Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mike at home
#9723
banner alatt faq-ra kattintasz

egyébként ha a fõszálat csinálod, egy idõ múlva bejutsz majd oda

elnézést a faszomozásért, de felbaszta az agyamat a 8 évesezéssel az elötted ír

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

sz4bolcs
#9722
lol. Elkezdtem tömeget oszlatni azon a nagy repülõgéphordozó hajón, mert folyamatosan belepofáztak, amikor loptam a piacon. A vége az lett, hogy kinyírtam minden kereskedõt és a rendõröket, erre jött egy hapi fat man-nel. Az még nem is lett volna probléma, de az ürge folyamatosan újraéled. 😄

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

snowkid16
#9721
tutorial.

Mike at home
#9720
mi a faszom az a TuT?

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

snowkid16
#9719
Szervó páncélt megtaláltam , de valaki adjon egy TuT-ot mert nem akar összejöni, hogy bejussak a Fellegvárba :S

Mike at home
#9718
tudod mit, nem érdekel a fikázásod
nekem tetszett, neked nem, legyen neked szar napod, de az enyémet ne rontsd el
köszi!

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9717
volt egy-két ötletes pályaszerkesztõ (rileys rangers, meg még megannyi quest, zseniális) meg voltak a másodvonalbeli jómunkásemberek, utóbbiaknak köszünhetjük ezt az okkultnak beállított bárgyú szart amit már 8évesen sem venne komolyan senki, leszámítva ezt a pár fenbojt itt.

Mike at home
#9716
nem furcsa, hanem aki odatévedt, megették
ha leméész, ott vannak a friss hullák

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9715
és nekiáll moralizálni 😄D

egyébként vannak kannibálok is gémben akik furcsa húst tartanak a hütõbenm és elhajtanak ha kérdezõsködsz. Na ahhoz végképp nem volt gyomrom.

Szerintem az a family is ilyen underworld szintü kolóniánka indult csak éppen félbehagyták mert belátták hogy ez bizony t-r-á-g-y-a.

Mike at home
#9714
jah, kurvaannyát az összes vámpirnak, de mosolyogva lövöldöznéd le szegény gyerekeket...

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9713
nekem nincs bajom a vámpírokkal
gonosz karival neked sem kellene hogy legyen
de azt állítani, hogy kannibálok, és máshol ilyen nincs, ellenben végigjátszotta 3x - vicc

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9712
naja, de alacsony szintü karinak hol van 500-a arra, meg magas speech-e?chld at heart megéri

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

xblades
#9711
Na ez az amit kerestem kösz<#nyes><#worship>

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

Calver
#9710
nem kell Child at Heart, bedumálni is be tudod magad elég magas speech-el, dettó a Wazer Wifle-t is meg lehet venni 500 pénzben. sajnos agyonlõni mindenkit és mosolyogva besétálni nem lehet <#nyes>

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#9709
na ja, az az egész Family-s küldetés ritka undorító... és még hozzá bugos is, mert ha leölöd õrüket kapásból Arefu is ellened fordul. a jó megoldás meg az ha azt a retardált bandát rádumálod h védje Arefu-t, ó igen. szerintem sokkal jobb megoldás a falhoz állítás. túl sok vámpír fanboy van Bethesdánál.

"The trees move. Do you not see it?"

Mike at home
#9708
a plusz tulajdonságokat az object effect adja - megtalálod a tárhgy adatlapján. object effect lista pedig az effects listában van, sajátot is létrehozhatsz, meglévõt is szerkeszthetsz

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

xblades
#9707
Kösz a texturázás rész már kezdem kapisgálni az itt leírtak majd jól jönnek ha eljutok a saját páncélommal arra a szintre.<#wink>
A gecket is kezdem érteni kevés angol nyelvtudásom ellenére /ami nekem még csak a játékokhoz elég/,de az armor menü alatt azt még mindig nem látom hogy lehet, mondjuk + erõt,vagy - mozkékonyságot hozzá adni /csak súlyt,védelmet,tartósságot.<#sir>

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

wedge31
#9706
Most már tuti hogy te a bethesdának dolgozol<#crazya>
A játékban van böven hiba szerintem nem kell minden negativ kritikát személyes sértésként kezelned.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Mike at home
#9705
kevés? sok játékot egyszer végigjátszol, illetve még azt sem, aztán szevasz

miért nem láttalak én itt az elmúlt pár hónapban? vagy csak ennyire semmitmodó hsz-eket irtál?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9704
jó, akkor ebben nem értünk egyet

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9703
a) megmented a haverjait Paradise Fallból, a rabszolgakereskedõktõl
b) felveszed a Child t heart perket, és bedumálod magad, enélkül a perk nélkül vásárolni sem tudsz majd itt

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9702
kb 2.5 , 3 db újrajátszhatóság van benne utána engem elfogott az undor ( minduntalan ismétlõdõ animációk és ellenfelek miatt), az szvsz kevés.

w77d
#9701
sziasztok! Jó a játék? megéri a pénzét?

sz4bolcs
#9700
addig jutottam, hogy egy ajtón keresztül lementem ilyen bányaszerûségbe, ahol egy srác fogadott, aki õrzi az ajtót, és nem enged be..

