Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Van ugye ehhez a játékhoz egy DLC van hozzá magyarítás? Vagy valai mód, hogy magyar legyen?
(elég gáz, hogy kinyírom a Családod, erre arefuban a fószer is megorrol rám - de csakis akkor, ha kifelé az õrt is megölöm, ha elrohantam mellette, hagyva, hogy lõje a pofámat, akkor nem buktam be a küldit.)
szerintem jó a spíl, tökre a hatása alatt vagyok.
de olykor, ha leülök egy székre, akkor a StarWarsGalaxies-ra emlékeztet TPS-ben. És az is erre emlékeztet, ahogyan a Pusztaságban feltöltõdnek a tereptárgyak.
De ez csak egy vélemény.
Most ugyan Anchirage-ben vagyok a fagyos kínai pálkyát kezdtem, de alig várom, hogy visszatérjek.
Jó szórakozást a hétvégére!
Üdv
Bea
AMD Athlon64 X2 4600+ / 300GB SATA / 2x1Gb Geil DDR2 800MHz RAM / Sapphire HD3870XT 512Mb / Asus VW195D / XP SP3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7
Mondjuk én nem újraépíteni akarom a civilizációt, hanem befejezni, amit az atomnak nem sikerült. 😊
Túl sokat játszottam Kingpinnel, Blood2-vel, meg house of the dead-del, és túl sok dolog emlékeztet ezekre a játékokra. 😊
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
milyen tört verzio létezik a reloaded en kivûl????? megprobálom..hátha az nem nyirja ki a vinyomat...mivel ez mindig lefagy bármit b***k neki..:S pedig elvileg már 1.1035-ös patch es verziom van....:S
Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7
Vamos Argentina!
practitioner of the forbidden arts of death
mióta játszod/játszátok?
i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu
egyébként ez a játék engem teljesen rabul ejtett <#buck>#buck> teljesen odáig vagyok meg vissza ettõl a komplex világtól, kész élmény minden perc játék
practitioner of the forbidden arts of death
i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Az igaz, hogy hardon már kinyírna gyorsabban valszeg.
Nekik is le lehet durrantani a fejüket szépen, csak hátrálsz míg lesz elég AP-d, VATS és beng-beng, ásztálávisztá cúnacúna decckláó! Kell persze ehhez is néhány erre javallott perk. 😄
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
veszi
említett
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
aki nem tudna a Vengeance a nevesített gattling lézer, a Deathclawok fészkébõl
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
(itt már nagyon unatkoztam) 😊
i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu
két kannibál éppen egy bohócot eszik, az egyik megszólal: Te, ennek kicsit vicces az íze nem?
😊
i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu
belezúgtam ebbe a játékba, a tegnapi napom azzal telt el, hogy kb 5 órán keresztül csak nézelõdtem 😊
i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Vamos Argentina!
Kb. mintha egy osztag veterán terminátort lepne meg pár feltüzelt hippie dorongokkal!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
múltkor oldalról meglepett egy Deatclaw, csak egy apró zörej volt jobbról, olyan csnedben jött ahogy csak tudott, mire odafordultam, szinte már rajtam is volt, ha nem éppen a Vengeance van a kezemben, simán kicsinál 2 ütéssel
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
A szupmutánsok áldozatok és nem tehetnek róla, hogy ilyenek lettek és ilyen szörnyûségeket tesznek. Alapvetõen nem rossz szándékúak, hanem csupán agresszívek.
