365
Valaki tud rola valamit?
  • Lynx_TWL
    #325
    a disc az disc a shuriken amit a csávó magyarázott az meg az...
    (speargun) :P
  • RelakS
    #324
  • CSOCSO
    #323
    ....én is szeretlek téged
  • Eye-scream
    #322
    Ha a shuriken a disc akkor jó ötlet, mert a Predator 2-ben is volt. Csak sajnos eléggé nem lehet vele célozni, és fogyasztja az energiát mint állat.
    Kedvenc Predator fegyverem a tűvető, főleg mikor fejbeküldessz vele valakit
  • Eye-scream
    #321
    Najó szvsz ezt a melkasrobbantó dolgot itt és most fejezzük be....
    Mindenki azt hihet amit akar, én a továbbiakban biztos nem szólok bele:)
  • RelakSfromhome
    #320
    ITT

    Először azt hittem, valami kis pöcs írta, de ledöbbentem, mert CSOCSO követte el...
  • Eye-scream
    #319
    Lol ez hol volt?:)
  • Lynx_TWL
    #318
    "ööcsém mi megy az alien 5 topikban.. komoly vannak emberek akik ugy hiszik hogy az alient ugy forgatták le hogy a ripleyék nem tudják hogy valojában mi fog történni... ppff LOL...értsd: az élethű megilyedésért nem tudtak a hasrobbantorol...:)PPFF LOL... igen:)"

    mit nem talál az ember:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Lynx_TWL
    #317
    sztem is hülyék vagytok!
    nekem meg Eye-screamnek,meg CSOCSOnak van abban igaza, hogy eljátszották,mert a műhódok élőben közvetítették nekem a forgatást(Eye-scream jóvoltából) és én láttam,h goyx megbeszélik, ok akkor msot jön a beleshúúsosszallonás rész, te picsa ott te egyszerre fogsz bőgni és okádni, miközben idegösszeomlást kapsz.
    szóval vitassuk emg inkább azt, hogy szerintetek jó ötlet ez a shuriken az avp-be?:)
  • CSOCSO
    #316
    ;) hülye
  • RelakS
    #315
    Nameg 20millió tonna ércet felrobbantani azért nem olcsó mulaccság :P

    [próbálja humorba fojtani a vitát :D]
  • CSOCSO
    #314
    milyen fura hogy az ilyen dolgokat csak ezer évente hozzák fel és akkor is csak ha basztatni akarnak.. nah ezért szarok az ilyen hülyeségekre hogy nem tudok fogalmazni meg írni...azt hogy szerinted kit utálok meg mennyire durciskodom, nem érdekel.. azt hiszel amit akarsz..érdekel engem?
    nah mennyé amerre látsz.. és ALIEN ROXX meg a titkos hasrobbantó akiről még a rendező se tudott mégis bekerült a filmbe..lol
  • Eye-scream
    #313
    Lol vazze most minek besértődni meg flémelni? Én akkor sem hiszem el, hogy nem tudtak róla ti meg igen. Ennyi. Az a lényeg, hogy a film jó és kész.
    Beszéljünk inkább a zélienekről mert az ROXXXX télleg :)
  • CSOCSO
    #311
    eh. nah mindegy alien roxx!!!!
  • RelakSfromhome
    #310
  • CSOCSO
    #309
    gondolom melyikről beszélsz..és az a nő még csúnya is..
  • RelakSfromhome
    #308
    Én csak azon a csajon akarok röhögni, az tényleg úgy nézett ki, hogy mindjárt egyszerre fog bőgni és okádni, miközben idegösszeomlást kap. :DDDDD

