664
suxx
  • Checkerboy
    #584
    Jelvényről hallottál már?Talán ami ottvan a zsebében és ha megkéred , h igazolja magát akkor azt fel kell mutatni.Tudod amerikai film: Beverly Hills-i zsaru stb ?
  • Airbus A380
    #583
    "sry, de te nem nagyon vagy tájékozódott, javaslom az index.hu-->belföld--->elkúrtuk 2006 rovatot elemzésre"


    Na mer ez aztán az igasság forrása....


    HAJRÁ ZSARUK
  • NFP
    #582
    Civil ruhás rendőrröl nem hallottál?

    A civil ruhás rendőr is csak attól a pillanattól kezdve rendőr, hogy ezt közli veled. A másik, hogy kérésre neki is fel kell mutatnia az igazolványát.

    Nem egy videó terjed a neten, ahol a rohamrendőrök a tüntetők többszszöri felszólítása ellenére is megtagadják az azonosításukat!
    Az így tesz, az nem rendőr, csak jelmezes idióta.
  • NFP
    #581
    A mór megtette kötelességét.
    A mór mehet.

    Felül meg mossák kezeiket.
  • Airbus A380
    #580
    Civil ruhás rendőrröl nem hallottál? Felhívom a figyelmed hogy azért nincs rajt azonosító mert CIVI ruhába van.
  • NFP
    #579
    Az meg hogy nem tuttad igazolni magad csak gratu...

    Személyim nálam volt, de a munkámmal összefüggő papírokat otthon hagytam. Jó, ezt tényleg nem kellett volna, mert felmutatom, és nem visz be, de így jártam. :)
  • Airbus A380
    #578
    "Ugye hogy az utóbbi!" Én nem vagyok meg győződve róla......


    Nincs hang akármit mondhattál.



    ápropó a hírtv milliókat adott a filmér?

    Az meg hogy nem tuttad igazolni magad csak gratu...
  • Grenzjager
    #577
    ez azért vicces, hogy mindenki dobbant a nyugdíjba... együtt, kéz a kézben, gumibottal... tök romantikus
  • Airbus A380
    #576
    "A másik, hogy azért ácsorogtam ott, mert a VidékTV munkatársaként rögzíteni akartam a történteket." Akkor meg ne sírjon a szád.....


    tudhattad hogy nem játszótérre mész.
  • Punker
    #575
    Lefejezi magát a BRFK


    hm véletlenül egyszerre, hát persze.....
  • musha
    #574
    a kezed nem alkalmas élet kioltására? vagy egy ceruza vagy bármi...merthogy a kezed elvileg nem fegyver, mint ahogy a macskakő sem...fegyver az, amit annak használsz.
  • 89
    #573
    jó az a másik videó is 2006 okt.23 címen, ami ott van az odalon amit belinkeltél
  • NFP
    #572
    már ha a kődobálást bántalmazásnak lehet venni

    Annak lehet.
    Sőt, mivel emberi élet koltására is alkalmas, ha kő van nálad, akkor már jogszerűen ítélhetnek el felfegyverkezetten elkövetett erőszakért is.
  • NFP
    #571
    Én meg akik tönkretették az egészet bekiabálásukkal,tanklopásukkal, azok nem magyarok.

    1) A tanklopás méltó ünneplése volt 1956-nak. Megelevenedett történelem. Szerintem nagyon aranyos momentum volt. Bent a fogdában több órán át beszélgettem a bácsival, aki vezette, jó fej. Mellesleg 16 évesen 1956-ben is harcolt.
    2) 1956-ban se kiabált senki, mindenki csendben tűrte Rákosit, és a rádónál a sortüzet. Igen, ez bizony így volt.
  • 89
    #570
    már ha a kődobálást bántalmazásnak lehet venni
  • 89
    #569
    sztem azok a bekiabálások eléggé jogosak voltak
  • 89
    #568
    Csakhogy a tüntetők senkit sem bántalmaztak a renőrökön kívűl, míg a rendőrök oldaláról mást látunk (arra lakó, járókelő, külföldi)
  • NFP
    #567
    1) Nem szólítottak fel ott a bárnál engem az égvilágon semmire. Csak arra, amit hallasz is a felvételemen. ("Legyen szíves, kapcsolja már ki!")
    2) Azt is egyértelműen bizonyítja a videó, hogy nem volt ott semmi féle tüntetés.
  • Checkerboy
    #566
    Pont ők a magyarok mert kiállnak az országért.Hogy mi ellen állnak ki?Sajnos nem mondhatom el , politika már megint.
  • DJ BP
    #565
    Aki nem érzi saját ünnepének a nemzet ünnepét, sőt, hülyének nevezi azokat, akik annak érzik, azt nehéz a nemzet részének tekinteni.

    Én meg akik tönkretették az egészet bekiabálásukkal,tanklopásukkal, azok nem magyarok. Rongálók
  • 89
    #564
    sry, de te nem nagyon vagy tájékozódott, javaslom az index.hu-->belföld--->elkúrtuk 2006 rovatot elemzésre
  • DJ BP
    #563
    Aki nem érzi saját ünnepének a nemzet ünnepét, sőt, hülyének nevezi azokat, akik annak érzik, azt nehéz a nemzet részének tekinteni.

