Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mike
#8423
ahová intsalláltam, vaga a My Games alatt, ahová a mentéseket?

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

PTW
#8422
elképesztõ!!! újrainstalláltama játékot, UK patchet feltettem és MÉG MINDÍG lengyel nyelvû az eddig angol játékom... ez valami hihetetlen de komolyan

Scouser
#8421
Na erre kíváncsi vagyok. Majd szólj mi lett

You\'ll Never Walk Alone

PTW
#8420
köszi, most azt csinálom! Reinstall, uk patch, remélem így már menni fog

MrDevil
#8419
Lehet, hogy az csak lengyel, de az elõzõ patch sem csak lengyel volt! ha nagyon nem megy csináld azt hogy le uninstallálod az egészet, és újra feltelepíted és utána rá lehet rakni az uk patchet !

#8418
Scourge!
Nallam ugyanez a szitu. Eredeti game-kalozobolbol rendelt dlc, semmit nem csinal.Ugyanugy nem marad bejelolve ha launcherrel inditom-de fallout mod managerrel sem tortenik ingame semmi.

Az eredeti vs varez temarol az a velemenyem, hogy ha egy jatek jo-szeretem-tetszik, akkor alt megveszem eredetiben, de sajna tenyleg egyre inkabb az a jellemzo hogy az eredeti verziok tulajai szopnak a masosalvedelmen es egyebeken, lehet le kene szoknom errol a felesleges penzkidobalasrol.😊

#8417
Errõl beszélek...

Az emberek vagy azért nem lopják el mások javait, mert nem illik, és a becsülettel ellenkezik, vagy azért, mert a tulaj pofánveri. A szoftverek esetén ugyan vannak kísérletek a második metódusra némely fejlesztõk és ügyvédeik részérõl, de nem túl hatékonyak, így azért vesszük meg a cuccot, mert jobb a lelkünknek, hogy nem loptuk el...

Scouser
#8416
Mondjuk ugyanazért amiért nem lopnék egy kiló kenyeret a boltból?

You\'ll Never Walk Alone

PTW
#8415
Na, és ilyenkor mivan?: feltettem az Angol-Lengyel patchet mert ugye elvileg a boltban vásárolt CE az EZ..... erre az egész játék lengyel nyelvû lett...

mivan???

#8414
Most õszintén: azon túl, hogy honorálni akarod a fejlesztõk munkáját (aka támogatás), meg a saját becsületkódexed szerint így illik, mi a fene késztetne arra, hogy fizess azért, amihez kvázi ingyé is hozzá lehet jutni?

koschwarz
#8413
asszem ezzel nem lehet vitatkozni.

néha úgy érzem, szándékosan szivatják az embert.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Carlos
#8412
Csakhogy én nem azért veszek játékot, hogy támogassak bárkit is. Vagyis részben igen. De ha már megveszem ebben a warezolós idõszakban jó lenne, ha nem szopatnának orrba szájba, hanem kapnék finomságokat.

Þór vígi þessi rúnar

#8411
Ez sok esetben van így. A legjobb taktika: megveszed az eredetit, majd használod a warezt. Azzal kevesebb a gond, de a támogatást megadtad a cégnek...

Carlos
#8410
Igaza van!
Warezosok tolják, mi meg akik megvettük szopunk? Érdekes...

Þór vígi þessi rúnar

Scouser
#8409
Köszi!
#8408-> Szerintem érthetõ az idegesség. 10k volt a játék és szopunk vele...

You\'ll Never Walk Alone

Fido4life
#8408
ejnye ejnye, így beszélni róluk... ne csodálkozz ha pokolra jutsz

MrDevil
#8407
Innen leszedhetõ a Angol-Lengyelhez a patch!

http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=F

vagy az Uk patchet is fellehet rakni, csak teljesen friss install kell a játékból 😊

Scouser
#8406
Na errõl van szó... Nekünk eredetiseknek még patch sincs amivel mûködhetne! Kurva anyád Bethesda!

You\'ll Never Walk Alone

Scouser
#8405
Érdekes módon a Vista játékok menüpontjában 1.1-es verziót ír, de a játék exe-je 1.0.0.15

You\'ll Never Walk Alone

Scouser
#8404
Elvileg a Fallout 3 mappába menti el bmp formátumban

You\'ll Never Walk Alone

Seth
#8403
Nálam is mûködik ^^
#8400 nem eredetim van sry

PSN ID.: Beegabor

Mike
#8402
mindenhol azt olvasom, hogy mûködik a játékban a print screen gomb
hát nekem nem

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Scouser
#8401
A képek alapján a fejlesztõk nem ismerték az insert Tree gombot😊

You\'ll Never Walk Alone

Scouser
#8400
Mármint erre a magyar-lengyel cuccra

You\'ll Never Walk Alone

Scouser
#8399
melyiket tetted rá az uk-t?

You\'ll Never Walk Alone

Seth
#8398
1-2 kép





PSN ID.: Beegabor

Seth
#8397
A patch fenn van? 1.1.035 ? Kell neki elvileg

PSN ID.: Beegabor

Scouser
#8396
Hát nekem akkor sem jön elõ. 20 percet bojongtam DC-ben és megaton körül, meg fort independence-nél is de semmi jel nem jött...

You\'ll Never Walk Alone

#8395
Valami olyasmi...

Scouser
#8394
A plugins nevûben?

You\'ll Never Walk Alone

Carlos
#8393
-GTA 4: Többet szoptak a validosok a regisztrációs mizériával és a szerverhalálokkal a népek, mint a warezosok, akik mindezt kikerülték.
-Mass Effect: Limitált installálási mennyiség (3x lehetett installni, utánna új kódot kellett igényelni (eltörölték))
-Spore: Limitált installálási mennyiség (5x lehet installni, utánna új kódot kellett igényelni (hivatalos kikerülõ tool-al megszüntethetõ)))

Þór vígi þessi rúnar

#8392
Nem gond, az indító hibája. Ettõl még aktív. Az, hogy mely fájlokat használja a saját profilodon belül (Documents and Settings) egy eldugott könyvtárban lévõ fájlban tartja...

Scouser
#8391
fasza még jó hogy dobozos lesz...

You\'ll Never Walk Alone

Scouser
#8390
Nekem ha be-x-elem és leokézom és ujra belépek a data files-be akkor nem marad kijelölve az anchorage

You\'ll Never Walk Alone

Mike
#8389
a Vegas2-rõl annyit, hogy meg lehetett venni neten, csakhogy akkor nincs lemezed amit ellenõrizhetne, ergo nem indul el. kiadtak egy patch-et, amit tulbuzgó okoskák szétszedtek, és kiderült, a crack van benne. ezért ezt a kiadó visszavonta. így hivatalosan mai napig nem megy a letöltött, neten megvett verzió

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#8388
összvissz 300 mega?

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Scouser
#8387
Teljesen egyetértek veled, viszont hálégnek nekem ilyen jellegû problémáim még nem voltak eredeti játékkal. Pedig van egy csomó:

- Bioshock (na ennek a hangja nem mûködik Vista alatt és így másfél év után sem adtak ki rá patchet. Xp kompatibilis módban indul...)
- Gears of War (elég szar átirat lett szegény, és normálisan nem is lehet játszani vele a neten a szar Live miatt)
- Race 07 (elromlott a kormányom, és mást vettem a visszaadott árából, de a játékot nem tudom eladni, mert STEAM-re be kellett regelnem)
- STALKER SOC (tele van buggal, nincs normális patch)
- Fallout 3 (az itt említett gondok, plusz kifagyások stb...)
- World in Conflict (végre egy olyan játék, ami teljes mértékben megfelel mind single mind multi módban)
- Medieval 2 Total War (ezzel csak az a bajom, hogy az alapjáték van meg és sehol nem találni hozzá külön kiegészítõt, csak az alapjátékkal egyben...)
- Oblivion (ezt meg Amerikából hozták nekem és ehhez meg nem jók a Mo-n kapható kiegészítõk)
- Splinter Cell: Chaos Theory (Ez mai napig a kedvencem, nincs vele baj, sokszor elõveszem)
- World of Warcraft (sajna meguntam a farmolást, de az a 2 év azért jó volt. Abbahagytam..)

