492
  • datango
    #372
    letöröltem , szar az irányitás...
  • eomer
    #371
    nézd meg a fotós szemüvegével a képet
  • kittycat
    #370
    azon a pályán vagyok ahol az öregasszonynak az ablakát kelett megdobálni paradicsommal összeszedtem a képeket beszéltem vele és most a fotósnál vagyok és megmutattam neki a képet is de most nem tudom mit kell még csinálni....ha tud valaki segítsen....
  • Csabesz100
    #369

    Nekem nem a Lula 3d-vel, hanem a régi Lula-val vannak gondjaim! Mégpedig az indítással! Nem akar elindulni! Gondolom azért, mert Xp van a gépen! Nem tud valaki valamilyen megoldást, hogy hogyan lehet elindítani Xp alól?
  • BlueMaster
    #368
    Nincs mit
  • kittycat
    #367
    eddig összejött...megvan a kártya és most próbálok bemenni hank-nél...köszi a segítséget :)
  • BlueMaster
    #366
    Amíg nincs kártya nem enged...
  • kittycat
    #365
    engem nem enged be de nincs nálam sarah kártyája és lehet hogy ezért. valahogy a kávézóban kell odaadnia de nem tudom hogy lehet oda hívni marilynnel együtt....
  • BlueMaster
    #364
    Előtte még jópár dolgot csináltam, de igazából az vitte be őket amikor megmutattam Sarahnak az egyik elrabolt csaj fülbevalóját amit a Club mellett parkoló fekete furgon hátsó ajtaját kinyitva szereztem.
  • kittycat
    #363
    és hogy kell saraht és marilynt a kévézóba hivni hogy sarah a kártyát oda adja?
  • BlueMaster
    #362
    Hátul Hanken keresztül tudsz bemenni! én még előtte beszéltem elől a jegyárus nővel is, de az nem biztos, hogy kell! Hankel beszélsz egy kicsit azt hiszi Sarah vagy és beenged!
  • kittycat
    #361
    a második pályán vagyok és ma hajam is fekete és 3 mission-t megcsináltam de még sarah-ék nem ültek a kávézóba be....tudja valaki ilyenkor mit kellene csinálnom? És hogy kell bemenni a klubba?
  • kittycat
    #360
    hoyg lehet beöltetni arra a helyre saraht és marilynt?
  • kittycat
    #359
    Sziasztok!

    Tegnap töltöttem le a lula 3d-t és a san francisco elejéig vittem el.Már csomót görcsöltem hogy tovább vigyem de egyszerüen nem tudom:(Sarah meg marilyn be ültek egy helyre. sarah adott egy kártyát amivel semmit se tudok csinálni.a clubba sehogyse tudok bemenni.szóval nagyon megakadtam.....lécci valaki írja le hogy kell tovább menni...elöre is köszi
  • Csabesz100
    #358
    Köszi, megoldódott a gondom!
  • Csabesz100
    #357
    Hali!
    Nem tud valaki angolosítást vagy magyarosítást a Lula 3d-hez, mert a német tudámos nagyon szegényes?!
  • datango
    #356
    felrakom ezt a gamet... :) megnezzuk .)
  • BlueMaster
    #355
    Akkor használja Lula automatikusan mikor megtalálsz egy videófelvételt Spandau szobájában!
  • Hush
    #354
    Hogy tudod a mobilt használni?
  • BlueMaster
    #353
    Hú ez nehéz megpróbálom:

    1. A fotóstól a hajléktalannak a fotót

    2. A fotósnál talált üres üveget + a hajléktalantól a fotóért kapot zacskót a szeszboltosnak

    3. A szesszel megtöltött üveget a fotósnak

    4. Ekkor megkapod Spandau szobájának kulcsát azzal oda be tudsz menni

    Amúgy a fekete furgon hátsó ajtaját kinyitva találsz egy fülbevalót, a Club melletti boltban pedig egy aksit a mobilodba.

    Ennyi jutott így hirtelen eszembe ha nem elég még gondolkodom!
  • Hush
    #352
    Azt írd már le, hogy kinek mit kell odaadnom?!
  • BlueMaster
    #351
    Ott én nem csináltam semmit...

    Nem tudsz bemenni a fotós házába? Nem tudom mi lehet a gond már nem emlékszem pontosan mit csináltam előtte... Már beszéltél a hajléktalannal aki elmondj, hogy egy fotósnál van a nője képe? Hátha azután tud csak bemenni Lula, de ez csak tipp...
  • Hush
    #350
    Mindenkivel beszéltem mégegyszer, de semmi.
  • Hush
    #349
    Nekem most sem sikerült. A patkányos sikátorban egy üzletben forgatnak. Ott mit kell tenni?
  • Hush
    #348
    köszi
  • BlueMaster
    #347
    Az az igazság, hogy én csak beszéltem mindenkivel meg megvizsgáltam a fotós házánál a kapucsengőt és nyitva is lett az ajtó, de hogy igazából mitől azt nem tudom A paróka a fotós szobájában van, azt kell felvenni, hogy Lula úgy nézzen ki mint a clubban dolgozó csaj asszem Sarah a neve!
  • Hush
    #346
    Köszi, de hogy jutok be a fotoshoz? És honnan szerzem meg a fekete parókát?
  • BlueMaster
    #345
    A patkány nem jó semmire...
    A hajléktalannak egy kép kell a fotóstól amiért odadja a nála levő zacskót. A fotóstól még el kell hozni egy üveget amit a szeszboltba meg kell töltetni, de csak akkor tudod ha a hajléktalantól kapott zacskót is odaadod.
    Ja meg fel kell venni a fekete parókát, meg beszélni a csajokkal!

    Ha nem boldogulsz ez után írd meg hol akadtál el!
  • Hush
    #344
    Segitsen már valaki!
    Sanfransico-ban elakadtam. Mit kell csinálni ahoz, hogy bejussakvalamelyik clubba?
    Mit lehet kezdeni Hank-kel, ill. a hajléktalan fickóval?
    A döglött patkány mire jó, lehet valamit csinálni vele.
    Totál visszaolvastam, de nem találtam olyan hozzászólást, ami segített volna a továbbjutásban.
  • eomer
    #343
    Vagoani!
    Hogy lőtted le a három gyökeret a hajónál?
    Bazza!
    Menj be a fürdőbe és kérd a leszbiktől, utána Brian odaadja.
  • bazza
    #342
    Beszélek Briennel a kulcsról, de ő csak azt mondja, hogy milyen rendetlen vagyok...
  • vagoani
    #341
    ennyi a játék???most értem a végére.kicsit csalódott vagyok
  • bazza
    #340
    De mit kell csinálni ahhoz hogy odaadja?
  • eomer
    #339
    A chevyhez a kulcsot Brian fogja odaadni.
    A farmon úgy lehet bemenni a házba, h Ginat odaküldöd a ház elé, és akkor Lula be tud menni.
    A katapultos után Ginát oda kell küldeni a buzihoz.
  • bazza
    #338
    nemtudja vki hol vannak a rózsaszín chavyhez a kulcsok?
  • vagoani
    #337
    TUDNA VKI SEGÍTENI.A FARMON HOGY LEHET BEJUTNI AZ ÉPÜLETBE????A DOBOZBAN MÁR ELVÁGTAM A VEZETÉKET.
  • BlueMaster
    #336
    Angolosítás
  • vagoani
    #335
    hali!a katapultos rész után,mit kell csinálni???
  • eomer
    #334
    olvass vissza
  • bazza
    #333
    Kéne vmi angolosítás! Nincs még hozzá?