Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

R3TR0
#10273
Windows 7 oprendzseren a magyar Fallout 3at hogy tom müködésre birni?

Frosty01
#10272
hahaha 😄

practitioner of the forbidden arts of death

xblades
#10271
Na újra végig vittem az elsõ DLC küldetést. Az érdekesség csak ezután következet, mivel nem volt kedvem visszamenni megatoni házamba lerakni a cucaímat a felsõ szoba szekrényébe pakoltam,köztük az Alien fegyvert és a A3-21's plazma puskát is.
A meglepetés a szimuláció utáni jutalom osztást követõ csetepatta végén ért. A holtestek átkutatása közben, az egyiknél megtaláltam az Alien fegyvert, a másiknál
pedig a A3-21's plazma puskát.Még jó hogy nem használták ellenem mert biztos zöld vagy kék hamukupacá váltam volna.

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

#10270
Helló, lenne egy problémám.
Mikor elindítom a fallout 3-at ezt írja ki:

Fallout3:Fallout3.exe - Alkalmazáshiba
A "0x00b48d95" címen található utasítás a "0x00000000" memóriacímre hivatkozott.A memóra területen nem végezhetõ el a következõ mûvelet:read".
A program befejezéséhez kattintson az OK gombra.

Nem tudom mi lehet a baja.Felraktam demon tools-al, powerISO-val, úgy is,hogy csak az én felhasználómnak úgy is,hogy mindnek. Se a launcherrel se a fallout3.exe-vel nem indul.Próbáltam a C meghajtóra is rakni ahova eredetileg akarja csak nincs hely.

Gépem:
Rendszer: windows XP Professional 2002-es verzió szervízcsomag 2
CPU 3.06GHz 3.08GHz 1,00 GB RAM Video kártya: Ati Radeon X550 pro

Nem tudjátok mi lehet a baja?A gépem nem elég combos, vagy a CD kép rossz.Vagy patchelni kéne? Ötletek?

#10269
A kínai rohampuskával miért csökken le a futási sebesség? Korábban nem volt ilyen gond. 😊
Fenrir
#10268
Ejj, de szopok ezzel a játékkal. Végre kijön a magyar peccs, erre azzal meg nem kompatibilis a FOSE. Most jelenleg a FOSE-s srácokkal levelezek, hogy tegyenek valamit az ügy érdekében, hogy a magyar verzióval is menjen már.

Persze a rohadt Games for Windows Live sem megy, annak valami biztonsági frissítést kéne feltenni, de az meg csak persze angol verziós xp-hez van jelenleg...

Fax kivan...

A halál csupán a kezdet...

Etorian
#10267
Fenrir
#10266
Valahonnan amúgy le lehet tölteni a magyar nyelvi fájlokat?

A halál csupán a kezdet...

Mike at home
#10265
én egy Glock-18-at szeretnék, hasonló tûzgyorsasággal mint az igazinál, és ebbõl fakadóan 2 sec alatt kiköpött tárral 😊

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Fenrir
#10264
Jó az 😊

A halál csupán a kezdet...

sz4bolcs
#10263
Magnumra hangtompítót xDDDDDDDDDDDDDD Elõben ezt annyira kiröhögnék.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#10262
Ha elég gyors vagy, nem veszítesz el egyet sem, de tényleg rambóznak rendesen, így nagyon figyelni kell...

balee4
#10261
jah igen, én Nyugalom közrõl beszélek, félreolvastam vmit bocsi xD

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Mike at home
#10260
szerintem te most másról beszélsz

mi a rangerekrõl a Hotel tetején

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

balee4
#10259
sztem mindenképpen meghalnak vagy mi öljük meg õket vagy a kínaik...

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#10258
Ezt meglesem, kösz. Kíváncsi vagyok a magyar verzióval hogy jön össze.
#10257
Nekem se halt meg egy se, csak aki már eleve halott volt 😊
Mike at home
#10256
nem halnak meg mindenképpen
nálam pl. nem halt meg egy sem

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#10255
Linkelni lehet csak nem mindig mûködött amit belinkeltek 😊
Azért vártam hogy valaki visszaigazolja IGEN mûködik 😊
Scouser
#10254
Ha volt akkor elõre is bocsi, de lehet tölteni a magyar patchet az MMholding oldaláról

You\'ll Never Walk Alone

#10253
A helyes dallamra próbálgatással is gyorsan rá lehet jönni.
Ha nem jó fals hang jelzi és kezdheted elejérõl.
Etorian
#10252
amúgy az elnök valójában nem gonosz.és mellette vagyok a tervében,viszont az autumn ezredes vagy kicsoda,õ csak a fasz,de vele másképp kell majd leszámolni gondolom😊

Etorian
#10251
"Van már valami amit a magyarra fel lehet tenni patch ?"
van,lentebb linkelték is😄

Etorian
#10250
közben rájöttem hogy kúrvára nemlehet visszamenni az enkláve bázisra ahol az elnök van,mivel csak 1 bejárat van,és 1 útvonal,meg értelme se volna miért,max 1-2 enkláve páncélért,azt meg késõbb a pusztaságban is szerezhetek soldier-ekrõl😄

#10249
Nagy hülyeség megkérdezni hogy a The Pitt kiegészítõ megjelenik e magyarul ?
Van már valami amit a magyarra fel lehet tenni patch ?
Egy kérdés a menedékben a virtuális világ szenzációs volt de jó karakterrel elég morális kérdés volt a sok hulla nem lehetett ezt békésebben megoldani mint a vészleállítás ?
balee4
#10248
Canterbury Közösség (Commons) közelében a hegyen van egy Robot javító mühely, ott van a Mûszerész odúja

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Fenrir
#10247
Van az a küldetés amikor az egyik városban két elmebeteg párbajozik egymással: az egyik hangyákkal mászkál, a másik robotokkal. A robotos ember irodájában van pl egy ilyen sárga munkaasztal.

A halál csupán a kezdet...

#10246
tom, h balfax vok, de a mechanizer oduja egyenlõre nem ismerõs 😄

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Fenrir
#10245
Sárgát sehogyan, vannak random helyek ahol vannak. Én pl majdnem mindig a Mechanizer odújában lévõbe mentem mert oda lehetett a leghamarabb eljutni, csak a liften kellett felmenni és bemenni az irodába.

A halál csupán a kezdet...

#10244
nah, végre vki leirta szépen részletesen 😛

má csak annyit krédeznék, h a kék, és sárga asztalt hogy/hol lehet beszerezni? megatõgyben kaptam házat, szal oda elvileg tudok venni 😛

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Fenrir
#10243
Ez mondjuk eléggé brutál 😄

A halál csupán a kezdet...

Fenrir
#10242
Van egy Weapon Mod Kits nevû mod a játékhoz, azt kell letölteni. Kell hozzá persze az 1.1.035-ös peccs (a lentebb lévõ exe linkje tökéletes erre) és a FOSE nevû indítóprogram. Annyi az egész, hogy elindítjuk a launcher-t, a fájloknál bepipáljuk ennek a modnak a nevét majd kilépünk, aztán a FOSE.exe-vel indítjuk a játékot. A játékon belül random helyeken lehet találni dobozokat amik amik lehetnek távcsõ, lézercélzó, hangtompító, tárnövelõ, autó-tüzelõ kit-ek. Ezeket kell összeszedni majd elvinni a speciális munkaasztalhoz. Ez ugyanúgy néz ki mint az eredeti kék (amit lehet venni a saját házunkba is) csak éppen sárga színû. Ott lehet felrakni az éppen kezünkben lévõ fegyverre a modokat és ott is lehet leszedni õket. Amúgy gyönyörûen meg vannak csinálva a játékban fps módban is a módosított fegyverek, érdemes pakolászni rájuk. Én pl. Sidney 10 milis géppisztolyára ráböktam egy tárnövelõt, lézercélzót és távcsövet és az darál mindent. 100-as tár meg mindig elég 😊

Linkek:

FOSE

Weapon Mod Kits

A halál csupán a kezdet...

#10241
amikor a hotel tetejérõl a rangerekkel jövök le, akkor mindenképpen meghalnak, vagy létezik rá mód, hogy ne dögöljön meg mind? 😄 szaladnak a halálba -.-

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#10240
én azt hittem ,hogy lehet fegyókat enchantolni, mint az oblivionban :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Mike at home
#10239
hivatalos Fallout3 editor

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10238
éppen a #10215-ben írtam le elötted

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10237
nekem egy sima távcsõ kellene, amivel lõni sem lehet, ellenben csak 1 nehéz

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10236
mindenbõl érdemes 2-3 darabot megtartani, biztos ami biztos, de az 1-10-et érõ szemetet, nem kell gyûjtögetni
fegyvert gyûjts, de azt is azonnal javítsd fel amennyire csak bírod, és úgy add el

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10235
no meg prüttyüg, ha elrontod, ergo nem egyéb mint egy memóriajáték
és nem is túl hosszú
ami fontos, egy tárgy többször is ismétlõdhet

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#10234
mi az a geck? :$

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

balee4
#10233
véletlenül válaszoltam a hsz-edre😄

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#10232
Kipróbálom!Köszi!<#worship>
#10231
Egy dallamot kell lejátszanod a szobában lévõ tárgyakon: Kancsó, rádió, törpe, tégla, és kólásüveg. Ha helyesen játszod le akkor megjelenik a vezérlõ. Ha vissza olvasol valaki már leírta a helyes sorrendet, de az egyik helyi lakos is azt a dallamot dúdolgatja.

#10230
Bár van több ellenállás is mint electric, emp, és frost, de az emp-t leszámítva a többit nem lehet használni mert nincs még olyan fegyver amiket ilyen típusú támadással rendelkezne (kivéve Martyr Tesla gépágyúját ami rendesen szórja a villámokat, de az egy külön mod nem alap a játékban).

#10229
Hi!Tudna vki segíteni hogyan tudok kijutni ebbõl a tetves nyugalom városból?Már nagyon idegesít a kiscsaj hogy csicskának néz,ha meg adok neki a sodrófával akkor halálra ráz!Meg kéne keresni a vészlekapcsolót az elhagyatott házban de ott lóf.sz sincs!HELP!!!<#conf><#help><#nemtudom>
#10228
Attól kéne megkérdezni aki ezt írta. A "lángoló kard" elõállítható tervbõl, a szemétvetõ ugyancsak, és a szemétvetõ bizony szeméttel mûködik.
#10227
A múltkor szórakoztam a GECKkel és a base effectben megtaláltam az energy resistet (nem értem miért nem használta ki a Beth mert nem találtam egyetlen enchantban sem) Ha ezt berakod a Tesla armor enchantjába akkor ellenáll minden energia fegyvernek, nem fog rajtad sem a lézer,plazma alien blaster. Bár ahogy amortizálódik a páncélod úgy csökken az ellenállás is.

#10226
1.1.0.35-ön van az én gémem, és magyar, de miköze ennek a fegyver tuninhoz? :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

balee4
#10225
hivatalos magyar patchet már kipróbáltátok? ofc eredeti gammel

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

REPS0L
#10224
aaaa 😮
hogy? :o

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu