492
  • zaki
    #132
    jééé, ezt a topicot is én nyitottam? ne is tudtam :)
  • JustIce
    #131
    Kozeledik mar, erzem :)
    De johetne gyorsabban!
  • Carlos
    #130
    Semmi, majd jön!
  • Matthewpamer
    #129
    nem tudtod van újat róla?demo nincs még?
  • kisficege
    #128
    az nem swzámít,a manger is fenn volt elöbb...:))
  • zaki
    #127
    hivatalos honlapon 1st quarter 2004-et írnak
  • Tuvok #126
    lila :))) lula!
  • Tuvok #125
    google: lila 3d release date ... try it
  • Shan
    #124
    Ezek szerint nagyon úgy néz ki :))))
  • kisficege
    #123
    ????
  • zaki
    #122
    akkor ezek szerint még az idén?
  • Tuvok #121
    "Release Date: 4th Quarter 03"
  • kisficege
    #120
    ha?
  • kisficege
    #119
    pontosan mikor jelenik meg?
  • zaki
    #118
    még sehonnan, mivel még meg sem jelent, és idén már nem is fog, csak a jövő év elején
  • Carlos
    #116
    Szivesen!
  • progeny
    #115
    thx.
  • Carlos
    #114
    Nos, ha minden jól megy, akkor vettél egy olyan irodát is, ahol fel lehet venni embereket. Szinésznőket meg a személyzetet!!! Ahol vetted a stúdiót, ott vedd meg ezt is.
    Kell még egy olyan hely is ,ahol a screenplay-t írod meg!!!
    Ehhez is kell a személyzet!!! Ezek után tudsz csak filmet forgatni!!! Ja és minimum két ember kell egy filmhez. Lehetnek lányok is... :)
  • progeny
    #112
    Jan! Te rájöttél, hogy hogyan lehet embereket felvenni?
  • progeny
    #111
    Ja vettem egy filmstudiot meg kamerát meg lámpát, de rendezőt, kamerást és lámpás embert hogy lehet felvenni?

    Előre is köszi.
  • progeny
    #110
    Tud valaki segíteni az első részben?
    Átjutok a városba, de hogy kell filmet forgatni?
    Vagy hogyan lehet máshogy pénzt szerezni?
  • progeny
    #109
    Help!!!!!Valaki? Senki?
  • [NST]Cifu
    #108
    Szó se róla - inkább nekem kellene szégyenkeznem, hogy eddig nem írtam be ;)
  • Amiga
    #107
    ;-)))
  • Hoz_Hun
    #106
    Jobb késöbb mint soha :)).
    A jószándék a fontos. :)
  • [NST]Cifu
    #105
    Azért valahol poén, hogy egy 2 hónapos hozzászólásra reagálsz, nem? :)))

    Az hivatalos oldala amúgy szeptemberben indult...
  • Amiga
    #104
    Hát, pedig ha a googleben rákeresel a Lula 3d-re, azonnal kijön a hivatalos oldala.
  • progeny
    #103
    Hali! Leszedtem ezt a 3D slut nevű progit, de mivel csak demó nem csinálhatok mást minthogy simogatom a csajt az meg elég kevés.Nemtud vki segíteni? Előre is köszi.
  • Jockey
    #102
    elvileg 2004 januar a megjelenése a proginak..
  • Prowler001
    #101
    Hello!
    Érdekes lenne ez a 3d Slut :DDD
    Én is letőtöttem a 16 megás zipet, de nem tom mit kell vele csinálni... milyen host filéba kell írogatni, hol találom meg azt?
    köszi a segítséget előre is!
  • Carlos
    #100
    Nemtom, de engem is érdekelne... :)
  • neménvoltam
    #98
    Mikor jön ki kb. ?
  • zaki
    #97
    topic up!
  • [NST]Cifu
    #95
    Lula 3D trailer (66.1 MB) - figyelem! 18 éven felülieknek!
  • Sanca
    #94
    En most mar fullra nem emlexem, de angol tudas nelkul is sikerult. Nincs olyan hogy staff vagy hire vagy vmi a menube? Vagy katincs az emberekre es ugy probalkozz.
  • [NST]Cifu
    #91
    Az E-donkey p2p filecserélővel, legalábbis én ott találtam rá.
  • Gregi
    #89
    Siekrült leszednem a Biko 2-t, és szerintem annál jobb grafikájú Interact Play VR-t.
    Hát mit is mondjak? Ezek a japók nem normálisak. :) Nagyon perverz a fantáziájuk. :)
    Egyébként a Biko 2-nek nem nagy szám a grafikája, a Lula 3D véleményem szerint sokkal ütősebbb.
    Na meg a másik az, hogy mindkettő játék cenzúrázott, és így a játék nem sokat ér. :)
    Véletlenül nem tudtok erre valamilyen megoldást? Én kerestem uncensored patch-et, de nem találtam.
  • [NST]Cifu
    #88
    Köszi, valóban működik így, de sajnos a "Free Trial" alapján a jelenlegi változat sokkal többet tud, Mint ez, no mind1, azért így is elég érdekes :)

    Na, hogy egy kicsit ontopic-ak legyünk:
    Gondoltam elnézek a Lula alkotóinak, a Redfiresoft oldalára, de ott hült nyomát találtam a Lula 3D-nek, amin jelenleg ügyködnek az az Airline 69, ami a Lula-hoz hasonló rajzolt grafikájú programnak készül, némi 3D-s objectekkel a háttérben, és a képek alapján elég igéretes lesz.

    Hogy ebben mi a szomorú? Nos az, hogy úgytünik, hogy nem az eredeti fejlesztők, hanem a CDV egyik "bedolgozója" lesz a Lula3D készítője, és figyelembe véve, hogy mi kavarás volt az IG3/Andromeda Galaxy körül, aminek a végén ugye lelőtték az egész projectet, hát... Nem túl fényesen áll az új üdvöske csillaga (gyakorlatilag még hivatalos weboldala sincs, a Lula3D.com a CDV oldalára vezet...).
  • Gregi
    #87
    nincs mit
  • dashed_
    #86
    őőőőőő be irtam.. de , rossz helyre, mostmar muxik.. :)) koszi