664
suxx
  • Airbus A380
    #504
    Távozik Gergényi főkapitány


    Na annyí a rendőrségnek....
  • Kalóz Pepi
    #503
    Akkor én most nem vagyok normális, mert nem tetszett, amit 23-án műveltek?
  • Airbus A380
    #502
    Azt el kell ismerni hogy az mtv-nél nem rendőrök voltak hanem kékruhás bohócok ...... Azon én is sz--rá röhögtem magam mikor mutatták hogy szabályosan mernekül a rohamosztag (na meghát magára hagyták a székházat a benne lévőkkel) ezt még te is akárhogy szépíted ez rettentő amatőr és még szánalmasabb volt amit ott műveltek.
  • Airbus A380
    #501
    "És akkor talán nem utálgatná őket csendeskén az ország." Szerintem közel se utálja őket az egész ország. az egy dolog hogy a hírtv ezt próbálja a köznépbe pumpálni....

    De hidd el vannak még normális emberek magyarországon és ők becsülik a rendőröket.
  • Airbus A380
    #500
    A hukigánok a tüntetők...,.... tudod akik megzavarják Bp állampolgárok nyugalmát randalíroznak felgyújtják a BP-i állampolgárok kocsijait ..,.,,,

    na ezek a huligánok és nem azok a szerencsétlenek akik a normálisokat megvédeni próbálják.
  • Airbus A380
    #499
    Az az embver saját felelősségére tartózkodott egy tüntetésen ahol oszlatás zajlott.
  • Airbus A380
    #498
    Látom a hírtv-nek sikerült elküdebed.
  • Kalóz Pepi
    #497
    Hé, jóvanna.
    Fussunk neki még egyszer.
    Ami az MTV székháznál történt, az szégyen.
    Nem a rendőrség szégyene.
    Egy cseppet sem kárörvendtem, hidd el, sőt. A frász kitört, és csak lestem ki a fejemből, és igenis sajnáltam azokat az embereket.
    (itt a rendőrökre gondolok)
    Kurvamérges voltam, amikor azok a gizda, 22es biciklibelső karokkal rendelkező egyedek mámorosan, és szemmel láthatóan büszkén pózolgattak randalírozás közben.
    De ami 23-án volt....basszus, azt nem lett volna szabad!
    Válogatás nélkül ütni-vágni.
    Lehet, hoyg rosszul fogalmaztam, de hiszem, hogy meg lehetne találni az egyensúlyt a két véglet között.
    Az kapjon, aki megérdemli, aki valóban rombol.
    Ne az, aki rosszkor van rossz helyen.
  • DJ BP
    #496
    meg nem értem, mit kellett volna az MTV-nél tenniük? Hát ütni, de most ezért hibásak. Mit akarsz akkor? Gondolkodj ezen
  • DJ BP
    #495
    ,,Nem lehetne a kettő között úzni az ipart?"

    Nem lehetne, hogy otthon maradnának a seggükön?? Ha már semmi se jó neked...
    Amúgy remek próbálkozás az újabb kimagyarázásra, véletlenül sem a rongáló tömeg volt a hibás akkor? Nem, akkor is a rendőr. pff, hihetetlen. Én korrekt voltam sztem, elismertem, mi volt hiba. De az agymosott én vagyok... Kösz
  • Kalóz Pepi
    #494
    Akkor is bénák voltak (MTV székház) meg utána is ( hősies attak).
    A két véglet.
    Nem lehetne a kettő között úzni az ipart?
    És akkor talán nem utálgatná őket csendeskén az ország.
  • DJ BP
    #493
    egy szó, MTV, ennek tudatában ne lepődj meg, ha csőcseléknek nevezzük őket...

    Azt vegyétek már észre magatokon, hogy néhány elborult agyú rendőr miatt (akiket valóban, meg kell büntetni nem tagadom, ha ok nélkül ütöttek) itt ágál mindenki, és mocskolja az egész testületet, minisztereket, és a balhézó rengeteg tüntetőt szentté avatja lassan. Az MTV székház eset után meg érdekes mód ilyen lelkesen senki sem szidta a randalírozókat, sőt akkor is a rendőröket b*sztatták, hogy szándékosan hagyták, hogy a tüntetők azt csináljanak, amit akarnak... Meg napokig ment a balhézás a városban, mert nem léptek fel túl erélyesen, ez egyértelmű. Most néhány eset miatt meg hirtelen rengetegen csak a rendőröket piszkálják. Mit gondoltok erről?
  • DJ BP
    #492
    A HírTV-n most beszél az ELTE BTK büntetőjogi tanszékének a docense, és ő saját személyes tapasztalatai alapján is erről beszél

    Na hagyjuk, ők csak azt mondják be, ami a másik oldalt mocskolja, a sajátjukat nem... Hiteltelenek számomra
  • DJ BP
    #491
    Nemcsak a Kossuth-tér a "műveleti terület"? Lassan az egész város átmegy "műveleti területbe".

    Vajon kiknek köszönhetően....
  • Kalóz Pepi
    #490
    Vajon lesz akkora szél, hogy Gergényi úrelvtársat is felkapja? És elvigye jó messzire?
  • SlayR
    #489
    Hát igen ezek a rendőrök én se vagyok velük elégedett mert azt a sok szánalmas életre nem való tüntetőt csak ütötték én nekirontottak volna lángszóróval nem ember az olyan aki sajátja ellen fordul
  • NFP
    #488
    Kődobáló rendőrhuligánok (Youtube videó)
  • NFP
    #487
    Nem feltétlenül.
    Én is használom ezt a szót a rendőrhuligánokra. :)
  • Ronny
    #486
    furcsa, hogy ez a csőcselék szó ennyire divatba jött. Körülbelül mutatja is az agymosottság szintjét.
  • NFP
    #485
    Pedig egy öreganyó ellen is lehet alkalmazni kényszerítő eszközt

    Ahogy a papájuk is tette az Andrássy 60-ban, tudjuk.

    És pont a mocskolódás miatt veszik le páran az azonosítót, sztem ez teljesen érthető. A tüntetők ugyanúgy eltakarják az arcukat...

    A különbség az, hogy a jelenleg hatályos törvények alapján a tüntetőknek szabad anonimnak lenniük, a rendőrnek viszont nem!
  • Filem0n
    #484
    off Klimavaltozas van Magyarorszagon. Mindig ezek a hirtelen jott viharok (aug. 20., okt. 23.). Emberek halnak meg, ropkodnek a jelvegyek, a rendszamtablak meg a szemgolyok.. on
  • Braveheart
    #483
    Az a fő gond, hogy a legtöbb ember azt hiszi, a rendőrség egy kívülálló vmi, ami ellenük van. És sírnak, ha a felszólítás után kényszerítő eszközt alkalmaznak. Pedig egy öreganyó ellen is lehet alkalmazni kényszerítő eszközt, ha nem botorkál el onnan. És pont a mocskolódás miatt veszik le páran az azonosítót, sztem ez teljesen érthető. A tüntetők ugyanúgy eltakarják az arcukat...
  • NFP
    #482
    Volt is vihar, egy embernek a szemgolyóját is kifújta a szél.
    "hajrá rendőrség"?
  • Grenzjager
    #481


    ezt is lefújta a szél, mint az azonosítót... rohadt nagy vihar lehetett
  • 89
    #480
    az lesz a következő lépés


  • NFP
    #479
    Magyarország lett az.
  • 89
    #478
    Ja, és még nem magyarázta meg egyikőtök sem, hogy miért indultak meg a rendőrök az Alkotmány utcából kifelé, ami után kilőtték az első könnygázgránátokat a tüntetőkre, akik azután elmenekültek.
    Nemcsak a Kossuth-tér a "műveleti terület"? Lassan az egész város átmegy "műveleti területbe".
  • 89
    #477
    Mondtam, hogy ne sértegess, én is megtehetném, mégsem teszem
  • 89
    #476
    Azt én is láttam, "a rendőrök akciója jogellenes volt"
  • NFP
    #475
    Vagy na. ELTE ÁJK :)
  • NFP
    #474
    A rendőrök nem rögtön jöttek.

    Párszáz tanú és videófelvétel mást mutat.
    A HírTV-n most beszél az ELTE BTK büntetőjogi tanszékének a docense, és ő saját személyes tapasztalatai alapján is erről beszél (természetesen ő is feljelentést tesz a bűnözők ellen).
  • NFP
    #473
    A rendőrökről annyit, hogy engem például 24-ére virradó éjszaka (a VidékTV.hu tudósítójaként voltam jelen) egy olyan helyről vitt el néhány azonosító nélküli kék egyenruhás huligán, ahol nem volt egyetlen tüntető se.

    Szerencsére több kamerállásból is megvan, így nem tagadhatják le.

    Itt a videó a saját letartóztatásomról

    Még nem tettünk az ügyvédemmel feljelentést a bűnözők ellen, de ezen a héten talán megtesszük, mert a vágatlan HírTV felvételen reményeim szerint az is látszik, amint már bilincselés után gyomorstájon vágnak.
  • Airbus A380
    #472
    Hagyd rájuk....

    Csak azt szeretik emlegetni amit más csinált esetünkben a rendőrök.


    Azt már semelyikük nem mondja hogy kik vltak azok akik a másikat provokálták kik rohangáltak magyar zászlóba burkolózva tök részegen mindenfélét a rendőrre ordibálva és kövekkel dobálva.
  • DJ BP
    #471
    grat... semmit nem fogsz föl, ami rossz fényt vet
    Részemről ennyi...
    Bezzeg egy ember pofánvágásából világháborút csinálnál, de ez semmi, meg a többi pár száz millió, amit ezek okoznak
  • Checkerboy
    #470
    Sajnos ezellen nem tudok semmit mondani mert politika lenne.Teljesen megcáfolná azt amit ti eddig mondtatok.
  • Airbus A380
    #469
    Asszem menthetetlen vagy.



    Mindenestre hajrá RENDŐRÖK
  • 89
    #468
    Bizonyára fertőzés...az arra járó kutyák odacsinálása az nem okoz fertőzést, de az emberé az "biztosan"
    Amúgy néhány nap múlva már kint voltak a Toi-toi-k...
    És ha meg ennyire fontos a fű, akkor megvárhatták volna a tél végét, és utána megcsinálják, már ha nem nő ki újra, ami elég valószínű, hogy kinőtt volna magától is.
  • DJ BP
    #467
    Körülbelül 20 millió forintba kerül majd a Kossuth tér zöldterületének helyrehozása, mivel a talaj felső rétegét ki kell cserélni a szennyeződés miatt, ha ezt elmulasztják, akár ferőzést is okozhat a hely.
    2006.10.29 08:00 ma.hu


    A Rákóczi szobor környékén talajcserét hajtanak végre és újrafüvesítik a területet. A helyreállítás egyebek mellett azért vált szükségessé, mert az ott lévő föld annyira elszennyeződött, hogy akár fertőzést is okozhat. A munkálatokról a hét második felében döntött a Fővárosi Önkormányzat, melyet pénteken el is kezdtek. Jó idő estén két hétig dolgoznak majd a helyszínen Főkert szakemberei.

    A hetek óta tartó tüntetések alatt a sátrak, a tüntetők jelenléte, [b]a mosogatóvíz kiöntése, illetve az, hogy az emberek illemhelynek használták a Kossuth teret tönkretette a talajt. A talaj elszíneződött, összetömörödött, így a növényzet telepítésére sem alkalmas, és közegészségügyi szempontból is veszélyes lehet.

    Innen a büdös...
  • DJ BP
    #466
    200 milliós a kár a tegnapi okt. 23-ai) zavargások miatt - ezt a főpolgármester mondta a parlamentben. A tüntetők autókat, kukákat borítottak és gyújtottak fel, betörték két troli szélvédőjét, megrongáltak egy Combinót, és elfoglaltak egy rendőrőrsöt. A biztosítók nem fizetnek tömegtüntetés okozta károkért. A turisztikai szakemberek szerint a szeptemberi zavargások óta 10 százalékkal kevesebb turista jön Budapestre.

    [ahhoz képest, hogy állítólag terelték őket, érdekes a megrongált rendőrörs...]

    Felgyújtott és összetört autók, megrongált épületek, felszedett utcakövek, kitépett oszlopok - ezekből építettek barikádot a tüntetők a Ferenciek terén. A kárt egyelőre csak megbecsülni tudják.

    A közterület-felügyelet hajnali 2 óra körül kezdte meg a nagytakarítást. 600 ember 70 géppel gyűjtötte a 300 köbméternyi szemetet az Astoriától, a Blaha, a Rákóczi, a Felvonulási és a Ferenciek teréről és a kis mellékutcákból. A tüntetők szinte mindent megrongáltak, ami az útjukba került. Két trolit és egy Combinót is, a kár több százezer forintos.
  • 89
    #465
    És ez az összeg miből tevődik össze?
    Mert én többször is kint voltam és nem láttam, mást, mint azt hogy le lett taposva a fű.
    Ennyire drága volna manapság a gyep?