2062
  • arty
    #1902
    ok, várjuk... egyből képekkel is lehetne ;)
  • Bat
    #1901
    Ld q3 stb
  • Kandurex
    #1900
    Nah, mizú van? Jön a SINGLE PLAYER? Vagy örökre bekerül a tucat-szenny játékok kemencéjébe? Talán folytatás?

    utóirat egy esetleges fejlesztőnek:

    Ps: héé..pssz..hé Te,...igen te,-...gyere ide..igen, nem vagyok piac elemző...de...igen...figyelsz?.. Na azé!. Multi playa önmagában bukott játék, érted?....ok...see later
  • Gregorius
    #1899
    Milyen oldal nem megy?
    Jó!

    Egyébként folyik egy nagyszabású mod készítés a Yahoo9 oldalon, most a 9edik kiadásnál tart, vagyis az 1.9-es verziónál és ütős kis darab lesz, most tart 21Megánál. Majd ha valami végleges formát kezd el ölteni a dolog, ide is felírom, ha nem felejtem el, meg a honlapomra is adok egy linket, az a biztos. Majd küldök még infókat.
  • arty
    #1898
    milyen a mod ?

    az oldal kozben mar nem megy :(
  • RelakSfromhome
    #1897
    nekünk küön csati van rá :D
  • Adam5
    #1896
  • Gregorius
    #1895
    Kijött a mod: http://www.maelstrom-interactive.com/dl/xtmod_v1.1.zip
  • Gregorius
    #1894
    Teljesen egészséges!
  • hykao #1893
    LOL
  • Braveheart
    #1892
    Baz túl sokat játszottam anno a jáétékkal: azt álmodtam, hogy egy T800-as vagyok, és meg kell védenem a városunkat a gonosz emberektől :) Nyertem, de ráléptem egy aknára, és leszakadtak a lábaim a végén...
  • Gregorius
    #1891
    Ja, és egyelőre még nincs sehol, csak szó van róla, de ha lesz, azt is megírom.
  • Gregorius
    #1890
    Még mindig a Yahoo forumon.
  • hykao #1889
    És ezek hol vannak?
    Elláthatnál (minket) bővebb információkkal!!!
  • Gregorius
    #1888
    Már készülnek a modok a javított játékhoz, úgyhogy semmi gáz. Holnpra van beígérve az exTermination mod 1.1 kisebb változásokkal a javított változathoz.
  • arty
    #1887
    gamecopyworldon van fixed.exe
  • Gregorius
    #1886
    Igen az AI látványosan javult, a hálózatot meg még nem próbáltam, de állítólag javították a lag-et.
  • hykao #1885
    Azért majd írhatnád, hogy a kapcsolat stabilabb, lagmentesebb lett-e, meg ilyenek!
    Akkor az AI-n javítottak???
  • Gregorius
    #1884
    Nem. Látványosan nem, csak az, mondom, hogy a botok hogy nyomulnak. Például most én verem halomra a gépet az emberekkel a Military pályán. :)
  • Gregorius
    #1883
    Bocs, igaz. Már megint részeg vagyok.
  • Adam5
    #1882
    :DDD
  • HuAn82
    #1881
    Adam5 fegyverhasználó képességei!
  • arty
    #1880
    ..es javult vmi a pecsben ? :)

    ugyertem latvanyosan :)
  • Adam5
    #1879
    oh igen
    azok a régi szép idők
  • Kandurex
    #1878
    egy szóval nem mondtam, hogy ígérted, azt mondtam, hogy :"emlegettél"...nem ugyanaz
  • Gregorius
    #1877
    Állítólag a patch megöli a modokat, mert más a javított játék szerkezete. Énmég csak a patch-et raktam fel, szóval nem tudom, de Hykao, nézd meg, hogy a fordításod működik-e a patch-csel. Kandurex pedig nem jól emlékszik az ígéretemre, - persze először is én nem ígértem semmit, mivel semmi közöm a fejlesztőkhöz sajnos - mert én ilyet nem mondtam, én úgy tudtam, hogy a nyárra terveztek, de lehet, hogy az Atari a Redemptions-t csinálta belőle, merthogy vélek némi hasonlatosságot felfedezni.
  • arty
    #1876
    felrakta vki peccset?
  • HuAn82
    #1875
    Jaaaa! eh...
  • hykao #1874
    Má' elfeledted??? #1500-tól felfelé...
  • HuAn82
    #1873
    Miért mi van vele?
  • hykao #1872
    Ne tamáskodjunk itt kérem!!!
    Ha nem tudtok értelmes hozzászólással szolgálni Adam5 ügyében, akkor inkább psszt!
  • HuAn82
    #1871
    Vajon a készítők olvassák mostanában ezt a fórumot, vagy az "óriási" siker miatt nincs rá idejük? ÁÁÁ a francba el is felejtettem,hogy egy "kitűnő" patch-en dolgoztak!
  • HuAn82
    #1870
    "Uninstallálja a játékot és soha többé nem engedi feltelepíteni?" Muhhhahhhhaaaa!!!
  • Kandurex
    #1869
    Mintha Te emlegettél volna majd egy mostani SINGLE kampányt...
  • Gregorius
    #1868
    Állítólag sok apró hibát javít, ki lehet kapcsolni Q-val a terminátor hőkaméráját, taktikailag javít az MI-n, valamint kicsit megfontoltabbak lettek tüzelés szempontjából. GameSpy hálózati javítás (CD-KEY error meg hasonlók)...
  • Kandurex
    #1867
    NA NE!

    ENNYIT JAVÍT??????

    File Details
    Patch v 1.16 fixes various issues while connecting via the GameSpy Network.


    lolololllolol
  • #1866
    Látom egyezik a véleményünk
  • Kandurex
    #1865
    és mit javít?


    [add hozzá single kampány...remnénykedik...kicsi a mérete ahhoz, de csodát vár]

    [rájön, hogy lehetetlen]

    [dühös]

  • #1864
    Milyen patch? Uninstallálja a játékot és soha többé nem engedi feltelepíteni? Ez az egy dolog ami segíthetne rajta...
  • hykao #1863
    ..igaz csak 36,6 mega, nem 38.