Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Egy bajom volt csak vele, végig azt hittem hogy Crysis-el játszom. Jobban örültem volna inkább több cuccnak, új enemynek egyéb finomságnak."
még jó hogy az ilyenek nálam kimaradnak, nem tudtam másra aszociálni minthogy "MI EZ A FOS". Ha az eredeti F3 at csinálta 30 ember, akkor ezt 2en max . Az eredménye az lett hogy az eredetibõl is kiégtem-végleg.
Calver te meg 1 láma vagy.<#fejvakaras>#fejvakaras>
elõtte meg majd rohanok😊
"The trees move. Do you not see it?"
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
"The trees move. Do you not see it?"
Hiányzik még 7 trófeám amibõl 2 a rossz karma 3 semleges karma 1 pedig a fegyvergyártás... készítettem 3 féle fegyvert -egyikre sem adott trófeát-, akkor kiírja, hogy gonoszabb már nem lehetek a játékban sõt még öltem is adta a rossz karmát ,d e arra sem adott semmit😞 picit aggaszt, hogy ennyi hiányzik a platinum trófeához s ez nehezebb mint a többi😞
Köszönök minden segítséget elõre is...
Igazából nem sok köze van ennek a résznek a PC-s verzához, de mivel itt nagyobb eséllyel tudnak majd segíteni😛
ellenben most a kölökkel, amikor Moriarty kért egy 100-ast azért az infoért, hogy merre van apám, már volt 500-am
off!
tudtok vmi ingyenes és kényelmes videoszerkesztõ programot, olyat amivel több file-t lehet egyszerre kezelni, vágni, tud vágásnál effektezni? a virtualdub nem ossz, de szerintem erre alkalmatlan
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
az elején szépen megszaladt, volt egy halom pénzem, de most elapad a forrás, municiót is vennem kell, abból is alig van, érdekes
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
Vélemény: Nagyon hangulatos és nagyon rövid. Egy bajom volt csak vele, végig azt hittem hogy Crysis-el játszom. Jobban örültem volna inkább több cuccnak, új enemynek egyéb finomságnak.
Kérdés: Ninja szerkót lehet majd javítani?
http://www.nma-fallout.com/content.php?page=fo2-items-energy
How much can you take,before you snap?
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
"The trees move. Do you not see it?"
"The trees move. Do you not see it?"
How much can you take,before you snap?
"The trees move. Do you not see it?"
How much can you take,before you snap?
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
Kösz a linket, én a DOOM-ot toltam ilyen (Rougelike) módban. Azt élveztem...
"A jó szándék is: gazdagság, az önzetlenség: szép S a tisztességet díjazzák: egy mosoly a tiéd!"
Köszi mindenkinek aki segített, végre kirakta a Gamestar is hírbe!
You\'ll Never Walk Alone
1 órás, de az végig izgalmas
PSN ID.: Beegabor
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
PSN ID.: Beegabor
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
You\'ll Never Walk Alone
egyébként az egyetlen mentést is le lehet menteni, programon kívül
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3