Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#9123
1-2 nem teljes lol az eddig felrakottak mind ugyanez😄

Next PC upgrade: 2022

#9122
Egy NPC a játékban, akitõl megtanulhatod a Power Armor használatát.

#9121
Van már egy két nem teljes magyar hozzá.
http://anonym.to/?http://www.filefactory.com/file/af1adcb/n/Fallout3_HU_esp">Fallout3_HU.esp
Ez állitólag mindent lefordít csak "õ" "û" nincs benne

Intel I5 2500K 3,7 GHz, Alaplap:GA-P67A-D3-B3, 8GB DDR3 1600MHZ,Gigabyte GTX 560TI 1Gb OC

wesker24
#9120
Elvileg már feltöltötték csak az illetöre kell várni hogy kirakja a linket a honlapra !
#9119
Köszi azt látom majd holnap lesz fennt talán. THX

wesker24
#9118
Aha hát persze menj az OFF topikba ott letudod szedni !
#9117
Srácok magyarositást lelehet szedni valahonnan?

#9116
Mike: kösz 😉
3 error: Ne a setup.exe vel rakd fel 😊 nekem úgy nem mûködött.
Azért tegyük hozzá hogy nagyon jó érzés hogy nem csak a feliratok magyarok hanem a táblákon és üzleteken is ott az ékes nyelvünk !
Sokkal jobb érzés... Nekem ha valamilyen progi elindul a gépen pl vírus irtó akkor kilép a program.
tomasz18
#9115
miféle tréner?!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

#9114
köszönöm kedves barátom...nem olvastam még át a fórumot, természetesen át fogom rágni magam rajta, de addig is elárulnád (vagy elég a hozzászólás linkje) hogy melyik patch-ot érdemes rádobni?..és/vagy melyik mod az amit feltétlenül ajánlott a feltétele..köszi
Robez84
#9113
igazábol tréningelni kell...de ha viszed a fõküldit akkor lesz 1 tréner!

\"Si Vis Pacem, Para Bellum.\" - \"Ha békét akarsz, készülj a háborúra.\" Julius Caesar www.loveearth.com

Fenrir
#9112
A DLC honnan tölthetõ le?

A halál csupán a kezdet...

#9111
Semmit, majd haladsz a történetben és akkor majd felveheted.

tomasz18
#9110
Sziasztok!Van egy olyan ruhám mint itt a banneron,de nem tudom felvenni mit kell csinálni hozzá hogy feltudjam venni?elõre is köszi

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

Seth
#9109
mert bármiféle jöttment alak meghúzhatja magát benne

PSN ID.: Beegabor

Fenrir
#9108
Saturnban, Europarkban.

A halál csupán a kezdet...

Piedon
#9107
Nem emlékszem, hogy kellett volna szériaszám a játék telepítéséhez, vagy a magyar verzióhoz már kell? Hol cseréltetted ki amúgy?

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

Fenrir
#9106
Nah sikerült kicserélni az angolt magyarra. Arra azért figyeljen az aki ki akarja még cserélni, hogy a cserekuponon van rajta a szériaszám a játékhoz, célszerû azt leírni mert a kupont elveszik 😊

A halál csupán a kezdet...

Mike at home
#9105
az mitõl csöves tanya?

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

sambauer
#9104
meg szinte minden nagyobb faluban van "Common House", azaz csöves tanya, ott is tudsz nyugodt körülmények közt aludni..

Turn Me On Dead Man

bladex
#9103
A játék javitására gondoltam de már megkaptam a választ. Köszi.

AMD Ryzen 7 X1800 64BIT, DDR4 16GB RAM, Gigabyte Gforce 1080 GTX GM1 VGA, 250 GB Samsung SSD

3Error
#9102
jaja, majdnem azt tettem én is 😄

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

#9101
A magyaritasok.hu oldalról:"Az a pár megás file csak pár feliratot tartalmaz. A textúrás fordítás 1,5 GB. "

Mike at home
#9100
mármint miyen javítást? hogy kell a cuccokat javitani?

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

RatBaG
#9099
bladex
#9098
Srácok valaki nyögje ki nekem ezt a javitást dolgot.😊 Szerintem nem kérdeztem nagyon bonyolúlt dolgot.😊

AMD Ryzen 7 X1800 64BIT, DDR4 16GB RAM, Gigabyte Gforce 1080 GTX GM1 VGA, 250 GB Samsung SSD

Mike at home
#9097
sapid

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9096
hm... mondjuk úgy, hogy kitörlöm a GECK-ben? ehehe

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9095
T gomb, beállítod mennyit akarsz várni majd W

20 elég ha van egy Raider spaid (neve nem jut eszembe) ami ad +5-öt a robbantáshoz, egyébként meg 25 kell
rákattintasz a bombára, és megkérdi mit csinálj

ha még nincs házad Megatonban, sok helyen udsz aludni:
a szupermarktetben, ahova Moira küld kajáért meg gyúgyszeérét
de pl. a Citadellával szemben, a híd alatt is van egy kies lak, nekem az a kedvencem 😊
amit valamibe beraksz, az ott marad, nem fog elveszni

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9094
szerintetek feltegyem a nexusra miket csináltam, vagy ne?
ha igen, hogy tudom kiszedni az esp file-ból a sok felesleges szemetet?

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9093
Hali egy kérdés.
Megatronban éjszakára bezárnak az üzletek.
Hogy tudom az idõt reggelig megpörgetni ?
Mert a 120 kupakos szállás nagyon drága.
Igaz ugyan hogy gyógyítja a végtagsérüléseket na de így sose lesz pénzem.
Nincs valahol egy tábortûz?
És egyenlõre nem jttem rá hogy hogyan kell hatástalanítani a bombát.
Elég ha felviszi az ember a bomba szakértelmet 20 ra vagy valakivel beszélni kell róla?
Th.
bladex
#9092
Ezt a javitást felrakhatom a magyar felirat telepitése elött Fallout3_v1.1.0.35_English_UK?

AMD Ryzen 7 X1800 64BIT, DDR4 16GB RAM, Gigabyte Gforce 1080 GTX GM1 VGA, 250 GB Samsung SSD

#9091
nem..ez ugyanaz a 13 megás esp,mint volt
bladex
#9090
Ez a magyarítás csomag hányas javitással kompatibilis?

AMD Ryzen 7 X1800 64BIT, DDR4 16GB RAM, Gigabyte Gforce 1080 GTX GM1 VGA, 250 GB Samsung SSD

Prince23
#9089
De ez a textúrákat is tartalmazza? meg az ü, û, stb betüket is?

Seth
#9088
Akkor jó játékot és a Nuka Cola legyen veled ! ^_^

PSN ID.: Beegabor

sznus
#9087
Feltöltöttem több helyre is. zshare, rapidshare, megaupload, badongo. (Nekem az elõzõ datás linkem most mûködik.)

Robez84
#9086
hurráá

\"Si Vis Pacem, Para Bellum.\" - \"Ha békét akarsz, készülj a háborúra.\" Julius Caesar www.loveearth.com

#9085
...közel 4 honap türelmetlen värakozäs utän, ma reggel a postäs kezembe nyomta a magyar nyelvü collector editiont<#hawaii>...
#9084
nemtudjátok a iMMXpC nem dolgozik ezen véletlenül? mer akkor nem szenvednék ezzel hanem lekapnám újjból
rexHUNter
#9083
hi
rakd már ki újra mert nem nûködik a data

takysoft
#9082
még a drivespeed is??? behalok😄

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

3Error
#9081
megvan... a nero drivespeed volt a gond most... <#violent><#email><#idiota>

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

sznus
#9080
ITT a magyarítás!
Ékezetekkel nekem is gondban van valamiért. :S

3Error
#9079
Sziasztok !
Segítsetek légyszi, mer' kidobom a gémet az ablakon...

Megvettem magyarban (collectors ed.), de állandón nyomja a "please insert the correct cd" szövget. Nincs már semmilyen emulátor (daemon, alchohol) a gépen.
3x telepítettem ûjra, magyar telepítõvel, angol telepítõvel... semmi...

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

Ron Ragm
#9078
Amúgy igazából fõleg mesterlövészpuskával zavaró nagyon, én pl rengetegszer lõttem ki VATS hatótáván kívüli ellenfeleket, sõt szinte már sportot ûzök belõle és ott zavaró tud lenni.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Mike at home
#9077
én sem
nem nagyon lõttem zöld kurzorral, ha meg igen, akkor nagyon messze volt az ellenfél, szal nem nagyon látszott hol találja el, leginkább sehol nem találta el 😊
pirosról, VATS-ról meg már volt szó

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9076
#9075

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9075
no akkor okosabb lettem
én csak akkor lõttem, ha piros a kurzor
minek lõnék zölddel?

egyébként sem úgy játszom a programmal mint ahogy egyeseket láttam a youtube-on, ide oda rohangálni, ki-be ugrálni, közben lövöldözni ezerrel
sneak és VATS, sok critical hit-tel
sõt: tetszenek a lövések animációi

figy Pares, nem tudsz ezzel a programmal játszani 😊))

most, hogy kiderült, mikor mûködik az autoaim, mindeki örül, Pares meg igyekszik piros kurzorral lõni, nem zölldel 😊 (vagy csinál amit akar)

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Ron Ragm
#9074
Ahhoz képest hogy nem zavar egymás után három hsz... 😛

De amúgy olvasd el a hozzászólásom (is), igenis benne van és jó okkal, igaz nem tökéletesen.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?