Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mike at home
#10173
no meg pozitiv karma, ha éppen hiányod van belõle, jól jön a vizesember

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10172
ingyér iszik
ha aszondod neki, nem kapsz, pusztuljál meg, akkor meg is pusztul
de van egy Rivet City elõtt is, arra vigyázzá, mosmár

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10171
én most egy feljavított ranger armorban nyomulok, 25 nehéz, 42-t véd, és úgy néz ki, mint egy talon combat armor, csak nincs rajta a karom 😊

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Dragooon
#10170
ja akkor nem maradtam le semmi izgalmasról
köszi😊

MY NAME IZ BOXXY!%!%% tudom hogy szeretitek, hááá

Mike at home
#10169
elmész a Museum of Historyhoz, bemész a Koponyás kapun, a ghoulok Underworld-jébe. Itt az orvosi szobában megtalálod a Rangerek vezérét, aki éppen kómában van, de ha meggyõzöd a dokit, felkelti, hogy beszélhess vele (ha elég magas az orvosi skilled, te magad is felkeltheted) elmondja, hogy a bajtársait szorongatják a mutánsok, segytesz neki, cserébe lefekszik veled (na jó, vagy minigunt ad, vagy az armort)

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Scouser
#10168
Lehet kinyírták a Raiderek, mert szoktak arra portyázni. Különben semmi extra pár xp és köszönet a vízért

You\'ll Never Walk Alone

Dragooon
#10167
valaki megmondaná nekem, hogy a szomjazó emberke Megaton elõtt mit csinál, ha vizet adunk neki?
végre találtam neki való vizet, nagy boldogan vittem vissza, aztán látom hogy halott már.
gondolom nyomtam egyet a rossz opcióra is párbeszéd közben<#gonosz1>
na mindegy a lényeg hogy nem tudom és kíváncsi vagyok

MY NAME IZ BOXXY!%!%% tudom hogy szeretitek, hááá

Mike at home
#10166
ami téged érint az az, hogy ne foglalkozz Moriartyval hanem húzz el Rivet citybe, és beszélj Doctor Li-vel.

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10165
keresd meg a testét
ha nem találod, a faq-ban keresd meg az ID-ját, és player.placeatme rakasd magad elé, ha halott akkor resurrect és máris tudsz vele beszélni (csendben megsúgom, legyen nálad minmum egy százas)

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#10164
a sima power armorok maxa 40, a t51b-é 50, tesla-é 43, de tesla nem ad negativ bonusokat. játék kedvéért érdemes a medic armort használni. jópofa. amúgy én a ranger armort használtam szinte végig. 39 teljesen feljavítva és még plusz pbonusokat ad. kétszer játszottam végig, és négyszer kezdtem el. negyedikre csak a magyar verzió miatt.
Frosty01
#10163
ok, de hol? 😊

practitioner of the forbidden arts of death

Mike at home
#10162
ha jól emlékszem 40
baromi nehéz (459 nem lehet vele settenkedni
AG-t vesz el, én soha nem hordtam
ami jó, az Rielly combat armorja, azt szerezzétek meg

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10161
kicsit olvass vissza, épp ma éjjel írtam errõl

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#10160
nem muszáj moriartyval beszélned. Menj a GHRhez és beszél Three Doggal. A fõküldetés úgy is folytatódik.
pepe792
#10159
Ha valaki ezt lefordítaná nekem megköszönném 😊

Note that this quest can be fast-tracked by skipping several steps - you can go to Three Dog without speaking to Moriarty, retrieve the Project Purity Personal Journals from the Jefferson Memorial, go directly to Doctor Li or even to Vault 112, where James is imprisoned.

If you end up finding Vault 112 before visiting Three Dog at GNR Plaza, this entire quest will be marked as completed. If you make it to the building, you'll still encounter all the Super Mutants (including the Behemoth) with no Brotherhood of Steel soldiers in sight. The door to GNR will be locked but if you use the intercom after the mutants have been all been killed, the Brotherhood of Steel soldiers stationed inside will let you in. You can then speak to Three-Dog and get the Achievement for Following in His Footsteps. Additionally, he'll offer you the Galaxy News Radio quest in exchange for the key and coordinates to Hamilton's Hideaway.

pepe792
#10158
Hát ezaz hogy már 9 szintnél vagyok 15órányi játék után. Én már elõrõl el nem kezdem ahhoz nincs türelmem.

Frosty01
#10157
kezd újra, még nagyon az elején vagy!

practitioner of the forbidden arts of death

pepe792
#10156
Attól még végig lehet vinni a játékot hogy nem beszélek vele? Vagy ennyi, jól megszívtam.

Etorian
#10155
igen power armor van rajtuk
hát lehet 32-es is a védelme,és még több is,az állapotátol függ.és kb 90-95 százalékig megtudom javítani a páncélokat is,de még nemnéztem teljes jó állapotban mennyi a védelme,majd megnézem azttán mondom.valószínûleg a hullákon már jócskán megvoltak rongálódva ezért csak10

grebber
#10154
Amúgy a Galaxi Rádiónál lévõ embereken nem power armor van??
A Power armor hányas védelemmel rendelkezik amúgy? (Mert az ottani hullákon csak csíra 10-esek voltak)

Next PC upgrade: 2022

Etorian
#10153
#10136

Etorian
#10152
ezt döntcsd el magad,hiszen szerepjáték 😊

Frosty01
#10151
egy küldetés, amit a sheriff ad, és 25 pont kell hozzá.. azt hiszem javítás... ha nem az akkor a robbantási szakértelem talán

practitioner of the forbidden arts of death

grebber
#10150
Amúgy mit érdemes fejleszteni milyen küldetések várhatóak amikhez mindenképpen kell fejleszteni egy adott képességet?

Next PC upgrade: 2022

Etorian
#10149
a sheriff adja a küldit,beszélsz vele és mondod neki hogy hatástalanítod ha kéri.így,kell skill(képesség) is hozzá valamennyi,hogy legyen szakértelmed,blablabla..D😄ddd

pepe792
#10148
is-is

#10147
Esetleg Spoiler 😊

Amikor azt a küldit adta a rádiónál hogy vedd el a nagyágyút a halott katonától azt nállam akkor adta amikor megjelent a behemót és miután felvettem a fegyót likvidáõlnom kellett vele...Így kaptam a behemótért 75xp-t....Egyébként akármit csináltam ha nem ezzel a szarral lõttem rá nemadott xp-t...😄

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#10146
egy küldi által tudom hatástalanítani, vagy valami képzettséghez van kötve?

AMD Athlon64 X2 4600+ / 300GB SATA / 2x1Gb Geil DDR2 800MHz RAM / Sapphire HD3870XT 512Mb / Asus VW195D / XP SP3

#10145
Köszönöm a válaszokat!

AMD Athlon64 X2 4600+ / 300GB SATA / 2x1Gb Geil DDR2 800MHz RAM / Sapphire HD3870XT 512Mb / Asus VW195D / XP SP3

Etorian
#10144
hatástalanítod a bombát,és kapsz lakást

pepe792
#10143
Ha például hatástalanítod a bombát ha jól emlékszem😊

#10142
Hogyan lesz/lehet házam Megatonban?

Köszönöm.

Bea

AMD Athlon64 X2 4600+ / 300GB SATA / 2x1Gb Geil DDR2 800MHz RAM / Sapphire HD3870XT 512Mb / Asus VW195D / XP SP3

sz4bolcs
#10141
Itt a "katapultos-táskás" egy durvább verziója xDD

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

Etorian
#10140
direkt nem vettem rá hogy visszamehessek majd.viszont ha nem lehet visszamenni utána már,akkor betöltöm a mentést és ráveszem,ezért kérdem,hogy most akkor mivan,nemtudod tese pontosan?😊

#10139
mire kell tuningolni szintlépéskor, hogy feltudjam venni a testvériség páncélokat vagy miket? Enemy annyi van mint az állat, és még mindig a vaultos páncélban vagyok :S

most kell a washington emlékmûhöz mennem :-/

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Mike at home
#10138
ha nem vetted rá az önmegsemmisítésre, szerintem visszamehetsz

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10137
lehet, hogy leesett és meghalt

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Etorian
#10136
SPOILER
ott tartok amikor elfog az enkláve,bevisznek a bázisra,majd az elnõkkel beszélnem kell.felveszem a feladat,majd kikell jutnom,végülis annyi a kérdésem késõbb visszatudok e jutni a bázisukra.mert szeretnék jobban körbenézni majd,és elhozni páncélokat,csak mivel nemvolt több helyem így otthagytam jó pár dolgot,épp a kínai rohampuskákat gyüjtöttem 😄DD
tehát szeretnék visszamenni még,lehet ilyet?mert azt írja mikor mennék vissza ahol kijöttem hogy máshol kell bejutni oda.mentettem elõtte persze hogy kijöttem volna.

pepe792
#10135
Segítség!

Mikor Megatonban, Moryatyval kell beszélni hogy tud e valamit apámról, nem találom sehol a városban. A térkép is meghülyült össze-vissza mutat mindent. A térkép szerint nincs a városban. Viszont ha kimegyek a városból akkor meg azt mutatja hogy a városban van.
Valakinek valami ötlete?

Mike at home
#10134
van ennek egy MIRV nevü verzióa, az 8-at lõ ki egyszerre

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10133
jah, Fat Man

és van az 1500 is

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

sz4bolcs
#10132
Ennek néz ki legdurvábban a lövése az egész játékban. Ha unatkozok, akkor a toronyból lödözök vele, amúgy eddig egyszer, vagy kétszer kellett használnom "élesben". Egyszer valami nagyon nagy mutánst nyírtam ki vele, a másik esetben meg 6 vagy 7 állig felfegyverzett banditát elimináltam egy raktárban amikor ki kellett szabadítanom a rabszolga gyerekeket.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

MR ME
#10131
😄DDD

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

sz4bolcs
#10130
Ez az atombomba-aktiváló táska egész jól mûködik katapultozáshoz. Próbáljátok ki. 😄

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#10129
Az elõbb ezzel ökörködtem. 😄😄:😄

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

grebber
#10128
Nevét nem tudom most hirtelen de 500-at sebez ilyen mini atomlövedékek jók bele 😄

Next PC upgrade: 2022

#10127
azért az nem mondaném, hogy borzalmas, csak pont az a plusz hiányzott belõle, ami miatt a FAllout 3 függõvé tesz 😊

AMD Athlon64 X2 4600+ / 300GB SATA / 2x1Gb Geil DDR2 800MHz RAM / Sapphire HD3870XT 512Mb / Asus VW195D / XP SP3

Mike at home
#10126
mivel csak egyetlen 20-as perket vehetsz fel, nem árt mérlegelni, mire is van szükséged valójában, és az nem egy cheat-tel vagy a fent linkelt térképpel is megtudtható vmi

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10125
nem is emlékszem, milyen spec fegyvert kaptál?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#10124
hát nálam nem úgy történt, mindig megölte valami 😞