160
Ye Olde
  • Siffredi
    #120
    koszi az infot, szerintem ha kesz lesz a hun verzio, nosztalgiazaskeppen ujra vegignyomom
  • takysoft
    #119
    letoltheto ingyen innét?
    http://adventuregames.atw.hu/
  • takysoft
    #118
    a játék forditása 30%-on áll, mesokára kész lesz, ha érdekel vkit.
  • takysoft
    #117
    az oldalamról le lehet szedni, sajna SMSWeb.
  • Ch_Slater
    #116
    hát én erre gondoltam, de az most sem megy nekem: http://oldgames.bgbest.net
    megváltozott a címe?
  • polux
    #115
    g=d
  • polux
    #114
    Tévegsz! Működik...
  • Ch_Slater
    #113
    szerintem torrenten is van ilyen. valami 20 LucasArts játék, egyben. pár giga
  • Siffredi
    #112
    Lucasarts Collection 1.1 - Sam & Max - Full Throttle - Day Of The Tentacle - Monkey Island 1 Et 2 Indiana Jones 3 4.iso
    DC++-rol ket nap alatt lejott, egy a gaz, hogy francia benne a szoveg ellenben egy cd-n itt az osszes jo kalandjatek...
  • Ch_Slater
    #111
    én valami retrogames site-ról szedtem le a teljes cd-st, de szerintem az már nem mükszik. körbenézek, ha látok valahol szólok..
  • Johnny23
    #110
    torrentes link is jó lenne !!!!
  • Johnny23
    #109
    sziasztok!

    tudnátok vmi linket ,ahonnan le lehet szedni a gammát (DC++ -on kívül) ????

    köszi
  • takysoft
    #108
    dott2?
    kerlek, akkor elmondom a jatek eredeti cimet:
    maniac mansion 2: day of the tentacle
    persze elegge kulonvalt a dolog, szal mindenki igy ismeri. elofordulhat hogy dott2 lesz a neve, amugy leszuloben van. a teljes cds verziokat dott, sam&max, the dig, dc++-rol lehet leszedni. sam&max-el kb 3 honapot tököltem, mert nem volt slot. de megerte
    ajanlom esetlek a StrondDC klienst, illetve a koli es matrix hubokat. van egy-ket fan arrafele.

    sok sikert.
  • takraj
    #107
    Lesz/Vanmár Day Of The Tentacle 2 ???

    Honnan lehet letölteni a CD-set? (Itt a linkek nem működnek...)
  • Sephi
    #106
    Megoldottam. A SCUMM progival (amivel pont ma vittem vegig a csodalatos Beneath A Steel Sky gamat) azonnal es gond nelkul elindult XP allat :)
  • Sephi
    #105
    Irtam privit...
  • davos80
    #104
    , csak 7-8 próbálkozás után.
  • davos80
    #103
    Az már az atw sara. Amúgy én meg nem tudok belépni az ftp-m re, csak 7-8 próbálkozás. Az is atw.
  • Sephi
    #102
    En nem tudom hogy mivan de hirtelen megalt a letoltes es asozngya hibas azonosito :(
  • davos80
    #101
    Na, itt van, akinek kell. Összesen 325 MB.
  • skorpio7
    #100
    Nekem ugye van egy majd 10 MB-os verzióm is, amit most megnéztem és van alatta zene. Viszont azt nem tudom, hogy volt-e egyáltalán alatt vmikor beszédhang is...
  • davos80
    #99
    Nemtom.
  • skorpio7
    #98
    Egy kérdés... csak zenei alábetét van alatta vagy van benne beszéd is?
  • davos80
    #97
    Nem, csak a kép volt az.
  • BBird
    #96
    Ezt akartam írni én is hajnali 2 körül, csak már annyira kóma voltam, hogy Mehet helyett Vissza gombra léptem... :-)
    Csak annyit akartam írni én is, hogy Maniac Mansion és DOTT bár sok közük nincs egymáshoz, mégis a folytatása. :-)) No mind1... Lényeg, hogy mindkettő játék jóra sikeredett.
  • Sephi
    #95
    Bazz! Amit nekem fetoltesz ugye nem nemet?!?!?
  • soliol
    #94
    Hello!
    Készítettem egy honlapot ami a PC gamekről szól!Mindent megtalálhatokk rajta amit csak el tudtok képzelni!Letöltés,VÉgigjátszás, Magyarositás, Demó,Napi hirek stb...
    Ha honlapom elnyeri tetszéeteket látogassatok el oda máskor is
    www.sologame.gportal.hu
  • rezsofiz
    #93
    marmint a cimekre gondolok,szoval focim-focim,alcim-alcim.Szoval Monkey Island 3: Curse of the Monkey Island es Maniac Manson 2: Day of the tentacle
  • rezsofiz
    #92
    Nem. A maniac mansion olyan mint pl Monkey Island,es Day of the tentacle pedig pl Curse of Monkey Island.
    szoval Maniac Manson 2(asszem): Day of the tentacle
  • davos80
    #91
    Maniac Mansion : The Day Of Tentacle. Bizonyíték
  • davos80
    #90
    Itt
    van hozzá borító.
  • Sephi
    #89
  • davos80
    #88
    Most kezdtem, mert tegnap kidőltem tízkor a meló miatt.
    Kb. 5H, türelem.
  • Sephi
    #87
    Huu hat nem tudtad meg felpakolni ?:(
  • Sephi
    #86
    Csinaltam es kudtem is privit!
  • davos80
    #85
    Na figyu, ha mindenképpen az én 1 CD-sem kell, feltolom mondjuk az atw-re, csak csinálj tárhelyet, vagy adj belépőkódot.
    MSN-nt nem ismerem.
  • Sephi
    #84
    Hat... en irtam nektek privi... pls valaszojatok!
  • davos80
    #83
    Mind1, a Day of the Tentacle megvan.
  • skorpio7
    #82
    Ha van ICQ-d, akkor átküldhetem neked (9MB). Chello+-om van szóval nem lehet gond a sebességgel
  • Seth
    #81
    A Maniac Mansion meg a Day of the Tentacle két külön játék