy elõbb odamész, kitakarítod a terepet és csak utánna vállalod el a csajnál a feladatot.
Amúgy a szobor alatti keltetõbe kell rakni a cuccot, máshova nem jó...

#7788
Egy-két helyen van, de nem annyinak, amennyit találsz.
A metrójegy is hasznos, ha aktiválod a metró ellenõr robikat...

Lacee
#7787
ez a fallout varázsa, nagybetûs ÉLMÉNY 😊

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#7786
am megtaláltam a (szerintem) legszarab fegyvert, melynek becses neve:
MINIGUN!
mikor a super mutánsok minigunnal jöttek hát azt élveztem... lézerstukival (alias: pisztoly😊 hamarabb leölöm õket... am rájöttem a távcsöves cuccok V.A.T.S. nélkül jobbak
Komolyan itt irkálok mindent ami történik velem, miintha mvmi naplót írnék XD
#7785
hát már szétöltem õket és megcsináltam szal... megatonon és Rivet Cityn kívül van még ilyen viszonylag nagyobb város?
Mike at home
#7784
azt én sem találtam

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7783
vagy pedig régebbrõl betölteni, questet nem felvenni, mirelurkokhoz bemenni, kiirtani mindet, majd küldetéést felvenni, vigan megcsinálni, bonust megkapni

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7782
500 kupak csakugyan az.. 1 kicsit... na most komoly vagy 1 órát vacakoltam Rivet City környékén míg rájöttem merre kell menni, mer minden le van omolva azt nem találtam az odautat 😛
Mike at home
#7781
naja, ha beengednek
no meg ha van, odaadja ingyen
500 kupak az elején elég sok

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

berlinboy6329
#7780
Ja fort constantineos.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#7779
ja a tojásukba.. jaaa... nagy MMORPG-s vok szal a spawn-t én úgy értettem h ahol alapból vannak, szala hol találom õket.. 😛
Seth
#7778
Az melyik is? Fort Constantine-ba?

PSN ID.: Beegabor

berlinboy6329
#7777
Ám ezt a T-51b armort akkor sehogy se lehet javitani?Poénból találtam meg?

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

berlinboy6329
#7776
Lenni nagy szobor közép.Tõle ajtó lenni köel,lépcsõ vezetni le oda.Tessék menni be, vigyázni mirelurk,jut le aljáratojásoba be cucc jönni fel vissza anni csaj.

ASzittem bármilyen tojásba be lehet de csak abba ami a szobor alatt van.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

gfreak
#7775
és ne öld meg õket (amúgy is alig sebeznek)

Racism is a weapon of mass destruction!

Grove4
#7774
kösz,és akkor elmenti az összes gombos opciót,mert olyan gépre kell,ahol nincs net!?

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

gfreak
#7773
persze, ezért lett volna jópofa valami szofisztikáltabb megoldás a végére 😊

perzse ez csak a 'jó' karaktereknek probléma...<#nyes>

Racism is a weapon of mass destruction!

Grove4
#7772
Tehát rakd a tojásukba!

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

#7771
Vizsgáld meg nagyon-nagyon közelrõl valamelyik "fészket".
Carlos
#7770
Szörnyû, hogy mennyien megakadnak ezen a ponton.
Amúgy nemtom feltünt-e, hogy ha bemész az ajtón, akkor a játék onnantól egy külön mentést csinál és abba ment. Épp ezért.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hogy nézne már ki, hogy meghalsz a fõküldi végén aztán utánna rohangálsz még a tájban.

Þór vígi þessi rúnar

#7769
Megatonban elvállaltam a fegyverkereskedõtõl egy questet, h tanulmányozzak mirelurkokat neki.. asszondja rakjam a cuccot amit adott egy spawn helyre.. de h??? hiába próbálom csak aztí rja h nem dobhatok el quest itemet. :S segítség?
Seth
#7768
jobb klikk,cél mentése más néven(firefoxnál hivatkozás mentése más néven)

PSN ID.: Beegabor

Grove4
#7767
A bannerban található térképet hogy tudom letölteni,engem most az a módja érdekel,amelyben a secondary be van kapcsolva,valaki segítsen!

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Seth
#7766
Hát ne vidd végig addíg

PSN ID.: Beegabor

gfreak
#7765
micsoda @&#! megoldás ez,vége a játéknak és nem fogok tudni még mászkálni össze-vissza

Racism is a weapon of mass destruction!

koschwarz
#7764
downloadable content. vagyis némi minimális cash-ért lehet majd a hivatalos kiegészítésket letölteni, ezek eddig elõreláthatóan új küldetéssorozatok.

hasonló volt az oblivionnál is.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

BaliBoy
#7763
dlc?

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

koschwarz
#7762
és jönnek a dlc-k is hamarosan, pc-re is.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"