Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Eddig egy olyan játékkal találkoztam, ahol ez így van és nem arcade típus.
Adom /onAncient Domains of Mystery a neve, RPG (pontosabban hack & slash), ASCII "art" kinézete van, de ha valaki nem a látványért, hanem a hangulatért játszik, érdemes kipróbálnia.
Minden RPG elem megtalálható benne. Fejlõdés, fajok, osztályok, kereskedelem, miegyéb. Ha meghalsz, nincs visszatöltés. Az csak a "normál" mentések betöltéséhez van. A karakter elhalálozásával a mentései is használhatatlanokká válnak...
/onAncient Domains of Mystery
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
You\'ll Never Walk Alone
You\'ll Never Walk Alone
meg ezt is töltsed le, ha eddig nincsen meg ez meg az elõzõ patch. Nem tudom, hogy benne van-e az 1.1.0.35-ben, de jobb a békesség és elõbb ezt feltenni. Ja és ha úgy ,megpróbálod telepíteni, hogy már elõtt feltetted az uk patchet, akkor nem fogja engedni csak újratelepítés után, mert azt fogja érzékelni, hogy már fennvan a patch
You\'ll Never Walk Alone
innen próbáld és tedd be download managerbe mert meg szokott szakadni.
You\'ll Never Walk Alone
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
PSN ID.: Beegabor
Egyépként nekem is tetszenek az új fegyók és armorok de csak a következõ kiegnél fogok nyomlnivelük (nincs kedvem barangolni a játékban). Egyvalamire rájöttem viszont. Le kell cserélnem a jó öreg hunting rifelemet egy sniperre.
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
ugyanakkor ha meg nem lenne, 2 skorpió alapból szétszedne
tényleg, nem tudjátok ki a srácok hangja? (2 féle van, Bud illetve Bryan, ez utóbbinak több jutott, meg alapból õ a karakter hangja is amivel éppen játszom)
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
reinstall, +lengyel/angol patch, +dlc
lengyel/angol patch-ek
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Ahogy találkoztam a történetben a brotherhood-dal, onanntól full power armorban tetszelegtem én is, aztán átválottam inkább enclave-s armorra, majd enclave tesla armor-ra (mivel az már egyáltalán nem von le agility-t). Városban max. leveszem, hogy ne ijesztgessem az embereket és könnyed nyári viseletben flangálok.
A plazma stukik szarok. Lézerrel jobban lehet célozni és messzebrõl is hatásos. A végére egész hozzánõttem a lézerpuskámhoz.
Fawkes + Dogmeat együtt szinte bárkit lenyom, de hogy ne unatkozzam mindig én megyek elõre (jó messze). Igaz pl. Paradise Falls-ben csak dogmeat-tel jártunk, így eltartott egy ideig, míg felszámoltam a települést. Öröm volt megfáradt szívemnek, ahogy dõlt a pozitív karma, miközben fülig tobzódhattam a nevesített rosszfiúk vérében. 😄DD Rohadjanak meg.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
<#banplz>#banplz>
Þór vígi þessi rúnar
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
mostanában annyi gránátot használok, mint eddig soha
mirelurk, mutánsok, raiderek ha egy kupacban vannak
dogmeat néha szív, de õ sosem tud nyugton maradni
ellenben nem robban fel a bottlecup mine alatta (most jártam a rendõrörsön, kiszabadítani Red-et)
most tudom, az jön, mennyire unjátok a képeket meg a videoimat, végre kipróbáltam a játék alatt a fraps-et (attól féltem eddig, hogy nagyon be fogja lassítani, de nem)
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
egyébként tényleg unalmas<#law>#law><#vigyor5>#vigyor5>
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
de tényleg
erre te meg irsz errõl fél oldalt...
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
Spore-al kapcsolatos nyûgöm volt (limitált install etc). Felhívtam a EA Supportot, jót eldumáltunk a sráccal, kedves volt, korrekt volt. Igy kell csinálni, ebben legalább korrektek.
Þór vígi þessi rúnar
Máv Cargo regionális üzemirányító, aki csak a tehervonatokkal foglalkozik és mindent megtesz azért, hogy a sztrájk alatt is menjenek a vonatai. És mennek is!
You\'ll Never Walk Alone
Þór vígi þessi rúnar