    A ti tüntetőitek szépen elb*szták ünnepünket. Még a végén azt mondod mi nem vagyünk magyarok. Bocs hogy féltem kimenni, de nem a rendőröktől féltem, hanem akik szétfütyülték az egészet...
  • harcu
    #562
    Egyszerűen kitört rajtuk a csordaszellem, amúgy sem az intelligens réteg megy el utcai rendőrnek. Aztán meg tudatában a hatósági létüknek levetközték a kultúrát, és előjött az állat. Ez normális, hasonló játszódott le a tüntetőkkel is. A sógorom rendőr, tudom, hogy ritka nagy taplók tudnak lenni, csak azért, mert rendőrök. De egyelőre a jog az ő oldalukon áll.
  • 89
    #561
    Nem, én tudom ki kezdte az egészet, a neve ott van az 537-esben
  • NFP
    #560
    Én ezért is mondom, hogy ha a HírTV nagy felbontású felvételein azt fogom látni, hogy az engem előállítók közül senkin sincs azonosító, akkor (a bizonyítékkal a kezemben) jogilag lehet, hogy nagyon kicsapom a balhét. :)
  • Checkerboy
    #559
    Különben megbüntetik.Baromira nagy szabálytalanságot csinált a csávó.(Én is láttam).Magyar állampolgár kéri , h igazoltassa magát de ő meg elment kocsival.Ennyi erővel kimegyek és szondáztatok az utcán és amikor kérik az azonosításomat akkor elhajtok.
  • DJ BP
    #558
    Ki kezdte balhét MTV-nél. B+ a jobb oldal évek óta uszítja a népet, meglett az eredménye. Erre ahelyett, hogy meghúzná magát, még a rendőrökre fogja... Menjetek a fenébe ne is haragudjatok.
    Komolyan gondolod, hogy rendőrök kezdték a rombolást?
  • harcu
    #557
    A videód egyszerűen nem bizonyít semmit. Ha muszáj lenne, szerintem az eredeti anyagból egy óra alatt összevágnék olyan filmet, amely szerint megköszönöd a rendőröknek az intézkedést, csak szándék kérdése az egész. A vágatlan anyag érdekelne, abból több minden kiderülne. Amúgy meg ha előtte felszólítottak a terület elhagyására, akkor az ottléted bőven kimeríti a rendőri intézkedéssel szembeni ellenállás tényét.
  • NFP
    #556
    bocs, de ha nem volt ott tüntető, mit akartál filmezni?

    Ordítozó rendőröket akartam filmezni, mert vicces, hogy ilyen félállat módon viselkednek. :)
  • 89
    #555
    Na de ki tudja, hogy azok akik ott voltak, azok rendőrök voltak-e egyáltalán? Ugyanis azonosítószámokat, jelvényeket nem nagyon láttunk, olyan is volt, akinek semmi Rendőrség felirat sem volt kabátján és ott lézengett köztük. Volt olyan videó is, ahol a rendőrt hiába kérték az egyik TV munkatársai, hogy igazoltassa magát, mert az elküldte őket a helyszínről, az nem volt hajlandó ezt megtenni...
  • NFP
    #554
    .A szeptemberi dolgok után minden normális, tájékozódni tudó ember tudta, hogy okt. 23.-án NEM SZABAD KIMENNI az utcára mert balhé lesz.

    Aha.
    1) Nemzeti ünnep kerek évfordulója volt.
    2) Magyarország kormánya meghívta az embereket. A város rengeteg pontján programokat rendezett nekik, és kérte őket, hogy jöjjenek el azokra.

    Aki nem érzi saját ünnepének a nemzet ünnepét, sőt, hülyének nevezi azokat, akik annak érzik, azt nehéz a nemzet részének tekinteni.
  • DJ BP
    #553
    te meg rendőrt szidsz. Vagy te különb vagy? sztem engem is megérthetsz, miért utálom őket. Megy a szépen megszervezett ünnep és ordibál, meg kifütyül. Meg zúznak. K*rva életbe, jóhogy haragszom rájuk
  • DJ BP
    #552
    bocs, de ha nem volt ott tüntető, mit akartál filmezni? meg Irakba bztos nemmennél forgatni, mert félsz, hogy lelőnek. Ugyanezért, ha rendőrök lezárták a területet, ne menj oda, menj ,,tüntetőket" forgatni
  • Checkerboy
    #551
    Meked meg semmi más dolgod sincs mint itt ülni és fikázni a tüntetőket.
  • 89
    #550
    Pajtás, békeidő van, ez a jogszabály a Magyar Honvédségre tartozik, ahogy NFP is leírta. Ja, és amúgy szívesen látnék válaszokat az 527-esemre...
  • Checkerboy
    #549
    Bocs átmentél politikába ...
  • NFP
    #548
    Annyi igaz, hogy nekem kötelességem alávetni magam a rendőri intézkedésnek.

    De ez még nem jelenti azt, hogy rendőri fellépés nélkül ne lett volna tökéletes a nyugalom az elmúlt két hónapban. Ugyanis az lett volna.
  • DJ BP
    #547
    nem ő, a TV... de attól még ő is lehet, de nem ismerem, ezért rá nem mondok semmit
  • harcu
    #546
    Csak ott hibázol, hogy a rendőrök egyszerűen nem provokálhatnak, egyetlen dolgot tehetsz velük szemben, panaszt az ügyészségen vagy a kapitányságon. Neked állampolgári kötelességed alávetni magadat a rendőri intézkedésnek, bármit is csinál. Aztán meg nem kell megsértődni, ha a mocskos bunkó balliberális fasiszta zsidóbérenc (igény szerint lehet választani) rendőr visszadobja a követ!
  • DJ BP
    #545
    ,,Szerintem tök egyszerű ez az egész...A szeptemberi dolgok után minden normális, tájékozódni tudó ember tudta, hogy okt. 23.-án NEM SZABAD KIMENNI az utcára mert balhé lesz."

    Így van