Viszont az emberek, akik más embereket rabszolgaként tartanak, megkínoznak, adnak-vesznek és gyilkolnak ha kell, legyen az gyermek, vagy védtelen nõ, NOS ÕK GONOSZAK. Megérdemlik a halált ezerszer is, mert tettükre nincs magyarázat, nincs rá mentség és nincs bocsánat. Bûneik bére pedig a gyors halál, energiafegyverbõl leadott fejlövés által!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Vamos Argentina!
amit hibának látok már, az pl. az, hogy annyi raidert megöltem, lehetne már hírem a raiderek között, hogy nem piszkálnának, hanem inkább elbújnának ha meglátnak, hiszen úgy sincs semmi esélyük
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
No ezaz, ha alaposan utánakutattál, pont Fawkes esetén keresztül derül ki (az adott vault esete, meg hogy honnan is származnak azok a fránya szupmutánsok és miért/hogy "alakultak ki"/hozták õket létre és kik õk valójában), hogy aki ilyen vírusokkal stb. próbálkozik, azzal kinyírja a nem mutáns lakosságot is, de legalábbis beláthatatlan következményei lesznek a tettének. Ezt a kockázatot nem lehet felvállalni mások nevében. A mutánsokkal bizony a hagyományos módszerekkel kell "elbánni"/békét kötni.
Ez kb. a hiroshimai atombomba esete kombinálva egy jó kis instabil biológiai fegyverrel. Mégis milyen ember az, aki ezt bevetné?!
A "pozitív", vagy helyes döntés nem hagy kétségeket. Azt meg KELL tenni, mivel a civilizáció anélkül nem létezhet és nem jöhet létre. AZ a kezdet. Képzeljünk csak el egy Mad Max világot, ahol a legnagyobb érték a...
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Viszont a játék kezünkbe adja a hezitálás kulcsát is... Dönteni kell egy olyan fontos dologban ami a jövõre nézve illetve az általad említett Civilizáció építés szempontjából nézve nagyon is fontos döntés.
Gondolkodjunk csak a játék eszével... Karmát kapsz ha jó vagy... mindenki szeret jó lenni, ezért általában karmásan oldja meg a küldetéseket.. Karma jár azért is ha nem pusztítjuk ki a mutánsokat a vírussal... És most jön a józan ész... Mennyivel könnyebb lenne pl egy út Megaton és River City között szuper-mutánsok nélkül... ha a való világba lennénk... és rajtam múlna h mi lesz az (egyenlõre) ösztönbõl cselekvõ szuper-mutánsok sorsa... akik mellesleg sokszor keserítették meg felkészületlen életem... akkor karma ide vagy oda nem biztos h nem tettem volna meg a kért vízfertõzést... játék ésszel és látván Fawkes intelligenciáját... már elgondolkodtató.. a Gholokkal sincs para... azok jó arcok... Fawkes is.. nem is tudom :S Én eddig sosem tudtam még rendesen eldönteni... megcsináltam így is ugy is... de nem érzem h jót tettem...
Éppúgy nem kell irtani a családot, mint a ghoul-okat stb. Még a szupermutánsokat és a Mirelurk-okat sem kéne irtani, ha szót tudnánk érteni velük és valamiféle kompromisszumot lehetne köti velük (még a Mirelurkok is intelligens jószágok és van valamiféle sajátos nyelvük stb., van aki ezt kutatja). Gondoljuk meg, hogy egy atomháború utáni sugárzó sivatagban mekkora segítség az azt jól tûrõ mutánsok segítsége (vagy vízben a MLurk-oké).
A játékban kevés az igazán rossz ember. Az emberek egyszerûen félnek kétségbe vannak esve és próbálnak túlélni a maguk primitív módján. A mi feladatunk, hogy CIVILIZÁCIÓT építsünk a romokból és ezt nem kezdhetjük úgy, hogy halomra öldösünk mindenkit, akinek nem tetszik ahogy néz! A fõsztori pont azt mutatja meg, hogy mi az elsõ lépések egyike amit meg KELL tennünk, hogy esélyt adjunk a jövõnek.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
DE
Néha kidob hiba üzivel pedig 1.1.0.35-patcht is feltettem((eredeti game)
gép megvan hozzá, driver-ek frissek...lécci help😊
Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal
ha nyomsz egy alt-tabot, aztán utánna vissza, nem javít? most nincs kedvem kipróbálni
i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu
practitioner of the forbidden arts of death
megaton-ban tartottam, lucy levelénél, lécci valaki tólja fel az onnan lévõ auto mentést..
elõre is köszi
Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal