Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A játék egyébként sokáig elfut elszállás nélkül, azt vettem észre inkább akkor hal el ha "történik valami". Szerencsére az F5 elég gyors.
Eleinte gyakrabban elszállt mikor beléptem valahova, de aztán kivettem az automatikus mentéseket, és azóta már kevésbé.
és valszeg van annyi játékod, mint nekem, filmed talán nem, mert szerintem azt spec. túlzásba vittem az utóbbi 4-5 évben, de már kezdek lekattanni a témáról 😊
a géprõl meg annyit, hogy már nem élek a Gépnek, ezer más fontosabb dolog van, lényeg amire kell, arra jó
na, peace
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
személyeskedj nyugodtan
pár megjegyzés:
1. pár codec kell csak, ahhoz nem kell pack
2. codecpack-kokkal csak a baj van, és bizony attól még senki nem nyomoronc, mert nem használ ilyeneket, és mégis le tud játszani mindent
3. nem most kezdtem a pc-vel játszást, hanem 91-ben, szerinted hány eredeti játékom, dvd-m van? jó eséllyel nagyságrendekkel több mint neked
de veled ellentétben, nem nézlek le akkor sem, ha csak warezod lenne otthon
4. ezt a gépet pedig nem kell leirni, bár egyesek szerint könyvtámasznak sem jó már, azért elég jól elmuzsikál, és amikor vettem, úgy 3 éve, nem volt szar konfig, igaz, veled ellentétben én nem költöttem a gépre feleslegesen, megtettem ezt egy évtizedig legalább, elég volt a mókuskerékbõl, nem az a lényeg, hogy mennyire erõs a gép, meg lekörözem szomszéd Pistikét, hanem, hogy mire használom, és amire használom, ez a konfig elég
5. jah, hûtöm mint állat, hogyne. Csakhogy én nem húzok semmit, és Zalman 7700 alcu-n, meg a pár házventin kívül minden passziv, és bizony 3 év alatt, soha semminek nem volt baja, köszönhetõ a minõségi alaktrészeknek, meg a jól szellõzõ Antec háznak. Tudod csak a ház árából más már egész pofás videokarit vesz.
úgyhogy rossz emberrel kezdtél ki
többiektõl elnézést az OFF-ért!
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
A DLC-t attól a pillanattól kezdve tudod majd használni, hogy kijöttél a Vaultból, de olyan 15-ös szintig nem ajánlom. Viszont azt sem ajánlom, hogy 20ig várj vele, mert ez a DLC lényegében egy COD 4 Fallout bõrbe bújtatva, ergo rengeted XP-t ad a sok lelõtt ellenség miatt.
Sajnos a játék hajlamos kifagyni néha, de mivel auto save van minden egyes alkalommal, ha bemész egy ajtón, ezért sokminden nem tud elveszni. Csak picit idegesítõ. Ja és ha nem érzel kényszert arra, hogy a küldetéseket úgy oldd meg ahogy elvileg nem lehet, akkor nem lesz befejezhetetlen küldetés. Általában a gép felsorolja, hogy milyen lehetõségek közül választhatsz, nem ritka, hogy van 3-4 is. Ne törekedj expolitra és akkor nem lesz gond.
You\'ll Never Walk Alone
Szóval marad az illegál DLC... szép :-/
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
2: nálunk nem tudod megvenni legálisan a dlct, mert a windows live nem elérhetõ Magyarországról.
3: az elemzgetés mértékétõl függõen olyan 35-80 óra. 😊 (utóbbi szerintem már extrém, legyen mondjuk 45-50)
Néztem a FAQ-ot, de nem láttam érdemi infót arra vonatkozóan, hogy a magyar verziós tulajok mire ügyeljenek.
Kérdéseim:
1. A Multimédia Holding oldaláról letöltött 1.10.3.5-ös magyar patch teljesen játszhatóvá teszi a játékot? Nem fogok elakadni valami hülye bug miatt? Nekem a FO sokkal többet jelent, mint hinnétek, emiatt teljesen szeretném magam átadni az élvezetnek. Ezért is vártam a magyar CE verzióra, meg a patchekre.
2. Hallottam errõl a DLC-rõl. Ha végigtolom az alap gamezt, akkor javasoljátok letölteni? Ez fizetõs? Mert olyanokat is olvastam itt, hogy 800 MS pont meg tudom is én mi... ^^
3. Lassú, elemezgetõs, kiélvezõs tempóban kb. hány óra a gametime?
Köszi.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
A linkelt azért is jó mert ha engeded, magától lefrissíti magát mindig a friss codecekre, de az xvidet érdemesebb a saját oldalukról telepíteni. A VDM nem szeresse a packból telepítettet valamiért.
Mike!
Ha az a konfigod ami látszik ne is csodálkozz, hogy folyamatosan fagynak a programjaid...csoda hogy még nem sült meg a vga karid, biztos hûtöd rendesen...csak mert megérdemled 😊
Frank99 egy köcsög kis csicska aki az anyját kúrja.
Codec packot meg csak tegyél fel te, megérdemled
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal
Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal
Aki úgy telepít codec packot mint winfost hogy a legnagyobbat-ultimate verziót, és nem tudja mi mire való az az idióta.
Az ajánlott codec pack: All in one.(bár az xvid codecet érdemes lecserélni benne) annál több nem kell mint ami benne van.Innen szedheted
A lentebb sírogató emberkéknek meg csak anyit:
A gyári nekem még 1x sem fagyott ki! Lehet elbaktatni a boltba és megvenni vagy tovább sírdogálni a wrz/off topikban.
Frank99 egy köcsög kis csicska aki az anyját kúrja.
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
XP alatt kékhalál pedig hardverhiba
Vista alatt is
ennek tudatában szidd a programozókat
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
ennyi
kérdezz meg bárkit, aki kicsit is ért hozzá
úgyhogy ne legyen nagy a szád
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
aki szerint meg a codec pack jó, az - bocsánat - hülye
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_Guide
Plazma fegyvert találni a katonai bázisokon találsz, de a fõküldi egy része elérése után helikopterekbõl leugráló Enklavés katonáknál is lesz.
A harmadik kérdésednél nem tudom mitõl akarsz tudni.De a harmadik DLC-ben +10 szint lesz még,feloldani a fõküldi végét fogják.
Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...
Eddig nekem az enklávé szervó a legjobb.Az acél testvériségnél találtam egy plazma fegyvert az elég jó de egyel nem tok javítani 😊 van valahol még?
Valaki ezt írta:
"én úgy tudom h 3 DLC jön ki.. elsõ volt az OA, második a "The Pitt" és mintha a harmadikba lenne a szint korlát feloldása :F javítsatok ki ha tévedek"
most akkor ebbõl szerintetek mi az igaz ?
és fõleg hogy jönnek ezek össze a magyar verzióval ???
makeru ga kachi \"A legyőzötté a győzelem.\"
Kb 8× kezdtem elölrõl a játékot mert mindig kifagyott.Nem exe hibával lépkedett ki,hanem simán megállt.Probáltam 11035 patchel is,frissítettem a vga drivert, a hang drivert ,másik partícióra telepítettem.Semmi nem változott.Végsõ próbaként egy Windows re install elõtt,mondom megpróbálom a K-lite kodek packot.Nekem gnordian volt fent mindig is,de mondom 1 próbát még megér...
És ez volt a gond az a rohadt pack.A k-liteal megy minden simán <#eljen>#eljen>
Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400
kráterben egy teherautó alatt 😄
többet nemtudok errõl mondani,igyekszem keresgélni ezután énis már.megvan a felfedezõ perk,mindent látok már,most felfedezek mindent,aztán csak meglesz a válasz erre is.akkor én majd infókat tolom 😊
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
A halál csupán a kezdet...
Megvan valahol az a megoldás hogy 20-as szint fölé is menjen az XP?
Megköszönném <#vigyor5>#vigyor5>
"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
keress rá a revolver szóra és meglátod a hibát
"The trees move. Do you not see it?"
Íme a minimum gépigény:/ami még nem biztos hogy rendes program futást biztosit/
-Windows XP/ Vista
-1GB RAM (XP)/ 2GB RAM (Vista)
-2.4 Ghz Intel Pentium 4, vagy ezzel megegyezõ processzor
-Direct X 9.0c kompatibilis videókártya 256MB RAM-mal (NVIDIA 6800 or better/ATI X850 or better)
Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...