Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

killecske
#9773
Helló

Van ugye ehhez a játékhoz egy DLC van hozzá magyarítás? Vagy valai mód, hogy magyar legyen?

#9772
én nem akart itt flamet a kannibál/vámpírok kapcsán, csak segítséget szerettem volna kapni.
(elég gáz, hogy kinyírom a Családod, erre arefuban a fószer is megorrol rám - de csakis akkor, ha kifelé az õrt is megölöm, ha elrohantam mellette, hagyva, hogy lõje a pofámat, akkor nem buktam be a küldit.)

szerintem jó a spíl, tökre a hatása alatt vagyok.
de olykor, ha leülök egy székre, akkor a StarWarsGalaxies-ra emlékeztet TPS-ben. És az is erre emlékeztet, ahogyan a Pusztaságban feltöltõdnek a tereptárgyak.
De ez csak egy vélemény.

Most ugyan Anchirage-ben vagyok a fagyos kínai pálkyát kezdtem, de alig várom, hogy visszatérjek.

Jó szórakozást a hétvégére!

Üdv
Bea

AMD Athlon64 X2 4600+ / 300GB SATA / 2x1Gb Geil DDR2 800MHz RAM / Sapphire HD3870XT 512Mb / Asus VW195D / XP SP3

HeadHunter86
#9771
Nekem több mint 40 órányi játék van mögöttem, 20-as szint. Beszélõ Medic Aromoros páncél 😄 A térkép 1/3-át fedeztem fel kb. Mivel megvan a Felfedezõ képességem ezért látom az összes helyszínt. Folyamatosan csinálom a mellékmissziókat. Most épp az Oázisba vagyok, oda látogassatok el. Középen északon van, eszméletlen király.

Sir Quno Jedi
#9770
Igazándiból az a megoldás, csak hagyták a vérpistikéknek, hogy gyilkolászással is célt érjenek ugye.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

kikix12
#9769
Hogyan vagy hol lehet megszerezni a Dogmeat nevû kutyát?

PSN ID: csizmaziakiki

Mike at home
#9768
van más megoldás is, az üres házban

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9767
a bottlecap mine is hatásos ellenük, csak avval te is sérülsz

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9766
ja egyébként a szimulácioban mindenki kinyirta az 'ottlakókat' vagy volt másfajta megoldás is???

Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7

sz4bolcs
#9765
Miért van az, hogy én eddig akárhova mentem, lõttek rám?
Mondjuk én nem újraépíteni akarom a civilizációt, hanem befejezni, amit az atomnak nem sikerült. 😊

Túl sokat játszottam Kingpinnel, Blood2-vel, meg house of the dead-del, és túl sok dolog emlékeztet ezekre a játékokra. 😊

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#9764
sorry but...
milyen tört verzio létezik a reloaded en kivûl????? megprobálom..hátha az nem nyirja ki a vinyomat...mivel ez mindig lefagy bármit b***k neki..:S pedig elvileg már 1.1035-ös patch es verziom van....:S

Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7

sz4bolcs
#9763
Ez nagyon beteg xDDDDDDDDDDDDDDD

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#9762
A reilly rangerei küldinál járok, már megtaláltam õket a tetõn de az aksit nem találom. A robot a bár mellett üres. Rég játszottam, nem emlékszem arra, hogy kivettem majd ledobtam valahol. Szóval merre lehet még ilyen aksi? Ki menni a hotelbõl meg nem szeretnék.
chalezlopez
#9761
Tegnap kezdted és már láttál Deathclawot? Én egy hete, 9-es vagyok, de még 1-el sem találkoztam. Lehet nálam már ki vannak halva?<#nevetes1>

Vamos Argentina!

REPS0L
#9760
én tegnap kezdtem 😊

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

Frosty01
#9759
3-4 napja kezdtem el, de csak ma (tegnap) óta van rá komolyabban idõm 😄

practitioner of the forbidden arts of death

REPS0L
#9758
akkor nem csak belõlem vált ki haosnló érzéseket 😊
mióta játszod/játszátok?

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

Frosty01
#9757
vagy 2 vats között 😛


egyébként ez a játék engem teljesen rabul ejtett <#buck> teljesen odáig vagyok meg vissza ettõl a komplex világtól, kész élmény minden perc játék

practitioner of the forbidden arts of death

REPS0L
#9756
oks, köszi, lényegtelen. akkor VATS elõtt gyorsan fegyverváltás, majd ujra VATS? 😊

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

Sir Quno Jedi
#9755
tánhanemkonzolparancsokkal

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Frosty01
#9754
eddig nagyon úgy tudom hogy nem.

practitioner of the forbidden arts of death

Sir Quno Jedi
#9753
nemhiszem

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

REPS0L
#9752
VATS közben lehet fegyvert váltani? 😊

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

Sir Quno Jedi
#9751
Itt valaki éppen hajadonfõtt fekával gyakja a decckláót!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#9750
Há' lehet. Mégsem tudtak legyakni, ezexerint legalább a spéci perkeket figyelembe veszi (ha már a páncélt nem). Csak a kiborgizálódást nem vettem fel, mert az nem tett volna jót a karim természetes bájának. 😄DD

Az igaz, hogy hardon már kinyírna gyorsabban valszeg.

Nekik is le lehet durrantani a fejüket szépen, csak hátrálsz míg lesz elég AP-d, VATS és beng-beng, ásztálávisztá cúnacúna decckláó! Kell persze ehhez is néhány erre javallott perk. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Mike at home
#9749
t'ok irni 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9748
Deathclaw-eknél
veszi
említett

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9747
azt ugye tudod, hogy a Deathclaw-oknál nem vezsi figyelembe a páncélodat? egyik amlített perket sem vettem fel, hardon azért nem pofozkodnék velük, szerencsére a vengeance szétszedi õket

aki nem tudna a Vengeance a nevesített gattling lézer, a Deathclawok fészkébõl

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

REPS0L
#9746
dáj mádáfáká dáááj <#idiota>




(itt már nagyon unatkoztam) 😊

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

REPS0L
#9745
ma mondott nekem egy robot egy viccet:
két kannibál éppen egy bohócot eszik, az egyik megszólal: Te, ennek kicsit vicces az íze nem?
😊

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

REPS0L
#9744
én ma láttam, útban a Tenpenny torony felé :o

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

REPS0L
#9743
képregény 😊









belezúgtam ebbe a játékba, a tegnapi napom azzal telt el, hogy kb 5 órán keresztül csak nézelõdtem 😊

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

Sir Quno Jedi
#9742
2-3 ütést ki lehet bírni, ha van jó páncél rajtad és van 50%damage csökkentõ perked végtagokra, meg szupermen szerû ellenállásod stb. Velem néha elõfordul, hogy leállok pofozkodni velük.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

chalezlopez
#9741
Még nem láttam Deathclawot hála isten...lehet lefostam volna a bokámat így este.<#hehe>

Vamos Argentina!

Sir Quno Jedi
#9740
Valóban. Vicces, mikor full tesla armorban ügetek, mellettem Fawkes lézer minigunnal, elõttem DogMeat a kiskutyám, hátamon minimum lézerkarabély és a butaarcú raiderek egy szál vadászpuskával, pisztollyal, vagy pöröllyel nekiállnak hupákolni nekem. Röhej. Jobb helyeken ezeknek el kéne húzni a csíkot, amíg megtehetik. Az a baj, hogy nincs csoportmorál, csak egyénileg menekülnek el, ha lesérülnek, de a csapat marad és küzd, így tök értelmetlen látványosan kivégezni õket.

Kb. mintha egy osztag veterán terminátort lepne meg pár feltüzelt hippie dorongokkal!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Mike at home
#9739
ehehe, menj fel északra, és térj le az útról.
múltkor oldalról meglepett egy Deatclaw, csak egy apró zörej volt jobbról, olyan csnedben jött ahogy csak tudott, mire odafordultam, szinte már rajtam is volt, ha nem éppen a Vengeance van a kezemben, simán kicsinál 2 ütéssel

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Sir Quno Jedi
#9738
Hogy érezzük a különbséget:

A szupmutánsok áldozatok és nem tehetnek róla, hogy ilyenek lettek és ilyen szörnyûségeket tesznek. Alapvetõen nem rossz szándékúak, hanem csupán agresszívek.

Viszont az emberek, akik más embereket rabszolgaként tartanak, megkínoznak, adnak-vesznek és gyilkolnak ha kell, legyen az gyermek, vagy védtelen nõ, NOS ÕK GONOSZAK. Megérdemlik a halált ezerszer is, mert tettükre nincs magyarázat, nincs rá mentség és nincs bocsánat. Bûneik bére pedig a gyors halál, energiafegyverbõl leadott fejlövés által!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Frosty01
#9737
hmm. köszi! megpróbálom 😊

practitioner of the forbidden arts of death

chalezlopez
#9736
Bazz a történelmi múzeumban járok, kegyetlen para amikor a baromarcú ghoulok futkároznak körülöttem, én meg háttal állok a sarkokban, hogy belássam az összes folyosót... Este fejhallgatóval, a hangkártyám minden térhangzás adottságát kihasználva...tiszta adrenalinbomba.<#vigyor1><#vigyor1>

Vamos Argentina!

Mike at home
#9735
jaja, nem leöldösni mindekit, aki túlélte az atomot
amit hibának látok már, az pl. az, hogy annyi raidert megöltem, lehetne már hírem a raiderek között, hogy nem piszkálnának, hanem inkább elbújnának ha meglátnak, hiszen úgy sincs semmi esélyük

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Sir Quno Jedi
#9734
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

No ezaz, ha alaposan utánakutattál, pont Fawkes esetén keresztül derül ki (az adott vault esete, meg hogy honnan is származnak azok a fránya szupmutánsok és miért/hogy "alakultak ki"/hozták õket létre és kik õk valójában), hogy aki ilyen vírusokkal stb. próbálkozik, azzal kinyírja a nem mutáns lakosságot is, de legalábbis beláthatatlan következményei lesznek a tettének. Ezt a kockázatot nem lehet felvállalni mások nevében. A mutánsokkal bizony a hagyományos módszerekkel kell "elbánni"/békét kötni.

Ez kb. a hiroshimai atombomba esete kombinálva egy jó kis instabil biológiai fegyverrel. Mégis milyen ember az, aki ezt bevetné?!

A "pozitív", vagy helyes döntés nem hagy kétségeket. Azt meg KELL tenni, mivel a civilizáció anélkül nem létezhet és nem jöhet létre. AZ a kezdet. Képzeljünk csak el egy Mad Max világot, ahol a legnagyobb érték a...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#9733
na igen...

Viszont a játék kezünkbe adja a hezitálás kulcsát is... Dönteni kell egy olyan fontos dologban ami a jövõre nézve illetve az általad említett Civilizáció építés szempontjából nézve nagyon is fontos döntés.
Gondolkodjunk csak a játék eszével... Karmát kapsz ha jó vagy... mindenki szeret jó lenni, ezért általában karmásan oldja meg a küldetéseket.. Karma jár azért is ha nem pusztítjuk ki a mutánsokat a vírussal... És most jön a józan ész... Mennyivel könnyebb lenne pl egy út Megaton és River City között szuper-mutánsok nélkül... ha a való világba lennénk... és rajtam múlna h mi lesz az (egyenlõre) ösztönbõl cselekvõ szuper-mutánsok sorsa... akik mellesleg sokszor keserítették meg felkészületlen életem... akkor karma ide vagy oda nem biztos h nem tettem volna meg a kért vízfertõzést... játék ésszel és látván Fawkes intelligenciáját... már elgondolkodtató.. a Gholokkal sincs para... azok jó arcok... Fawkes is.. nem is tudom :S Én eddig sosem tudtam még rendesen eldönteni... megcsináltam így is ugy is... de nem érzem h jót tettem...
Sir Quno Jedi
#9732
A "vámpírok" itt egyáltalán nem rossz szándékúak. Nincs értelme õket ezen képességeikért és étkezési szokásaikért üldözni. Ha elvannak bloodpack-okon, meg hasonlókon ÉS tudnak segíteni az embereknek (pl. hogy megvédjék õket a raiderek-tõl), akkor jobb a békés megoldás. Kevés ember maradt, nem lehet csak úgy kiirtani mindenkit egy ilyesfajta mutáció miatt. Õk legalább segítenek megtalálni az utat azoknak, akikben feltámad ugyanezen éhség (egy gyermek nem tehet róla). Befogadják és újraszocializálják õket (igaz a maguk furcsa módján, de megteszik). Hasznos szövetségesek lehetnek, míg értelmes a vezérük.

Éppúgy nem kell irtani a családot, mint a ghoul-okat stb. Még a szupermutánsokat és a Mirelurk-okat sem kéne irtani, ha szót tudnánk érteni velük és valamiféle kompromisszumot lehetne köti velük (még a Mirelurkok is intelligens jószágok és van valamiféle sajátos nyelvük stb., van aki ezt kutatja). Gondoljuk meg, hogy egy atomháború utáni sugárzó sivatagban mekkora segítség az azt jól tûrõ mutánsok segítsége (vagy vízben a MLurk-oké).

A játékban kevés az igazán rossz ember. Az emberek egyszerûen félnek kétségbe vannak esve és próbálnak túlélni a maguk primitív módján. A mi feladatunk, hogy CIVILIZÁCIÓT építsünk a romokból és ezt nem kezdhetjük úgy, hogy halomra öldösünk mindenkit, akinek nem tetszik ahogy néz! A fõsztori pont azt mutatja meg, hogy mi az elsõ lépések egyike amit meg KELL tennünk, hogy esélyt adjunk a jövõnek.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#9731
én lehet tudok gyógyírt... feltéve ha vistád van.. mert akkor csak bekell zárni az oldalsávot.. nekem is ez volt... utána nem villog.. ha xp-d van akkor sajnos nem tudok segíteni...
Frosty01
#9730
detto 😊

practitioner of the forbidden arts of death

sz4bolcs
#9729
De jó neked, hogy tudsz alt-tab-olni. Nekem addig mûködik, hogy átvált windowsba, csak aztán alt-tab helyett alt-f4 következik, mert nem lehet visszaváltani..

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

norbi2fraktal
#9728
a mentés már nem kell 😄

DE

Néha kidob hiba üzivel pedig 1.1.0.35-patcht is feltettem((eredeti game)
gép megvan hozzá, driver-ek frissek...lécci help😊

Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal

REPS0L
#9727
nekem is 😞
ha nyomsz egy alt-tabot, aztán utánna vissza, nem javít? most nincs kedvem kipróbálni

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

Frosty01
#9726
a képernyõ jobb oldalán folyamatosan elõvillan a windows ablak egy pillanatra, aztán eltünik, elég zavaró már... valaki tud rá gyógyírt?

practitioner of the forbidden arts of death

norbi2fraktal
#9725
helló all, lenne egy nagy gondom, elcsesztem a game-mentésem,
megaton-ban tartottam, lucy levelénél, lécci valaki tólja fel az onnan lévõ auto mentést..
elõre is köszi

Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal

snowkid16
#9724
Nem baj 😊