És mindezt úgy, hogy igyekeztem a legjobb játékokat megvenni és olyanokat választani, ami hosszú játékidõt nyújt.

Aztán a héten jön 3 játék a postán, mert a Flight Simulator X-et elcseréltem a Far Cry2-re és a Vegas2-re, meg megrendeltem a Trainz nevû vonatos játékot.

Úgyhogy fuck off Bethesda, jó volt a Fallout 3, de egyenlõre hagyjatok vele! Majd ha kicserélem magyarra végignyomom mégegyszer. Ehh

You\'ll Never Walk Alone

Seth
#8386
Nálam mûködik. A quest nem jelenik meg azonnal, kicsit mászkálsz és fogsz majd egy vészjelzést rádión,akkor aktiválódik a quest

PSN ID.: Beegabor

Scouser
#8385
Óbazzeg lol😊

You\'ll Never Walk Alone

Mike
#8384
én ezen már akkor elgondolkodtam, amikor vmi nem megy, mer zavarja a daemontools-om, vagy nem érzékeli eredetinek a lemezt, aztán szedegethetem a cracket, mini image-t
többet szív az ember az eredeti cuccaival mint a warezzal, tisztelet a kivételnek (pl. Ubisoft)

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#8383
Az a kalózöböl...

#8382
Az, hogy nincs ott a pipa, a játék alaphibája. Attól még elindítja a modokat. Ellenben nem kizárt, hogy érdemes az Fallout Mod Manager használni, mert ha egyéb modjaid is vannak, a betöltési sorrend is számíthat, azt meg csak azzal tudod belõni.

Mike
#8381
ergo Mo-n sehogy nem jutsz hozzá legálisan

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Carlos
#8380
Ezzel sajnos magam is igy vagyok.
Esküszöm többet szopnak a valid játékosok, mint a warezosok.

Þór vígi þessi rúnar

koschwarz
#8379
<#szomoru2>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Scouser
#8378
Figyeljétek meg, hogy azok, akiknek a pirate verzió van meg menni fog az Anchorage valami jó krekk által, de a mi lengeyl-angol verziónkkal nem fog mûködni. A nyakamat teszem rá. Ilyenkor elgondolkozok, hogy vajon érdemes-e pénzt áldozni a játékokra...

You\'ll Never Walk Alone

Scouser
#8377
Nem megy. Berakom a Data Files-ba az Anchorage-t (azaz kipipálom) és nem jegyzi meg a beállítást. Újra belépek már nincs ott a pipa. És a játékban sem jelenik meg az új quest

You\'ll Never Walk Alone

Carlos
#8376
OKsi.
Majd ird meg légyszi, hogy megy-e a cucc!
Köszi!

Þór vígi þessi rúnar

koschwarz
#8375
detto. a f***szom se érti a microsoftot. meg azt sem, hogy nálunk miért nincs trükközés nélküli live. mindenesetre simán megvettem volna, de így, hogy még nekem kell szaladnom a microsoft után (kreálni egy "ál-live accountot"), hogy ugyan már meg szeretném venni a dlc-t... bekaphattyák.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Scouser
#8374
piratebay-en is fennvan. Ezek szerint ez nem más mint egy mod és simán lekalózozod a megvett a játék mellé, aztán berakod és kész. Hát így, hogy nálunk nem lehet hivatalosan megvenni, és simán megteszem...

You\'ll Never Walk Alone