2062
  • hykao #1862
    Tényleg kijött egy patch! Itt egy közvetlen link hozzá: KATT IDE!
  • Kandurex
    #1861
  • hykao #1860
    Ja, látom tényleg kijött.
  • Kandurex
    #1859











  • Kandurex
    #1858
  • hykao #1857
    Most tényleg kijött, vagy csak áprilisi tréfának szántad??? (túl sok a szmájli)
  • HuAn82
    #1856
    Ezt most ráfogom arra,hogy sokáig voltál ébren és elment az eszed!
  • Gregorius
    #1855
    Kijött a patch! (38Mbyte)
  • Kandurex
    #1854
    héé, ha még jár itt valami fejlesztő koma az okosoktól, üzenem: Ha csináltok single -t MEGVESZEM! a játékot.
  • Gregorius
    #1853
    Örömmel jelenthetem, hogy villámkezű Atarinál még mindig béta teszt állapotban leledzik a javítás.
  • Gregorius
    #1852
    Ja, csak nem vettem észre, hogy van egy olyan lehetőség is. :)
  • hykao #1851
    dehogy is. lol. csak regisztrálnod kell magad (ingyenes, kb. 1 perces procedúra)!!!
  • Gregorius
    #1850
    Oda jelentkeznem kell, mint forító, ha le akarom tölteni?
  • hykao #1849
    már letölthető a gamehunter-ről a nemhivatalos magyarítás.
  • Gregorius
    #1848
    Hát, akkor nem lesz PC. :(
    Marad a WOTM egyeduralom. :)
  • Gregorius
    #1847
    Hogy ilyen régi hír lenne, arról meg nem tudtam, mert én is hallottam valami ilyen fejlesztésről, de most hallottam konkrétumokat először, mint friss hír valamelyik oldalon, ahol ezt a linket adták.
  • Serpa
    #1846
    Xbox, PS2, GC.
    ezekre lesz.
    úgy tudom.
  • Gregorius
    #1845
    Én úgy tudom, több platformra is lesz.
  • hykao #1844
    Ez nem konzolra lesz véletlenül???
  • HuAn82
    #1843
    Ja szerintem ez is szintén gagyi. Talán egyszer már csak sikerül összehozni valakinek egy normális terminator játékot. Míg élünk remélünk...
  • HuAn82
    #1842
    Mi ezen az új hír? #51
  • Gregorius
    #1841
    Készül egy újabb T3 játék, de ezt már nem a levers csinálja. A Terminator 3: Redemptions Dallasban készül. Ami igazán furcsa, hogy pont úgy néz ki, és pont arról szól, amit a Clever tervezett azelőtt, amikor még úgy volt, hogy lesz single player mód.

    T3:R preview
  • Gregorius
    #1840
    Ez nem az, amit te csináltál és beküldtél a Clevers-höz?
  • hykao #1839
    Sajnos nem...koncentrálj az utolsó előtti szóra.
  • Gregorius
    #1838
    Az jó. Akkor végre itt az első jele annak a külvilág felé, hogy valami folyik a háttérben.
  • hykao #1837
    kösz, darkboy csinálta a logóműhely topikban.
  • Adam5
    #1836
    jó az új logod
  • hykao #1835
    Pár napon belül elérhető lesz a nemhivatalos magyarítás.
  • Gregorius
    #1834
    Oké
  • hykao #1833
    légyszi jelezd itt, ha tudsz valami újat.
  • Gregorius
    #1832
    Ott vagyok mindenhol! A PR managerük monja a Yahoo forumon. Ha gondolod, akkor mindig írok ide, hogy mi folyik a fejlesztés körül, ha megtudok valamit, de a honlapomra is midig kiírom.
  • hykao #1831
    Te honnan értesülsz ilyenekről mindig?
  • Gregorius
    #1830
    Néhány gombot nem vett be a billentyűzet, bocsi. Meg egy kicsit érthetetlen lett a mondat. :)
  • Gregorius
    #1829
    A javításon dolgoznak, ami most éppen beta teszt alatt áll az Atarinál, mert nem elég, hogy kemény 4 hónapot adtak a srácoknak a játék fejlesztéséhez (LOL), de aztán kiadatták velük, és ők veszik a fárdságot és javítják 1000-rel, mert azt mondják, hogy minden eddig bejelentett hibát kijavítanak, javítanak az AI-n meg minden, és megcsinálják a patchet, akko az Atari már megint egy hete ül rajta és teszteli.
    De amúgy nem mentek csődbe, csak a kiadó húzza az időt. De készül a javítás. Valószínűleg lesz kiegészítő, legalábbis a Clevers ezt szeretné. Gondolom majd abba teszik bele a kimaradt solo kampányt is, de ez i, mint minden Atari-függő.
  • hykao #1828
    Nem, csak gondolom más nagy fejlesztőkkel szemben, ők dolgoznak...
  • Gfreiter
    #1827
    Ja, ezt nem tudtam, hogy ez az oldaluk... Remélem nem mentek csődbe...
  • hykao #1826
    Hát maga a kép vicces, viszont az már kevésbé, hogy csak ez árválkodik az oldalukon régóta...
  • Gfreiter
    #1825
    Aszittem vicces...
  • hykao #1824
    Ez sajna már régóta így van.
  • Gfreiter
    #1823
    azt, hogy LLLOOOLLL :DDD