5849
  • jihad
    #1875
    Asszem az alsó sor a jeges druidánál.
  • jihad
    #1874
    Nálam azért nem jött elő, mert megvártam (volna) míg agyonverik, nem akartam segíteni neki. :D
  • Carlos
    #1873
    Ha akarok jegelni, akkor mire tápoljak?
    Elsődlegesen heal-er lenne, de attól tartok, hogy akkor elfelejt a nagy jegelés közben gyógyítani.
  • jihad
    #1872
    Sztem arra gondol hogy csak healre mész, jegelni nem akarsz vele.
  • PSY28
    #1871
    Zotya te is beszittad a bugot :) ha nem mentetted el harc elott akkor kezdheted elorol legalabbis ahogy en tudom :(
  • Carlos
    #1870
    Aztán mitő lett ennyire nagy a damage?
    Mivel lőtted?
  • jihad
    #1869
    Ezt mivel? Meg gondolom nem lvl 1-en. :)
  • jihad
    #1868
    Neked más stílus jött be, nálam a vazsi a főszereplő, a többiek csak azért vannak hogy tankoljanak neki, mellékállásban persze sebezhetnek is, de bármikor feláldozhatóak ha a mágusomnak úgy kell. :)

    Az embers nekem nem jött be, sima firebolt is sebez annyit, de 1 összegben, nem megy mellé a fele ha elmozdul kicsit az ellenfél. A jolt meg lightning alapú, túl kicsi a min dmg-je, meg nem is vagyok lightos sorci, bónuszt se nagyon kapok rá. Ami most bevált (act2 chapter4-ben tartok), az a firebolt gyorstüzelőnek, és a pattogós tűzgolyó (3 db-os szett) lassú, de kemény csávók ellen. Meg a harcos is kaszál rendesen 2 karddal (amíg él, hehe), a pet inkább csak mazsolázik, az ő dolga a téblábolás mások előtt. Eddig ebvált a dolog, ha valahol behalt az egész csapat, ott elég volt a taktikán változtatni. Ha esetleg később ez nem lenne elég, akkor persze beveszek egy druidát, de jelenleg nem érzem hiányát, és csak reménykedek hogy mindig sikerül megoldani plussz emberek nélkül. :)
  • PSY28
    #1867
    ottrepula ottrepula :)
  • Zotya123
    #1866
    itten el vagyok akadozva, hova menjek, kihez? azt írja, hogy save the old man, de kitől, nincs ellenfél...
  • Carlos
    #1865
    Hogy csak heal-elni akarok, vagy hogy lecseréltem a ice elementalt a szexi hangúra?
  • Carlos
    #1864
    Mire gondolsz a hülyeségnél?
  • j0nNyKa
    #1863
    rakjal manacostcsokkentore kb 5ot, rakjal healingerositore 20at, maradekot meg a nature dmg+healing erositore, rakjal be autocastra 1 healt + a spellekhez is, es menj azzal.. bar amilyen eros ice magicek vannak, sztem hulyeseget csinalsz hosszutavon, de ez egyeni velemeny
  • Carlos
    #1862
    Kedves Dant0r.
    Lenne egy kérdésem.
    Felvettem a nagyon szexi hangú Taar-t 34-es szintű.
    Van 32 pont amit elszórhatok.
    Nekem elsősorban heal-elésre kellene, de arra nagyon. A többit elvégzi a kétkardos barbár meg a CM.
    Mire szórjak? Nekem az sem baj, ha nem támad, csak healeljen mindig.
    Azt hogy lehet megoldani?
    Ha támad (akármilyen támadóvarázslattal) akkor közben heal-el is, vagy ne is rakjak támadót, csak a heal-t? (alap, hogy autocast)
    Viszonylag sürgős lenne a válasz. (mennék játszani, de nem akarom elk***ni a NM-emet.)

    Előre is köszi a választ!
  • Dant0r
    #1861
    Nálam úgy néz ki hogy harcos beront és gyilkol,
    az íjász hátulról osztja a sebzést, meg átmegy a nyila az embereken, és shockwave-vel kicsit stunol is,
    a nature mage, ha kell gyógyít, ha nem olyan 700-ig sebző, mozgástgátló vazsival nyomja, vagy pedig simán icebolttal fagyasztgat (az is sebez ~500-ig),
    valamint a combat magem helyzettől (resist) függően vagy Embers-sel (4db kis tűzizé, darabja 150-200), vagy Jolt-tal (ez csak 400-körül sebez, de gyorsan) öl igen hatékonyan.

    Szóval nálam az a kérdés hogy ki öli le a szörnyeket hamarabb, és igazából nincs győztes... :)
  • jihad
    #1860
    Én időnként csinálok a mentésről is biztonsági másolatot, így nem kell parázni (nagyon). Persze ha csata után jócucc hullásnál fagy ki az gáz. :)
  • jihad
    #1859
    Mi a gáz?
  • Zsolo007
    #1858
    Hát ez elég gáz....
  • PSY28
    #1857
    en minel ritkabban mentek nehogy megint valahol beszarjon es az elmentett allas is mar szar aztan kezdhetem tegnap estetol elorol...
  • jihad
    #1856
    Remélem lesz vmelyik patchben spell hotkey, mondjuk lehetne az 1...4 a spellek, alt+1...4 meg a powerek, nem kéne állandóan pauseolni ha valamit akarok, tökre megakasztja a játékot. De legalább van pause, így is lehet nézni. :)
  • jihad
    #1855
    Nem árt minden megmozdulás előtt ctrl+s-ezni amúgy se. Nekem lazán rebootolt a gép harc közben. :)
  • jihad
    #1854
    Az, de pont arra akartam felhívni a figyelmet. Nem mindegy hogy valaki sutyiban csinálja vagy kiáll a Kossuth térre hogy ide nézzen mindenki.
  • jihad
    #1853
    Én kivágom ha haszontalan, meg kell dolgoznia a partiért. :D
  • jihad
    #1852
    Nemtom, nekem eddig nem hiányzott a healer. Arra is csak ügyelni kell, ne kószáljon el, ne legyen a tűzvonalban, ha az hal elsőnek, akkor tökmind1 hogy van-e. :)

    Így néz ki nálam egy csata általában. Harcos pihenget, werewolf pet (másfélszer annyi hp-ja van mint a harcosomnak 40-es meg 20-as élet gyűrűkkel teleaggatva) tartja a frontot, a mágusom meg arat. Bár fejlődni nem ő fejlődik a leggyorsabban, hanem a harcos, mert az 2 karddal többet üt darabszámra mint ahányat castol a vazsi, az xp meg azután jön. Még jó hogy a pet utánam kapja a fejlődést, nem harcra, mert az elég keveset szól bele a dolgokba, viszont feltart mindenkit.
  • jihad
    #1851
    Megnyomod a J gombot (journal), 41-es lecke: "Your pet will get more powerful, as your party increases in level, but they don't earn experience" :)
  • jihad
    #1850
    A nyakláncs csak akkor kerül le ha megcsináltál az őrnek 1 küldetést.
  • Carlos
    #1849
    Valahogy nemtom eldönteni, hogy ezek a macerás mellékküldik baromi jók-e, mert nem lehet könnyen megcsinálni őket, vagy ultraszarok, mert ACT 3-ból kell mászkálni vissza.
    Meg nem ám: Menny a Snowbrook Footsteps (példa csak) északi barlangjába, hanem 'Áááá nem igazán tudom mit keresek, csak azt tudom, hogy minden fehér és hideg.'
    Meg a jó k***a anyád.
  • j0nNyKa
    #1848
    oda kell a nemtomki botja, act2 quest (mikor 3fajta cuccot kell talalni, majd visszavinni a combat magenek)
  • Carlos
    #1847
    Jó a tárgydobás mi (nem volt boci):

    Ez volt a legjobb tárgy amit a lelani-tól kaptam:

    És az íjjászom válraszerelhetős 'ballisztája':
  • Carlos
    #1846
    Ezzel vigyázzatok:
    Faluban ESC / ALT+TAB / SG górumon tevékenykedés, legalább 5 perc / ALT+TAB vissza a játékba / Resume Game / Transporter használata egy másik faluba.

    Nálam 2-ből 2-szer fagyott ugyanazzel a kombinációval.
    Úgyhogy lehet, hogy csak lokális a probléma, de legyetek óvatosak!
  • Carlos
    #1845
  • Carlos
    #1844
    Egyetértek. Lásd: #1841
  • Carlos
    #1843
    Fasság!
  • Carlos
    #1842
    Még nekem sem.
  • Carlos
    #1841
    Egyetértek!
    Torrent nálam álltalában jóval lassabban jön.
    200 Ft, és megvan 3-4 órán belül a játék.
    És persze ezután még szedhetek másikat is egy napig.
  • PSY28
    #1840
    Talakoztatok a Vai"kesh prison-el amiben valami szorny van auraval korbevonva es racs is van. Nem sikerult kinyitni.
  • Carlos
    #1839
    Persze. Már az Act 3-ban vagyok, pár mellékküldi kész belőle, meg megcsináltam az Act 1 méltán népszerű cuccolós küldijét, nem is dobott szart, mingyárt shotolok.
  • Carlos
    #1838
    Ráhúzod a tárgyat a képére.
    Amit jónak látsz.
  • shaba23 #1837
    szóval hogy tudok enni adni a petnek? és mit eszik a skorpió?
  • Carlos
    #1836
    Thx. Csekkolom!