Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"igen vasutas vagyok"
Hmmm...sztrájkolós és utasszivatos vagy sima? 😊
ON
Eddig barmilyen szamitogeppel termekkel kapcsolatos support (ertsd: videokartya, game) valasz kb kimerult egy copy/pastelt levelben, melyben felhivtak a figyelmemet hogy tegyem fel a legujabb drivereket, meg ne overclockoljam meg ilyesmi. Sok esetben a valasz koszono viszonyban sem volt a kerdessel - kb ilyen hogy
- Meg tudna mondani mennyi az ido?
- Hogyne, piros.
Az EULAk mindig azt irjak, hogy "nem garantalunk semmit, nem garantaljuk hogy ez egy jatek, nem garantaljuk hogy a jatek olyan mint aminek hirdetjuk, minden kar amit a termekunk okoz csak a vevot terheli, egyebkent is dogolj meg hogy megvetted".
Itt nem arról van szó, hogy a lelkem nyugodt, ha megveszem, hanem a játék megvételekor arra számítok, hogy elõnyöket fogok élvezni a warez-t használókkal szemben.
Pl: most hozza a postás nekem a Trainz nevû játékot (igen vasutas vagyok), én is letöltöttem, de rá kellett jönnöm, hogy az eredetivel kb 100000 olyan letölthetõ tartalomhoz férhetek hozzá ami fokozza, sõt alapjaiban változtatja meg a játékélményt. Enélkül egyszerûen nem lehet hozzáférni ezekhez, tehát megvettem. Vagy ott a WoW, amit 2 évig játszottam és nem sajnálok így utálag sem egyetlen fillért rá, mert akkor naponta adott olyan kikapcsolódást amiért megérte. Írtam még, hogy megvettem a World in Conflict-ot is, hát abban is remek multi móka van, amit szintén csak buherálással lehet nyomni warezolt verzión. Itt a lényeg azon van, olyan játékot vesz az ember, ami hosszú hosszú idõn keresztül leköti, és akkor nem sajnál rá akár 10k ft-ot sem. És ilyen a Fallout 3 is. Nagyon sokat játszottam vele és még fogok is!
És nehogymár olyan ideológiákat gyártsunk, hogy a warez jó, az eredeti meg szar, mert ezt minden jóérzésû ember tudja, hogy nem így van. És szerintem hagyjuk a warez témát, az egész abból indult ki, hogy tegnap nekem egy egész napba tellett, mire mûködésbe hoztam a DLC-t, addig a warezos kolléga már kora délután képeket rakott be róla.. Na...
You\'ll Never Walk Alone
You\'ll Never Walk Alone
persze az is egy opció, hogy megveszed, ki sem csomagolod, viszont letöltöd, és azzal játszol. vagy legalábbis ilyen tört exéket szerzel az eredetidhez. na ez egy "skizofrén" helyzet.
ugyanakkor mostanában nem csak a fallout3-nál, hanem pl. a stalker clear sky-nál vagy az armed assault-nál is tapasztaltam, hogy a NEM eredeti az kifagy, kidob, "hibák" vannak benne, stb., míg az eredetivel nincs gond. ezért is idegesítõ az olyan fórumosok fikázása (akinek még csak eszébe sem jutna eredetit venni), akik a warez-verzióra alapozva gyalázzák a játékot, és így még kényelmes ideológiákat is találnak, hogy miért ne vegyék meg.
pedig köztudott(nak kellene lennie), hogy manapság még a legügyesebb warez-csapatoknak is sokáig nem sikerül egy jó törést csinálniuk, mert a fejlesztõk (szándékosan vagy akár véletlenül) apró kis finomságokat rejtenek el a kódokban, amik a warez esetén plusz (sokszor játszhatatlanná tévõ) hibákat generálnak. tipikus példa az arma.
(félreértés ne essék, szinte majdnem minden gammát én is leszedek megvétel elõtt, de igazából elõre tudom, hogy mi az amit meg is fogok venni, ami meg nem így sem jön be, azt általában max egy-két óra játék után törlök. igen, tudom, valamilyen szinten én is hozzájárulok a warez-hez, mégis tisztának érzem a lelkiismeretem, mert amivel ténylegesen játszom, azt meg is veszem).
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
https://hotshu.wordpress.com/
Gondolom majd itt is lesznek DLC kompatibilis modok elõbb-utóbb...
1: Ez a DLC módosít valamit a játék végén.
2: Lehetõvé teszi hogy a fõküldetés végigvitele után (valami csodás módon) tovább lehessen barangolni a játékban?
3: Gondolom ha nem lehet tovább barangolni akkor kell egy korábbi mentés a dlc küldetéseinek elkezdéséhez.
You\'ll Never Walk Alone
Amúgy énsem bántam meg, hogy ezt kaptam szülinapomra (CE-t). <#ravasz1>#ravasz1>
Névnapra Spore kieg lesz. <#idiota>#idiota>
Þór vígi þessi rúnar
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
Az a baj, hogy onnantól kezdve, hogy megveszed a játékot, le vagy szarva. Én tudom, ezt csináltuk mi is. <#hehe>#hehe> (nincs erõforrás a patch-ekre vagy csak alig (1 kóder, 1-2 teszter és annyi). Kontentet gyártani meg nem éri meg, max ha valaki szabadidejében csinál egy pályát vagy valaki gyakorol és jól sikerül, akkor betesszük, satöbbi.