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#9699
1 sidequest híján megcsináltam az összeset, egyik sem volt ennyire _alantas_ , "hollywood-droolover" , _popkultúrába-benyomulós-agybeteg-giccs-szar_. Nah, ha nem provokálsz nem írom ki 😄.

killecske
#9698
Szerintem ne öld meg õket!
Ha megbeszéled velük a város védelmét akkor kapsz egy tervrajzot és egy új képességet! Nekem még szimpatikusak is voltak.

#9697
oké köszi megprobálom,egyépként mindet végigjártam már de nem voltak... talán az nem mindegy nappal vagy este megyek... 😊

Mike at home
#9696
óh, és - most, hogy végiggondoltam - ezen kivül is még hány "moralizálós gagyizó" rész van a Falloutban, max te nem tudsz róla

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9695
de van, lent délen

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9694
ugyanmár, a Család hol kannibál? Azok simán vámpírok (vagy most valamit keverek) egy szimpatikus és kultúrált vezetõvel

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9693
hol kissrác az? na mindegy
a srácot zavard haza

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9692
igazi moralizálós gagyizós küldi , szerencsére nincs is több belõle.

#9691
arefu-s a leggagyibb küldi, hagyd a fenébe szvsz, emiatt ne töltsd vissza.

#9690
Arefu-nál lemegyek a Családhoz.
Kinyírom õket,mert kannibálok.
A kissrácot lenthagyom, mert egyedül akar lenni.

A küldetés elbukik.


Mit rontok el?

Köszi:
Bea

AMD Athlon64 X2 4600+ / 300GB SATA / 2x1Gb Geil DDR2 800MHz RAM / Sapphire HD3870XT 512Mb / Asus VW195D / XP SP3

Mike at home
#9689
Magába lamplightba, vagy a hátsó kapun?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

sz4bolcs
#9688
KÉRDÉS: A lamplight cavernsbe hogyan lehet bejutni? A bejárat tetején egy kis muksó azt mondja, hogy valamit kell adni cserébe, de nem értem, mit. Mit kell csinálni, hogy beengedjen?

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#9687
Be kellett zárnia a kocsmát, mert részegen mindenki bepotyogott a bomba mellé. 😄

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#9686
Hogy õszinte legyek: még én sem. 😊 De dolgozom rajta.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

chalezlopez
#9685
Mondjuk nekem a kocsma nincs nyitva jóideje, lehet szegény korcsmáros is megzuhant valahol?<#idiota><#hehe>

Vamos Argentina!

Mike at home
#9684
ez annyira vicces, hogy csak te érted 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

sz4bolcs
#9683
próbáld másképp: walkolj <#hehe><#hehe><#hehe>

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

Mike at home
#9682
Megatonban hajlamosak lepotyogni és kinyifanni

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

sevendoor
#9681
köszi, de Calvernek volt igaza, leesett vhonnan és elpatkolt szegény. Konzollal megkerestem és felélesztettem.

Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!

#9680
Szevasztok 1 kis segitségr lenne szükségem amikor menekülnöm kell az elsõ pályárol és át akarok menni 1 ajton akkor kidob ajáték exe hibával valaki tud erre megoldást elõre is köszi
tiburon26
#9679
hali.constantin erod melleti haz alagsoraban van egy ajto.annak a kulcsat hol-kinel talalom.tudja valaki?

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

Mike at home
#9678
pedig itt vannak: Meresti Trainyard

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

chalezlopez
#9677
Én se találom azt a rohadék családot...

Vamos Argentina!

#9676
Akkor valószínû éjszaka van, mert a srác este megy föl a vízmûhöz cuccozni, az öreg éjszakára lelép, de nappal ott lesz. De bemész a kocsmába, ott van minden éjszaka az öreg. Nappal vízitelep, éjjel kocsma röviden.
Mike at home
#9675
téblából lenn egy fiatal fickó, aki nemrég csatlakozott a Családhoz, õ megmondja a jelszót

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9674
Ha nem mész semmire, hackeld meg a terminált.

A fõnöküket lehet egyébként rábeszélni arra, hogy mondja meg, hogyan jutsz be hozzá. Gyakorlatilag "engedélyezi", hogy beszélj a sráccal. Ha jól beszélsz, arra is megtanít, hogy a bloodpack ne 1 egységnyit gyógyítson csak...