664
suxx
  • 89
    #464
    Ezt a Kossuth-térre értettem
  • DJ BP
    #463
    Kossuth-téren mi volt a kár?

    Bemondták mittudomén hány millió. Összesen meg legalább 500 nál járunk...
  • DJ BP
    #462
    Személyes tapasztalatok híján elég nehéz lehet ilyeneket kitalálni..

    Jóhogy te se erre hagyatkozol... Vertek téged?
  • 89
    #461
    Inkább veletek nem lehet semmiről sem vitázni, nem vagytok tisztában a történésekkel, csakis a rendőröket véditek, mi többször is leírtuk, hogy tisztelet a kivételnek, de ti azt mondjátok, nem "úgy kellett a "csőcseléknek", aki ott maradt az megérdemli" na ki az elvakult? Nem fogom többet leírni a Deák-téri esetet, nem fogom a képet belinkelni mert úgy látszik ezt már nem fogjátok fel. Igen, voltak akik dobáltak, őket kellett volna eltávolítsák és kiválasszák a nem-dobáló tüntetők közül, de ezt nem tették meg.
    Ti egy kalap alá vesztek mindenkit aki ott volt.
    Összekeveritek Amerikát Európával.
    DJBF összekevered a rendőrséget a tűzoltósággal, aki nálad 4-5 évvel fiatalabb azt már hülyének tartod.
    Kossuth-téren mi volt a kár? Hányszor voltál kint? Személyes tapasztalatok híján elég nehéz lehet ilyeneket kitalálni...Ja, és irónia, hát nem tudom abban a mondatodban hol volt írónia...
  • DJ BP
    #460
    akkor bocs
  • Airbus A380
    #459
    Nem vizsgált ideológiai okokból egy orvos
  • Airbus A380
    #458
    Most meg kell védenem a hírkanálist mert legalább kétszer mondták
  • DJ BP
    #457
    egyértelmű volt a fradi keménymag... ja persze, HirTV nem mondja
  • DJ BP
    #456
    22... de mégse 15...
  • Punker
    #455
    mondod ezt a 19+ éveddel? na azért állj már le!
  • Airbus A380
    #454
    De teljesen egyértelmű hogy a fradi keménymag kinn volt.....


    Amúgy nem a csapattal van bajom sőt őket még sajnálom is mikor a játékosoknak majdnem sírva kell könyörögni hogy a kedveskis békeszerető szurkolói tudjanak nyugton lenni a pi..jukon.
  • Airbus A380
    #453
    "Gyere ki egy Fradi meccsre, és számold meg hány macskakövet dobáló embert látsz." Majd kimegyünk ha minden fradi szurkolóra jut legalább 3 rohamosztagos.
  • Airbus A380
    #452
    "Latom, Te még mindig itt myomulsz (szanalmas). Minek fikazod a "magyar nepet"? Te talan nem kozenk tartozol?" szóval szerinted a rendőrverő utcán randalirozó tüntegető magyar ember? gratulálok nagyon okos vagy!!!


    boccs én a NORMÁLIS okhoz tarrtozom. és haz olyan utcán lévő csőcslélknek az kell hát akkor verjék őket a rendőrök majd észbe kapnak hogy nem jáccunk forradalmárt miközbe tankot elkötünk autókat gyújtunk fel rendőröket majdnem agyon dobjuk kövel. budapesti állampolgárok nyugalmát megzavarjuk....


    gondolkozzál szerintem.
  • fradista91
    #451
    ,,Ez máshol is így van csak a magyar nép eddigcsak naggyából a fradimeccseken látott effélét. a magyar egyszerűen nincs ehez hozzászokva."

    ,,ne játszd magad, fradi? rémlik? és egyértelműen fradi keménymag is volt kinn többször"


    A végén kiderül hogy mindenért a Fradi a hibás...
    Nem hiába tartunk ott ahol tartunk. Célzok itt arra hogy a kormány nem hiába nem segíti a Fradit, a kormánypártiak nem hiába látják bennünk Fradistákban a bűnbakot.

    És egyáltalán nem egyértelmű hogy a Fradi B Közép is kint lett volna.ű
    Szerintem jobban ismerem a Tábort mint Te...
  • DJ BP
    #450
    csak tudod a ,,tüntetőknek" nem volt kötelező ott lenni, míg a rendőröknek igen, szolgálatot teljesítettek. És valószínűleg jóval több a munkáját rendesen végző rendőr sérült meg (tehát nem túlkapó), mint ártatlan ember. (a valóban ártatlanra gondolok)
    Tudod jó pár tapló szemtelen kölköt én is megrugdostam volna. Rengeteg felvételen látszik a feleselő, provokáló garázdák hada. Meg autógyújtogató, tanktolvaj (ezen mindenki átsiklik, pedig embereket gázolt volna el, őket nem szidod?)
  • DJ BP
    #449
    jóhogy csak ironizáltam...
    kisgyerekek vagytok még, már bocs
  • fradista91
    #448
    ,,"meccseken macskaköveket dobálnak? ez melyik sport? :D" a békeszerető fradisták előszeretettel szoktak mecss után ilyet csinálni."

    Ez már nálam is kicsapja a biztosítékot... Az ekkora marhaságokat honnan szeded?

    Mikor láttál te ilyet a saját szemeddel?
    Szerintem egyszer sem... Csak bámulod a tv-t, olvasod a szennylapokat, és elhiszel nekik mindent. Gyere ki egy Fradi meccsre, és számold meg hány macskakövet dobáló embert látsz.

  • DJ BP
    #447
    minden szava igaz...
  • DJ BP
    #446
    ,,Hát neked aztán DJBP, neked nem mindegy onnan Szegedről, hogy milyen a fű a Kossuth-téren?)"

    Mert magyar vagyok, itt élek, és az én adóforintjaimból finanszírozzák a károk helyreállítását...
  • DJ BP
    #445
    ,,Csakhogy ez a rendőröknek munka, ezért nem tudom őket sajnálni."

    Na állj ki ezzel a mondattal, a halott tűzoltók családja elé... Csak tessék. Csupán politikai okból ebben az országban a futballhuligánok nagyobb megbecsülést kapnak, mint a rendőrök, gratulálok, itt tartunk
  • DJ BP
    #444
    Ezért marad az utca, és nem, nem csak úgy elkezdenek dobálni köveket, mindennek van egy kiváltó oka, amiket most nem részleteznék...

    B*zdmeg, a cél nem szentesíti az eszközt. Ezt hangoztaják, rájuk nem vonatkozik???
  • DJ BP
    #443
    ,,Nem kapnak érte semmi pénzt, még egy köszönömöt sem"

    A pofám leszakad. A rongálásért milyen köszönömöt mondjunk? Te veled nem lehet beszélni, ilyen elvakultat, hihetetlen... Röhej
  • Grenzjager
    #442
    nimán, de hidd el hogy eredeti, és nem tömegoszlatásra való...




    aztán ügyészségre meg minek?? inkább borozni megyek...
  • Dunkey
    #441
    Én csak sajnálni tudom az ilyen elmesérült hülyéket, akik állítólag nagyon rászorulnak mindenféle dologra, és akik éhenhalnak a megszorításoktól, de azért van idejük arra, hogy hajnalban randalírozzanak BP utcáin. Szegény szerencsétlen tüntetők, én is úgy sajnálom őket. Fizetni is kéne nekik, hogy még több kárt tegyenek. Csak így tovább.
    És akkor a rendőrök a köcsögök...eh, amit az a tankos fickó is csinált. Amerikában már rég lelőtték volna a hatósági szervek...de végülis egy hatalmas tankkal nem veszélyeztette senki életét...sőt, gyakorlatoliag ő egy hős, nem? Ahogy az összes többi vandál is, aki gyújtogatott és szétverte Pestet. És ne gyere a békés tüntetőkkel! A békés tüntetők elmentek a haza a gyűlés vagy mi a kutyafüle után. A rendőrök nem rögtön jöttek.
    Az MTV-székház "ostrománál" egyébként nagyon örültem volna én is, ha valamelyik állat felgyújtotta volna az autómat, ami totálkárosra ment volna, és ezzel kárba veszett volna a fél életem munkája példának okáért...de HAJRÁ TÜNTETŐK, CSAK ÍGY TOVÁBB! És persze szemét rendőrök, hogy hozzá mernek nyúlni ezekhez a kezesbárányokhoz. Ehhe....
  • Checkerboy
    #440
    Biztos , h ez nekem szólt?Csak valahogyan nem értem a te mondatod és az én mondatom közti összefüggést ;-)
  • Punker
    #439
    ember azért tudok én nyugodtan tüntetésre járni mert it tmaradt 3 db civilruhás (a barmok mindi gugyanott állnak :) meg 2 másik szerencsétlen akik 1 óra alatt 5x körbeautózzák a teret de ki nem szállnak.
  • Checkerboy
    #438
    Nem hallottál arról , h vidéki rendőröket felvittek Pestre?Pedig így van.
  • 89
    #437
    Csakhogy ez a rendőröknek munka, ezért nem tudom őket sajnálni. Szerintetek a tüntetők miért mennek mégis ki az utcára, zuhogó esőben? Nem kapnak érte semmi pénzt, még egy köszönömöt sem. Mert annyira szeretik, ha összeverik vagy megfélemlítik őket a rendőrök? NEM
    Hanem mert valakik nem engedik, hogy elmondják véleményüket, és ha el is mondhatják pl.: Kossuth-tér (amit nem tudom miért láttok összecsúfítva? Mert össze van taposva a fű? Hát neked aztán DJBP, neked nem mindegy onnan Szegedről, hogy milyen a fű a Kossuth-téren?) akkor sem tudósít róluk semmit a média (itt most a Kossuth-téri tüntetőkről, nem a Fidesz-fajta tüntetésről beszélek) akikhez meg beszélnek azok le sem szarják őket, egyszerűen beskatulyázzák őket egy "csőcselék" szintre.
    Ezért marad az utca, és nem, nem csak úgy elkezdenek dobálni köveket, mindennek van egy kiváltó oka, amiket most nem részleteznék...
    A rendőri intézkedés pedig minnél erőteljesebb lett (kezdve a megjelenésüktől), annál erőteljesebb lett az ellenállás is. És ezért nem a rendőr hibás (kivétel a pszichopata, aki a földön fekvő embert rugdossa), hanem azok akik elrendelték a kivezénylésüket...
  • zuza
    #436
    Sziasztok!Nincs valahol egy olyan oldal ahová az összes rendőrjog le van írva?pl.mit tehet a rendőr ha fegyvert talált nálad meg ehez hasonlók.Köszi
  • Punker
    #435
    "De az, hogy kollektíve a rendőröket tegyem mindenért felelőssé, ez nonszensz. "

    arányaiban nem volt több garázda tüntető mint garázda rendőr, ha te az összes tüntetőt elitéled, miért ne lehetne elitélni az összes rendőrt is? hiszen az ő dolguk a törvény betartatása lenne akkor is ha a társaik tesznek ellene, mégse látni sehol hogy próbálnák megfékezni örjöngő társaikat, max 1-2 képen van olyan ahol a rendőr pajzzsal védi a földön fekvő gyanusítottat a SAJÁT TÁRSAITÓL!
  • DJ BP
    #434
    meg engem csak az zavar, hogy lassan már mindenki hibás, csak a ,,tüntetők" az ártatlanok... mint a ma született bárány
  • Filem0n
    #433
    Hidd el, az artatlanul megserult, parancsot teljesito kozrendoroket en is sajnalom. De a jelvenyt nem viselo, símaszkos agressziv verolegenyeket nem fogom vedeni.
  • DJ BP
    #432
    meg 23-át láttad, amikor erzsébet híd lábánál álló hábórú volt? ez történt ugye: kilőttek pár füstbombát, a nép elment, egy helyben ÁLLTAK a rendőrök, de a nép a füst után mindig visszajött. Ilyenkor mi rosszat csinált a rendőr? nem a nép volt aki balhét akart? rájuk nem haragszol?
  • DJ BP
    #431
    aki nem akar hazamenni, sőt provokálja a rendőröket, és aki mindezt végignézi, ne csodálkozzon
  • DJ BP
    #430
    összesen 396 rendőr sérült meg, 44-en súlyosan.

    Kövezzetek meg sajnálom őket. Ti nem?
    Sajnálom a sok autót és tulajdonosát, sajnálom mindazokat, akiknek rosszul esett 23-án a balhé. Sajnálom, akik valóban ártatlanul megsérültek. De az, hogy kollektíve a rendőröket tegyem mindenért felelőssé, ez nonszensz.
  • Filem0n
    #429
    De okos vagy! Hogy ez nem jutott eszembe eddig? Egy vilagot romboltal ossze bennem.
  • Punker
    #428
    nem értetted meg a lényeget, azért mert 100-200 b@lfasz gyujtogat stb az nem jelenti azt hogy a rendőrök bárkit összerugdoshatnak a földön stb, arról nem is beszélve hogy qrvára nem a keménymagot kapták el, nem is próbálták azt, azokat verték meg akik a leggyengébbnek tűntek ergó nagy %-ban nem i scsináltak semmi olyat ami miatt ütniük kellett volna.
  • DJ BP
    #427
    a rendőr ki? robot? nem magyar családapa?
  • DJ BP
    #426
    mert a tüntetők békések voltak másnap?
  • DJ BP
    #425
    ,,az már a te problémád, mert a békés tüntető is bekattanhat ha állat rendőröket lát."

    MTV székháznál békés tüntetők, normális vagy?? Erről mi a véleményed?