Þór vígi þessi rúnar
A patchek linkjeit már beraktam ide nemrég, igaz letölteni azokat kínszenvedés mert a szerver akadozik.
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
Kellenének linkek a patch-ekhez és a kieghez!
Elõre is köszi és sry.
Þór vígi þessi rúnar
You\'ll Never Walk Alone
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
Régebben írtam, h a játék kilépeget exe hibával a külsõ területeken. Namost a swappot 3-4 bgre emelvén ez vhogy megoldódott. De már megint elõjött a probléma.
Megaton környékén kb 1-2 perc játék után a játék kilép exe hibával. Felraktam az 1,1 patchet, csináltam töredezettség mentesítést a vinyón( ami bad sector mentes), memtest sem mutatott ki memória hibát. A swappal is próbálkoztam 0-10 GBig, de nem szûnt meg, swap nélkül azonnal lép ki.
Ennél többet már én sem tudok kitalálni, akiknek hasonló gondjuk volt, s megoldódott leírni h mit csinált?
Das Schlimmste ist, wenn das Bier alle ist!
PSN ID.: Beegabor
Þór vígi þessi rúnar
Reméljük abban már integráltan lesz a patch vagy valami.
Þór vígi þessi rúnar
Decemberben megvásároltam a Fallout 3 nevû játékot és azon túl, hogy egy remek program és már rengeteg órát beleöltem, folyamatosan bosszankodnom kell vele kapcsolatban.
Ugyanis teljes mértékben hiányzik a vásárló tájékoztatása arról, hogy amit a DVD tokban találok, az egy lengyel lokalizáció, amelyben az angol nyelv is megtalálható. Ebbõl kifolyólag a hivatalos frissítéseket, patcheket nem tudom telepíteni a játékhoz, ami jelen esetben azért is bosszantó, mert a tegnap megjelent kiegészítõ (DLC) csak a legfrissebb verzióval hajlandó mûködni, sõt a letöltéséhez és megvásárlásához elengedhetetlen Games for Windows Live szolgáltatás is le van tiltva benne! Mivel a játék megjelenésekor már tudva levõ volt, hogy 3 ilyen DLC várható januártól márciusig, ezért ez a tény döntõen befojásolta számomra a játék megvásárlását. Nem elhanyagolható az sem, hogy az ember arra számít, hogy a játék végigjátszása, vagy esetleg többszöri végigjátszása után havonta vásárolhat hozzájuthat egy kiegészítéshez is, amivel jelentõsen meghosszabbíthatja a játékidõt, illetve megnövelheti a játékélményt.
További bosszantó tényezõ, hogy a megvásárláskor (és jelenleg is) az volt olvasható az MMHolding weboldalán, hogy december elsõ felében várható egy magyar verzió amire be lehet majd cserélni a lengyel-angol változatot. Szerencsére ez engem nem érint, mert kifejezetten jól beszélek angolul, de rengeteg olyan ismerõsöm van, akik azért nem vették még meg a játékot, mert a magyar megjelenésre várnak. Természetesen mondhatjuk azt is, hogy nyugodtan vegyék meg az angol verziót, mert úgyis becserélhetik majd a magyarra, viszont tudomásom szerint ez csakis Budapesten az MMHoldingnál lehetséges. Aki vidéken lakik, hogyan merje megkockáztatni a játék megvásárlását, amikor az MMHolding oldalán semmi konkrétum nem található a játék átcserélésérõl! Kérdem én, hogy mi szükség van hitegetni az embereket és miért nem lehetett már az elején kiállni egy korrekt megjelenési dátummal?
Ezért kérem önöket, hogy konkrétan mondják meg, hogy mit kell tennem ahoz, hogy a játékra fel tudjam telepíteni az 1.1.0.35-ös patch-et, ahogyan egy forgalmazónak illene. Nem vagyok hajlandó lengyel oldalakat böngészni, azért, hogy a sok kusza szövegbõl ki tudjam bogarászni az amúgy már lehet, hogy létezõ lengyel patch letöltési linkjét. A legbosszantóbb az egészben az, hogy aki az internetrõl letöltötte, ellpota, warezolta a játékot, annak különféle crack-ek segítségével gond nélkül feltelepíthetó a patch, illetve a DLC is. Így kell ösztönözni a magyar népet arra, hogy boltban vásárolja meg a játékokat?
Mielõbbi válaszukat és az 1.1.0.35-ös patch linkjét várom!
K.R.
Na jó, ezt írtam nekik. Amit belinkeltetek lengyel oldalt, folyamatosan megszakad a letöltés...
You\'ll Never Walk Alone
Pingwin powa... ...és 13 forint a kifle... -------
You\'ll Never Walk Alone
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"