    Nemtom mi volt a neve, de nem kripliről van szó ;)
  • CSOCSO
    #307
    jaja...valaki ugy is elbaszta volna ha titokban tartják és hirtelen felrobban a pasi...aztán vehették volna újra.. amugy nem játszottak valami nagyot.. nemtom miért van mindenki elszállva hogy hűűű milyen élethűen paráztak:))
    ezek szinészek... akiknek azt is megmondják hogy álljon az orrcimpád miközben frászt kapsz..
  • RelakSfromhome
    #306
    Én is aszondom, hogy amikor pukkant a vér, azon lestek ezerrel. Sztem te is tökre le lennél forrázva, mikor tőled telhető átéléssel próbálod lefogni az "epilepsziás" görcsökben szenvedő társadat (emlékezz a szájába tett kanálra(?) vagy mire, lehet, hogy ez a megoldás ), erre a képedbe robban egy piros kulimász...
  • CSOCSO
    #305
    de egy forgatókönyvben nincs benne hogyha valami nem uyg alakul ahogy le van rva akkor ti ugyanugy játszátok tovább a szerepeteket...pl mint ez a részlet.. felrobban a hasa.. mert az biztos hogy itt egy részletet tudtak eltitkolni.. nem azt amikor KIrobban hanem max azt amikor a véres zacsi kipukkad a faszi hasán és kész...utánna snitt és jött a részlet mikor a bábut beteszik és jöhet a hasrobbantó...de nem ugy titkolták el hoyg nem tudják mi fog jönni csak nem tudták hogy a faszi hasa robbani fog és vér fog fröcsögni... de ezt se nagyon hiszem el... mert ha felrobban.... akkor megijednek.. inenntől két dolog lehetséges: meglepődve elkezdesz kínosan mosolyogni, nevetni... megkönnyebűlsz... vagy... tök félős vagy és szvrohamot kapsz... esetleg anyázol egy jót....
    viszont azok ott tök leálltak és nézték tovább a pasit hogy mi fog történni.. nah ha ez nem beállított dolog akkor pusztuljak meg...
  • RelakSfromhome
    #304
    ezt mittudomén, még nem láttam forgatókönyvet, de sztem egy kis geciséggel meg lehet oldani, hogy pl te is frászt kapj valamitől, mert nem a forgatókönyvben levő cucc jön. A hányásos cucc nemrossz, de akármi mást is behazudhattak, amire lehet jajistenezni :P
  • Eye-scream
    #303
    Jó akkor nem egymás után vették fel, de előtte azért gondolom csak elolvassák a forgatókönyvet, amiben valszeg azért időrendi sorrendben vannak az események...
  • RelakSfromhome
    #302
    Magyarázd mán el nekem, hogy mióta veszik fel történési sorrendben a filmeket? Egy vacak klippben is össze-vissza veszik fel, mert először az egyik színhelyen, majd a másikon forgatnak, ésígytovább
  • Eye-scream
    #301
    Köcsög szpemmer :)
  • Lynx_TWL
    #300
    300 alien:D
  • Lynx_TWL
    #299
    ja igen ez a shurikenes cucc sztem enm vmi jó ötlet, hagnyi kéne a predator fegyvereket
  • Lynx_TWL
    #298
    fasozm, enm tudom mit írjak:D
  • Lynx_TWL
    #297
    bazd messze van még a köv summer avp filmhez:(
  • Lynx_TWL
    #296
    enyém elsz 300 arra megy ki a játék:D
  • Lynx_TWL
    #295
    ezt a rész már láttam :(
  • Lynx_TWL
    #294
    szamuráj dzsek:D
  • Lynx_TWL
    #293
    nem adoem fel
  • Lynx_TWL
    #292
    telibe:D
  • Eye-scream
    #291
    Nem olvastad a Fehérlófiát?:)
  • Lynx_TWL
    #290
    Hétszünyü Kapanyányimonyók :D
  • Eye-scream
    #289
    LOOOL
    Tegyük föl a szereplők forgatókönyvében el volt nagyolva a lény szerepe(ezt sem értem, hogyan, akkor mi volt benn? Jött a Hétszünyü Kapanyányimonyók és kását evett a hátukról?) De azért kissé feltűnő, hogy a színész az előtte levő jelenetben az arcára tapadt izével fekszik a gyengélkedőn, utána jön az ebédlős jelenet aztán NEM SZEREPEL TOVÁBB A FILMBEN!!! Mégis mire gondoltak, halálra okádja majd magát? Valamit azért csak tudtak róla.... Teljesen gyanútlanul játszottak, lol...
  • CSOCSO
    #288
    ÁÁÁÁLLLLLAAT:)))))))))))))))
    hehe lényegtelen az egész... ALIEN ROXX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • tomsolo
    #287
    de hát én is csak a fórum bolondja... akarom mondani főpénztárosa vagyok :DDD
  • tomsolo
    #286
    "kevés lé"... lett volna fő gondolat...
  • Blasta
    #285
    Ő izé, H.R. Gieger azért olyan "klasszikus" filmnek is dolgozott mint a híres "LÉNY 1-2", ami köztudott, hogy milyen remekmű lett.... :-DDD