Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10223
tényleg, hogy lehet fegyókat tuningolni? :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Frosty01
#10222
hogyafaxba? 😄
távcsõvel rendesen közelít is meg minden? 😄

practitioner of the forbidden arts of death

#10221
Na ez volt kb. a 70. oldalon:
"Rohadtnagy játék!!! Eddig csináltam puskát, az egyik a Siskebab vagy mi, lángoló kard, a másik a Rock-it Launcher, de az mekkora!!! NEM HASZONTALAN TÖBBÉ A SOK SZEMÉT!!! Felveszek az utról akármilyen szemetet, belteszem, és halálos fegyóvan. Szemétvetõ... Brutális... nagyon teccik a gém!!!"

Fenrir
#10220
Pimpelt vadászpuska megnövelt tárral, távcsõvel és hangtompítóval 😊

A halál csupán a kezdet...

grebber
#10219
Akkor végre kipakolhatom a cuccokat állandóan gyûjtögetek minden szart így kipakolom a fontosakat azt sok szart össze lehet szedni és eladni!

Next PC upgrade: 2022

Mike at home
#10218
sõt, ha világban bárhol bármilyen dobozba berakod, az is ott marad
sõt ha a földre ledobod, és nem fegyver, amit az ellenfél hajlamos a földrõl felvenni, az is ott marad

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10217
tuning? GECK 😊

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

grebber
#10216
Megatonban a saját lakásunkban ha a szekrénybe rakom a cucaimat azok ottmaradnak végleg?

Next PC upgrade: 2022

Mike at home
#10215
no tegnap csak megcsináltama Tranquility lane szimulációt

akit érdekel, nem kell sokat szarozni
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
csak simán bemész az elhagyott házba, végigpöntyögöd a dallamot, elindítod a szerveren a kinai inváziót, és már mehetsz is, Bettyvel szóba sem kell állnod

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#10214
Nem. Tuning, fejlesztés....
Javítani tudok.

#10213
Javításra gondolsz?
Mike at home
#10212
jah, most méár tudom, én a szõke csajra gondoltam aki Megaton és Vault 101 környékén lakik

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#10211
Most olvastam, hogy a fegyvereket lehet tuningolni.
De mivel?? Gondolom nem az üres üvegekkel és konzervdobozokkal...
Feleslegesen viszont nem akarom gyûjteni a kacatokat.

#10210
Szuper! Köszi!

#10209
Amúgy (töröljetek) van warez topik a banner jobb alsó sarkában, és ott mindent megtalálsz, szintén a banner alatt.

Frosty01
#10208
1.2 giga körül mozog, szóval jobb ha letöltöd

practitioner of the forbidden arts of death

#10207
Üdv,szeretnék megkérni vkit akinek megvan a Magyar Fallout 3 hogy eltudná küldeni a nyelvi fájlokat erre az E-mail címere [email protected] .Amúgy azért angol nekem mer a Bátyám hozta Írországból és ugyebár azt itt nem tudom kicserélni magyar nyelvüre szóval légyszi valaki segítsen mer a Fallout a kedvenc játékom és már nagyon szeretnék jáccani vele.Elõre is kössz.
xblades
#10206
Én csak elméleti kérdés tetem fel, de ha nagyon akarják szerintem meg tudnák oldani.De én nagyon megköszönöm, ha te majd megosztod velünk a forditásod.<#vigyor2>

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

Piedon
#10205
Hogy lenne, ha nem tudod sehogy hivatalosan megvenni a Live rendszer hiánya miatt?

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

xblades
#10204
Akkor ez most vajon azt jelenti, hogy lesz hivatalos Operation Anchorage forditás<#kerdes>

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

Seth
#10203
Majd sztori szerint kell odamenni,akkor tudsz csak bemenni

PSN ID.: Beegabor

chalezlopez
#10202
Ja el lehet viselgetni.<#wink>

Vamos Argentina!

#10201
Azt olvastam itt ,hogy a szervópáncélhoz vmi csávó trainingje kell, de nemtok bejutni a fellegvárba, hogy megszerezzem rá az engedélyt. Mit kell tenni, hogy beengedjenek? :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

koschwarz
#10200
egyébként elviselgetõ a magyar szöveg? 😊

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#10199
leírás angolul a nemzeti gárda bunkerébe való bejutáshoz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://fallout.wikia.com/wiki/Keller_Family_Refuge
#10198
ahogy járod be a pusztát találni fogsz holodisc-eket. amelyik fontos az a keller család discjei. 5 darab van belõlük szerteszórva. azokban van bent a kód.
#10197
hi! a nemzeti gárda Bunkerébe hogyan lehet bemenni?? milyen kod kell neki??

Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7

balee4
#10196
Jól van nem sürgetlek, lényeg, hogy készül, tesztelésben szívesen segítenék. 😊
Király hogy végre kijött a magyar patch!

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#10195
Pontosan ez az:
TESSÉK, KATT

#10194
Igen, Wilhelm kikötõje a térképen, ha gyorsutazol, és Sparkle nagyi.

Piedon
#10193
Szerintem õk csak szóltak a cenegának, hogy csináljanak valamit.

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

Etorian
#10192
#10136
erre tud valaki valamit?:o
nagyon szeretnék még visszamenni ugyanis :o

#10191
Sparkle mamának hívják, és a térképen valami kikötõ a neve, ahol él(t), asszem Wilhelm kikötõje, de ha legközelebb kilépek, írom.

koschwarz
#10190
na, összekapta magát az mmmholding?

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Mike at home
#10189
ez a szõke csaj, aki Megaton mellett lakik egy házban?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#10188
Pénz nem tudom, viszont volt nála egy kulcs a hûtõjéhez, és abban rengeteg holmi volt, úgy háromszor annyi, amennyit én addig összegyûjtöttem értékben 😉

Piedon
#10187
Nem tudom megmondani, összességében 1000 sornyi szöveg van körülbelül. Meg tesztelni is kell, hogy az esetleges félrefordításaimat javítsam. Meló mellett nem mindig tudom csinálni, de haladok vele.

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

#10186
Köszi szépen, még nem volt.<#worship>

Piedon
#10185
Nem tudom volt-e már, de:Fallout 1.1.0.35 magyar patch

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

Mike at home
#10184
mennyi pénz volt a csajnál?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Solid Snake
#10183
Volt szived, szegény mami <#eplus2>
#10182
Megatonhoz közel találtam egy kis házat a folyóparton, valami Spangli mama 😊 ácsorgott elõtte. Mivel rengeteg a cuccom már, úgy gondoltam, hogy birtokba veszem a kéglit. Lelõttem hátulról a nagyit, és valóban, szépen tudom használni a bent lévõ szerkrényeket és ládákat pakolásra (eltelt pár nap, és ott is marad, szóval gondolom ez rendben lesz, amíg el nem tudom adni õket).
Az ágy sem piros jelzésû, de mégsem enged befeküdni, azt írja, hogy "áthatolás közben nem tudsz aludni". A tulaj halott, tehát nem értem, nyilván téves a fordítás.. Ellenség sincs a közelben, miért nem használhatom azt az ágyat?

Mike at home
#10181
vagy lesz egy spéci Májki féle Tesla armor 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10180
egyébként a Tesla armor tényleg szép, fõleg éjjel, bár mondjuk egy ilyenben bujkálni, elég nehézkes
ennek energiapajzsa is van? mert amúgy anynira nem jó, mint a mostani göncöm, ha felveszem le kell mondanom, 2 luckról, 1 PER, +10 small gunról

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10179

és köszönjük neked, hogy megmentettél minket, öcsi! 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#10178
hát ez naon nagy 😄

itt olvastam, h a történelmi muzeumban lehetne faxa páncélhoz jutni, de sajna orvosi tudományom kevés, és a beszéd 34% ami szintén nem elég ahhoz, hogy felébressze nekem a csajt, szal azt egyenlõre még jegelem, viszont találtam egy bárban egy csávót, aki rabszolga, és a tulaj odaadta nekem, mert cserébe kinyirtam egy csajt 😄 a rabszolga meg amint megtudta, h már nekem dolgozik, fogta és kinyirta az elõzõ tulaját xD és most követ bárhova.

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

pepe792
#10177
Vagy van egy másik megoldás is. A szalonban fel kell törni a gépét😊

Mike at home
#10176
jó sok vizet adj neki 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

sz4bolcs
#10175
Ez aranyos. 😊 Én plazmapisztollyal kinyírtam Megaton lakosságát, és a biztonság kedvéért nyomtam a városra egy nuke-ot is, de a river cityben még ott van a koldus. Vajon megment a "pokoltól"? <#idiota>

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

Mike at home
#10174


inkább igy, így kevésbé szottyos

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]