365
Valaki tud rola valamit?
  • Rayden02
    #365
  • gabe paul logan
    #364
    update:
    Since the prequel was announced, it’s been assumed that it would tell the story of how those nasty, slavering xenomorphs came to land on LV-426 in the first place. But after listening to Sir Ridley, suddenly we’re not so sure…

    “It’s a brand new box of tricks,” said Sir Ridley. “We know what the road map is, and the screenplay is now being put on paper. The prequel will be a while ago. It’s very difficult to put a year on Alien, but [for example] if Alien was towards the end of this century, then the prequel story will take place thirty years prior.”

    Szóval nincsenek űrutasok és lv-426 és az hogy és mint kerültek oda tojások az előzményben. De van Ridley Scott...mostmár igazán magas a mérce. És tényleg úgy tűnik hogy lesz még 1 alien.
  • InfectedMann
    #363
    Olvasgassátok az AVP Univerzum -ot, itt garantálom, hogy legelsőként fogtok magyar nyelven értesülni az Alien 5 hírekről :)
  • SLICK
    #362
    Hoppá mire bukkantam:

    Ridley Scott visszatér!
  • gabe paul logan
    #361
    MIÉRT ilyen kihalt ez a fórum, jön az új ALIEN film!
    AVPGALAXY:

    Tony Scott Confirms 'Alien' Prequel
    Alien 5 News | Posted by Darkness on 30 May 2009 09:00 GMT
    Looks like this new Alien movie is definitely happening. Collider caught up with Ridley Scott's brother, Tony Scott. He confirmed what Bloody-Disgusting revealed a few days ago. Carl Rinsch is going to direct a prequel to Alien.

    Collider: 20th Century Fox is talking about remaking or redoing the original Alien. What’s going on with that?
    Tony Scott: Yes, Carl Rinsch is going to do the prequel to Alien. He’s one of our directors at our company.

    He also says he expects shooting to begin before the end of the year. You can check out some of Carl Rinsch's commercials on /Film. Some of them do look pretty good. Thanks to Dusk for the news.
  • Magoo
    #360
    Ez nem újdonság mert az Alien 4-ben már alapból félig idegen és félig ember.
  • SLICK
    #359
    Na elvettétek tőlem ezt az örömöt :D
    Én akartam közölni a jó hírt :P
  • grebber
    #358
    De de ott.
  • Darkoo
    #357
    Csak nem a Blikkbe?
    Akkor biztos igaz _:D
  • grebber
    #356
    Ehe most olvastam újságba Ripley visszatér.
    Félig ember félig idegen lesz mert idegen dns került a szervezetébe!
  • Szákos 18
    #355
    Ez jól hangzi, de ugyanúgy lehet majd arcmászóval menni, és a Predatornak az összes fegyvere megmarad majd?
  • Rykov
    #354
    Ámen. :)
  • InfectedMann
    #353
    No. Nem rég a Fox megerősítette az AvP-R kapcsán, hogy nem lesz Alien5.
    Úgyhogy ezek után senki ne terjesszen fals infókat.

    "- A Fox nem tervez több Alien filmet, az előző két Alien mozi anyagi kudarcai miatt.(Amerikára értendő)"

    Viszont lesz AvP3 (ami számomra inkább az AvPR 2. része lesz :P)

    "- Készül majd az AvP 3, amely a távoli jövőben játszódik, és talán a Space Jockey-k, a titokzatos űrutasok is szerepet kapnak benne."

    Szerintem ezennel le is lehet zárni ezt a topicot.
  • Darkoo
    #352
    Ha az AvP2 sikeres lesz,talán elkészül az Alien 5 is, de szerintem csak Cameronnal csinálnának belőle kasszasikert.
  • vortel
    #351
    Remélem az 5. rész is hoz majd valami újat!! Én arra számítok, hogy ismét kicsit horror-akció lesz, hasonló a 2.hoz!
  • vortel
    #350
    Jaja! nagyom bejönnek az Alien filmek! nekem mind a 4 egyen rangú, mindet egyformán birom! Az a jó az Alien filmekben, hogy mindben volt ujdonság, és hogy mind más műfaj! ezért érdekes és változatos!
  • bigfoot
    #349
    Én is így vagyok vele
  • reaper18
    #348
    hát nagyon remélem h lesz folytatás mert imádom az összes Alien rész
  • bigfoot
    #347
    be is jelentették az alien 5 2007re bár még nem erősítették meg
  • bigfoot
    #346
    A Nyolcadik utas: a halál - sorozat ötödik részének elkészítésére készül James Cameron, tudta meg az angol BBC One tévécsatorna. Cameron először a Terminátor 3-mat méltatta, majd megemlítette, hogy az Alien 3-mal egyátalán nem volt megelégedve.

    "Nem állhattam az Alien 3-mat - ahogyan megölték az összes nagyszerű karaktert, akikek mi hoztunk be az Aliensben, sem az anya-lánya kapcsolatot. Ez elhibázott lépés volt, de remélem, lesz esélyem rá, hogy helyrehozzam."

    Tehát Cameron rendez egy újabb Alien mozit? "Bizonyos értelemben igen. Tervezgetünk egy újabb mozit, valami hasonló az Alienshez. Egy csapat nagyszerű karakter, és természetesen Sigourney. Még az is szóba került, hogy Arnold Shwarzenegger is kapjon egy szerepet a filmben."

    M+ címjavaslat: A tehetséges Ms Ripley és a Terminátor :D


    ezt most olvastam,akkor már nem lehet ebből semmi?
  • Waterhorse
    #345
    Olvastam olyan Alien könyvet ami a még távolabbi jövőben játszódott, ahol Alienek már megszállták a földet, és sztem nem volt béna, a történet sem, és Ripley nélkül sem, nem is hiányoltam belőle őt. Szerintem ez NEM Rileyről szól, tehát nem tudom miért gondoljátok, hogy ő nélkülözhetetlen lenne. Ráadásul nem is kulcsfigura, csak annak gondolható, mert a készítők is a fejükben vették, hogy nem lenne jó nélküle, ezért még halottaiból is feltámasztották, ráadásul táposabb lett mint előtte, na ez az ami viszont tényleg bendzsa. Egyetlenegy nélkülözhetetlen szereplője van az Aliennek, azok pedig a zsebes tokmányú mufflonok.

    Most ugrott be, hogy képregényből például a Wilks karaktere simán tudná akár helyettesíteni is, engem pl az a figura jobban megfogott mint Ripley, pl. Hugh Jackman alakítaná.
  • CSOCSO
    #344
    szerintem sem alien az alien nelkule!!!! megha nem is intenziv szerepet kap de valamit kene neki..
    bar mar tok nemtom mit lehetne kihozni az alienbol.. foldre jovetel nem igazan jo.. szerintem bendzsa lenne... ujra felfedezi oket egy urhajo?? beeenasag.... nemtom mar mit lehetne kihozni az egeszbol. mindenesetre nagyon jo volt latni az AVp ben oket.. nah igen... szerintem kene csinalni AVP2-t nade azt cameronnak.. es fasza film legyen...
  • Waterhorse
    #343
    Az Alien nem tőle lesz Alien.
  • SZEG007
    #342
    Nélküle nincs Alien sorozat!!!!
  • Waterhorse
    #341
    Weaver-t már hanyagolhatnák, nem akarok egy alienekkel hadakozó bagyit aki kb 3x meghalt, és szuperteminatorból van.
  • CSOCSO
    #340
    szerintem tuti nem. ha en jol tudom akkor az 5. reszt cameron csinalja megenn..szal o meg leszarja ki mit szolt egy felresikerult avp rol...

    amugy kivancis vagyok mikor arulkodott weaver.. mostansag vagy fel evvel ezelott.. esetleg 2 evvl??:)
  • SZEG007
    #339
    Jol tudom hogy az AVP sikerétöl függ hogy lesze 5. rész?
  • Adam5
    #338
    "Sigourney Weaver árulkodott. Mégpedig arról, hogy a jövőben nem másra készül, mint egy újabb Alien filmben szerepet vállalni. Visszatér tehát Ellen Ripley hadnagy, kérdés mikor és milyen témájú filmben - Sigourney elmondása szerint bőven vannak még lehetőségek ebben a témában. Miként ő azt elárulta, egy, az első részhez hasonló tartalommal szolgáló pszicho-thrillerre gondolt."

    infó:
    Gamestar
  • Rage47
    #337
    oks:)
  • Seth
    #336
    lesd meg ezt
    kb 132. hozzászólástól az Alien a téma
  • Rage47
    #335
    tegnap volt az alien 4. tv-ben. nemtom néztétek-e de egy csomo jo részt kihagytak
  • SZEG007
    #334
    na mi lesz a topicomal:)
  • CSOCSO
    #333
    ehhh
  • The Garrett
    #332
    felhoztam a topikot annak aki kereste :)
  • bgerison
    #331
    www.avp-movie.com
  • Lynx_TWL
    #330
    benne van az almában:DDDD
  • Eye-scream
    #329
    Jók a fogaid Laci! De hová lett a belső állkapcsod?
  • RelakSfromhome
    #328
  • CSOCSO
    #327
    jolvan..akkor ALIEN ROXX
  • Pupcika
    #326
    jaja